Jump to content

Tomas

Member
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246

About Tomas

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

2,335 profile views
 1. Apsimelavai pirmame poste, apsimelavai serveryje, meginai išsisukti iš situacijos kuria pats sukėlei. Žinant, kad jau yra vac banintų acc ir, kad įkėlei video kai cheatinai prieš vieną dieną klausimas kyla ar tikrai ir dabar necheatinai.( https://www.youtube.com/watch?v=O0KM26BP8Ro ) Visi ateiname į serverį gerai praleisti laiko ir tikrai nesinori žaisti su tokiais koldūnais kurie naudoja palengvinančias programas. Pasiūlyčiau daugiau nesimazinti, o pagalvoti kaip tavo elgesys paveikia kitus ir gal po metų ar dviejų try again.
 2. Tomas

  Pasiūlymas

  Per tiek metų sužinojau tik tiek, kad tokia idėja tikrai, kad nesuveiktų, pareitų labai labai daug free banų, prasidėtų didelis mob mentality, nepamirškime, kad 80% žaidėjų jei ne daugiau nežino apie ką kalbą kai pradedama šnekėti apie cheatus, "žaidžia geriau už mane, todėl cheatina". voteban idėjus paprastiem žaidėjam padarytų daugiau darbo prižiūrėtojam, nes reiktų aiškintis kai kažkas pasiskundžia ar jis tikrai cheatino? Ar žmonės specialiai votebanino? Ir kokios bausmės pareitų už blogus votebanus? Viską sudėjus manau, kad ši idėja ne tik neefektyvi, bet ir duotu visiškai priešingus rezultatus, pržiūrėtojai turėtų daugiau darbo nei dabar.
 3. Doxina vargšą Paulių Reikia turėti pagarbos ir bent užtušuoti kitų asmenų asmeninę info
 4. Iš tirščių niekas neišburs demo nieko nežinant, užpildyk kaip pridera.
 5. Taip ar taip tiek VAC'u yra tai banas nebus nuimtas, nežinau ką mėgini dar išpešti čia.
 6. Sveikas, puikus gidas kuris paaiškina viską apie kreditus. Jeigu žinoma tingi skaityti, tai paprasčiausiai reikia rašyti komentarus, kurti temas ir juos gausi. Žinoma jeigu spaminsi jie bus atimami.
 7. Tomas

  Gavau perma ban

  Nespamink forumo, reklamavai gavai baną, normaliai žmogus pasakė, bet tau admin nuomonė nesvarbi. Pagarbos neturi, reklamuoji ir dar spamini, nežinau ar norėčiau su tokiais žmonėmis kaip tu žaisti, bet belieką aukštesnio kalibro žmogaus atsakymo kantriai laukti.
 8. Čia reikia viską užpildyti pagal duotą anketą.
 9. steam id specams nieko nepadės, negalės jie užbaninti jei jo nebus serveryje
 10. Tomas

  Banned for nothing

  I meant that he got banned in our servers for having vacced accounts aswell. The situation with your ban should be resolved soon too.
 11. Tomas

  Banned for nothing

  @Link He got banned for six months for having the vac bans, thank you for the information. @Bullzai Sakė botmanas serveryje buvo kai šitam vyrukui bana dėjo, jis pats nematė, kad cheatintu tai manau, kad saugiai nuimti bana galima.
 12. " Draudžiama leisti muziką, kai serveryje yra 15 žaidėjų ar daugiau, nesurinkus bent 85% teigiamų balsų, kai serveryje yra mažiau nei 15 žmonių, pakanka 75% teigiamų balsų. " Pritrūkot kelių procentų, kad muzika būtų galima leisti. Greičiausiai gaga sumaišė su mutu. labai dažnai naujiems adminams taip būna, visi užsipuolėte kai patys nežinojote taisyklės.
×
×
 • Create New...