Jump to content

Tomas

Member
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

202

5 Followers

About Tomas

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

1,794 profile views
 1. Tomas

  kas galėjo but

  Jeigu už tokens dingo vip reiškia kitą karta nereikia spaminti forumo dėl kreditų.
 2. Tomas

  Skūndas dėl Toresito

  Žinoma, kad nemačiau situacijos, bet pirmi du mutai skamba kaip malonus įspėjimas nustoti. Sakydamas, kad ką erzini galį užsimutinti irgi ne koks argumentas nes jei daug žmonių erzini tai ir užmutina tave, jei toks argumentas tiktu nereiktu net mute komandos, nes tiesiog visi galėtų užsimutinti. Ir taip iš visų tavo postų atrodo, kad tiesiog mėgini įkasti (žinoma metaforiškai) prižiūrėtojams.
 3. Tomas

  Noriu paskūsti

  vipai neturi tokių privilegijų tai "ganga" arba gaga dėjo ne jis. Tuo pačiu gali padaryti ss ir įmesti čia(tiesiog nutraukus nuotrauką į rašomąją vietą), tikrai nėra sunku, jei neišeina kažkodėl taip įmesti yra imgur kurį pats asmeniškai anksčiau naudodavau. Prie to pačio - been saying this for years but gag immunity is scruffed please remove. Edit : (ne į temą bet prie privilegijų pastebejau, kad warcraft serveryje sh2 turėtų galėti naudotiks tik vip ir t.t, bet gali visi).
 4. Tomas

  kas galėjo but

  Warcrafte būna resetai. Dažniausiai metų pradžioje, tai taip ir nutiko po ilgo laiko, nesijaudink visiems taip buvo ir bus.
 5. Tomas

  Hakeriukas

  9:33 Vargšeliui ne ant to žmogučio užlockino. Ir acc šviežiai vaca gavęs tai net žiūrėti nereikia sakyčiau, bet jei tingit 10 min pražiūrėti tai 2:38 9:33 puikiai matosi. 2:50 dar galimybė, kad wh, nes kur ir kada šoks tiksliai nežinosi gi, bet gal tiesiog pasisekė vyrukui.
 6. Tomas

  Dėdė Whz1gud

  Nematau nieko sudėtingo? Ar čia tik aš?
 7. Tomas

  Free perma banas

  Gi reikia forumą palaikyti aktyvų.
 8. Tomas

  .

  Campinti įprastuose vietuose niekas nedraudžia, bet campinti ten kur tavęs pasiekti, nušauti negali (mario room etc) negalima.
 9. Tomas

  Free Mute/Free Ban

  @ValcoNN Tai tu tiesiog pasistiebk ir galėsi persakityti nemažinus? (arba tiesiog užauk vaikas)
 10. Tomas

  Free Mute/Free Ban

  Heyo a quick psa on communication. Kitų įžeidinėjimas, koliojimas draugų susirasti nepadės so dont do it, žinoma tai gali būti sarkazmas, bet tarp sarkazmo ir įžedimų labai plona linija ir nors ir gali kažką pasakyti sarkastiškai 50% šansas, kad žmogus to vistiek nesupras. įžeidinėjami žmonės tūrėtų būti gerai pažystami ir žinoma laukiame to pačio iš jų (from all of your cunt mates amirite). Su priž įžeidinėjimu tuo labiau nes visgi jie turi palaikyti įvaizdi, niekas neklausys jų jei jie bus pastumdeliai, žinoma iš jų pusės taip pat negali būti įžeidinėjamu (unless hes the cunt mate of yours). Su banais irgi tricky dabar kai demo neveikia užbaninsi ateis sakys "gimme proof or else >:(" tai pats asmeniškai paleidau kelis žmones kurie buvau įsitikines, kad cheatina 90%. Geras dalykas kurį paprasta padaryti yra kai nori kažką ne to pasakyti pagalvoti kas bus po to, o jei jau labai norisi gyliai ikvėpti, iškvėpti, jeigu vis dar nepadeda paspaudi ` (būnant in-game) ir parašyti quit, bam everyone wins. Visi ateiname gerai praleisti laiko, pabendrauti su kitais tai manau, kad ši tema nei vienam susijusiam nepatiko.
 11. @m1sc Dėl fakto, kad priž n-17 and im a kid.
 12. Prižiūrėtojų kaip ir visada trūksta.
 13. Tomas

  .

  The people in charge will need more info than this bud.
 14. Tomas

  Freeban

  +Visiems lengviau būtų jei tiesiog mainą duotu žmonės kai paprašo, nes ką čia 0lvl žmogutis above-average, good žaidėjas ar tas kuris turi 1000val pražaidęs, žinoma, kad suspicious yra, ir kam čia jau ta mainą slėpti e-sporte turbūt gi vistiek nežaidi, autografo kas antras tikrai neprašys. Edit: Beto ant visų acc bano atskirai negavai banas IP yra tai nors ir šimtą naujų jų gali kurtis visi bus bane.
×