Jump to content

fActory

CS : GO Warden
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

1 Follower

About fActory

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

383 profile views
 1. fActory

  Draugas banned

  Teks broliui pakrapštyti piniginę ir susimokėti už unbaną, tokių nuolaidų niekas nedaro, jog brOlIs ChYtINO iR MeS AbU gaVOm BanUs tOdėL plZ UnBaN. Dėl unbano kreipkis pas @Bullzai Peace
 2. fActory

  Banned

  Upload your main profile link
 3. fActory

  Banned :(

  VAC ban'ai gaunami tikrai ne iš oro, o kai randa netinkamų programų(cheat'ų). Tad jei kažką naudojai tai taip ir sakyk, o ne išsisukinėk iš padėties.
 4. Tai kam rašai apie visus kas gavo bausmes? Rašyk apie save tik jei domina bausmės sumažinimas/pašalinimas.
 5. Tiesiog pamiršome, tai padaryti anksčiau
 6. Neatsakei į mano klausimą. Ar mums reikia laukti, kol žaidėjai pradės rašyti nusiskundimus. Jei žaidėjai nesiskundžia, tai nereiškia, kad jiems tai patinka, supranti tai?
 7. Pakomentuokit geriau video, ką taip darydami norėjot pasakyti, ką įrodyti ar dar ką?
 8. O jums pirma įspėjimus reikia duoti, o paskui bausti? sugrįžkit į realų pasaulį...
 9. Aš jūsų manęs gerbti, rodyti pagarbą ar dar ko. aš pasakau iš savo pozicijos nuomonę apie jūsų šį užvirtą balaganą. Ką tu tuo pasieksi taip rašinėdamas? pasimaloninsi save ar kaip išeina? Jei prašote išsakyti savo nuomonę serveriuose, tai kodėl aš to negaliu padaryti?
 10. Štai šitaip VIMO žvaigždės parodo savo kalbėjimo talentus kas kaip moka tas taip šoka... :)) vimo_geriausi_zaidejai.mp4
 11. Paprasti žaidėjai skiriasi nuo jūsų, jie nėra tokie piktybiški ir bandantys įrodyti savo nesamas tiesas kaip jūs, menkystos.
 12. Kuo tu save laikai, kad mane galėtum varinėti, menkysta?
 13. Tokius kaip tu, kitaip vadinti ir negaliu, pasižiūrėkit kaip patys kitus vadinat, tada apie save pagalvokit
 14. Visų pirma, visada gali rašyti skundus apie adminus ir prižiūrėtojus, o visų antra, nesvarbu aš žaidžiu ar nežaidžiu Forfun serveryje, tai esmės nekeičia ar aš galiu čia kištis ar ne.
 15. Alio, tu man neaiškink kas aš esu ir ką aš galiu daryti. Kaip ir sakiau jūs save iškeliate aukščiau nei esate, o esate paprasti menkystos.
×
×
 • Create New...