Jump to content

Tomas

Member
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomas

 1. Tomas

  ban

  Nelogiška sakyti, kad baninat geresnius žaidėjus, kai turi tiek VAC, the opposite šį kartą. O cheatinimas yra cheatinimas nesvarbu prieš ar po.
 2. Jo vaikučiai dažnai prisiperka adminų serveriuose ir banina už nieką, nuimsime adminą bulzajui neužilgo
 3. Tomas

  Random ip ban.

  Ponai, ponai aš preitus kartus tikrai nežudžiau žmonių, tik dabar va pirmas kartas kai tai padariau, kodėl mane pasodinote?/??/?
 4. Tomas

  Serverio ADMINAI

  Ne visi žaidžia cs visą dieną ir stebi kiekvieną ar cheatina reikia pačiam susiprasti ir kol parašysi temą forume spėsi dešimt kartų parašyti discorde, o rašyti temą be jokios info ar pastangos laiko gaišimas.
 5. Tomas

  Banas

  4 mėnesiai tikrai nėra "labai senai"
 6. Tomas

  Kill Marry Kiss

  Bullzai - Marry (sugar daddy) Leftas - Kiss (It aint gay to kiss your homie goodnight) Datroller - Kill (nekenciu Drolio) Kasharas, Cotn(Xeon), Pinkylemon.
 7. Tomas

  Free mute

  tave droli iskarto baninciau be kalbu
 8. Tomas

  Free mute

  Gavai mutą, nes leidai muziką, jį gavai nuo manęs. Aš neturiu jokio pagrindo pasitikėti tavo žodžiu, kad tik prieš jums atėjus adminas padarė vote ir išėjo. Galėjai paprašyti, kad padaryčiau votą, nebūtų sunku jį surinkti jei jau vieną kartą surinkote, perspėjau išjungti muziką, jos neišjunges gavai mutą.
 9. Tomas

  hns old school

  It really do be like that
 10. Apsimelavai pirmame poste, apsimelavai serveryje, meginai išsisukti iš situacijos kuria pats sukėlei. Žinant, kad jau yra vac banintų acc ir, kad įkėlei video kai cheatinai prieš vieną dieną klausimas kyla ar tikrai ir dabar necheatinai.( https://www.youtube.com/watch?v=O0KM26BP8Ro ) Visi ateiname į serverį gerai praleisti laiko ir tikrai nesinori žaisti su tokiais koldūnais kurie naudoja palengvinančias programas. Pasiūlyčiau daugiau nesimazinti, o pagalvoti kaip tavo elgesys paveikia kitus ir gal po metų ar dviejų try again.
 11. Tomas

  Pasiūlymas

  Per tiek metų sužinojau tik tiek, kad tokia idėja tikrai, kad nesuveiktų, pareitų labai labai daug free banų, prasidėtų didelis mob mentality, nepamirškime, kad 80% žaidėjų jei ne daugiau nežino apie ką kalbą kai pradedama šnekėti apie cheatus, "žaidžia geriau už mane, todėl cheatina". voteban idėjus paprastiem žaidėjam padarytų daugiau darbo prižiūrėtojam, nes reiktų aiškintis kai kažkas pasiskundžia ar jis tikrai cheatino? Ar žmonės specialiai votebanino? Ir kokios bausmės pareitų už blogus votebanus? Viską sudėjus manau, kad ši idėja ne tik neefektyvi, bet ir duotu visiškai priešingus rezultatus, pržiūrėtojai turėtų daugiau darbo nei dabar.
 12. Doxina vargšą Paulių Reikia turėti pagarbos ir bent užtušuoti kitų asmenų asmeninę info
 13. Iš tirščių niekas neišburs demo nieko nežinant, užpildyk kaip pridera.
×
×
 • Create New...