Jump to content

xEon

CS : GO Warden
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88

About xEon

 • Rank
  Sergeant Major
 • Birthday April 6

Recent Profile Visitors

1,686 profile views
 1. Counter-strike Global Offensive 2019.11.30 - 21.49.47.01_Trim (2).mp4 Counter-strike Global Offensive 2019.11.30 - 21.54.43.02_Trim.mp4 Counter-strike Global Offensive 2019.11.30 - 21.58.04.04_Trim.mp4 100% headshot rate su awp ir nežmogiški lockai...
 2. Valandas savo kelk, noriu pažiet iš kur taip žaidi ir iš kur taip bhopint išmokai.
 3. Pirma bana gavai už labai akivaizdžius wallhackus. Prefire, per sieną trackinai. Lvl 0 ant steam irgi nepadeda. Nežinau kaip tau neužsidėjo perma banas, bet po to atėjęs su savo meistriškais ir be strafe bhopais privertei peržiūrėt profile ir tada gavai 2 baną.
 4. Ko į forumą išvis skųstis tokiais dalykais. Parašai kokiem priž. kad užmestų akį ir pats filmuoji. Dabar dar pabloginai situaciją. Ir mane išdavei (mano irgi tuščia makaulė buvo sakant kažką apie tai prie tavęs) ir dabar kai bandai dar didesnį šumą užkelt jis dar bus atsargesnis. Jei jis ir cheatas, žinok nepadedi.
 5. xEon

  Free perma banas

  Nepagautas ne vagis. Aš jokių įrodymų neturiu.
 6. xEon

  Freeban

  Visi profiliai private/lvl 0. Tai tu tiki kad padavęs šituos profilius kažkas patikės, kad ten mainas :DD? Atsiprivatink profilius ir parodyt valandas ant cs gal tada kalba gal bus. Garsiausius Bullzai žodžius paminėsiu : ACC 0 LVL, ne Prime, uzprivatintas, net nesigilinsiu kol kas į tokius ACC. 2 variantai yra, perki arba Prime arba unban už 5 eur.
 7. xEon

  Vaikai

  Dar dėl šito. Mutą dėjo Adminas CryZz, kuris muta uždėjo per !admin komandą nenurodęs laiko. Man net unmutint nereikėjo.
 8. xEon

  Vaikai

  Buvo votas su 66% (berots) procentais kad vaikai gali kalbėt. Taisyklėse reikalaujama daryti votą dėl nepilnamečių jei kyla nusiskundimų. Dėjus adminui mute (be ispėjimų btw, o pagal taisyklės jis būtinas) kita kartą prakalbėjus padariau vote, kaip ir reikalaujama. Jei nepatinka, kad kalbėjo galėjai uzsimutint.
 9. Prisijungęs aš išvis tada nebuvau, o dėl banų skaičiaus nesigirk nes tada ir forumą pafloodino dėl neteisingų banų. Vis dėl to čia nėra tema dėl to rašinėti. Aną dėl 1v1 siuntimo prirašiau pabrėžti tavo "agresyvų" liežuvį.
 10. Nežinau ar čia tu darai taip tik man, bet kiekvieną kartą atenu į serverį, iškart pasiunti atgal į 1v1, visiškai nusispjaut ar ten yra žmonių ne. Dar ir būna dažnų įžeidimų. Dėl šitos situacijos negaliu nieko pasakyt, nes į servery atėjau tik tada kada tau "nutrūko kantrybė", bet galiu lažintis, kad viską užvirei tu su savo "friendly banter", kurio kiekviną dieną darosi vis per daug.
 11. xEon

  Free banas

  2 video 1:20 dar savo alzheimerį paaiškink.
 12. xEon

  Free banas

  Jau 3 tema dėl naujo acc, kurie, jei nehackindami, "labai gerai" žaidžia. Klausimas, kodėl su mainas neateina kur sukauptos valandos ant CS. Rašiau bendram chat, parašysiu ir čia. Manau reikia šituos "godus" versti ateit su mainas, kurie bent prime tūrėtų. Siūlau pasinaudoti šita komandą : sv_prime_accounts_only.
 13. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - xEon; 15; https://steamcommunity.com/id/Wicked0406; 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu nuolatinis serverio lankytojas, serveriuose žaidžiantis maždaug nuo 2017 metų (tada prisiregistravau į forumą). Didžią dalį savo laisvo laiko praleižiu prie ekrano ir tuo tarpu dažnai užsuku į vimo serverius. Prižiūrėtoju noriu tapti dėl to, nes noriu padėti augti šiai bendruomėnei ir išmesti ją griaunančius žmones. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buvęs adminu/specadminu pora kartų šiuose serveriuose. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - 1v1. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Kadangi 1v1 serveris dar gan naujas, žadu ieškoti idėjų kaip jį pagerinti, Taip pat mielai padėsiu organizuoti/dalyvausiu įvariuose projektuose. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? - @Ka$haras; @DCRE;
 14. Ta apsauga ir yra problema. Žaidėjai rushint gali negaudami damage, o daugelis rasių turi galių korios veikia priartėjus, kaip : orchai su 60 dmg žaibu, hammerstorm su tuo stunu. Dabėga ligi spawno, susiranda artimiausią žaidėją, dabėga ligi jo, tas žaidėjas negali to sustabdyt, sulaukia kol baigias ta apsauga, sumeta savo ability ir vsio.
 15. Turiu pasiūlimą išimti spawn protection ant competitive/public mapų wc3 servery (awp lego labiausiai reikėtų). Žmonės negaudami dmg atbėga iki pat spawno, numeta flashą ir visus iššaudo. Kas truputėli ilgiau žaidžia tai tam nėra problemų, bet naujokai dažnai atėję į serverį nepagauna, kad yra spawn protection, bando iškart vos atsispawninę šaudyt, o kai varžovai tiesiog nemiršta tai ir išeina.
×
×
 • Create New...