Jump to content

Kingspaw

Kūrybos direktorius
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

150

10 Followers

About Kingspaw

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

1,907 profile views
 1. Kingspaw

  Kill Marry Kiss

  Bullzai - married already DaTroller - side chick Wolfas - kill + respawn Tomas, Kovalski, kaciukas
 2. Na ką, dėkojame dalyviams! Štai vasara ir atėjo! Pirma vieta - @IGNN1S 弐 Antra vieta - @inchis Trečia vieta - @PinkyLemon Bonus vietos - po 20k kebabų - @Džionis poteto @fuck @zbjs nahui Dėl prizų susisiekite su @Deivius1 (discord DaTroller#3103) Iki kitų konkursų!
 3. Duodame dar porą papildomų dienų kūrėjams pasireikšti! Priimame artworkus iki 06-03!
 4. Džiugu, jog darbų daugėja! Džiugu, jog turime kūrėjų! Taip ir toliau!
 5. Lauke jau darosi karščiau, o serveriuose net ledas nebeatvėsina nuo šaudymo perkaitusių riešų - vasaros sezonas jau čia pat! ______________________________________________________________ Žydi paskutiniai žiedai, žolė žaliuoja, saulutė į akis lįst pradeda, barai atsidarinėja - vasara artėja! Ar vasara neįkvepia? Ar Vimo.lt puslapiui nereikia užsimesti trumpesnių šortukų? Įkvepia ir reikia! Skelbiame konkursą Vimo.lt artworkui ir Vimo.lt vasaros headeriui! Jūsų užduotis : Arba sukurti kokį nors artworką/darbelį susijusį su Vimo.lt (tai gali būti piešinys, grafinis dizainas, video, fotografija, gifas, daina ar panašiai) Arba sukurti vasarišką vizualą šio puslapio headeriui (viršeliui, ta foninė dalis, kur sukasi naujienos). Extra balai už Headerį! Deadline - 2020.06. 03 Prizai: Laimėtojas gaus: 1 mėn. ADMIN + Huntsman Case Key ir dėže StatTrak™ Music Kit | Hundredth, FREE +15k Kebabų + garbę būti įrašytam į Vimo.lt garbės lentą! bei "Kūrėjo" rolę discorde Antra vieta gaus: 1 mėn. VIP + StatTrak™ P250 | Nevermore +10k Kebabų bei "Kūrėjo" rolę discorde Trečia vieta gaus: 1 mėn VIP + Hydra case raktą +5k Kebabų Dar 2-3 žaidėjai gaus paguodos prizus pagal įdėtą darbą (VIP arba kebabai) CS:GO itemus skiria: DaTroller. Tema ir konkursą parengė: Kingspaw Privilegijos ir kebabai nuo: Bullzai *Užrašas "Vimo.lt vasara" artworke arba headeryje - privalumas *Artworkas gali būti įvairaus formato. *Susidomėjusiems kurti headerį svarbu atkreipti dėmesį į formatą, raišką, į tai, kad dalį headerio uždengia informacinės žinutės; *Headerio dydis - 1920x800px (ar geresnė raiška tokiame formate). *Surf / JB / fun / awp ar kitų žemėlapių ir CSGO detalės bei tematika- privalumas. ______________________________________________________________ Visa kita - laisvė Jūsų vaizduotei!
 6. Eventai ir turnyrai vyksta įvairiomis dienomis, dažniausiai savaitės gale, kadangi tai laisviausias ir patogiausias laikas.
 7. Kingspaw

  Ban.

  Cheatinai su kitu accountu, o dabar banas pasivijo tave. P.S. Cheatinti yra apgailėtina.
 8. Gavai ban, nes prieš tai jau esi porą kartų banintas už cheatus. Tad gali nusiraminti.
 9. PAPILDYTOS TAISYKLĖS! 34. Serveryje dienų vedimo prioritetas skiriamas vyresniems žaidėjams. Pvz.: jei CT yra 15-metis, bet yra ir vyresnių žaidėjų, prioritetą vesti dienas turi vyresni žaidėjai. 35. CT paskirtis yra pravesti įdomias dienas, o ne prisifraginti!
 10. Sveiki sveiki sveiki, DISCORD DISCORD DISCORD! Tikrai dar ne visi prisijungė prie Vimo.lt Discord kanalo ir skatiname tą padaryti! Kanale yra patogu susisiekti su serverių prižiūrėtojais, jei serveriuose yra pažeidinėjamos taisyklės ar iškyla kita problema. Šiame kanale taip pat galite bendrauti įvairiausiomis temomis, nuo CSGO ir kitų žaidimų iki filmų ir mymų. O svarbiausia - kanale lengvai rasite visą informaciją apie konkursus, turnyrus ir GIVEAWAYS! TAD PRISIJUNK IR TU! - https://discord.gg/dngrgUF
 11. Dėkui už map siūlymus. Lauksime ir kitų pastabų ir siūlymų. Be to, nepamirškite įsimesti serverio į favoritus!
 12. Dar galite parašyti kuriuos map reikėtų išmesti, kurie yra niekada nelošiami ar įjungti ištuština serverį.
 13. P.S. Serveris naujas, labai lauksime pasiūlymų kas jį dar patobulintų + map siūlymų!
 14. Hello, Greičiausiai dar nepastebėjote (serveris iki šiol pats rodė savo slėpimosi įgūdžius), bet atsidarė naujas Vimo.lt serveris - Hide and seek prop hunt modas! Ar kada teko su draugais patiems lošti HNS community žemėlapius, slėptis nuo tėvo spintoje ar veipinti mokyklos tūlike slepiantis nuo dyriko? NO MORE! Dabar tereikia įsimesti cs.vimo.lt:27022 į favoritus, JUNGTIS ir SLĖPTIS SLĖPTIS SLĖPTIS smagiuose žemėlapiuose! HNS serveryje galima bus žaisti: * Prophunt (renkantis cs_, de_ ir kt. prasidedančius žemėlapius) - pasiversi stulpu, skardine, teliku ar panašiai ir trollinsi gaudytojus leisdamas visokiausius kvailus, silly, meme/funny soundus! Pridedamas demonstracinis video ---- TAD UŽSUKITE IR ĮSIMESKITE Į FAVORITUS - cs.vimo.lt:27022
 15. Nepraleiskite progos sudalyvauti! Dar nežinote, galbūt per šias Kalėdas tėvai ar draugai nuvils su dovanomis, todėl geriau iš anksto planuokitės dalyvavimą evente ir pasidovanokite papildomas dovanas patys sau! O Numeris 1 projektas Lietuvoje Vimo.lt užtikrins gerą nuotaiką!
×
×
 • Create New...