Jump to content

Echo

CS : GO Warden
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45

3 Followers

About Echo

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. Echo

  CSGO JB netvarka

  Man parašei, prašiau nurodyt laikus peržiūrėt, kad peržiūrėčiau demo... Tu ne sakei temą kursi.. Okay galvoju, bet nebūtų papraščiau man jei būtum parašęs laikus, negu čia atrodęs, kad mes administratoriai - tinginiaujam ir neprižiūrim serverio (Su šita tema tokį įspūdi sukeli (Gal dėl to, kad pastebėjau, kad sukūrei temą. Ir nori atrodyt kuo "pavyzdingesnis")) Na čia nukrypau nuo temos anyway. Peržiūrėsiu demo. Ir dabar iki galo nubausiu visus nenaudėlius! Ačiū už informaciją! Gero žaidmo!
 2. Echo

  Free ban

  Persiskaityk taisykles, mielasis Tada aiškiai pasakyta buvo, kad negalima priešintis prieš mus apart peilį. Mane nužudei galiausiai su zeus'u... Nors to aiškiai pasakyta, kad negalima Ehh... Atsėdėti teks savo bausmę
 3. Echo

  Reik Pagalbos

  Tikrai taip, naudotina komanda yra kaip @FanQ minėjo yra: spec_show_xray 0 Ši komanda turėtų išjungti visas tas oranžines linijas demo peržiūrėjima. Gero žaidmo!
 4. Echo

  FanQ - NORIU KAD BUTU ATSIZVELGTA.

  O ką per provokacijas girdžiu iš tavęs pirma? Taip prižiūrėtoją perspėjau, bus pakalbėta dar po viso šito jovalo, kad kitą kart perspėtų tokius veikėjus, ir pasimokysim etiketo. Esmė, kad pats išprovokavai visą tai, negana to po mute'o "Recconect'o" atėjus į serverį palaukei kol prisijunks FanQ vėl ir pradėjai įžeidinėti. Mano akim tai tikrai žema, kai žmogus atėjas į serverį išprovokuoja situaciją, ir paskui bėga skūstis į forumą... Na argi tai gražus gestas iš pačio tavęs? Taip prižiūrėtojo elgsena ne pati geriausia irgi parodyta, bet čia kita kelio pusė Su juo asmeniškai ir griežtai bus pakalbėta... Bet grįžtant prie temos, kad ir kokia apmaudi ši tema, bet bausmės lieka Gero žaidimo!
 5. Echo

  FanQ - NORIU KAD BUTU ATSIZVELGTA.

  Truputėlį kantrybės. Einu demo peržiūrėt tada
 6. Echo

  FanQ - NORIU KAD BUTU ATSIZVELGTA.

  Kada tai įvyko, gal gali papasakot. Peržiūrėčiau demo (Jei tai įvyko šiandien dienose. Jei ne rasim kitaip
 7. Echo

  Tiesiai šviesiai

  Tokie va išsišokėliai dažniausiai patys būna išprovokuotojai situacijos, ir paskui bėga vaidinti "aukos" vaidmens į forumus, be jokių įrodymų ir t.t. Aš lieku kažkaip Tigrės pusėje, nes dar nemačiau jos "Free bausmių" kaip pats teigei
 8. Echo

  free ctban

 9. Echo

  Mayby Cheat?

  Demo nepateikei, tai čia tas pats, kas burti iš tirščių... spėliot visi galim, bet teisybės žinot - ne
 10. Echo

  Gavau bana

  Būtų gerai, kad parašytum kokiu nick'u gavai ban'ą, kad suprastumėm situaciją geriau
 11. Viskas yra serveryje, bet laikinai išjungti dalykai, dėl testavimo tikslų. Truputėlį kantrybės Ir viskas bus OK!!
 12. Visada atminkit, kad taisyklės bus atnaujinamos. Tad kartas nuo karto perskaitykit atnaujinimus (Bus ko gero pažymėti išskirtina spalva, ir gale post'o parašysim, kada taisyklės atnaujintos) nepatingėkit. Nes mes paskui nevaikščiosim, ir nezyzim, kad atnaujintos taisyklės. Gero žaidimo!
 13. Echo

  Dėl naujo jb mepo teisyklių

  O ką siūlai, chat'u vest dienas (rašydamas, dieną vesi? )
 14. Echo

  Dėl naujo jb mepo teisyklių

  Kaip tu pravesi dieną, be mikrafono. Paaiškink man, gestų kalba, ar į chat'ą rašydamas?
 15. Maybe you have some prof for showing your innocence?
×