Jump to content

Moi'zy

CS : GO Warden
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69

6 Followers

About Moi'zy

 • Rank
  Master Sergeant

Recent Profile Visitors

1,068 profile views
 1. Nėra 15, nepatekęs net į wardenus N-15 ir eini į pareigunus dar? Mute bus nenuimtas.
 2. @Šalna serveryje reikia praleisti bent 3d @Meilutis Susisiek su manimi discord'e @Deimaxas Atmesta @Konstantinas Atmesta @Squinty Atmesta @Rulete Atmesta @ser brother serveryje reikia praleisti bent 3d @Thommy Atmesta
 3. Sveikas, buvai pareigūnuose afk, o ir ctban tau neturėtų kelt rūpesčių, nes 15 metų tai neturi.
 4. Taves tuolabiau nereik čia tada, jeigu nori aiškintis, tai normaliai aiškinkis, nes tuoj išviso negalėsi rašyt
 5. @sasyska Priimtas. @Bread Atmesta, VAC banas. @Thommy Atmesta, įkyrus elgesys negavus atsakymo, 2 užblokavimai už tą pačią priežastį. @Squinty Atmesta, blogas elgesys discord'e, multiple vac banai. @JAPONAS AUTISTAS Priimtas, būsi atidžiai stebimas @Deiv1s Priimtas. @𝕐 𝑒 𝐬 -, Atmesta, nepraleista 3 dienos serveryje @No1k4 Priimtas. @Deimaxas Atmesta, pagal profilį galima spręsti, kad dar nelaikas. Tie kurie buvo čia priimti, susisiekite su manimi discord'e Moi'zy#4694, būsite patikrinti dar kartą.
 6. Moi'zy

  Wc3 serveris

  Atsidaryk savo map'ų folder'į ( csgo > maps ), susirask tą fail'ą, jį pilnai ištrink ir tada turėtų veikti.
 7. Moi'zy

  unban

  Jeigu negali prisijungti reiškia, kad esi dėl kažkurios priežasties užblokuotas, gali rašyti forume jam į až. tema rakinu.
 8. Kalėdų eglutė. Yra paslėpta santa cat nuotraukoj.
 9. Naujas steam acc, serveryje pražaidei tik vieną dieną, kai praleisi 3d. serveryje užpildyk per naują. Naujas steam acc, serveryje pražaidei tik vieną dieną, dienas vedi gerai, tik praleisk daugiau laiko serveryje ir tada pildyk per naują. Ir prašau nespamink man pm. Kai praleisi 3d. serveryje užpildyk per naują. Praleistos tik 6h serveryje. Kolkas atmesta, kol nepraleisi minimum 3d. serveryje. Taip pat kaip ir aniem pabiručiam. Tik diena serveryje, praleisk daugiau laiko, 3d. minimum. Priimtas. Priimtas, būsi stebimas. Matau 15h kolkas pas tave, praleisk daugiau laiko serveryje, tada užpildyk per naują. Išmestas Misty už vac banus!
 10. Smagus eventukas nusimato. Bet nesijaudinkit, aš pasiimsiu visus prizus, ypač tą ssd aš pasiimsiu.
 11. Atmestas dėl rimtų bausmių. Būsi stebimas serveryje, kadangi turi daug bausmių, kolkas nepriimtas, bet šansą dar turi pasitaisyt. Priimtas Priimtas
 12. Rakinu tema, matau, kad tik šūdmaliaut atėjai, daugiau įžeidinėjimų matau, nei aiškinimosi už ką bausmė.
×
×
 • Create New...