Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Susisiek su @Bullzai forume (pms) arba discorde Bullzai#0652
 3. kaip suprantu niekas net nezada unbaninti nors nieko nesu padares.
 4. Today
 5. SOLIS

  Kill Marry Kiss

  kill visus karoce
 6. Aš šiandien nusipirkau 10000 kebabu 4 kartus žinute ir gavau tiktai 10000
 7. sasyska

  Kill Marry Kiss

  Ziuriu cia niekas nenori pratest sooo here i am again 1.map3l marry (utiu tiu mapeliuuukas siaip idomu su juo bendrauti) 2.INCO kiss (uz grazu balsa ir dainavima) 3.Laimutis kill (nelabai daug bendraves) O palieku KawaBird(nezinau ar jau jis buvo), Moi'zy ir Datroller
 8. Mustaklis

  Free perma banas

  "pasirodė" tavęs tada negali baninti, jeigu jis nėra tikras, kad tu su wallhack.
 9. Yesterday
 10. Nepagaunu ko nesuprast, gi cheatinai su sia paskyra: https://steamcommunity.com/profiles/76561199158089422 Uz tai ir gavai. Ar galvoji pacheatinsi su viena, tada sugryzes zaisi su main lyg niekur nieko? I klausimus tikiuos atsakiau? Del unban issipirkimo kreipkis i Bullzai. Bullzai#0652
 11. 1.https://steamcommunity.com/id/FR13V/ 2. Maždaug prieš 2 sav 3.Console 4.Aš nežaidžiu laibai daug šiame serve ateinu rašo, kad esu IP bane ir nesuprantu kodėl.
 12. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Atsakymas: Nick'as: slamee, Amžius 17 (greit 18), https://steamcommunity.com/profiles/76561198969258687/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba? Atsakymas: Sveiki Adminai! Norėčiau senai gauti prižiūrėtojo pareigas, man patinka palaikyt tvarką, jei esu kažką blogo padaręs atsiprašau. Žaidžiu senai šitame projekte. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Atsakymas: Taip esu buvęs, Ramp4g3, bet išėjau iš ten, nes ten dalbajobai, supratau, kad vimo geriau nei ramp4g3! 4. Kurio http://Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? Atsakymas: Norėčiau, 1 v 1 Arenos, arba AWP. Čia jau jūsų nuožiūra. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Atsakymas: Palaikymų, per diena žaist po 4/6 Valandas, donate ir t.t. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Atsakymas: Nežinau galbūt, Falkonas ir Nepasimesk. Gražios dienos, Administracija! Pagarbiai, Slamee
 13. anti-spy

  free ban

  I played in computer clubs in no-steam 1,5. 1.6. And at home, too, in no-steam. I can record the screen when I play. I don't play with cheats, and I don't think it's interesting. How can I prove that this is the main account? I recorded the screen. The video is being processed. Quality will be coming soon.
 14. Deivius1

  free ban

  But this is not your main. On which account did you play before? Its impossible to play like that with 70 hours of game time.
 15. anti-spy

  free ban

  I have played 70 hours in CS: GO. I have been playing recently. Before that, I have been playing since 2001, and I have experience. Before that, I did not play CS: GO because I had a weak computer. When I updated my computer, I installed CS: GO. And I play sometimes. How not to get banned if there are not enough hours?
 16. ernys

  free banas

  Tai ar bus unbanas ant to ip?
 17. • Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda). https://steamcommunity.com/id/reinasidk/ • Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? 2021-04-18 kažkur 17:50 AWP Only 128T !ws !gloves fy_pool_day • Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? falcON? • Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? Tiesiog normaliai žaidžiau gerus shotus šaudžiau su noscope ir t.t ir tiesiog kai roundas pasibaigė parėjo banas už wh + vac bet vac ne prieko o kai parašiau ponui adminui kuris užbanino ir paprašiau kad parodytų demo ir vietą kurioj atrodė kad wh tai tiesiog numetė forumų linką kad rašyčiau ban appealą.
 18. • Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda). https://steamcommunity.com/profiles/76561198802758537/ • Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? 2021-04-13 17:01:26 [EU/LT] »Fun« Multigames 128T | Vimo.LT Mapo nežinau, online nebuvau • Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? Nežinau • Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? Aš Vimo servuose praktiškai ankščiau išvis nežaidžiau, tik ant awp only ir deagle biški, bet va vieną dieną noriu prisijungt surfa pažaist ar ką nors ir rašo, kad mano IP yra perm banintas ir mano paskyra dviem dienom užbanino, mano IP nėra banintas, cesą be problemų žaidžiu. Bet galvoju palauksiu tas dvi dienas ir viskas, bet vos vienas banas baigiasi, dar vieną prideda ir taip jau tris dviejų dienų banus uždeda. ĮRODYMAI: IP bano nėra.
 19. Deivius1

  free ban

  Yes. the Warden has been asking non stop, even spamming to you, so you could provide more information about your account. Unlock so we could see csgo hours next time because your account looks fresh. Unbanned
 20. anti-spy

  free ban

  https://steamcommunity.com/id/antispy/ http://vimo.lt/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:59680218&advType=steamid&Submit didnt provide his main acc??? This is the main account. What is the problem?
 21. Reinas

  Free perma banas

  https://steamcommunity.com/id/reinasidk/ Gavau perma bana nuo falcON? reason: wh kai paprasiau kad atsiustu demo ir vieta kur aiskus "wh" tai tiesiog numete forumu linka ir pasake kad jam pasirode kad hackinu ir uzbanino.
 22. na ir kada unbanned bus?
 23. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. patevis sasyska 14 https://steamcommunity.com/profiles/76561199037480211/ discordas Žmogus #8545 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Moku ir su jomis labai gerai susipazines bet aisku kartais klaidu pasitaiko tai duodu VISADA freeday 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? taip turiu palyginus visai gerai veikianti 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Aš turiu daug įdėju pravesti įdomias dienas viena karta pabandęs būti wardenu supratau savo klaidas ir iš jų pasimokiau neduosiu kitiem neaiskiu komandu ir sunkiu užduočių, neduosiu tokių užduočių kurios nužudytu kalinį bei nebausiu pilnai neišsiaiškines tiesos, reguosiu į kalinių prašymus kokių dienų jie nori ir esu praleidęs labai daug laiko ant jailbreako pasimokiau iš kitų kaip veda ir elgiasi. O dienas vesiu ne tokias pačias pvz. nevesiu tris dienas iš eilės kokio nors climb ar futbolo. Stengsiuos vesti įdomias ir skirtingas dienas!!! Bėje kai buvau mentas tik iki kol sužinojau kad negaliu būti nes nesusisiekiau discorde "priimtas" bet nepilnai vedziau dienas tai daug kam patiko beveik nesifraginu ir stengiausi kuo ĮDOMESNIAS dienas pravesti kaliniams ir daug kam tai patiko ir beveik galima sakyti nebūdavo sukilimų. O kalbant tai turiu labai daug patirties jailbreake nebuna 2 dienu kada nenueinu i ji ten nuo pat pradžios kada atėjau į šį pprojektą ten pagrinde ir te žaisdavau. p.s. Dar būdamas mentuose gerai prisimenu moonjaile su moi'zy vedziau diena ir ne viena
 24. Last week
 25. https://youtu.be/e_YcxbhJoZw Mks#3601 @Kimetsu かまどタンジロ
 26. https://steamcommunity.com/profiles/76561198439892849/
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...