Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Pasižiūrėk kaip taisyklingai užpildyti unban anketa ir perdaryk.
 4. Sveiki šiandiena ateinu į cs go ir einu i vimo serva awp ir esu gavaes 2dienom ban už ka irtai su silveriu sėdžiu gerai labai nežaidžiu.
 5. Yesterday
 6. Prappo

  Gavau ban

  Jopapa vpną pasijūnk blogiausiu atvėju
 7. Čia juk fy_pool_day mapas. Abu shootai fuxai matosi iš video. Pagrindinės vietos kur priešai slepias, ir dažiausiai visi preefairina. Iš video 8sekundžiu nesimato nieko ir žmogus tikrai nėra sus. Visi žino, kad fy_pool_day mapas yra is popieriaus padarytas. Ir video parodyti du shootai nieko nėra itartini, nes aš pats dažnai bandau prefairinti tas vietas ir dažnai pasiseka.
 8. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. ^8Matuza, man yra 19 metų. https://steamcommunity.com/profiles/76561199097466574/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Esu mandagus, esu paslaugus, bendraujantis, ir suprantantis savo pareigas. Darbus visada stengiuosi atlikti kokybiškai. Kodėl noriu tapti prižiūrėtoju?: Viskas prasidėjo nuo to: Serveryje su vienu žmogumi diskutavom, kas vyriausias serveryje ir t.t. Tada man pasiūlė užpildyti į serverio prižiūrėtoją, sakė: "Beveik davocakas davai užpildyk". Nū pagalvojau gal visai ir neblogai, dar pastebėjau, kad kaip tik ieškot naujųjų prižiūrėtojų. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Kalbant iš cs puses tai 1.6 didesniame projekte buvęs prižiūrėtojas 6mėn berods. Iš kitų žaidimų, tai dar ir dabas užimu administratoriaus pareigas. Kitame žaidime serveris yra gan populiarus ir apsilanko daug žaidėjų, tad išbandymų tikrai nebijau. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Public serverio. Nes pagrinde daugiausiai laiko ten ir praleidžiu. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Savo aktyvumu, gera nuotaika, gerais atsiliepimais ir sklandu bei gerą žaidimą. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Nemanau, nelabai susitinku ar pažystu serverio prižiurėtojų.
 9. Last week
 10. Bullzai

  Ban

  Sąlygos buvo sustatytos per PM, temą rakinu.
 11. Bullzai

  Gavau ban

  Reason gi parašyta, Tavo IP turi perm ban. Jeigu dinaminis IP - lauk kol pasikeis IP ir tada junkis į serverį.
 12. Echo

  Ban

  Truputį luktelt. Įvyko klaida čia.. Tuoj sutikrinsiu.
 13. Milka

  Ban

  wtf, šitą paskyra pirmą kartą matau, nebestumk
 14. Milka

  Ban

  tai ble 2d baną gavau pralaukiau puse metų dabar tipo ubaną dar pirkt???
 15. Wolf

  Ban

  https://steamcommunity.com/profiles/76561199109009872 https://steamcommunity.com/profiles/76561199063423468 https://steamcommunity.com/profiles/76561199085560978 Kodėl šitus accountus pamiršai paminėt ? Nemokamo unbano negausi, jeigu nori nusipirktiunbaną - tarkis su Bullzai.
 16. Sveikas, taip buvai užbanintas manimi, dėl tam tikrų momentų kurių buvo labai daug, iki tol kol nepradėjau tavęs stebėti ilgai. Manau demo turi peržvelgti labiau patyrę moderatoriai/prižiūrėtojai, nes akivaizdžiai matėsi, jog bandei slėpti tai, bet sunkiai. Baną suteikiau būtent už labai keistus tavo judesius bei momentus, štai keli iš jų: 1. Gal šiek tiek ir įprastas, bet pasirodė man keistas prefire priešininko, kurio nenušovei, bet bandei tą padaryti, bet dėja stovėjo tavo komandos narys. 2. Žiūrėdamas į sieną laukei kol bandys išlįsti priešininkas, kai tik jis tai padarė, išbėgai ir šovei prefire tiesiai į galvą. Video apačioje. https://www.youtube.com/watch?v=kVUbuoHbqN8
 17. Sveikas ponas X. Kadangi mes net neįsivaizduojame kas tu toks, būk žmogus ir užpildyk unban anketą pagal šabloną. ( Gali tiesiog redaguoti šia temą )
 18. Armandelio:)

  Banas

  Sveiki,aš čia su tokiu klausimu:) kodel gavau bana nei čytines nei ka? nieko nenaudojau nieko apsoliučiai ir dabar banas 2500h:)
 19. Sveikas, perziurejus demo nieko nemaciau. Greitu metu turetum gaut unbana. Atsiprasau del nesklandumu su adminu
 20. Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda). https://steamcommunity.com/id/RaugintasCepelinas/ Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? Šiandien 2021-01-24 apie pirmą valandą nakties • Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? Adminas Sauth • Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? Taigi situocija buvo prieš gaunant baną tokia: Adminas mane stebėjo jau 15 minučių, bestėbėjant adminui aš labai stengiausi žaisti, nes norėjau pasikelti ranką ir pataikiau kelis fuxus kurie pakankamai atrodė jog turiu cheatus po tų kelių šūvių aš gavau perminent baną...
 21. Milka

  Ban

  https://steamcommunity.com/profiles/76561198422290557/ Rašau tik dabar nes užmiršau apie šitą projektą ir išėjau į kitą. Jei reikia galiu dar dvi dienas palaukti, kad isitikintum,
 22. Wolf

  Ban

  Kodėl tik dabar rašai ? O ne vasara, kai gavai baną? + pateik steam paskyrą
 23. kL1cK

  Gavau ban

  Ir kas pasikeis jei duosiu ieskot reiktu nebenaudojami per kelis gmail kurti reiktu recoverint ir pns. Moderatoriai galetu atrasyt kas:)
 24. Milka

  Ban

  Vasara, neprisimenu nei dienos, nei mapo, nei laiko, gavau ip bana. Manau praėjo daugiau nei 2 dienos ¯\_(ツ)_/¯
 25. Didelis sansas kad banas liks, kai 6 VAC'inti accountai ant tavo ip adreso tai tikrai nieko gero nesako. Reiketu turbut susisiekti tau su Bullzai del unbano.
 26. Someone

  Gavau ban

  Gal galetum duoti tu account'u linkus?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...