Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

8 minutes prieš, Kingspaw said:

Labas, kaip manai, būsi aktyvus vasarą? Kiek šiaip praleidi laiko serveryje? 

pastarosiomis dienomis praleidžiu serveryje tarp valandos ir 3, o vasarą taip, būsiu aktyvus, tačiau nepraleisiu viso laiko serveryje kai būsiu prie kompiuterio, nes yra kiti žaidimai bei reikia keltis faceit levelį.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labas visiems! Man yra 18 metų, vimo.lt serveriuose esu žinomas kaip Be Positive ツ         #2. Čia žaidžiu jau ne vienerius metus. Nusprendžiau išbandyti savo sėkmę ir pretenduoti į prižiūrėtojo vietą. Esu aktyvus lankytojas ir ,mano kuklia nuomone, neblogai sutariu su kitais žaidėjais. Šiuo metu turiu Admin privilegijas ir kol kas sekasi gan gerai. Dažniausiai žaidžiu Training serveryje ir pastebiu, kad trūksta prižiūrėtojų, aišku, kartais apsilanko puikiai serverį prižiūrintys Ti TI Dora ir Xaba, bet jie ateina gan retai, todėl prašau apsvarstyti šią anketą. Ačiū už skirtą laiką.

Steam id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198311460390/

Gmail: formymain2@gmail.com

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes prieš, Be Positive ツ said:

Labas visiems! Man yra 18 metų, vimo.lt serveriuose esu žinomas kaip Be Positive ツ         #2. Čia žaidžiu jau ne vienerius metus. Nusprendžiau išbandyti savo sėkmę ir pretenduoti į prižiūrėtojo vietą. Esu aktyvus lankytojas ir ,mano kuklia nuomone, neblogai sutariu su kitais žaidėjais. Šiuo metu turiu Admin privilegijas ir kol kas sekasi gan gerai. Dažniausiai žaidžiu Training serveryje ir pastebiu, kad trūksta prižiūrėtojų, aišku, kartais apsilanko puikiai serverį prižiūrintys Ti TI Dora ir Xaba, bet jie ateina gan retai, todėl prašau apsvarstyti šią anketą. Ačiū už skirtą laiką.

Steam id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198311460390/

Gmail: formymain2@gmail.com

Pildai ir į Vimo DJ, ir į prižiūrėtojus, tai tokia nuomonė susidaro, jog nežinai ko sieki, bet visur bandai savo sėkmę. Taipogi ir pati pagrindinė taisyklė, jog prižiūrėtojais galima tapti tik nuo 19-os metų. Dėl tavo paties bendravimo, kartais galima pamatyti ir nukrypimų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

Pildai ir į Vimo DJ, ir į prižiūrėtojus, tai tokia nuomonė susidaro, jog nežinai ko sieki, bet visur bandai savo sėkmę. Taipogi ir pati pagrindinė taisyklė, jog prižiūrėtojais galima tapti tik nuo 19-os metų. Dėl tavo paties bendravimo, kartais galima pamatyti ir nukrypimų.

kaip ir minejau dj temoje nepritariu jo siekimui, taipogi bendravimas pas ji nekazka

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

PATARIU I CLAASIC SURF PRIZIURETOJU IMTI orspanda nes jis daugiausiai laiko serveryje praleidzia ir padeda zmonem po kolkas jis ir tip VIP

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-07-31 at 11:39 AM, orspanda said:

Pastarosiomis dienomis praleidžiu serveryje tarp 2 ir 5 valandų. Nusprendžiau pretenduoti į classic prižiūrėtojo vietą.

Steam id: https://steamcommunity.com/id/64385292331141232243261/

Gmail: orspanda@gmail.com

 

Palyginus kitas anketas ir tavo, nepyk, tavo atrodo kaip nepabaigtas antroko rašinys apie tai, ką veikei vasarą. Taipogi nepaminėjai savo amžiaus. Kol kas esu nusistatęs prieš tavo būvimą prižiūrėtoju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, ir vėl aš čia! 

Labai reikia Surf+public WC3. Serveryje priziuretojo, tiksliau, nusibodo dėl tvarkos vis mokėti pinigus už S.A. Nes vis būna visokio plauko žmonių, tvarkos kaip ir daug nereikia, bet jos ir trūksta. Esu draugiškas, ir aišku kaip visi kiti žaidėjai mėgstu pasipizdavot, juoko formoi, sutariu su tikrai dauguma žaidėjų, neturiu juodojo sąrašo, kurių žaidėjų nemekciau. Šiuo metu apsistojau ties serverio priežiūra, taisyklių pažeidėjais, nes kolkas nėra noro tryhardint dėl top vietos.. :/ negaliu pasakyti kiek laiko praleidžiu serveryje laiko, nes būna įvairiai, bet stengiuosi ateiti kaip manęs reikia. 

 

Please dont hate me! :(

Esu 24 metų bachuriuks, dabar mokinuosi vokietijoi profesijos, gyvenu jau pusė metų. Aišku ne paslaptis kad esu ne kartą gaves VAC bana, to ir neslepiu niekada, bet serveryje nesu hackines, nes gerbiu kūrėjus, ir serverio žaidėjus. 

Nick : Sparta*                                                          Skype : lukas32117                                                Gmail : Neplatinu viešai.                                      Tel : +49********* - +3706*******                         Steam : https://steamcommunity.com/id/nepasigavesnr5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labai įdomiai čia

kur tuščia tai tas flame

 

11.jpg

22222.jpg

Redaguota DCRE
as baisi geradare

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, Vimo.LT Administracija,

  Man yra 18 metų, cs'a žaidžiu nuo neatmenamų laikų. Žaidime esu žinomas kaip Ka$haras. Esu buvęs begalę kartų adminu bei spec.adminu, taigi žinau kaip elgtis su privilegijomis. Praleidžiu serveryje nemažai laiko,  CSGO žaidžiu jau 4 metus. Noriu tapti Vimo.LT surf serverių prižiūretojas (pretenduoju į Classic), nes buvau bei  esu skatinamas aplinkinių žaidėjų pagaliau parašyti anketa ir pabandyti dar kartą prisijungti prie Vimo komandos.  Davę bent jau bandomajį laikotarpį tikrai neapsiriksit. O tie, kurie nepritaria mano anketai, argumentuokit kodėl? ;)

Su pagarba,

Aleksas.

Gmail: aleksaslimonadas@gmail.com

Steam: http://steamcommunity.com/id/Kasharas/

Redaguota Ka$haras
  • Lovin' it 2
  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes prieš, Ti ti ri Dora said:

O be aplinkiniu, butent kas tave motyvuoja sitam reikalui?

Niekas 😂 Jis daro ką jam liepia žaidėjai 😁

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes prieš, Sparta said:

Niekas 😂 Jis daro ką jam liepia žaidėjai 😁

jeigu jam ir reikia to prižiūrėtojo, tai tik tam, kad kenktų nemėgstamiems žaidėjams, arba galėtų atsipalaiduoti nuo tryhardinimo, nes pastoviai siekia to top1, kad gautų +10 gyvybių, granatų rinkinį ir šarvų:D:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

56 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

O be aplinkiniu, butent kas tave motyvuoja sitam reikalui?

Mane motyvuoja įvairūs dalykai, gal būt vienas iš jų palaikyti tvarką serveryje, nes šiuo metu prižiūrėtojai užsuka vis rėčiau į serverį. Taip pat galėčiau padėti administracijai realizuojant įvairius projektus.

30 minutes ago, Sparta said:

Niekas 😂 Jis daro ką jam liepia žaidėjai 😁

Mano manymu, jei taip būtų, jau seniai būčiau praradęs visas privilegijas ir gavęs baną :D

 

18 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

jeigu jam ir reikia to prižiūrėtojo, tai tik tam, kad kenktų nemėgstamiems žaidėjams, arba galėtų atsipalaiduoti nuo tryhardinimo, nes pastoviai siekia to top1, kad gautų +10 gyvybių, granatų rinkinį ir šarvų:D:D

Esu suaugęs žmogus, jei to man tikrai reikėtų, galu gale nusipirkčiau už tikrus pinigus. Taip pat visą tai suteikia ir VIP, ką šiuo metu ir turiu. Beje, tu pats pabrėžei, jog pastoviai siekiu top1, taigi tai tik įrodo, jog esu aktyvus žaidėjas :)

Iš kur tokios nuomonės? Reikalingos pareigos, kad galėčiau kenkti?

Taip pat, Ignai, dar vis nesulaukiau tavo argumentų, kodėl netinku pareigoms ;)

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes prieš, Ka$haras said:

Taip pat, Ignai, dar vis nesulaukiau tavo argumentų, kodėl netinku pareigoms ;)

netinki pareigoms, nes tu esi tik stogas savo pazistamiems (su pareigomis), niekas daugiau, jeigu palaikai tvarka, uztenka ir admino, kuri daznai tikrai turi, menki tavo argumentai, nemanai?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

netinki pareigoms, nes tu esi tik stogas savo pazistamiems (su pareigomis), niekas daugiau, jeigu palaikai tvarka, uztenka ir admino, kuri daznai tikrai turi, menki tavo argumentai, nemanai?

Galbūt ir menki, tačiau aš manau prisijungęs gausiu tam tikrą darbą, kurį turėsiu atlikti. (Pvz. Prižiūrėti forumą ir pan.) Ar ne taip ? Be to, aš manau, jog tu man prieštarauji, nes anksčiau turėjome konfliktų. O galbūt tai net baimės jausmas, jog gali atsirasti geresnių prižiūrėtojų? ;) Taigi ir aš kol kas neįžvelgiu svarių argumentų, kodėl neturėčiau prisijungti prie Jūsų.

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Ka$haras Sveikinimai. Šampano dar patarčiau neiššaut, visgi bandomasis laikotarpis bus. Pažiūrėsim atidžiau, kaip seksis prižiūrėt serverį, tačiau dėl Ignio minėto 'stogavimo' būsi stebimas per padidnamaji stiklą, ne tik dabar, bet nuolatos. Korupcijos ar kitų nesąmonių Vimo nebus, projektą kuriau ir cackinau, kad visi linksmai galėtų praleisti laiką kartu žaidžiant, o ne dalyvaujant dramose ar kariaujant tarpusavyje.

Man į PM steamID, profilio linka ir discord ID.

  • Lovin' it 3
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

niekas tau priziureti forumo tikrai nepatikes, del konkurentu man nera ko bijoti - nes tokie kaip tu, tiesiai sviesiai sakau, valo man batus. jeigu ir yra geresniu priziuretoju, tai tik stickler, jam net ir desine ranka uz tai paspausciau. ir siaip, niekas neneige jog tu neaktyvus, bet, kad tavo charakteris neatitinka kriteriju parasytoje anketoje - faktas.

 

nvm, sveikinu, tikiuosi būsi toks pats geras, kaip ir vaizdavai anketoje :Ddd

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Bullzai

20 hours ago, Bullzai said:

@Ka$haras Sveikinimai. Šampano dar patarčiau neiššaut, visgi bandomasis laikotarpis bus. Pažiūrėsim atidžiau, kaip seksis prižiūrėt serverį, tačiau dėl Ignio minėto 'stogavimo' būsi stebimas per padidnamaji stiklą, ne tik dabar, bet nuolatos. Korupcijos ar kitų nesąmonių Vimo nebus, projektą kuriau ir cackinau, kad visi linksmai galėtų praleisti laiką kartu žaidžiant, o ne dalyvaujant dramose ar kariaujant tarpusavyje.

Man į PM steamID, profilio linka ir discord ID.

 Padaryta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...