Jump to content

QIK-1337

Member
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About QIK-1337

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. QIK-1337, 17. https://steamcommunity.com/id/qik-1337/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba? Esu gana žinomas serveryje, gal ne visi turi gerą nuomonę apie mane, bet su didžiąja dauguma serverio žaidėjų sutariu. Esu gana ramaus būdo, į mane visada galima kreiptis pagalbos. O kodėl į noriu būti prižiūrėtoju? Nes noriu, kad serveryje visada išliktų tvarka, žmonės galėtų maloniai praleisti laiką čia. Taip pat stengiuosi išsiugdyti discipliną, todėl manau, kad būdamas šio serverio administratoriumi tikrai jos įgysiu. Į serverį investuoju gana daug laiko (žaidžiu praktiškai kasdien, dažniausiai deagluose) todėl tikrai galiu padėti serverio žaidėjams kai nebūna kitų adminų. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Ne, bet suprantu kaip tai turėtų atrodyt. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? Public / deagle. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Pagrinde padėčiau serverio žaidėjams, žiūrėčiau demo ir gaudyčiau čyterius. Labiau fokusuočiausi į serverio tvarką, nei eventus, linksmybes. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Ne.
 2. QIK-1337

  Negautas prizas

  Tai ne dėl kebabų rašau, o dėl to, kad su sistema kažkas negerai Taip pat serveryje kartais labai lėtai kol parodo kiek taškų gavai arba atėmė.
 3. QIK-1337

  Negautas prizas

  Buvau deagle serveryje 2 vietoj, turėjau gaut 4k kebabų ir vipo pratesimą. Prisijungiu ir žiūriu, kad 2k kebabų teturiu. Nežinau ar vipą davė, nes iš praeitos savaitės dar turėčiau turėt.
×
×
 • Create New...