Jump to content

Bullzai

Administrator
 • Content Count

  1503
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

723

About Bullzai

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

18581 profile views
 1. Nes eini į http, ne į https. https://market.vimo.lt naudok arba tiesiog -
 2. Viskas kaip ir tvarkoj, vis dar tas nekrauna Tau?
 3. Kai esamus serverius damušim, bus galima ir FFA apsiimt.
 4. Džiugi naujiena Android savininkams! Išleidome pirmąją Vimo.lt Android programėlę, ją galite rasti Google Play įvedus "Vimo.lt" arba per šį adresą: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vimo.flutter.app Programėlėje galite: Sekti naujienas apie projektą, serverius, event bei giveaway! (Notifikacijos bus po sekančio update, tad palikite app ant auto-update) Naudotis Market (Buy, Sell, Cancel, Equip) Matyti mūsų serverių live sąrašą Pasipildyti kebabų Jeigu bus paklausos, paleisime ir ant Apple Store
 5. Bullzai

  name change

  Įmanoma, tereikia man anekdotą į PM parašyt su norinčiu nick ir bus pakeista.
 6. Bullzai

  kebabu pirkimas

  Parašyk man per PM čia arba Discorde su detalia info.
 7. Bullzai

  vipas

  Parašyk man į pm su detalia info arba čia arba per discordą.
 8. Bullzai

  Unban Ovc

  Paluksi savaitę dar man atrodo. Nėr čia ko reklamuoti.
 9. Ban ne nuo manęs, o nuo kito admin. Buvai įspėtas ne kartą. ?
 10. The Counter-Strike is dead! Long live the Counter-Strike! Atėjo ilgai laukta diena X, tiksliau, diena CS 2: po 11 metų Valve išleido šaudyklių žanro flagmaną Counter-Strike: Global Offensive į daugiau nei pelnytai užtarnautą poilsį. Nubraukdami sūrią ašarą išlydime CS:GO iš savo kompiuterių į mūsų prisiminimus... Bet gana liūdėti, gyvenimas eina toliau ir dabar estafetę perima Counter-Strike 2! Vimo.lt eina koja kojon su šiandiena ir džiugiai jus kviečia žaisti šviežutėliuose, dar litavimo kanifolija kvepiančiuose, CS:2 serveriuose! Viskas nauja ne tik Jums, šaunieji Vimo.lt žaidėjai, bet ir mums patiems, todėl būsime labai dėkingi už Jūsų kantrybę ir supratingumą, jei išvysite ar patirsite techninių nesklandumų žaidžiant. Kita vertus, visada lauksime jūsų pastbėjimų ir patarimų, kaip galėtume nušliufuoti šį CS:2 „deimantuką“. O kad šis įvykis būtų dar įsimintinesnis, kviečiame, taip pat, dalyvauti ir šiai progai specialiai surengtame Giveaway konkurse! Giveaway prizai: • 10 eurų steam wallet kodas • 3x 10 eurų vertės skinas (išsirinksite patys) • 5 eurų steam wallet kodas • P90 | Module • P2000 | Wicked Sick Giveaway vyksta: ⁠🔸𝗚𝗶𝘃𝗲𝗮𝘄𝗮𝘆 kanale (Mūsų discrode) Prizų donatoriai: Vericas, Mintas ir visi kiti kurie prisidėjo bei pirko Vimo privilegijas CS2 servers: PUBLIC - cs.vimo.lt:27015 AWP ONLY - cs.vimo.lt:27020 DEAGLE ONLY - cs.vimo.lt:27019 MIX - cs.vimo.lt:27022 RETAKES - cs.vimo.lt:27021 (coming soon)
 11. Atbanintas, kadangi jau daug laiko praėjo ir paskyra kol kas legit atrodo + VAC negavo.
 12. Pamiršai steam paskyrą pateteteikt
 13. Send me details via PM here in forum or discord. I don't see that anyone bought kebabs for your steam profile.
 14. Į PM man čia arba Discorde numesk išrašus pavedimo.
 15. Labas napžįstamasai, ne bažnyčioje randies - prisiekinėt nereikia. Tačiau prisistatyt ne prošal būtų, jei tikiesi pagalbos susilaukt.
×
×
 • Create New...