Jump to content

xEon

Member
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89

About xEon

 • Rank
  Sergeant Major
 • Birthday April 6

Recent Profile Visitors

2,312 profile views
 1. Be šansų tave įtikinėti.... Tegu atlekia vyr. priž. gal ką išaiškins.
 2. Ne tam serve buvai kad surfintum ir nedarytum dmg. Yra atskiri serveriai laikui ir combat. Jei nesaudai eini i servus su timeriais.
 3. Labai nepiktybiškas komentaras!!!!
 4. Counter-strike Global Offensive 2019.11.30 - 21.49.47.01_Trim (2).mp4 Counter-strike Global Offensive 2019.11.30 - 21.54.43.02_Trim.mp4 Counter-strike Global Offensive 2019.11.30 - 21.58.04.04_Trim.mp4 100% headshot rate su awp ir nežmogiški lockai...
 5. Valandas savo kelk, noriu pažiet iš kur taip žaidi ir iš kur taip bhopint išmokai.
 6. Pirma bana gavai už labai akivaizdžius wallhackus. Prefire, per sieną trackinai. Lvl 0 ant steam irgi nepadeda. Nežinau kaip tau neužsidėjo perma banas, bet po to atėjęs su savo meistriškais ir be strafe bhopais privertei peržiūrėt profile ir tada gavai 2 baną.
 7. Ko į forumą išvis skųstis tokiais dalykais. Parašai kokiem priž. kad užmestų akį ir pats filmuoji. Dabar dar pabloginai situaciją. Ir mane išdavei (mano irgi tuščia makaulė buvo sakant kažką apie tai prie tavęs) ir dabar kai bandai dar didesnį šumą užkelt jis dar bus atsargesnis. Jei jis ir cheatas, žinok nepadedi.
 8. xEon

  Free perma banas

  Nepagautas ne vagis. Aš jokių įrodymų neturiu.
 9. xEon

  Freeban

  Visi profiliai private/lvl 0. Tai tu tiki kad padavęs šituos profilius kažkas patikės, kad ten mainas :DD? Atsiprivatink profilius ir parodyt valandas ant cs gal tada kalba gal bus. Garsiausius Bullzai žodžius paminėsiu : ACC 0 LVL, ne Prime, uzprivatintas, net nesigilinsiu kol kas į tokius ACC. 2 variantai yra, perki arba Prime arba unban už 5 eur.
 10. xEon

  Vaikai

  Dar dėl šito. Mutą dėjo Adminas CryZz, kuris muta uždėjo per !admin komandą nenurodęs laiko. Man net unmutint nereikėjo.
 11. xEon

  Vaikai

  Buvo votas su 66% (berots) procentais kad vaikai gali kalbėt. Taisyklėse reikalaujama daryti votą dėl nepilnamečių jei kyla nusiskundimų. Dėjus adminui mute (be ispėjimų btw, o pagal taisyklės jis būtinas) kita kartą prakalbėjus padariau vote, kaip ir reikalaujama. Jei nepatinka, kad kalbėjo galėjai uzsimutint.
 12. Prisijungęs aš išvis tada nebuvau, o dėl banų skaičiaus nesigirk nes tada ir forumą pafloodino dėl neteisingų banų. Vis dėl to čia nėra tema dėl to rašinėti. Aną dėl 1v1 siuntimo prirašiau pabrėžti tavo "agresyvų" liežuvį.
 13. Nežinau ar čia tu darai taip tik man, bet kiekvieną kartą atenu į serverį, iškart pasiunti atgal į 1v1, visiškai nusispjaut ar ten yra žmonių ne. Dar ir būna dažnų įžeidimų. Dėl šitos situacijos negaliu nieko pasakyt, nes į servery atėjau tik tada kada tau "nutrūko kantrybė", bet galiu lažintis, kad viską užvirei tu su savo "friendly banter", kurio kiekviną dieną darosi vis per daug.
×
×
 • Create New...