Jump to content

Bullzai

Administrator
 • Content Count

  1,181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

660

About Bullzai

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

8,053 profile views
 1. Gerai, TARKIM nužudei žmogų su ginklu A (yra rastas ginklas su tavo antspaudais ir lavonas (ne tu, tačiau įsivaizduojamas lavonas), pavadinkime jį VAC), bet dabar turi ginklą B, pagal tavo logiką, jei nenufilmavo tavęs žudant kito žmogaus su ginklu B, esi nekaltas? Na, juokinga ta tavo mąstysena. Sėkmės svetur.
 2. Tu kai rašai per contact us, neįrašai savo normalaus e-mail, kaip tikiesi atsakymą gauti? SMS banku perkant reikia visas nurodytas žinutes išsiųst, panašu, kad Tavo antros žinutės neužskaitė. Rašyk man į PM savo numerį iš kurio siuntei žinutes, mėginsiu sutikrinti kur kas kaip.
 3. @baba, @Boga, @Vera Hera - atmesta. Jei kils klausimų kodėl, rašykit man į PM. @vd1 - parašyk man į PM per discord. Kitiem neatrašau nieko konkrečiai, nes dar nebuvo išsamiai aptartos/išnagrinėtos anketos.
 4. Bullzai

  Negavau Vip

  Parašyk man per discorda į PM
 5. Bullzai

  Ip banas

  https://vimo.lt/bausmes
 6. Taigi pagal steamid pasižiūri kada tiksliai banas gautas ir žiūri pgl demo koks mapas buvo, nemaniau kad pirštu rodyti tai reikės 2021-02-22 17:44:53 banas gautas 1v1 arenoje.
 7. Matau jums nedašils greitu metu, tai pasakysiu trumpai ir konkrečiai. Mums nereikia tokių padugnių, kurie grasina DDoS atakomis. Kas gali ginti ir ieškoti teisybės tom padugnėm? - Kitos tokio pačio žemo intelekto padugnės. Teks arba susigyventi su tokiu mąstymu mūsų arba išsikraustyti su visam. Temą rakinu, skaitykit po kelis kartus visas žinutes, kol dašils kažkas jūsų toj mažoj makaulėj.
 8. Išsiplėsiu, jei nedašilo: Visus kurie jomis grasins ir visus, kurie gins tuos, kurie grasino, mielas pagrindini žaidėjau.
 9. Turiu pridurti dar, jog už grasinimus DDoS atakomis, aš asmeniškai kitą kartą perm banus sudėsiu visiem kas jomis grasins ir dar parekomenduosiu, kur kitur galėsit eit žaist. Prieš tai, kur rašiau apie "pritarimą", ten buvo įspėjimas, ne grasinimas. Šitą žinutę jau gali traktuoti, kaip grasinimą.
 10. SomeOne neminėjo, kas padėjo su naujais map'ais, jei tu buvai vienas iš jų, dėkui tau tuomet, tačiau jei manai jog po šitų šūdų drabstymusi atsuksiu kitą žandą ir praleisiu visą tai pro akis, vėlgi, klysti. Jei klausimų daugiau nebus, o tik tokie bereikšmiai komentarai/verkšlenimai dėl pelnytų bausmių, temą rakinu. Turit laiko dar iki šios dienos vakaro.
 11. Jeigu tu, pagrindini mūsų žaidėjau, tikiesi į šūdus įkišęs rankas ir pradėjęs jais drabstytis ant kitų (taip veltui gaišinant ne tik mano, bet ir kitų narių laiką, nes kaip ir minėjau pirmoje žinutėje, jau buvo jum išaiškinta) ir ištraukti rankas švarias bei nesmirdančias, labai klysti, mielas pagrindini žaidėjau. Pamokos gyvenime visos kainuoja - čia tavo kaina.
 12. Už tolimesnį spam'inimą gresia bausmės. Už mobingą taipogi. Jei jau susiruošėt diskutuot ir aiškintis toliau, nekreipiant dėmesio jog Jum jau buvo išaiškinta, tuomet laikot šitą temą civilizuotą ir jeigu komentuojat, komentuojat su argumentais arba bent tiesiog nuomone savo. "Pritarimams" yra "Patinka" mygtukas/funkcija. O dabar vaikučiai pabiručiai, tikiuosi pradėsite adekvačiai mintis dėstyt ir diskutuot iki kol sulauksit atsakymo iš kitų Vimo valdžios narių, po kurio manau nebeliks jokių daugiau klausimų.
×
×
 • Create New...