Jump to content

Ka$haras

CS : GO Warden
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133

4 Followers

About Ka$haras

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

1,774 profile views
 1. Ka$haras

  Mutas.

  Radau ieškodamas edgar, jeigu nori, kad būtų tiksliau, numesk savo steam id arba patį steamą.
 2. 1. Nebūtina pyktis, manyčiau galima rasti kompramisą žodžiu/ raštu (kaip kam patogu) visokiose situacijose. 2. Jeigu neišeina, visuomet galima pažiūrėti demo ar kitaip patikrinti, kas iš tiesų įvyko. 3. Pateikit dieną, laiką, serverį, kuriame įvyko ginčas. P.S. Nickname'as šiaip sau, sukelia nekokį pirmą įvaizdį.
 3. Ka$haras

  Mutas.

  Problemų nėra. Paprasčiausiai gavai 2 savaites mute, deja, bet tenka atsakyti už savo poelgius
 4. @Hitman Noriu admino, nes neužtenka prižiūrėtojo STEAM: https://steamcommunity.com/id/Kasharas/ Ačiū
 5. Sąmoningai pūtei į mikrofoną, manau, bausmė visiškai teisinga. Tavo žodžiai: „Aš taip savo jausmus reiškiu“. Dėja, šiame serveryje galioja taisyklės, jeigu negebi jų laikytis, mes tai padarysime už tave.
 6. Labutis! Tikrai taip, gausi atsakymą! Na norėčiau pradėti nuo to, jog 500+300=800h yra LABAI mažai. 1. Man užteko keletos epizodų, jog pamatyčiau WH. Prefire prieš išlendant priešininkui (ne vienas epizodas, kai priešas shiftina, na, o kas tau, tu palauki ir bam - headshot. Hmm, coinsidence? I don't think so). 2. Ypatingai patiko epizodas, kai nesėkmingoje kovoje galiausiai pasislepia tavo priešininkas už dežės, tuomet netyčia užsitaisant bando grįžti į kovos lauką, tačiau kažkur užkliūna. Na, o tu ir pasimauni ant kabliuko, deja, bet išauni (kitaip tariant - prefire'ini), į už dežės besislėpusįjį. 3. Na ir galiausiai vyšnelė ant tortuko, labai jau gera pas tave reakcija, hmm valandų tik 800, o reakcija tokia, jog jau gali registruotis į Major (csgo pro turnyras). Gaila pas mane tik 4000h ir tokios reakcijos neturiu, matyt, tu būsi tikras profesionalas. Epizodėlių buvo žymiai daugiau, bet manau ir tiek užtenka Geros dienos ir gero žaidimo. (ne mūsų serveryje).
 7. "Dievai" Ka$haras https://steamcommunity.com/id/Kasharas/ Soda https://steamcommunity.com/id/Soda0406/ Atsarginio username bei Steam id/profilio url: -
 8. Šovė idėja, kas jeigu prikeltume seną gerą Zombyną? Vimo.Lt Zombynas
 9. Laukiame visu! Mazu ir dideliu, suburkime tikra antpludi jau RYT !
 10. Ka$haras

  Skundziu

  Kita karta pildyk pagal sablona: Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? -- IRODYMAI - @nived, placiau truputeli uz ka mute?
 11. Ka$haras

  Skundas

  Kaip ten besuk, bet adminai/spec,adminai taip pat turetu prisideti prie serverio geroves, o ne kenkti. Tikiuosi, jog taip yra ir bus
 12. Ka$haras

  Skundas

  1. Uzpildyk skunda kaip priklauso. 2. Tavo sakiniai visiskai nesuprantami, siulau persiskaityti paciam ir parasyti tvarkingai per nauja. 3. Keiksmai ir kitokie panasaus pobudzio issireiskimai nera toleruojami, todel prasyciau ju CIA nevartoti/nenaudoti.
 13. Manau visiems aktualus klausimelis: ar turnyras vietinis (rengia vimo.lt), ar tai musu projekto draugu (baxuru serverio) iniciatyva?
×
×
 • Create New...