Jump to content

Fasolke

Member
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39

5 Followers

About Fasolke

 • Rank
  Sergeant
 • Birthday 07/24/2003

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. • Jūsų pseudonimas/nick'as serveryje : Karuoliukas • Kiek jums metų? : 17 • Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? : Nepatekes į CS:GO Vimo serverio Prižiūrėtojus nusprendžiau pabandyti į Minecraft Prižiūrėtoju posta kandidatuoti nes ten daugiausiai praleidžiu laiko ir manau tikrai būčiau naudingas ne tik aktyvumu, bet ir padedant kažką kurti, organizuoti, bei padėti naujiems žaidėjams ar serverio Savininkams. Nes manau tikrai turiu tam patirties kurios gavau turint šias pareigas kituose serveriuose ir turbūt tikrai galėčiau tai įrodyti Vimo.lt projekte kuriam norisi padėti. • Kiek laiko per dieną galite skirti serveriui? : Manau tikrai galėčiau skirti po 4-6 valandas priklausant kokie planai būna tą diena. • Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? : Kalbant apie CS:GO tai 5 metai. O Minecrafte esu buves Builderis su nicku Fasolke tai manau esu pražaides gan ilga laika kol neatsirado tam tikrų problemu tiek su serveriu bei savoje aplinkoje. • Ko šiuo metu serveriui labiausiai trūksta iš sistemos pusės? : Nenusimanau apie Pluginus ar kažką panašaus tačiau labiau pažaides serveryje tikrai manau pasiūlyčiau ką pakeisti ar ko labiau reikėtu tačiau šiuo metu manau tikrai viskas čiki piki ir linkiu toliau jam klestėti ir sulaukti puikių žaidėju. • Ar buvote užėmęs panašias pozicijas kituose serveriuose? : Prieš 2-3 metus esu buves tiek Builderiu, Administratoriumi bei Prižiūrėtoju dauguma kartu būdamas aktyvus bei gražiai statydamas ir puikiai sutariant su žaidėjais ir suprantantis savo pareigas ir naudojant tai mažinti problemas. Taip ogi esu ir serveri pats pakūres kuris aišku užsidare po 2 metu. • Papasakokite trumpai apie save : Ną tai galiu save apibūdinti gan paprastai. Tai esu draugiškas vaikinas, stropus taip ogi mėgstu aktyviai dalyvauti veiklose ir jas organizuoti, padedantis, mėgstantis spręsti konfliktus, tikrai galintis priimti kritika bei mokytis iš klaidų. Taip ogi mėgstu linksminti žmones ir galintis neabejotinai pasijuokti iš savęs suprantant tam tikrus prikolus. Geranoriškas ir geraširdis žmogus. Suprantantis savo pareigas ir žinantis savo vietą bei paskirtį kaip ją reikia naudotis.
 2. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Premium OG Fasolke 17 // https://steamcommunity.com/id/faseee/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Tai save galiu apibūdinti kaip gan paprasta vaikina: nesistengiu savęs išaukštinti ir žinau savo vieta, draugiškas mėgstantis paprikolinti ir išsakyti savo nuomone, kaip kada galiu draugiškai ir su saiku pastumti ant kitų jeigu žmogus supranta prikolus, mėgstu spręsti konfliktus bei padėti žmonėms aiškintis kitokias situacijas, stropus ir žinantis kaip atlikti paskirta darba, geranoriškas, turintis savo nuomone ir laikantis savo žodžio, tap ogi mėgstantis priimti kritika ir mokytis iš padarytu klaidų. Pražaides Vimo Projekte 2 metus nusprendžiau, kad reikia pabandyti užpildyti anketa į Prižiūrėtojus nes tikrai norisi pajusti tą jausma ką reiškia būti Prižiūrėtoju nors viena karta mėgstamam projekte ir manau tikrai puikiai su tuo susitvarkyčiau stebimas bandomajame laikotarpyje o jeigu ne bent būsiu pajutes šį darba ir būsiu nušalintas. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Visada būdavau Vimo Projekte Adminas bei SpecAdminas. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jeigu bus duota galimybė norėčiau tapti Warcraft serveryje, nes pastebėjau, kad apmažėjo jų ir nelabai galima matyti serveryje todėl norisi truputi tvarkos ten. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Manau norėčiau pagaliau įgyvendinti savo galimybe padaryt tam tikra Eventa Kalėdu proga ir nudžiuginti žaidėjus laimint tam tikrus prizus ar nors smagiai praleidžiant laika su Vimo žaidėjais, padėti kaip nors klestėti projektui ir jam toliau puikiai gyvuoti Community serveriu lentelėje ir būti įstrigusiam žmonių galvoje, kad būtent Vimo Projektas buvo tas per kurį naktim nemiegojai. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Šiuo metu Prižiūrėtojai kurie mane galėtu rekomenduoti nelabai žaidžia ar matau juos serveryje, bet manau būtu kurie galėtu rekomenduoti. Lauksiu atsakymo, bei kitų žaidėju nuomonės apie mane :))
 3. Heyoo ! Durnas klausimas, bet kur galima rast visus įrašytus Demo. Kiek ieškojau niekur neradau. Kalbu apie tuos kurios įrašo pats Vimo.lt serveris.
 4. Sveiki Vimo.lt projekto žaidėjai ! Manau dauguma pastebėjote o gal ir nepastebėjote (kalbu apie naujus žaidėjus), kad Wc 3 serveryje buvo išimti Surf mapai ir dauguma kitų. Pasidomėjus su kitais žaidėjais gavau daug atsakymu, kad nori vėl turėti Surf mapus ir Office Nominate lentelėje ir toliau smagiai klestėti Vimo.lt serveryje. Todėl manau Serverio vadovybei būtu galima pagalvoti ir suteikti šansą vėl sugrąžinti šiuos mapus kaip Surf ski 2 ar 10x reloaded ir kitus į Nominate. Ir manau visiems būtu smagu prisiminti senus laikus. Tikiuosi mano pasiūlymas bus naudingas ir bus peržvelgtas ! Peace
 5. Nea, pretendavai į 3-aja vieta tačiau kiti 2 nusprende. kad imt *Savas* darba o aš sakiau Factoriaus taip, kad nepykit
 6. Taigi prognozės tokios: Laimėtojai 1. Wolf 🕸 2. Rewo 🕸 3. Savas 🕸 Taigi sveikiname nugalėtojus ir sakom didelį Ačiū kas dalyvavote ir tikimes, kad galėsime padaryti dar viena šaunu Konkursėli. Linkime gerai Atšvęsti Naujuosius metus !! Iki greito !
 7. Visu pirma Sveikiname visus su Antrąją Kalėdų diena. Primename, kad Nugalėtojai bus renkami šiandiena 21h Wc 3 serveryje. Linkime sėkmės.
 8. Fasolke

  Unban

  Tu visu pirma susirask tam tinkama skiltį ir normaliai Unban forma užpildyk.
 9. Sveiki Vimo Projekto žaidėjai ! Sugrįžtu su geromis naujienomis paskelbiant šį kartą sėkminga konkursą kuriame galėsite papildyti savo kolekcijas papildomais skinais. Kadangi šių metų Kalėdos bus gan sudėtingos ir niekur negalėsime išeiti iš namų, todėl galėsite išmėginti savo jėgas padarant Šventinį Vimo.lt Artwork'ą. Daugiau informacijos apie dalyvavimą rasite apačioje. Taisyklės: 1. Negalima kopijuoti darbų. 2. Būtina dalyvauti tik su Asmenine paskyra. 3. Negalima dubliuoti paskyrų. 4. Dalyvauja tik Vimo.lt Projekto žaidėjai. 5. Artwork'e būtina panaudoti Vimo.lt logotipą ar kitaip perteikti tai piešinyje. Kada bus renkamas Nugalėtojas ? Nugalėtojas bus renkamas Antrąją Kalėdų diena (Gruodžio 26 d) Prizai: 1 Vieta: AWP - Exoskeleton (BS) 2 Vieta: USP-S - Para Green (MW) 3 Vieta: M4A4 - Magnesium (MW) Vertintojai ir Konkurso rėmėjai: 1. @♤Ɓuℜƅuℒⅈuꝃⱥⓢ♤ 2. @slotke Linkime gražių ir jaukių švenčių ir likti sveikiems tegul jus aplanko Kalėdų dvasia. Sėkmės dalyviams ir lauksime jūsų darbų !
 10. Hello, hello mieli žaidėjai ! Taigi artėja gan nepalankių sąlygu šventės, tai sumaniau padaryti ną pasakykim gan *Cheap* Giveaway tačiau yra tam motyvacijos ir norisi nudžiuginti kažką Kalėdu proga gaunant nors šioki toki Skinuka. Prizas būtu naujo Operation'o AWP - EXOSKELETON (BS kitaip sakant Battle Scarred) Taigi laukit tolimesnės Info ir manau tikrai galėsit sudalyvauti ir išbandyti savo sėkmę ! Arba galbūt galėtu padėti Serverio Prižiūrėtojai sugalvoti įdomesnių žaidimuku ar eventuka laimint šį prizą (Wc 3 tipo serveryje)
 11. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Premium OG Fasolke 17 // https://steamcommunity.com/id/faseee/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Tai save galiu apibūdinti kaip gan paprasta vaikina: nesistengiu savęs išaukštinti ir žinau savo vieta, draugiškas mėgstantis paprikolinti ir išsakyti savo nuomone, kaip kada galiu draugiškai ir su saiku pastumti ant kitų jeigu žmogus supranta prikolus, mėgstu spręsti konfliktus bei padėti žmonėms aiškintis kitokias situacijas, stropus ir žinantis kaip atlikti paskirta darba, geranoriškas, turintis savo nuomone ir laikantis savo žodžio, tap ogi mėgstantis priimti kritika ir mokytis iš padarytu klaidų. Pražaides Vimo Projekte 2 metus nusprendžiau, kad reikia pabandyti užpildyti anketa į Prižiūrėtojus nes tikrai norisi pajusti tą jausma ką reiškia būti Prižiūrėtoju nors viena karta mėgstamam projekte ir manau tikrai puikiai su tuo susitvarkyčiau stebimas bandomajame laikotarpyje o jeigu ne bent būsiu pajutes šį darba ir būsiu nušalintas. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Visada būdavau Vimo Projekte Adminas bei SpecAdminas. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jeigu bus duota galimybė norėčiau tapti Warcraft serveryje, nes pastebėjau, kad apmažėjo jų ir nelabai galima matyti serveryje todėl norisi truputi tvarkos ten. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Manau norėčiau pagaliau įgyvendinti savo galimybe padaryt tam tikra Eventa Kalėdu proga ir nudžiuginti žaidėjus laimint tam tikrus prizus ar nors smagiai praleidžiant laika su Vimo žaidėjais, padėti kaip nors klestėti projektui ir jam toliau puikiai gyvuoti Community serveriu lentelėje ir būti įstrigusiam žmonių galvoje, kad būtent Vimo Projektas buvo tas per kurį naktim nemiegojai. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Šiuo metu Prižiūrėtojai kurie mane galėtu rekomenduoti nelabai žaidžia ar matau juos serveryje, bet manau būtu kurie galėtu rekomenduoti. Lauksiu atsakymo, bei kitų žaidėju nuomonės apie mane :))
 12. Kokia garbė čia man šitoje lentoje Sugryžau
 13. Nebandau nieko įrodyt, bet kalbant apienšį žmogu jis yra tikrai nusipelnes tikrai aktyvus, draugiškas, linksmas, prikolnas žmogus tikrai nebando kažko įrodyt ar pradedantis stumti ant žmogaus gali ir ne daug jį pažystu, bet manau tokiam kaip WC 3 serveriui reikėtu papildomo Prižiūrėtojaus. Sekmės tau Wipea'i tikiuosi gausi pareigas ir atliksi viską kaip reikia palaikau.
×
×
 • Create New...