Jump to content

Tomas

Member
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

250

About Tomas

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

2,487 profile views
 1. Tomas

  Free mute

  tave droli iskarto baninciau be kalbu
 2. Tomas

  Free mute

  Gavai mutą, nes leidai muziką, jį gavai nuo manęs. Aš neturiu jokio pagrindo pasitikėti tavo žodžiu, kad tik prieš jums atėjus adminas padarė vote ir išėjo. Galėjai paprašyti, kad padaryčiau votą, nebūtų sunku jį surinkti jei jau vieną kartą surinkote, perspėjau išjungti muziką, jos neišjunges gavai mutą.
 3. Tomas

  hns old school

  It really do be like that
 4. Apsimelavai pirmame poste, apsimelavai serveryje, meginai išsisukti iš situacijos kuria pats sukėlei. Žinant, kad jau yra vac banintų acc ir, kad įkėlei video kai cheatinai prieš vieną dieną klausimas kyla ar tikrai ir dabar necheatinai.( https://www.youtube.com/watch?v=O0KM26BP8Ro ) Visi ateiname į serverį gerai praleisti laiko ir tikrai nesinori žaisti su tokiais koldūnais kurie naudoja palengvinančias programas. Pasiūlyčiau daugiau nesimazinti, o pagalvoti kaip tavo elgesys paveikia kitus ir gal po metų ar dviejų try again.
 5. Tomas

  Pasiūlymas

  Per tiek metų sužinojau tik tiek, kad tokia idėja tikrai, kad nesuveiktų, pareitų labai labai daug free banų, prasidėtų didelis mob mentality, nepamirškime, kad 80% žaidėjų jei ne daugiau nežino apie ką kalbą kai pradedama šnekėti apie cheatus, "žaidžia geriau už mane, todėl cheatina". voteban idėjus paprastiem žaidėjam padarytų daugiau darbo prižiūrėtojam, nes reiktų aiškintis kai kažkas pasiskundžia ar jis tikrai cheatino? Ar žmonės specialiai votebanino? Ir kokios bausmės pareitų už blogus votebanus? Viską sudėjus manau, kad ši idėja ne tik neefektyvi, bet ir duotu visiškai priešingus rezultatus, pržiūrėtojai turėtų daugiau darbo nei dabar.
 6. Doxina vargšą Paulių Reikia turėti pagarbos ir bent užtušuoti kitų asmenų asmeninę info
 7. Iš tirščių niekas neišburs demo nieko nežinant, užpildyk kaip pridera.
 8. Taip ar taip tiek VAC'u yra tai banas nebus nuimtas, nežinau ką mėgini dar išpešti čia.
 9. Sveikas, puikus gidas kuris paaiškina viską apie kreditus. Jeigu žinoma tingi skaityti, tai paprasčiausiai reikia rašyti komentarus, kurti temas ir juos gausi. Žinoma jeigu spaminsi jie bus atimami.
 10. Tomas

  Gavau perma ban

  Nespamink forumo, reklamavai gavai baną, normaliai žmogus pasakė, bet tau admin nuomonė nesvarbi. Pagarbos neturi, reklamuoji ir dar spamini, nežinau ar norėčiau su tokiais žmonėmis kaip tu žaisti, bet belieką aukštesnio kalibro žmogaus atsakymo kantriai laukti.
 11. Čia reikia viską užpildyti pagal duotą anketą.
×
×
 • Create New...