Jump to content

Moi'zy

CS : GO Warden
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About Moi'zy

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. ahhh, eilinis čyteris tai aišku, kad neįmanoma. Čia dar tikriausiai ir ne tavo acc, tas kur pardavei ane https://steamcommunity.com/id/Koldunuuzveze/? atėjęs teisybės ieškoti su nick "Road to VAC" ir tikiesi nieko nerasim ir būsi atblokuotas? naivus tu jaunuolis. Neveltui gi sakai, kad 76h mažai, nes kiek dar kitų acc yra rasti, ban'as paliekamas, tema rakinama.
 2. 76h valandos? Toks žaidimas su tiek valandom neįmanomas, pateik main paskyra.
 3. Tu gal jau nustosi kiekvieną temą komentuoti? visiškai ne vietoj ir ne laiku...
 4. Pirma, tai atsiusk normalią nuorodą į profilį, nes dabar nuveda į niekur
 5. Danis_garlic demo žiūrėjau aš, jame matosi, kaip jis naudoja bhop script, žmogus dar net nemoka naudot d ir a raidės bhop'inant, o tiesiai varo be klaidų, jo movement dar labai "naujokiškas" t.y jis kaip begginer bot tupi kampuose ir t.t., bei jo steam acc naujas. Ir kodėl ne jis pildo anketą?
 6. Parašyk map kuriame vyko, laiką ir round, bus peržiūrėtas demo ir įvertinta situacija.
 7. Iš tavo pusės buvo nepagarbus bendravimas, todėl pasakiau, kad išeitum, o tu neišėjęs pradėjai įžeidinėti, jeigu bendrautum pagarbiai, būtų viskas tau paaiškinta
 8. Tai įžeidinėt pradėjau ar varyt iš serverio aš nesuprantu?
 9. Kaliniai round pradžioje būna užmutinti, todėl aš nieko negirdėjau, poto kai atsimutinot, tu jau pradėjai varyt.
 10. Visų pirmą atėjai į serverį, pasiemei warden ir jau pirmoji diena buvo tavo "neidomi" kalinių atžvilgiu, neišėjus net iš main zonos, bandžius paaiškinti gražiai, jau pradėjai atsikalbinėti, 2 diena tokia pati buvo ir tave ctban'ino, tada jau įsižeidei ir ieškojai prie ko prisikibt. Tada kitame map'e pradėjai įžeidinėti, taip pat viską girdėjo ir kitas JB prižiūrėtojas. Pradėjai prie visų serveryje esančių žaidėjų įžeidinėti, tada ateini čia ieškoti teisybės ir dar meluodamas?
 11. Jeigu gavote ban, parašykite man asmeniškai į discord Moi'zy#4694, bet jeigu čia apibūdinote gerai, tada tu jokių taisyklių šioje vietoje nepažeidei ir užblokavimo neturėtumėte gauti. O dabar nurodykite map, laiką ir round būtų gerai, kad galėčiau pažiūrėti situaciją ir įvertinti
 12. Moi'zy

  Ban.

  Tai gal ir tu turi kokių brolių ar seserų? Nes užblokuotas nuo pačios sistemoes už "duplicate account".
 13. Moi'zy

  padidintas banas

  Visada galite parašyti savo laiką, tik reikia tai atlikti consolėje, paspaudus ` mygtuką, sm_ban žaidėjas laikas priežastis, laikas minutėmis, taip pat ir kitas komandas gali naudoti consolėje.
×
×
 • Create New...