Jump to content

Bullzai

Administrator
 • Content Count

  1,494
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

720

About Bullzai

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

14,025 profile views
 1. The Counter-Strike is dead! Long live the Counter-Strike! Atėjo ilgai laukta diena X, tiksliau, diena CS 2: po 11 metų Valve išleido šaudyklių žanro flagmaną Counter-Strike: Global Offensive į daugiau nei pelnytai užtarnautą poilsį. Nubraukdami sūrią ašarą išlydime CS:GO iš savo kompiuterių į mūsų prisiminimus... Bet gana liūdėti, gyvenimas eina toliau ir dabar estafetę perima Counter-Strike 2! Vimo.lt eina koja kojon su šiandiena ir džiugiai jus kviečia žaisti šviežutėliuose, dar litavimo kanifolija kvepiančiuose, CS:2 serveriuose! Viskas nauja ne tik Jums, šaunieji Vimo.lt žaidėjai, bet ir mums patiems, todėl būsime labai dėkingi už Jūsų kantrybę ir supratingumą, jei išvysite ar patirsite techninių nesklandumų žaidžiant. Kita vertus, visada lauksime jūsų pastbėjimų ir patarimų, kaip galėtume nušliufuoti šį CS:2 „deimantuką“. O kad šis įvykis būtų dar įsimintinesnis, kviečiame, taip pat, dalyvauti ir šiai progai specialiai surengtame Giveaway konkurse! Giveaway prizai: • 10 eurų steam wallet kodas • 3x 10 eurų vertės skinas (išsirinksite patys) • 5 eurų steam wallet kodas • P90 | Module • P2000 | Wicked Sick Giveaway vyksta: ⁠🔸𝗚𝗶𝘃𝗲𝗮𝘄𝗮𝘆 kanale (Mūsų discrode) Prizų donatoriai: Vericas, Mintas ir visi kiti kurie prisidėjo bei pirko Vimo privilegijas CS2 servers: PUBLIC - cs.vimo.lt:27015 AWP ONLY - cs.vimo.lt:27020 DEAGLE ONLY - cs.vimo.lt:27019 MIX - cs.vimo.lt:27022 RETAKES - cs.vimo.lt:27021 (coming soon)
 2. Atbanintas, kadangi jau daug laiko praėjo ir paskyra kol kas legit atrodo + VAC negavo.
 3. Pamiršai steam paskyrą pateteteikt
 4. Send me details via PM here in forum or discord. I don't see that anyone bought kebabs for your steam profile.
 5. Į PM man čia arba Discorde numesk išrašus pavedimo.
 6. Labas napžįstamasai, ne bažnyčioje randies - prisiekinėt nereikia. Tačiau prisistatyt ne prošal būtų, jei tikiesi pagalbos susilaukt.
 7. Please answer the questions provided in the 1st post of this topic. Without them, we won't be able to assist you.
 8. Bullzai

  Unban

  Kai VAC'ui bus 365 dienos - tuomet ir rašyk. Matau vis dar nepasikeitęs: https://steamcommunity.com/profiles/76561199169519072
 9. Bullzai

  ban

  Gavai ban nes cheatinai su šia paskyra metų pradžioje: https://steamcommunity.com/id/Matekas/ Dėl unban kainos gali tartis per PM.
 10. Bullzai

  bucketas

  Atbaninau. Dinanimis IP pas Tave - pataikei ant cheaterio IP adreso. Discord'e susikūrus ticket greičiau susilauksi pagalbos tokiais atvejais. Smagaus žaidimo.
 11. Injectintas CSGO client buvo. Kuo daugiau išsisukinėt ir mūsų laiką gaišint mėginsi, tuo gilesnę duobę kasies sau.
 12. Pagavo mūsų AC, jog jungeis į serverį su cheatais. Gali po metų rašyt anketą arba išsipirkti unban.
 13. Pagal šabloną užpildyk anketą. Jį rasi pirmame puslapyje.
 14. Kiek prisimenu, welp reason dėjau "velnių gangui", kur nesamones darė pastoviai pas mus. FanQ ir nighty vieni iš jų buvo. Ar kartais nebūsi pats vienas iš jų?
×
×
 • Create New...