Jump to content

Gytis

CS : GO Warden
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40

2 Followers

About Gytis

 • Rank
  Sergeant
 • Birthday 10/22/2002

Recent Profile Visitors

1,232 profile views
 1. Best shot ever!!! https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ Laimutis <3#5921
 2. Gytis

  Kill Marry Kiss

  Factorius - marry Food - kiss Moizy - kill(nekenciu moizy) Leftas, Zukki, whz1gud.
 3. Gytis

  s1ckness

  Pas tave yra dinaminis ip tai jis keičiasi. Kažkas ant to ip yra gaves pas mus bana ir tau pakliuvo banintas ip. Taip atsitikti gali dažnai kadangi pas tave nėra pastovaus ip. Restartuok modema, kad pasikeistu ip adresas prieš jungiantis i serverį. Atbanintas!!! Jaigu kils klausimų rašyk i vimo discorda. Arba man Laimutis <3#5921
 4. Čia juk fy_pool_day mapas. Abu shootai fuxai matosi iš video. Pagrindinės vietos kur priešai slepias, ir dažiausiai visi preefairina. Iš video 8sekundžiu nesimato nieko ir žmogus tikrai nėra sus. Visi žino, kad fy_pool_day mapas yra is popieriaus padarytas. Ir video parodyti du shootai nieko nėra itartini, nes aš pats dažnai bandau prefairinti tas vietas ir dažnai pasiseka.
 5. Gytis

  BOGA / Mute

  Čia labai klysti žinau žmogų kuris pas mus chetino gan labai ilga laiką ir nebuvo prigautas nors ir stebėtas 100 kartų. Mes neprigavom, kad chetina, bet prigavo VALVE. Jeigu žmogus moka slėpti chetus tai jis gali sėkmingai juos slėpti metų metus ir nebus prigautas.
 6. Gytis

  BOGA / Mute

  @Rarr Parašyk laika,mapa, serveri kur viskas vyko.
 7. Gytis

  BOGA / Mute

  Jums labai lengva rašyti. Aš serveriuos prasedėdavau valandų valandas kol išpešdavau kokio 0lvl žmogaus main paskyra kuri būdavo net ne jo, o kokio nors random žmogaus. Pasakydavau prisijunk su main paskyra ir pabėgdavo. Niekam nepatinka kai ateina kažkoks random 0lvl žmogus ir pradeda top fraginti. Apie Boga ka galiu pasakyti taip jo charakteris yra toks kad greitai užsidega, bet darba kaip prižiurėtojas atlieka mano manymu labai gerai. Boga nori, kad serveriuos nebūtų cheteriu ir būtų tvarka. Ir labai keista, kad visi kurie paraše po šia tema paskyros buvo sukurtos vos ne tuo pačiu metu. Manau kažkas bando pakenkti Bogai, nes jiems nepatinka jis.
 8. Tas tavo "draugelis" yra labai konfliktingas ir man nepatiko kaip jus "nepiktybiškai" apie žaidėjus šnekėjot. Nereikia rašyti tų litaniju kai žinai, kad esi neteisus. Džiaukis, kad mute tik 30 min. Galėjau dėti ir ilgiasniam laikotarpiui. Kiti prižiurėtojai seniai tave būtu mutinę, o aš tempiau laika galvodamas, kad jūs dviese apsiraminsit, Buvo pasiūlymas eiti i discorda ir vienas ant kito varyti. O jūs į tai neregavot ir toliau puldinėjot žaidėjus. Tai manau reikėtu pirma pagalvoti normaliai ką padarei ir tada eiti rašyti skunda.
 9. Mute buvo bereikalingas. Visi buvo per daug užsisėde ant taves vien dėl to, kad tu šneki ir niekam tai nepatiko ir buvai tildomas. Jis niekam negrasino savo adminu, o davė ispėjimus vien dėl to, nes buvo keleta kartu pasiūstas "nachui".
 10. Gytis

  Banas

  Taves prašiau ateiti su main acc nzn kokias geras 2 vlandas. Tu visa laika sakei, kad neturi ir sakei man atstoti nuo taves. Tu sėdėjai su 40 killu ir teigiai kad lucky. Nemanau kad yra tokiu žmonių kurie pražaide cs 10 valandu galėtu taip gerai šaudyti. Ir nemanau, kad tau reikėjo duoti broliui manau brolis tik yra bandymas išsisukti.
 11. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Laimutis<3 17m https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu pozityvus žmogus. Man patinka tvarka. Mėgstu padėti žmonėms. Prižiuretoju noriu tapti dėl to, nes wc3 serveryje visados trūksta tvarkos ir kaip žinote pastaruoju metu yra padidėjas cheteriu skaičius. Atsiranda daug žmonių kurie abiuzina nusipirktas privilegijas ir daug kam tai nepatinka. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -ne 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Stenksiuos prisidėti kiek galėsiu, siūlyti naujų idėjų dėl serverių. Padėti vimo serveriams klestėti. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
 12. Mano manymu reiketu sutvarkyti wc3 serveri. Wc3 serveris yra paklausus ,bet visiem atsibodo senos rases. Galetumet prideti nauju ir sutvarkyti neveikencias.
 13. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Laimutis<3 16 https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu pozityvus žmogus. Man patinka tvarka. Mėgstu padėti žmonėms. Prižiuretoju noriu tapti dėl to, nes wc3 serveryje visados trūksta tvarkos ir kaip žinote pastaruoju metu yra padidėjas cheteriu skaičius. Atsiranda daug žmonių kurie abiuzina nusipirktas privilegijas ir daug kam tai nepatinka. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -ne 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Stenksiuos prisidėti kiek galėsiu, siūlyti naujų idėjų dėl serverių. Padėti vimo serveriams klestėti. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
×
×
 • Create New...