Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Zdarof,
Pretenduoju į CS:GO serverių prižiūrėtoją (visuose žaidžiu, tad jeigu pasiseks paskirsite). Žaidime esu žinomas, kaip Yako* slapyvardžiu, man yra sukakę 17+ metų, nors ir nesiekiu taisyklėse parašyto amžiaus, vis tiek manau, jog sugebėsiu susitvarkyti ir su 1.6 ir su :GO žaidimų serverių tvarka. Su pagrindiniu administratoriumi esu pažįstamas tikrai ilgokai, nuo pat 2010 metų-+. Šiuo metu užimu Counter Strike 1.6 Vimo.lt projekto serverių prižiūrėtoją. Mano skype kontaktiniai duomenys: raimondas.wow. Steam link'as: https://steamcommunity.com/id/raymolines777/
Taigi, manau, kad Vidma, neturėjai su manimi problemų ties tvarka, taip pat ir čia neturėtum. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano, čiau bambino.

Redaguota Yako

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.png.c3a49f03827fc851b55b53d093b03d2f.png

 

image.png.17c44eb0e647b4317b90a419c381f617.png

Naujas acc ar kaip čia išeina ? Jei nenaujas, mano nuomone per mažai žaidi serveriuose ir išvis cs.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 valandas prieš , Cardinals said:

Sveiki man 20 metu. Jusu projekte pradejau zaist nesenei , Noreciau pretenduoti i Surf Wrc3 serveri kadangi ten priziuretoju nemates , tuo labiau ten daznai megsta adminai zaisti savo privilegijom. Mano steam profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198217554619/
Email: Shefcardinals@gmail.com  Numeri galiu duot tik privaciai.  Nick zaidime : Openworld*

Manau, tau dar reikėtų šiek tiek apsiprasti serveriuose, nes pradėjai žaisti neseniai, taipogi kyla klausimų, ar tau tikrai yra 20 metų.

6 valandas prieš , Yako said:

Zdarof,
Pretenduoju į CS:GO serverių prižiūrėtoją (visuose žaidžiu, tad jeigu pasiseks paskirsite). Žaidime esu žinomas, kaip Yako* slapyvardžiu, man yra sukakę 17+ metų, nors ir nesiekiu taisyklėse parašyto amžiaus, vis tiek manau, jog sugebėsiu susitvarkyti ir su 1.6 ir su :GO žaidimų serverių tvarka. Su pagrindiniu administratoriumi esu pažįstamas tikrai ilgokai, nuo pat 2010 metų-+. Šiuo metu užimu Counter Strike 1.6 Vimo.lt projekto serverių prižiūrėtoją. Mano skype kontaktiniai duomenys: raimondas.wow. Steam link'as: https://steamcommunity.com/id/raymolines777/
Taigi, manau, kad Vidma, neturėjai su manimi problemų ties tvarka, taip pat ir čia neturėtum. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano, čiau bambino.

Labai drąsiai užpildyta anketa, tik vieną vienintelį kartą buvau sutikęs tave CS:GO serveryje, ir teko išgirsti iš tavęs tik tai „nu nahui kaip čia keistai surfinas, 1.6 žymiai geriau, davai krč“, tai ties šia fraze ir galėtum pasilikti ties 1.6 :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

Manau, tau dar reikėtų šiek tiek apsiprasti serveriuose, nes pradėjai žaisti neseniai, taipogi kyla klausimų, ar tau tikrai yra 20 metų.

Labai drąsiai užpildyta anketa, tik vieną vienintelį kartą buvau sutikęs tave CS:GO serveryje, ir teko išgirsti iš tavęs tik tai „nu nahui kaip čia keistai surfinas, 1.6 žymiai geriau, davai krč“, tai ties šia fraze ir galėtum pasilikti ties 1.6 :D

mates as ji ne karta wc3 serve 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Cardinals said:

IGNIS esu girdejas kad paciam vos ar 16 yra 😂

Abejojimas nėra pagrįstas faktas, nereikia taip susireikšminti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, IGNN1S 弐 said:

Abejojimas nėra pagrįstas faktas, nereikia taip susireikšminti

Norėčiau, kad mano pranešimą peržiūrėtų Vidma, o ne tu. Daug daugiau su juo esu bendravęs, o ne su tavimi. Manau, jog labiau mane jis pažįsta. O, kad čia pakritikuosi nepažinojęs, tai jokio tolko ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , Yako said:

Norėčiau, kad mano pranešimą peržiūrėtų Vidma, o ne tu. Daug daugiau su juo esu bendravęs, o ne su tavimi. Manau, jog labiau mane jis pažįsta. O, kad čia pakritikuosi nepažinojęs, tai jokio tolko ;)

Pareikšti nuomonę gali - visi, gyvenime laisvoje šalyje, taipogi kažkokį procentą sudaro ir žaidėjų nuomonės, o iš to pažinojimo vargu ar kas išeis, prižiūri 1.6, tai ir prižiūrėk :))

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, IGNN1S 弐 said:

Pareikšti nuomonę gali - visi, gyvenime laisvoje šalyje, taipogi kažkokį procentą sudaro ir žaidėjų nuomonės, o iš to pažinojimo vargu ar kas išeis, prižiūri 1.6, tai ir prižiūrėk :))

XDDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visiškai pritarčiau, jei Stickler taptų prižiūrėtojas. Servery praleidžia daug laiko ir jau tikrai labai seniai yra šitame projekte.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Stickleris tikrai būtų geras prižiūrėtojas. Jis draugiškas vyrukas kuris nemažai laiko praleidžia serveryje, o tuo labiau nepažeidžia taisyklių ir su visais sutaria, o tokių jau retą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Cardinals said:

Cia turi lysti visiems i subine kad gauti +rep :DD

Arba tiesiog būti draugiškam ir su visais sutarti. Lindimas į subinę kaip ir nepadėtų taip ar taip nemanau, kad kažkam tai patiktų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 6/12/2018 at 8:13 PM, Stickleriss said:

Sveiki, trumpai man 17 metu. Esu aktyvus zaidejas "Surf classic" serveryje. Esu draugiskas, zmoniu neprovokuoju. Pretenduoju i Surf classic priziuretojus.  

Steam profilis : https://steamcommunity.com/id/kentauriuks/

Del kitos informacijos rasykite i Steam.

 

Sveikinimai. Pradžioj būsi tik bandomajam laikotarpiui, pažiūrėsim kaip seksis. Man į PM kontaktus savo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labas vakaras,
Nemoku rašyt formaliai laiškų tai labai ir nesistengsiu.
Tiesiog surfinau serve ir prižiūrėtojas Kipras sakė, kad turėčiau pamėgint čia užpildyt anketą. Klausiau jo, ko reik norint būt prižiūrėtoju tai sakė, kad būčiau decent person. Kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiu prie kompo surfindamas, tai anglų kalbos žinių nelavinu ir nežinau nei ką reiškia tas decent, nei ar aš atitinku, tai duodu spręst jum. 
Main nickas "justelis","m1sc" arba "zhiaurinis servo priziuretojas". 
El.pastas: rastamanas2552@inbox.lt, bet geriau nerasyt i el pasta nes nesinaudoju.
Nr: 863739793; Skype: Justasdd

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, norėčiau tapti prižiūrėtoju CS:GO wc3 serveryje, nes jame žaidžiu jau ilgą laiką (kažkur nuo 2015 metų žiemos su ilgokomis pertraukomis) ir esu matęs bei pergyvenęs žaidėjų kaitas, kai vieną dieną serveryje būna 15-20 žmonių, o po savaitės serveris miršta ir jame būna 3-4 žmonės ir tai dažniausiai nutinka dėl neatsakingos administracijos, kuri ir yra mano "main point". Serveryje yra daug žmonių prisipirkusių "Admin" ar "SpecAdmin" privilegijų, tačiau daugelis jų neturi nė 15 metų ir negali kalbėti serveryje, tad kaip gali būti laikomasi visų taisyklių ir kaip galima sudaryti smagią, bet taip pat ir saugią aplinką žmonėms, kai nėra to "Tikrojo Admino" kuris galėtų suvaldyti situaciją ir prižvelgti tvarką?

Skype ir el. pašto nelabai naudoju, o savo numerio viešai skelbti nenoriu, tad duosiu savo discord: Kraked#8536

Steam: https://steamcommunity.com/id/Krakedas

Redaguota Kraked

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes prieš, Kraked said:

Sveiki, norėčiau tapti prižiūrėtoju CS:GO wc3 serveryje, nes jame žaidžiu jau ilgą laiką (kažkur nuo 2015 metų žiemos su ilgokomis pertraukomis) ir esu matęs bei pergyvenęs žaidėjų kaitas, kai vieną dieną serveryje būna 15-20 žmonių, o po savaitės serveris miršta ir jame būna 3-4 žmonės ir tai dažniausiai nutinka dėl neatsakingos administracijos, kuri ir yra mano "main point". Serveryje yra daug žmonių prisipirkusių "Admin" ar "SpecAdmin" privilegijų, tačiau daugelis jų neturi nė 15 metų ir negali kalbėti serveryje, tad kaip gali būti laikomasi visų taisyklių ir kaip galima sudaryti smagią, bet taip pat ir saugią aplinką žmonėms, kai nėra to "Tikrojo Admino" kuris galėtų suvaldyti situaciją ir prižvelgti tvarką?

Skype ir el. pašto nelabai naudoju, o savo numerio viešai skelbti nenoriu, tad duosiu savo discord: Kraked#8536

Steam: https://steamcommunity.com/id/Krakedas

Nepaminėnai savo paties amžiaus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

52 minutes prieš, Kraked said:

tai kaip, ar gausiu prižiūrėtoją?

Labas, kaip manai, būsi aktyvus vasarą? Kiek šiaip praleidi laiko serveryje? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...