Jump to content

DCRE

CS : GO Warden
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102

5 Followers

About DCRE

 • Rank
  Sergeant Major
 • Birthday March 8

Recent Profile Visitors

3,256 profile views
 1. Pasinaudok šia nuoroda, ten viskas surašyta https://vimo.lt/vip-admin/
 2. Sveiki, kad forumas būtų mažiau apkrautas free kill'ų temomis, sugalvojome sukurti vieną bendrą temą, kurioje rašytumėte nusiskundimus apie free killus. Forma, kuria turėtumėte parašyti skundą:
 3. Būkit geri, paklauskit prižiūrėtojų ar jie jus rekomenduoja, o ne patys nuspręskit, kad jus rekomenduoja. @Moi'zy ar tikrai tave jeebis rekomenduoja?
 4. Parašyk @Bullzai į PM iš kokio numerio rašei
 5. Tai bent pateik savo acc ant kurio gavai baną, nes iš kavos tirščių neišbursiu.
 6. Tau banas 6 mėnesiams, po jų vėl galėsi žaist. Jei ateisi su kitu acc, bausmė ilgės
 7. Labas, steam id yra randamas, kai įsijungi csgo, nueik į bet kokį serverį ir į console parašyk status, tada ismes lista ir ten bus tavo steam id kuris atrodys "STEAM_0:1:58212966" taip. Dar geriau, jei prisijungtum prie vimo.lt per steam ir tada rodytų pačiam puslapyje steam id ir nereiktų ieškot. Gali ir savo nuorodą, tą kurią čia užblurinai įmest ir tau pasakysiu.
 8. Taip, už vac baną iki 182d. ant bet kokio tavo accounto, yra duodamas banas.
 9. DCRE

  reik pagalbos

  Parašyk @Bullzai į pm, išdėstyk visą sitauciją.
 10. DCRE

  Minecraft

  Bet ne visi žaidėjai žaidžia csgo ir mincraft, o dėl tokio sujungimo automatiškai kiltų kainos, kas nepatiktų csgo žaidėjams
 11. Labas, Ainz gavo dienos mute už įžeidimus.
 12. DCRE

  Ir vel.. Hitman

  Mute nuo manęs už pasikartojančius įžeidimus. Savaitei, nes jau 3 kartus gavai dienai mute už įžeidimus ir kaip taisyklėse parašyta "Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus. Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag." Yra bent 3 demo, kuriuose yra girdimi įžeidimai iš tavo lūpų Kadangi bausmė pasikartojanti, tikrai nėra tikslo diskutuoti, tad temą rakinu.
 13. Na matai, mapų įdėtų yra daug, bet žaidėjai vistiek renka tuos pačius. Galėtų būt ir tūkstantis mapų, bet visada rinks tuos pačius
 14. Labutis, ši problema yra žinoma ir greitu metu bus pašalinta.
×
×
 • Create New...