Jump to content

Jeebis

Member
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About Jeebis

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. Jeebis

  Free ban :)

  Gavai ban uz apgaudinejimus ir skinu viliojimus. Tavo account'as nieko nevertas, nes apgaudineji zmones ir vagi is ju skin'us.
 2. Tu neturi 15metu, nemoki taisykliu, kiek Deficitas kartu turi tau aiskint taisykles. Kaliniai vykde Deficito komanda ir tu atsistojai tiesiai ant praejimo ir uz tai gavai ctbana. Gavai 500min, nes nepirma karta su tavim tokios problemos yra.
 3. Jeebis

  Mute

  Daviau tau galimybe pasitaisyti del to ir negavai mute.
 4. Jeebis

  Mute

  Siuo metu demo neveikia ir neina irasineti, o niekas nesitikejo, kad is niekur nieko pradesi stumti ant manes. Beto pries kelias dienas reikalavai vaiku nuotrauku ir ju mamu.
 5. Jeebis

  Mute

  Sveikas, tu norejai diskutuoti apie pimpalus (ar ka ten) ir pasiulei : jeigu nenoriu taves klausytis tai uzsimutinti (as neuzsimutinau taves, kad girdeciau ka sakai) tu noredamas patikrinti mane pradejai stumti ant mano mamos ir putei i mikrofona, as paprasiau tryhardo, kad tave uzmutintu ir galvotum kad tave uzsimutines esu.
 6. Jeebis

  Free perma banas

  Beerusai, gal nori pateikti įrodymus kaip jis cytina? Nevien su demo galima filmuoti, beto jis turi vip ir prime.
 7. Jeebis

  Vimo

  Sveikai, Gustavas gavo mute todel, kad neturi 15 metu ir jo balsos cypia labai, as jo paprasiau nekalbeti, nes yra N-15, bet jis toliau kalbejo, o tu gavai 30min mute nes izeidineji (isvadinai mane debilu ir b**iu ciulpeju) ir provokuoji zaidejus.
 8. Jeebis

  Ban

  Sveikas, tavo naujas acc sakei nezaides csgo tik cs1.6, main'o neturi ir lockini i kitus zaidejus.
 9. Jeebis

  Free banas

  ~150 h turi ant csgo ir sakai "profas".
 10. Jeebis

  Free banas

  2019.08.31-20.26.mp4 2019_08.31-17_40.mp4
 11. Jeebis

  Free banas

  Sveikas, aš tave stebėjau 3 mapus, žiūrėjau kaip tu žiūri į žaidėjus per sienas ir bandai slėpti wallhackus, visą laiką žinai iš kurios pusės jie ateina.
 12. Jūsų Nick (su kuriuo žaisite turnyre) – Jeebis Steam ID arba profilio link – https://steamcommunity.com/id/MSDPR26/ CSGO competitive rank arba Faceit / ESEA rank - MGE, faceit 6lvl
 13. 1. Sveiki, mano nick Jeebis, man yra 17 metų, https://steamcommunity.com/id/MSDPR26/ . 2. Esu draugiškas ir bendraujantis su serverio žaidėjais, neįžeidinėju ir laikausi taisyklių. Noriu, kad fun serveryje būtų tvarka ir teisingumas, nes prižiūrėtojų retai ateina. 3. Nebuvau niekad prižiūrėtoju. 4. Norėčiau tapti Fun serverio prižiūrėtoju. 5. Esu gan aktyvus ir tikrai su manimi problemų nebus. 6. Mane rekomenduoja: ✘ EchO' #☂ https://steamcommunity.com/profiles/76561198290964596/
×
×
 • Create New...