Jump to content

♛ Kovalski ♛

Member
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60

2 Followers

About ♛ Kovalski ♛

 • Rank
  Master Sergeant

Recent Profile Visitors

888 profile views
 1. Neturėjau dar laiko pažiūrėt demo, vakare turėčiau pažiūrėt..
 2. Sveikas, pasižiūrėsiu aš demo, banas jau pasibaigęs. Kitą kartą pildyk čia
 3. Užpildyk čia. Ir viska surašyt, kad galėtume patikrint.
 4. Marry - Kasharas Kiss - Pinkylemon Kill - Xeon Echo, Moi'zy, Tomas a.k.a tombot
 5. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - ♛ Kovalski ♛ , 21. https://steamcommunity.com/profiles/76561198308756928/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu labai draugiškas. Vakarai ir savaitgaliai būna laisvi daug laiko praleidžiu vimo serveryje. Nusprendžiau užpildyti į prižiūrėtojo pareigas, kad mano praleistas laikas serveryje nebūtų tik smagiam laiko praleidimui, o tuo pačiu galėčiau ir prižiūrėti serverio tvarka ir padėti žaidėjams. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, vimo ir bachuru serve. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėsiu naujiems žaidėjams. Demo žiūrėjimas 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Pawel, Moi'zy
 6. Jeigu nesi pilnai užtikrintas, geriau išviso nieko nedaryk.
 7. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - ♛ Kovalski ♛ , 20. https://steamcommunity.com/profiles/76561198308756928/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu labai draugiškas. Vakarai ir savaitgaliai būna laisvi daug laiko praleidžio vimo serveryje. Nusprendžiau užpildyti į prižiūrėtojo pareigas, kad mano praleistas laikas serveryje nebūtų tik smagiam laiko praleidimui, o tuo pačiu galėčiau ir prižiūrėti serverio tvarka ir padėti žaidėjams. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, vimo ir bachuru serve. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėsiu naujiems žaidėjams. Demo žiūrėjimas 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Džionis Poteto, Nerka, Pawel, Boga, Maxres, Laimutis, tRust, KawaBird, Alfa.157, Ka$haras, Donce.
 8. "Mayhem penguins" toxic Kovalski https://steamcommunity.com/profiles/76561198308756928 Mayhem https://steamcommunity.com/profiles/76561198257742795/ Nereikia tokio, as kaip atsarginis
 9. Maxres, o šiaip žinot, kas geriausias wardenas ir iki 5 ryto dienas vesdavo
 10. Bandomasis prižiūrėtojas suklydo duodamas banus, turėjo uždėti CTban, bet per klaidą uždėjo ban. Ban laikas pasibaiges.
 11. Sveiki, žaidžiau fortnyte, turiu virš 5k valandų, buvau galima sakyti dievas. Dabar pradėjau cesiuką žaist ir čia toks pat esu, main accountas vac banintas, todėl neatsimenu nieko(nick/link). O ant naujo accounto žaidžiu vos 8valandas ir visus ramus šaudau. Kol nepateiksi savo main iš mano pusės unbano nebus.
 12. Niekas nežais vistiek, bus išrenkami pagrindiniai map'ia, kuriuos renkas dabar.
×
×
 • Create New...