Jump to content

IGNN1S 弐

Member
 • Content Count

  704
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

301

About IGNN1S 弐

 • Rank
  Karalius
 • Birthday February 10

Recent Profile Visitors

7936 profile views
 1. IGNN1S 弐

  Mutas.

  @Edgar grybas xDDDDD
 2. IGNN1S 弐

  Ban

  bla bla bla daviau draugui ir visos panašios istorijos. ant kiek reikia būti be smegenų, kad duoti draugui savo accountą kai šiais laikais csgo yra nemokamas? patys prisivirėt, tarpusavyje ir tarkitės.
 3. IGNN1S 弐

  Pagalbos

  Suteikit žaidėjui pagalbą, nes aš tokios galimybės neturiu. @Bullzai @Deivius1 Užblokuoto žaidėjo slapyvardis "mew mew niga"
 4. IGNN1S 弐

  BOGA / Mute

  paskaiciau ir labai gardziai pasijuokiau. ko jus siekiate bandydami kurti tokias temas? cia ir durniui aisku, kad nauji vartotojai neturi jokio pasitikejimo is senu zaideju, juolab priziuretoju, nes butent tokie vartotojai (su 0lvl.) ir gauna daugiausiai uzblokavimu serveriuose. prasymas pateikti main paskyra, jums yra kaip irodymas, jog esate svarus, pateikiate viena karta - ramu visam gyvenimui. pateikti main accounta - uztenka poros minuciu, kurti bereikalingas temas ir jose diskutuoti - pora valandu. pagailekite, tiek savo, tiek administratoriu laika. kitam kartui besiruosiant atakuoti priziuretoja, linkiu susirinkti kruva svariu irodymu ir tik tada peikti, o ne kaip dabar, pilstyti is tuscio i kiaura ir dar ant virsaus uzsikrauti uzblokavima (kalbu apie rarr.)
 5. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. IGNN1S 弐, 18 metų, https://steamcommunity.com/id/lucyzasmadafaka 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Taktiškas, humorą nuo patyčių skirianti persona, siekiantis ir einantis už lygybę, mažai plepantis - daugiau darantis, šiek tiek jautrus, tačiau su spaudimu besitvarkantis puikiai. Vienas pirmųjų serverio žaidėjų, todėl dauguma senesnių žaidėjų turėtų mane žinoti, todėl susiformuoti nuomonę apklausus juos - nebūtų sunku. Tačiau, kas liečia blogas savybes - esu „degtukas“, tačiau nurimkit, su šia yda kovoju ir po kol kas man puikiai sekasi. Prižiūrėtoju norėčiau tapti, kadangi matau, jog serveriuose vis trūksta papildomos jėgos kovojant prieš kenkėjus, o ta jėga - galėčiau būti aš. Turiu daug patirties su čytais, serverio administracijai esu žinomas, todėl pasirenkant mane nebus „katės pirkimas maiše“. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Taip, turiu daug patirties šiame reikale, tiek kituose serveriuose, tiek VIMO (net gi du kartus). Pirmąjį kartą ~6 mėnesius (nesu tikras, kiek tiksliai), įvyko vidinis konfliktas su @Bullzai, todėl teko atsisveikinti su pareigomis, na, o antrąjį kartą net gi 1,8 metų, buvau nušalintas, dėl neaktyvumo, kadangi gyvenime buvo tikrai svarbesnių dalykų, nei CS:GO. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? 1v1 serverio (tačiau, kaip ir anksčiau, palaikysiu tvarka per visus serverius). 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Grafikos darbai, pagalba prie sourcebans, demo žiūrėjimas, pagalba renginiuose ir kiti dalykai, kuriuose galiu būti naudingas. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) @Deivius1, @tRust - Šie prižiūrėtojai. Nieko kito neklausiau, tačiau bet kuris kitas prižiūrėtojas ar žaidėjas mane palaikantis gali paspausti tą mėlyną širdelę, ačiū.
 6. kitą kartą rašyk viską į vieną pranešimą (galėjai redaguoti senąjį ir prirašyti ką reikėjo), nes gali būti nubaustas už bereikšmius pranešimus (double-post) o dėl diskusijų vardo keitimo, manau logiškiausia būtų rašyti @Bullzai į asmenines žinutes, o ne konkurso temoje
×
×
 • Create New...