Jump to content

Gytis

CS : GO Warden
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23

About Gytis

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/22/2002

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. Gytis

  Banas

  Taves prašiau ateiti su main acc nzn kokias geras 2 vlandas. Tu visa laika sakei, kad neturi ir sakei man atstoti nuo taves. Tu sėdėjai su 40 killu ir teigiai kad lucky. Nemanau kad yra tokiu žmonių kurie pražaide cs 10 valandu galėtu taip gerai šaudyti. Ir nemanau, kad tau reikėjo duoti broliui manau brolis tik yra bandymas išsisukti.
 2. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Laimutis<3 17m https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu pozityvus žmogus. Man patinka tvarka. Mėgstu padėti žmonėms. Prižiuretoju noriu tapti dėl to, nes wc3 serveryje visados trūksta tvarkos ir kaip žinote pastaruoju metu yra padidėjas cheteriu skaičius. Atsiranda daug žmonių kurie abiuzina nusipirktas privilegijas ir daug kam tai nepatinka. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -ne 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Stenksiuos prisidėti kiek galėsiu, siūlyti naujų idėjų dėl serverių. Padėti vimo serveriams klestėti. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
 3. Mano manymu reiketu sutvarkyti wc3 serveri. Wc3 serveris yra paklausus ,bet visiem atsibodo senos rases. Galetumet prideti nauju ir sutvarkyti neveikencias.
 4. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Laimutis<3 16 https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu pozityvus žmogus. Man patinka tvarka. Mėgstu padėti žmonėms. Prižiuretoju noriu tapti dėl to, nes wc3 serveryje visados trūksta tvarkos ir kaip žinote pastaruoju metu yra padidėjas cheteriu skaičius. Atsiranda daug žmonių kurie abiuzina nusipirktas privilegijas ir daug kam tai nepatinka. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -ne 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Stenksiuos prisidėti kiek galėsiu, siūlyti naujų idėjų dėl serverių. Padėti vimo serveriams klestėti. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
 5. As manau kad jį reiketu unbaninti ir nereikia pirkti jam jokio unbano mano atzvigiu jis yra legit zaidejas stengiasi zaisti kad ir fps yra mazas. @Beerus jeigu jis zaistu su fake lagai tikrai nesedetu 1.0.20
 6. Susitvarkyk lagus nes as nemanu kad kas nors su tokiais lagais galetu zaisti 10 fps ir 500 ping biski negerai
 7. Zemelapio as nebuginau tikrai kas bugino tai tik rofl ir sukritelis. Per inferno mapa as beveik nei zodzio neistariau. Visa mapa kokius as zodzius girdejau buvo skirti man is tavo puses (autistas,botas,debilas,lohas). Ir sakiau kad admina nusipirksiu delto nes tu mane jau buvai gerokai sunervaves su savo zodyneliu.
 8. Jeebis sendien ant nieko nestume ir manau kad tau saveites mute tikrai nepamaisys biski apsiraminsi. Sendien visa diena buvai wc3 servery ir stumei ant manes nors as tau nieko nepadariau.
 9. Gytis

  Vimo

  *Jeigu žaidėjas neturintis 15 metų kalba normaliai, balsas ganėtinai brandus ir niekam nemaišo, gali kalbėt. Jei kyla ginčų ar atsiranda daug skirtingų nuomonių, daromas vote būtent dėl to žaidėjo.
 10. nemanau kad jie yra randomai tiesiog tu praleidi daug laiko wc3 serveryje ir neapsilankai nei classike nei fun servery kur jie dazniausiai lankosi
 11. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Laimutis<3, 16m, https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Mano vardas yra Gytis as esu 16 metu greitai bus 17 esu draugiskas, padedantis, megstu bendrauti, noreciau tapti vimo dalimi delto nes serveriuose daznai buna zmoniu kurie nesilaiko tvarkos, netinkamai naudoja nusipirkstas paslaugas. servery esu praleides labai daug laiko ir neketinu jo apleisti. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Padeti organizuoti eventus pats daryti mini events serveryje. noreciau padeti sugrazinti wc3 serveri kuris yra jau gerokai apleistas. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? Džionis poteto
 12. Labai pritariu nes neimano kaikuriu mapu pereiti be auto bhopo
 13. Laimutis https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/edit rank: gn2 /Faceit lvl 3
×
×
 • Create New...