Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

5 minutes ago, WolfPack said:

Savo elgesiu tik parodot, kad patys kaip administratoriai/prižiūrėtojai esate netinkami savo pareigoms. Turi pareigas ar ne, nekeičia fakto, kad turi tinkamai elgtis ir bendrauti serveryje. Hala kaip ir aš nuo pat pradžių buvo puikus žaidėjas ir malonus pašnekovas. Ne tik su manimi, bet ir su kitais. Kažkodėl jūs su tuo nesutinkate ir šmeižiate jį? Okay, gal jis jum kuo nors nusikalto, bet kodėl žmogų kaltinat viso serverio lankytojų smegenų plovimu? Net norint to nebūtų įmanoma padaryt, nes didžioji dauguma brandžiau elgiasi ir šneka nei jūs. Bent pagarbos oficialiai galėtumėte parodyti, nes tikrai žema taip šnekėti, kad ir ką jis jums padarė. Nustokit rietis ir leiskit savininkui pačiam susirinkti info, viskas kas pasakyta matysis loguose, chatuose ir kitų žaidėjų apklausime jei to prireiks. Visi mėgėjai mes dramų, bet davai šį kartą neužkraukim daugiau temos.

Vien dėl Halasighto išpasakojimų ramiai į serverį man ir keliems kitiems žmonėms negalima įeiti. Didžiausia problema W1LF. Kas kartą ateinant į serverį išvadina duxais. O dar turėti prižiūrėtoja, kuris laikys ne tvarką, o kovą ir chaosą tarp žaidėjų privers mus ieškoti Laikiuxo serverių.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir dar kartelį, galiu, situacija gana lengvai nuspėjama. Kad ir kaip nuostabiai ką darai už surfo ribų, mano nuomone nesi tinkamas eiti prižiūrėtojo pareigas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Ir dar kartelį, galiu, situacija gana lengvai nuspėjama. Kad ir kaip nuostabiai ką darai už surfo ribų, mano nuomone nesi tinkamas eiti prižiūrėtojo pareigas.

Visą tai įrodyk ne žodžiais, o brandžiais įrodymais, nes dabar tą patį pasakyti galiu ir apie tave, Markai K. :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S 弐 said:

Visą tai įrodyk ne žodžiais, o brandžiais įrodymais, nes dabar tą patį pasakyti galiu ir apie tave, Markai K. :)

Puikiai ir lengvai galima padaryti apklausą visų žaidėju ir lankytojų, susidarysime nuomonę. Neatitinku reikalavimų, atims pareigas. Nebuvo dėl manęs nei kartą kelto klausimo, tačiau jei netinku pareigoms, atsisakysiu jų, jei to reikalaus kiti žaidėjai. Gali negazdinti ir neviešinti dalinai mano asmeninės info su savo draugės pagalba. Kada pas Tave atsiras pagarbos jausmas kitiems?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Puikiai ir lengvai galima padaryti apklausą visų žaidėju ir lankytojų, susidarysime nuomonę. Neatitinku reikalavimų, atims pareigas. Nebuvo dėl manęs nei kartą kelto klausimo, tačiau jei netinku pareigoms, atsisakysiu jų, jei to reikalaus kiti žaidėjai. Gali negazdinti ir neviešinti dalinai mano asmeninės info su savo draugės pagalba. Kada pas Tave atsiras pagarbos jausmas kitiems?

Draugės pagalba? Tavo facebook man jau žinomas seniai, tačiau niekada neturėjau progos tai išreikšti, šiuo momentu irgi neišreiškiau to pilnai. Ir taipogi, kaip gali būti skundai apie tave, kai tu serveryje lankaisi retai, o jeigu ir lankaisi tai nieko nebaudi? O manęs nemėgsti, dėl mano griežto charakterio tbh. O dėl pagarbos, ją jaučiu tiems, kurie jaučia ją man.

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S 弐 said:

Draugės pagalba? Tavo facebook man jau žinomas seniai, tačiau niekada neturėjau progos tai išreikšti, šiuo momentu irgi neišreiškiau to pilnai. Ir taipogi, kaip gali būti skundai apie tave, kai tu serveryje lankaisi retai, o jeigu ir lankaisi tai nieko nebaudi? O manęs nemėgsti, dėl mano griežto charakterio tbh. O dėl pagarbos, ją jaučiu tiems, kurie jaučia ją man.

Serveryje lankausi beveik kiekvieną dieną, pagrinde tada kai esu pakviečiamas. Puikiai sutiksi manau su manimi, kad nieko bausti, jei atvirai, nenori, tiesiog nori palaikyti tvarką, ar aš teisus? Tuomet kodėl jei 10 metų vaikas pradeda šnekėti negali skirti poros minučių savo laiko, kadangi nekalbi tai per chatą išaiškinti jam, kad naudotis mic gali tik nuo 15 metų? Kodėl iškarto griežtai bausti be perspėjimo, be bandymo susikalbėti? Kaip man Tave gerbti jei Tu net nežiūri į aplinkybes, o iškart kerti per sprandą visiems? Tie patys maži vaikai kuriuos Tu baudi nekelia jokių bėdų jei tik sugebi kalbėtis. Prižiūrėtojų esmė serverio gera atmosfera, pusė serverio Tavęs bijo, todėl nenusižengia, bet ar nemanai, kad geriau būtų tarpusavis supratimas ir pagarba? Kodėl kai aš būnu serveryje niekas nenusiženginėja ir nerėkauja? Su visais iki vieno gali draugiškai sutarti, Tu tiesiog tuo nesivargini, nesuprantu kodėl.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

pusė serverio Tavęs bijo, todėl nenusižengia, bet ar nemanai, kad geriau būtų tarpusavis supratimas ir pagarba? Kodėl kai aš būnu serveryje niekas nenusiženginėja ir nerėkauja? Su visais iki vieno gali draugiškai sutarti, Tu tiesiog tuo nesivargini, nesuprantu kodėl.

pilstai iš tuščio į kiaurą brolau, gaunasi taip, jog kai mes (arba tu, arba aš) esame serveryje, tvarka vis tiek gyvuoja.

"Man visi yra lygūs" frazė, kurią dažnai girdime iš tavo lūpų. Bet eilinį kartą galiu pasakyti, nė velnio. Esi ne kartą atmutinęs Mandariną, nors ir buvo to nusipelnęs, dėl įvairaus mic spamo. Tai kam dar kaltini mane už mutinimą? Tai taip išeina, kad ir tu nesi vertas prižiūrėtojo "titulo".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S 弐 said:

pilstai iš tuščio į kiaurą brolau, gaunasi taip, jog kai mes (arba tu, arba aš) esame serveryje, tvarka vis tiek gyvuoja.

"Man visi yra lygūs" frazė, kurią dažnai girdime iš tavo lūpų. Bet eilinį kartą galiu pasakyti, nė velnio. Esi ne kartą atmutinęs Mandariną, nors ir buvo to nusipelnęs, dėl įvairaus mic spamo. Tai kam dar kaltini mane už mutinimą? Tai taip išeina, kad ir tu nesi vertas prižiūrėtojo "titulo".

Manau kad tai nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Mic spamu užsiėma daug kas, tas pats Matvej, Mandarinas, Tusofčik, meduzą (meškiukas), benzelinas ir visi kiti, lygiai taip pat ir aš karts nuo karto prisijungiu prie "garsų simfonijos". Jei baudžiami visi, tai visi. Jei baudi viena o kitų ne, nebausk nei vieno. Lygiai taip savo draugams kaip jūs sakot esu dėjęs ir mutus ir gagus, kai jie neteisėtai uždėti be pagrindo, juos pašalinau. Dar kartą sakau, jei neatitinku pareigų reikalavimų, jas prarasiu, bet tas pats galioja ir Tau, tačiau puikiai žinoma, kad Tu neliečiamas šiuo atveju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, WolfPack said:

Manau kad tai nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Mic spamu užsiėma daug kas, tas pats Matvej, Mandarinas, Tusofčik, meduzą (meškiukas), benzelinas ir visi kiti, lygiai taip pat ir aš karts nuo karto prisijungiu prie "garsų simfonijos". Jei baudžiami visi, tai visi. Jei baudi viena o kitų ne, nebausk nei vieno. Lygiai taip savo draugams kaip jūs sakot esu dėjęs ir mutus ir gagus, kai jie neteisėtai uždėti be pagrindo, juos pašalinau. Dar kartą sakau, jei neatitinku pareigų reikalavimų, jas prarasiu, bet tas pats galioja ir Tau, tačiau puikiai žinoma, kad Tu neliečiamas šiuo atveju.

Būtent, jog kai aš baudžiu, nežiūriu į slapyvardį ir visiems dedu mute tolygiai. Tiek Matvej, tiek Tusofčik. Tačiau yra tokių, kurie supranta padarę klaidą ir vis tiek išlieka malonus bendravimo aspektais, o kiti, kaip hala, pradeda kenkti ir skleisti negatyvą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S 弐 said:

Būtent, jog kai aš baudžiu, nežiūriu į slapyvardį ir visiems dedu mute tolygiai. Tiek Matvej, tiek Tusofčik. Tačiau yra tokių, kurie supranta padarę klaidą ir vis tiek išlieka malonus bendravimo aspektais, o kiti, kaip hala, pradeda kenkti ir skleisti negatyvą.

Nesu įsitikinęs, kad tai tiesa, bet okay, grįžtame prie temos esmės, Hala nei karto nėra nusikaltęs, ar gavęs mute (bent mano žiniomis). Kalbėjimas apie forume širdučių dėjimą buvo su visais rinkimais, tame tarpe ir mano su Doros, kai buvo prašoma eiti išreikšti nuomonę, gerą ar blogą, mano akimis tai visiškai normalu. Liūdėsys dėl dislike ir t.t. irgi pateisinima. Kodėl kaltinat jį serverio lankytojų verbavimu?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Nesu įsitikinęs, kad tai tiesa, bet okay, grįžtame prie temos esmės, Hala nei karto nėra nusikaltęs, ar gavęs mute (bent mano žiniomis). Kalbėjimas apie forume širdučių dėjimą buvo su visais rinkimais, tame tarpe ir mano su Doros, kai buvo prašoma eiti išreikšti nuomonę, gerą ar blogą, mano akimis tai visiškai normalu. Liūdėsys dėl dislike ir t.t. irgi pateisinima. Kodėl kaltinat jį serverio lankytojų verbavimu?

Išreikšti nuomone prašyti nėra blogo, tačiau prašyti išreikšti teigiamai, nėra gerai, ar klystu?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Išreikšti nuomone prašyti nėra blogo, tačiau prašyti išreikšti teigiamai, nėra gerai, ar klystu?

Ar buvo prašoma išreikšti tik teigiama nuomonė?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S 弐 said:

Kiek girdėjau - be abejo taip

Jei turi įrodymu/liudininkų kurie patvirtins, kad buvo prašoma išreikšti tik gera nuomonė ir bandymas verbuoti ir įkalbinėti vaikus, kad gautų pareigas, tuomet teks klaust savininko kaip spręsti šią situaciją.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Jei turi įrodymu/liudininkų kurie patvirtins, kad buvo prašoma išreikšti tik gera nuomonė ir bandymas verbuoti ir įkalbinėti vaikus, kad gautų pareigas, tuomet teks klaust savininko kaip spręsti šią situaciją.

Jeigu tas tik įmanoma, užtenka tik patikrinti voice-chat logus.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S 弐 said:

Jeigu tas tik įmanoma, užtenka tik patikrinti voice-chat logus.

 

Puiku, jei tam yra galimybė greit išspręs visas bėdas. Galima buvo pradėti nuo to iš karto ir išvengti visų keiksmų ir šmeižimų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, WolfPack said:

Puiku, jei tam yra galimybė greit išspręs visas bėdas. Galima buvo pradėti nuo to iš karto ir išvengti visų keiksmų ir šmeižimų.

Sutinku, tebūnie įrodymai parodo tiesą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gana. Šita tema yra skirta rinkimams ir kandidatų anketoms. Visų šitų diskusijų nereikia, jeigu kažką konkretaus su įrodymais  turit prieš kandidatą, tai rašot viename POST'E prisegę įrodymus! 

  • Dviem veikėjam už spam forume buvo pašalintos privilegijos pirktos už kreditus. Jų įvardint nereikia.
  • Sparta ir DCRE kogero gaus bandomajam laikotarpiui prižiūrėtojus.
  • Ignnis gali netekt prižiūrėtojo jei užmatysiu naudojantis savo pareigomis neprideramai (tai galioja visiem).
  • Kiti nariai pradedantys spam šioje temoje, gaus ban ne tik forume, tiek iš serverių kuriam laikui, kad galėtų įkvėpti gryno oro.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-04-02 at 6:18 PM, Sparta* said:

Sveiki, esu Lukas, man 23 metai, greit bus 24. Apie save neturiu ka ir labai daug pasakyt, neiskiriu zaideju, tiek senu, tiek naujoku, ar savo draugu, visiems esu vienodai grieztas, charakteris sunkokas, greitai uzsidegu, bet greit ir nusiraminu, bet cia ne problema, galima ji ir pakoreguoti. Zaidziu cia pertraukomis, bet dabar jau pradejau dazniau. ir tikrai zaisiu nuolatos. Gal ir keleta ideju duociau, nes kazkadaise Administravau wcs serveri labai seniai. 

Sugalvojau pameginti ilysti i jusu gretas, ir noriu padeti priziureti serveri Surf+public WC3.

Kadangi ten perka adminus, nemoka taisykliu, sumaistis, serveryje zmoniu buna daznai daug.

Hmm, kontaktai : Skype - Lukas32117 , Steam - https://steamcommunity.com/id/nepasigaves

Numerio neviesinsiu, ir gmailo, jei reikes galesiu duoti tik privaciai.

Dekoju uz demesi :)

 

Redaguota Sparta*

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kas svarbiausia norint tapti prižiūrėtoju...

Tapęs prižiūrėtoju tu turi būti pavyzdys kitiems ir esi atsakingas už tai, kad žaidėjams būtų smagu žaisti serveriuose, o ne atvirkščiai. Net jei ir koks jaunuolis, neturintis 15 metų, kalba (neklykia, nerėkia, o normaliai bendrauja, palaiko pokalbį), aš nematau didelės priežasties iš karto jį mutinti ir pulti, jei jis niekam nekenkia. Visi esame skirtingo amžiaus, visokio amžiaus buvome ir būsime ir visada norime, kad mums būtų linksma. Prižiūrėtojo pareigos skirtos tam, kad serveriai būtų prižiūrimi, kad serveriuose būtų malonu žaisti, jos neskirtos tam, kad pasijustum viršiau kitų. 

... tad būti geru prižiūrėtoju - lyg būti geru tėtuku, kuris myli savo vaikučius ir nori jiems geriausio, bet pabara kai reikia.    

-------------------------------------------------------------------------

Vimo.lt - ledas bet kokiam metų laikui!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki man 20 metu. Jusu projekte pradejau zaist nesenei , Noreciau pretenduoti i Surf Wrc3 serveri kadangi ten priziuretoju nemates , tuo labiau ten daznai megsta adminai zaisti savo privilegijom. Mano steam profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198217554619/
Email: Shefcardinals@gmail.com  Numeri galiu duot tik privaciai.  Nick zaidime : Openworld*

Redaguota Cardinals

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Cardinals said:

Sveiki man 20 metu. Jusu projekte pradejau zaist nesenei , Noreciau pretenduoti i Surf Wrc3 serveri kadangi ten priziuretoju nemates , tuo labiau ten daznai megsta adminai zaisti savo privilegijom. Mano steam profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198217554619/
Email: Shefcardinals@gmail.com  Numeri galiu duot tik privaciai.

Sveikas , projekte matau gal 2-3 karta

Paskutini karta , kai maciau tave tau nelabai rupejo privilegijos ir pats "žaidei" su jomis.

Tai nežinau koks is taves butu cia prižiuretojas :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, ¡Cocumber said:

Paskutini karta , kai maciau tave tau nelabai rupejo privilegijos ir pats "žaidei" su jomis.

Man net pasidare idomu kaip taip zaidziau,irodimus prasau nes sneketi nesamones jus visi mokat :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Cardinals said:

Man net pasidare idomu kaip taip zaidziau,irodimus prasau nes sneketi nesamones jus visi mokat :)

nepradek, as tiesiog issakiau savo nuomone ir ka maciau ir man nereikia tau duot irodymu... :)

Redaguota ¡Cocumber

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...