Jump to content

Danqis

Member
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Danqis

 • Rank
  Sergeant
 • Birthday 05/01/2004

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. Sveiki as setonas ir cia man nuime speca ? ar jis dingo? pagal mano privilegijas rodo kad turiu vipa nors jo neturiu. Tai nezinau ar nuime man ar dingo
 2. del slappinimo dar tai ten buvo tas fun momentas ten visi juokavom ir paprase tad tikrai my bad del to
 3. Tikrai biski yra my bad
 4. Sveiki, na nežinau ar čia anti-cheat'as shit ar žmones kalti. žaidėme Wc3 serveryje ir po kiek laiko bana gavo 3 žmonės 2 iš jų nick's: Dziga ir kempecheats gavo banus uz AimBot ir No Recoil tad nežinau ar anti-cheat sugedo vėl ar ar čia žmonės kalti, tesiog pranešu.
 5. Sveiki, taigi žaidėjas vardu: Kit-Kat https://steamcommunity.com/id/420BalzeIt420/ Wc3 serveryje lipa ant map'o ir ant nepasiekemu vietu. Ne vienas žaidėjas sakė jog negalima lipti ant map'o. Bet jis uzlipo dar kelis kartus ir pasakė jog netycia. Pradejo lipti ir ant nepasiekemu vietų kur galima užlipti tik su rasę. Kai jam pasakėme, jog ten lipti irgi negalima, jo žodžiai buvo tokie ``ai px `` Ir taip jau nebe pirmas kartas. Ačiū už dėmesį. Dar norėčiau pridurti, kad Kit-Kat'as nusipirkes SpecAdmin'a po kiekvieno round'o uzsideda sau Beacon komandą ir su ja žaidžia, save kick'ina ir kitaip abusina savo SpecAdmin'a.
 6. Danqis

  Vimo

  Manes tai nieks neapsigenda
 7. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - https://steamcommunity.com/profiles/76561198930970780/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu Žinomas kaip Tryhardas. Man jau 15. Norėčiau, kad serveryje butu tvarka ir ramybė. Dar kuo galėčiau Tuo padėčiau. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne, Nesu. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Wc3 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Kuo tik galėsiu. Padesiu kitiem su klausymais,nepatogumais.Padesiu ir forume. Kaip ir sakiau kuo galesiu. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - @Dziga @Džionis poteto Tikiuosi, kad atsirastu man išimtis. Dekoju už dėmesį.
 8. Danqis

  ● Youtube

  OO pakliuvau i videka tuc tuc :DDDD
 9. Danqis

  ● Youtube

  Ateik i serveri
 10. Pyktis ir pavydas daro savo Be to tu tikrai atsakyngas ir geras Prižiurėtojas
 11. Na, aš manau @Echo tiksliai viską aprašė be klaidų (ne apie rašybą). Jis tikrai geras Prižiurėtojas.
×
×
 • Create New...