Jump to content

Kingspaw

Kūrybos direktorius
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

178

About Kingspaw

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

2,472 profile views
 1. AR TU JĮ MATEI? AR TU JĮ MATEI? JIS GRAŽESNIS NEI TU MAN SAKEI, AR TU JĮ MATEI?? Ne, aš ne apie Gitarą Nausėdą, aš apie VIMO.lT DEATHMATCH SERVERĮ, KUR KOMANDOS NEEGZISTUOJA IR TURI SULUPTI BET KĄ, KĄ PAMATAI, NES SULUPS TAVE! (AKA FFA DM). Tai vieta kur galite ateiti prasišaudyti prieš einant į Vimo Publicą, tai vieta kur galite išlieti pyktį, kad baigėsi vasara ir panašiai. Bet esmė tame, kad geiminimo sezonas prasideda ir FFA DM yra puiki vieta atgauti seniai prarastą skillą! Serverio IP: cs.vimo.lt:27035 (91.211.247.234:27035) Būtinai dabar pat įsimesk į favoritus, kad nepamirštum!
 2. Nu kas per velnias, atrodo ką tik kūriau šitą temą ir pyst jau metai praėjo. P. S. Jei dar nesi Vimo discord - prisijunk. https://discord.gg/dngrgUF
 3. Kingspaw

  IP ban

  Verčiau sakyti ne "vienas didesnių Lietuvos cheaterių", o "vienas didesnių Lietuvos šiukšlių".
 4. https://vimo.lt/settings/ - Apžvalga- Vardas - Change
 5. Serveris tiems, kam priimtina žaisti international serveriuose ir bendrauti anglų kalba. Jei jums patinka tokio tipo serveriai - būtinai užsukite jau šį penktadienį!
 6. WELCOME TO OUR COMMUNITY SERVER - VANILLA ISLAND! (INTERNATIONAL SERVER - ENGLISH IN MAIN CHAT) Is your life going to be sweet or salty? It‘s up to you! JOIN OUR DISCORD: https://discord.io/vimogaming IP (to connect press F1 to open a console and type this): connect rust.vimo.lt:28015 LAST WIPE: GRAND OPENING ON THE NEXT FORCE WIPE NEXT WIPE: 2021-02-05 Map - will wipe every 2 Weeks (Thursday) Blueprints – wipes at Force Wipe (monthly) >>UP TO 4 PLAYERS IN THE GROUP >>MAP SIZE 3500 >>UPKEEP 70% >>MAP WIPE EVERY 2 WEEKS (BP WIPE ONLY ON FORCED) >>Last day of the wipe - WAR DAY - teaming allowed - Destroy everyyything! >>Active and friendly administration >>Cheaters will be banned with no mercy LET'S PLAYYYYY
 7. Tiek darbo ir prizų... ir dėl ko...? OGI DĖL JŪSŲ, MIELI ŽAIDĖJAI! :)) Dirbame tam, kad jums būtų smagu, o kai jums smagu - smagu ir mums Žaidžiam Vimo.lt projekte ir švenčiam!
 8. Kingspaw

  Kill Marry Kiss

  Bullzai - married already DaTroller - side chick Wolfas - kill + respawn Tomas, Kovalski, kaciukas
 9. Na ką, dėkojame dalyviams! Štai vasara ir atėjo! Pirma vieta - @IGNN1S 弐 Antra vieta - @inchis Trečia vieta - @PinkyLemon Bonus vietos - po 20k kebabų - @Džionis poteto @fuck @zbjs nahui Dėl prizų susisiekite su @Deivius1 (discord DaTroller#3103) Iki kitų konkursų!
 10. Duodame dar porą papildomų dienų kūrėjams pasireikšti! Priimame artworkus iki 06-03!
 11. Džiugu, jog darbų daugėja! Džiugu, jog turime kūrėjų! Taip ir toliau!
 12. Lauke jau darosi karščiau, o serveriuose net ledas nebeatvėsina nuo šaudymo perkaitusių riešų - vasaros sezonas jau čia pat! ______________________________________________________________ Žydi paskutiniai žiedai, žolė žaliuoja, saulutė į akis lįst pradeda, barai atsidarinėja - vasara artėja! Ar vasara neįkvepia? Ar Vimo.lt puslapiui nereikia užsimesti trumpesnių šortukų? Įkvepia ir reikia! Skelbiame konkursą Vimo.lt artworkui ir Vimo.lt vasaros headeriui! Jūsų užduotis : Arba sukurti kokį nors artworką/darbelį susijusį su Vimo.lt (tai gali būti piešinys, grafinis dizainas, video, fotografija, gifas, daina ar panašiai) Arba sukurti vasarišką vizualą šio puslapio headeriui (viršeliui, ta foninė dalis, kur sukasi naujienos). Extra balai už Headerį! Deadline - 2020.06. 03 Prizai: Laimėtojas gaus: 1 mėn. ADMIN + Huntsman Case Key ir dėže StatTrak™ Music Kit | Hundredth, FREE +15k Kebabų + garbę būti įrašytam į Vimo.lt garbės lentą! bei "Kūrėjo" rolę discorde Antra vieta gaus: 1 mėn. VIP + StatTrak™ P250 | Nevermore +10k Kebabų bei "Kūrėjo" rolę discorde Trečia vieta gaus: 1 mėn VIP + Hydra case raktą +5k Kebabų Dar 2-3 žaidėjai gaus paguodos prizus pagal įdėtą darbą (VIP arba kebabai) CS:GO itemus skiria: DaTroller. Tema ir konkursą parengė: Kingspaw Privilegijos ir kebabai nuo: Bullzai *Užrašas "Vimo.lt vasara" artworke arba headeryje - privalumas *Artworkas gali būti įvairaus formato. *Susidomėjusiems kurti headerį svarbu atkreipti dėmesį į formatą, raišką, į tai, kad dalį headerio uždengia informacinės žinutės; *Headerio dydis - 1920x800px (ar geresnė raiška tokiame formate). *Surf / JB / fun / awp ar kitų žemėlapių ir CSGO detalės bei tematika- privalumas. ______________________________________________________________ Visa kita - laisvė Jūsų vaizduotei!
 13. Eventai ir turnyrai vyksta įvairiomis dienomis, dažniausiai savaitės gale, kadangi tai laisviausias ir patogiausias laikas.
×
×
 • Create New...