Jump to content
Deivius1

Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint)

Recommended Posts

3 hours ago, Airidelis said:

Tai parašyta kad per main ir žaidžiau 😄

Jei čia tavo main tai reiškias čia ne tau vieta. Per gerai žaidi turėdamas 200h

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/drifter320/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
sendien 20:47
awp_summer_surf
awp only serveris.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
DievasEsu
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Nelabai suprantu, nuo kada spec admin turi teises izeidinet serverio zaidejus, gavau izeidimu atsakiau atgal, bausme kaip ir pelnyta bet ne 12menesiui be ispejimu. ir  toks zmogus neturi but admin serveryje, nes jam izeidus zaideja, kuris dave atsaka atgal su izeidimu jis tiesiog uzdejo bana 🙂 tai cia tokia tvarka? pats esu cia buves spec admin nemazai, uz tokius dalykus nedalinau banu, nes tai yra savo pareigu panaudojimas. deje norejau daryt screen shoot kai isvadino nespejau, tai manau demo perziuret nebus sunku.

Redaguota Flick3r

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

57 minutes prieš, Flick3r said:

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/drifter320/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
sendien 20:47
awp_summer_surf
awp only serveris.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
DievasEsu
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Nelabai suprantu, nuo kada spec admin turi teises izeidinet serverio zaidejus, gavau izeidimu atsakiau atgal, bausme kaip ir pelnyta bet ne 12menesiui be ispejimu. ir  toks zmogus neturi but admin serveryje, nes jam izeidus zaideja, kuris dave atsaka atgal su izeidimu jis tiesiog uzdejo bana 🙂 tai cia tokia tvarka? pats esu cia buves spec admin nemazai, uz tokius dalykus nedalinau banu, nes tai yra savo pareigu panaudojimas. deje norejau daryt screen shoot kai isvadino nespejau, tai manau demo perziuret nebus sunku.

Atbanintas
Adminas bus nubaustas.

Redaguota Blaivus

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/pruxy121/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Šiandien maždaug 14:40
de_dust2
Mixų serveris.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Qikas, pilno nicko nežinau, bandomasis prižiūrėtojas.
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Žaidžiau mixų serveryje, qikas mane pasiėmė į komandą, bet aš nenorėjau būt jo komandoj, tai su kitu žaidėju apsikeitėm komandom, nematau nieko blogo šitoj situacijoj, jei abu skirtingų komandų žaidėjai sutinka apsikeist vietom, qikas pradėjo diktuot kažką, kad grįžčiau pas jį į komandą, aš to nepadariau ir to pasekoje buvau užblokuotas. Ieškojau visur mixo taisyklių, forume, discorde, neradau nieko, jei vis dėlto yra tokia taisyklė, nušvieskit. Ne dėl unbano čia rašau, o dėl pranėšimo apie galimai savivaliaujanti ir savas taisykles kurianti prižiūrėtoja.

ĮRODYMAI: image.thumb.png.72ec28792b1907e7cc7b6fcf94072932.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip manai kam yra skirtas komandų rinkimasis? Kam tada šita funkcija reikalinga, jei galima tiesiog susistackint visus geriausius žaidėjus į vieną komandą ir triuškint priešus? Keist komandų neturėtų būt galima, bet kolkas tai nėra dar padaryta. Taip pat aš tave įspėjau, kad jei nepereisi atgal gausi baną, bet neklausei, melavai, kad neišeina pereit, nors visiem aišku, kad įmanoma. Pats macius (žmogus, su kuriuo buvo keistos komandos) sakė, kad rqutas liepė pereit, dėl to ir išėjo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

56 minutes prieš, QIK-1337 said:

Kaip manai kam yra skirtas komandų rinkimasis? Kam tada šita funkcija reikalinga, jei galima tiesiog susistackint visus geriausius žaidėjus į vieną komandą ir triuškint priešus? Keist komandų neturėtų būt galima, bet kolkas tai nėra dar padaryta. Taip pat aš tave įspėjau, kad jei nepereisi atgal gausi baną, bet neklausei, melavai, kad neišeina pereit, nors visiem aišku, kad įmanoma. Pats macius (žmogus, su kuriuo buvo keistos komandos) sakė, kad rqutas liepė pereit, dėl to ir išėjo.

Mixų sistemą aš suprantu, žinau kaip ji veikia, pats pasakei, kad neturėtu leist keist komandų, bet deja, leidžia, tai kaip ir automatiškai tampa ne mano kaltė, o ir taisyklės nėra jokios kuri draustu taip daryti. Nematau reikalo toliau diskutuot, atsedėsiu bausmę, įdomu ką mano vyriausieji administratoriai apie šitą situaciją.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"mixų sistemą aš suprantu, žinau kaip ji veikia, pats pasakei, kad neturėtu leist keist komandų" 
Zinau bet darau kitaip ir gaunu uz tai bana ir pradedu sakyti kad cia ne mano kalte 


"Ne dėl unbano čia rašau, o dėl pranėšimo apie galimai savivaliaujanti ir savas taisykles kurianti prižiūrėtoja." 
bet jai zinai sistema ir kaip ji veika vistiek cia gaunasi (ale tai savivaliavimas)? is priziuretojo puses?

nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės 

Redaguota Unknown FR13ND5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes prieš, PruXy. said:

Mixų sistemą aš suprantu, žinau kaip ji veikia, pats pasakei, kad neturėtu leist keist komandų, bet deja, leidžia, tai kaip ir automatiškai tampa ne mano kaltė, o ir taisyklės nėra jokios kuri draustu taip daryti. Nematau reikalo toliau diskutuot, atsedėsiu bausmę, įdomu ką mano vyriausieji administratoriai apie šitą situaciją.

Tau žodžiu pasakė, kad nekeisti komandos, jei pats to nesupranti ir tyčia tai darai, tai niekas nėra kaltas. Reikia suprasti pačiam, kad komandų keisti negalima ir nesvarbu, kad leidžia keisti komandas rankiniu būdu. Tuo labiau, kad nepaklusti prižiūrėtojo reikalavimui nevaikščiuoti per komandas. Ir tik nepradėk kalbėti apie taisykles, nes jei taip gerai žinai visas taisykles, tai tada ruoškis mutų antplūdžiui už toxiškumą ir žodyną. 😉 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

48 minutes prieš, fActory said:

Tau žodžiu pasakė, kad nekeisti komandos, jei pats to nesupranti ir tyčia tai darai, tai niekas nėra kaltas. Reikia suprasti pačiam, kad komandų keisti negalima ir nesvarbu, kad leidžia keisti komandas rankiniu būdu. Tuo labiau, kad nepaklusti prižiūrėtojo reikalavimui nevaikščiuoti per komandas. Ir tik nepradėk kalbėti apie taisykles, nes jei taip gerai žinai visas taisykles, tai tada ruoškis mutų antplūdžiui už toxiškumą ir žodyną. 😉 

Man niekas nesakė, kad nekeist komandos, qikui paėmus mane į komandą aš atsijungiau, po poros minučių rqutas parašė, kad grįžčiau, aš ir grįžau, tik nebe pas qiką, o pas rqutą, man tik buvo liepta grįžti pas qiką į komandą, ko aš nepadariau, o prie ko čia tas toksiškumas ir žodynas nelabai supratau, kurioj vietoj aš čia rašydamas vartoju necenzūrinę leksiką, kur įžvelgi toksiškumą? Grąsinimai iš oro pas tave, jei kalbama apie vimo serverius, tai tu mažiausiai apie mano bendravimą su kitais žaidėjais žinai, nes nei kart po mano grįžimo nemačiau tavęs serveriuose. Akivaizdziai rašai čia net neįsigilinęs į pačią situaciją, bent demo persižiūrėk, rašai, kad rašyt. Nelabai supratau tavo žinutės nekalbėk apie taisykles, tai kuo man vadovautis šioje situacijoje? Jei būtų rašyta taisyklė, tai manęs čia forume net nebūtų. Aš čia ne pyktis ir ne unbano prašyt atėjau, aš noriu, kad būtų sukurtos atitinkamos taisyklės mixų serveriui, arba padaryta sistema, kad taip daryti net nebūtų įmanoma, aš buvau užblokuotas, tai čia tiek to, bet juk visų nesugaudysit, ne visada prižiūrėtojai būna tam mixe, o abuseriai tai ir abusina 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Unknown FR13ND5 said:

"mixų sistemą aš suprantu, žinau kaip ji veikia, pats pasakei, kad neturėtu leist keist komandų" 
Zinau bet darau kitaip ir gaunu uz tai bana ir pradedu sakyti kad cia ne mano kalte 


"Ne dėl unbano čia rašau, o dėl pranėšimo apie galimai savivaliaujanti ir savas taisykles kurianti prižiūrėtoja." 
bet jai zinai sistema ir kaip ji veika vistiek cia gaunasi (ale tai savivaliavimas)? is priziuretojo puses?

nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės 

Nesupratau ką čia bandei pasakyt 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , PruXy. said:

Man niekas nesakė, kad nekeist komandos, qikui paėmus mane į komandą aš atsijungiau, po poros minučių rqutas parašė, kad grįžčiau, aš ir grįžau, tik nebe pas qiką, o pas rqutą, man tik buvo liepta grįžti pas qiką į komandą, ko aš nepadariau, o prie ko čia tas toksiškumas ir žodynas nelabai supratau, kurioj vietoj aš čia rašydamas vartoju necenzūrinę leksiką, kur įžvelgi toksiškumą? Grąsinimai iš oro pas tave, jei kalbama apie vimo serverius, tai tu mažiausiai apie mano bendravimą su kitais žaidėjais žinai, nes nei kart po mano grįžimo nemačiau tavęs serveriuose. Akivaizdziai rašai čia net neįsigilinęs į pačią situaciją, bent demo persižiūrėk, rašai, kad rašyt. Nelabai supratau tavo žinutės nekalbėk apie taisykles, tai kuo man vadovautis šioje situacijoje? Jei būtų rašyta taisyklė, tai manęs čia forume net nebūtų. Aš čia ne pyktis ir ne unbano prašyt atėjau, aš noriu, kad būtų sukurtos atitinkamos taisyklės mixų serveriui, arba padaryta sistema, kad taip daryti net nebūtų įmanoma, aš buvau užblokuotas, tai čia tiek to, bet juk visų nesugaudysit, ne visada prižiūrėtojai būna tam mixe, o abuseriai tai ir abusina 😄

Tai pilnai mąstydamas atsijungei iš žaidimo dėl to, jog pakliuvai ne į tą komandą, o grįžęs perėjau į norimą. Toksiškumas ir kt. Apie tai kaip tu serveriuose elgdavais. Ir teigi, kad manęs serveriuose nei kart nematei, tačiau klysti, vyruti. Akivaizdžiai čia net nėra ko gilintis ir žiūrėti demo kai pats pasakei, jog žinai visas mix taisykles, tačiau tyčia tai darei, nes tiesiog pas mus nėra mix taisyklių ir gali pereiti į kitą komandą. Jei norėjai būti geru vyručiu, tai ir būtum nešokinėjęs per komandas. O kadangi drūtu vyru, kuris iš mano taisykles, norėjai pasirodyti, tai taip ir gavosi 🙂  Jei prižiūrėtojas sako, tai reiškia reikia daryti, o ne "tokios taisyklės nėra, aš nieko neprivalau daryti".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, fActory said:

Tai pilnai mąstydamas atsijungei iš žaidimo dėl to, jog pakliuvai ne į tą komandą, o grįžęs perėjau į norimą. Toksiškumas ir kt. Apie tai kaip tu serveriuose elgdavais. Ir teigi, kad manęs serveriuose nei kart nematei, tačiau klysti, vyruti. Akivaizdžiai čia net nėra ko gilintis ir žiūrėti demo kai pats pasakei, jog žinai visas mix taisykles, tačiau tyčia tai darei, nes tiesiog pas mus nėra mix taisyklių ir gali pereiti į kitą komandą. Jei norėjai būti geru vyručiu, tai ir būtum nešokinėjęs per komandas. O kadangi drūtu vyru, kuris iš mano taisykles, norėjai pasirodyti, tai taip ir gavosi 🙂  Jei prižiūrėtojas sako, tai reiškia reikia daryti, o ne "tokios taisyklės nėra, aš nieko neprivalau daryti".

Aš nesuprantu kodėl tu tai rašai, aš suprantu kas per situacija buvo ir nieko neneigiu, aš niekada nesakiau, kad žinau visas mix taisykles, čia jau pats buri kažką, sistemos veikla ir serverio taisyklės yra 2 skirtingi dalykai, tavo žinutėse matau tiesiog aklus spėjimus iš to kas kaip vyko ir ką aš tuo metu galvojau, vėlgi rašai, kad rašyt. " Apie tai kaip tu serveriuose elgdavais." Nebegyvenk tu praeitim, kada tas buvo, vos ne 2 metai, gal jau ir 2, pats žinau, kad anksčiau konfliktiškas būdavau, negi mutinsi mane už poros metų senumo nusižengimus ? 😄 Pabaigiam šitą diskusiją.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites


• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)

https://steamcommunity.com/id/csprimeacc_klsnet/.

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?

Dabar tiksliai nepasakysiu, esu naujokas atėjau ir kažkaip bana gavau 

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

Nėra parašyta kuris adminas mane užblokavo 

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Nieko šaudziau gal per gerai nežinau, ir pažiurėjo steame kiek valandu ir davė bana, o neperseniausiai pradėjau žaist tik 


ĮRODYMAI:

 

image.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Your Steam profile url steam url https://steamcommunity.com/profiles/76561198335842664/ 

Time, map and server you were punished?. about 1year or 8 months got permanent Banana Inferno this server cs.vimo.lt:27015 

Name of admin? Can't remember.

Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?       So here i was playing on banana inferno map enjoying my life ussername was silver 1 i believe  this name will be important later on in explanation so as i said  did fairly good i think 15 kills give or take looked at the score board  the kid who cheated that time on the server  his name changed  to exact same as mine but there weren't number 1 at the end because i think its because of cheats thats how he changed it  the admin saw he was cheating but because he had the same name as me they banned me non cheater instead of him but i didin't have enough time to write that you banned wrong person so yeah thats what happend i really enjoyed  your server so can you please unban me i never cheated in csgo in my life cheats are expensive and i see no reason for it  i stopped playing csgo for over a year thats why im only writing right now.... please help and thank you for you time.

P.S forgot to tell that my ip was banned not steam account 

found my ban witch i wrongfully got

Player Silver I
Steam ID STEAM_1:0:557443147
Steam3 ID [U:1:1114886294]
Steam Community 76561199075152022
Invoked on 2020-07-21 18:33:37
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Spinhack
Banned from Vimo.lt [1V1 ARENA] - 128T !ws !knife
Total Bans No previous bans
Blocked (5) Silver I, Silver I, Silver I, Blackstar, SaTisFacTion

 

Redaguota M420

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@M420 Your IP is associated with at least 7 accounts that are VAC banned. On top of that it's a Lithuanian IP address, so I will need more details about your background. The account you provided looks decent, but those 7 VACs look quite the opposite.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Bullzai  ka turi omeny 7 vac banai gyvenime nesisiunciau cytu ant multiplayer žaidima tas satisfaction buvo mano acc kol paskui kai gavau bana ir neprisijungiau prie to steam nes as ji kuriau tik del to kad paziureti ar tikrai tiek daug cytina per free cs kaip visi snekejo ir ka is mano background nori zinoti? ir mano steam accountai tikrai nei vienas niera vac banintas nezinau is kur tu tuos vac banus istraukei care to elaborate? 😄 o steam accountu as turu tik 3 ir net ne del csgo. ir steam acc kuri rodziau yra mana pagrindinis per kuri leidziu pinigus ir panasiai. daugiau nezinau ka ir be pasakyti nebent gali parodyt tuos profilius kurie yra uzbaninti pasakysiu ar mana ar ne bet taip tai sakau savo mirtim prisiekiu gyvenime nesu sukciaves per mp zaidima. Rasiau angliskai nes planuoju i uzsieni varyt tai del to lietuviu beveik nenaudoju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@M420 Aš matau, jog šitą dabartinį IP turi jau grubiai apie pusę metų. Per paskutinius 2 metus IP pasikeitė tik 2 kartus. Nors ir SPlius tiekėjas yra žinomas savo pasikartojančiais IP adresais. Tačiau kas keista, jog ne per seniausiai buvo prigauti ACC su Tavo šituo IP cheatinant, žinoma jau su VAC jie. Pvz.:
Steam Community :: Zuikis BEVARDO
image.png.90ab2fa62a61f190cee4b298c7f35f88.png

image.png.954b753cdfaee6219bb41ec2428f4fc1.png

image.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Bullzai omantas ne mano gatviu siaube irgi ne cojus irgi ne M420 mano Ark angel mano bet jie vac banu neturi jie uzbaninti yra nes as bandziau prisijunkti prie tavo serverio kai yra mano ip banintas tai va todel ir yra 2 d ban  nu nes kai jungiuos raso this ip is banned ar kazkas tokio del pasikartojancio ip galbut bet kaip sakau tie du virsutiniai tikrai mano accountai tik retai prisijungu pabelsti neverwinteri o taip csgo nelosiau virs metu  ir tas zuikis bevardo irgi ne mano nori tiket nori ne bet kaip sakei splius turi pasikartojancius ip tai gal del to ir rodo taip spresti tau atbaninsi pranesk neatbaninsi ačiū uz sugaista savo laika 🙂 P.s nezinau ka turi omeny sita ip turi puse metu bet as sita inerneta ne puse metu turu o daugiau negu 5 metai jokio ip nekeiciu ir nekeisiu vpn taip pat nenaudoju net jei ir noreciau pakeist ibe vpn daugiau nezinau budu

Redaguota M420

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2022-10-01 at 10:23, rimtasdd said:

Sveiki gavau bana, nes prieš kelerius metus šoviau adminui pro siena su awp. Iškart gavau permanet ip ban, bet aš nieko nenaudojau/

https://steamcommunity.com/profiles/76561199179296007/ štai mano steam profilis.

 

 

nieko nenaudojai, tik VAC gavęs 😄😄 https://steamcommunity.com/profiles/76561198993022386

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...