Jump to content

♛ Kovalski ♛

Member
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66

2 Followers

About ♛ Kovalski ♛

 • Rank
  Master Sergeant

Recent Profile Visitors

1,177 profile views
 1. Nori unbano, rašyk bullzai į forumo až arba discorde ir tarkis dėl unban pirkimo, būgai visur čia tie būgai
 2. Žmogaus asmenines paskyros mėtymas yra netoleruojamas, jis sakė, kad tai nėra jo tik tiktoktok paskyra yra ir kitos paskyros, kurios yra privačios
 3. Kokio demo tu nori? usp godas? uz ka vac gautas ant maino?
 4. * Komandos pavadinimas galvojamas * * Piesiam GFX su paintu * lead // toxic Kovalski // https://steamcommunity.com/profiles/76561198308756928/ co-lead // BOT ✪ KeNTaS // https://steamcommunity.com/id/Kentaszaur15/ BOGA // https://steamcommunity.com/id/4207854321/ Moi'zy // https://steamcommunity.com/id/MoiizY/ Erniux // https://steamcommunity.com/profiles/76561198822763667/ Palaikymo sokejos dar ieškomos. @Erniux @Moi'zy @Boga @KENTASZAUR
 5. Koks map ir laikas, kai visa tai vyko?
 6. Aišku negalima, o tu galvojji su vienu pačytinsi ir tada su kitu galėsi eit iškarto? Tau čia ne mm
 7. Ateina vaikas kažkoks nepatinka ir užbanina. Ne vienas momentas tam mape buvo, kai vedžioji per siena, ban nuo manęs, pailsėsi dabar kol kiti pažiūrės demo ir nuspręs galutinai.
 8. Ble jo pilna če tu vaiku su admineis
 9. • Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio. - Atsakymas • Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? - Atsakymas • Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? - Atsakymas • Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? - Atsakymas - ĮRODYMAI - Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip konfliktą bei iškilusias problemas išspręstume 10x greičiau ir be papildomų rupesčių.
 10. O gal tas "brolis" ir esi TU? Ir tiesiog apsimesdamas nori permest kaltę žmogui, kuris neegzistuoja ir taip toliau žaisti mūsų serveriuose? Jeigu prisičytinai, tai pats kaltas.
 11. ♛ Kovalski ♛

  Ban

  Man įdomu kokie tie kiti BUTAI gauti vac baną?
 12. Man visiškai niekas nerūpi. Vakar bandžiau draugiškai su tavim susitart, kad pasikeistum nick. Šiandien jau kitaip buvo Šaunuolis, bent projektą parėmei.
 13. @BomberMan pateik savo main paskyrą. Nieko nuostabaus, kad sviežas accountas užbanintas.
 14. Bad news for you buddy. You will stay banned. 3 wardens checked that demo and you are definitely using wallhacks.
×
×
 • Create New...