Jump to content

Karambit Ruby

Member
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3

About Karambit Ruby

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. s1mpleイッチトケウオカチ 11https://steamcommunity.com/profiles/76561199149530661/ Karambit Ruby#8505 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Taip 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? taip 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Jos butu linksmos-gaudynes,slepynes,pasaluno.
 2. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Mano žaidimo nickas yra Karambit Ruby arba kitas rimtas bachuriukas https://steamcommunity.com/profiles/76561199149530661/ Karambit Ruby#8505 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Taip moku bet dar nevisas. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną?taip turiu 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Mano dienos būtu įdomios tom nes jos butu linksmos,pamokančios ir pravščiau slėpynių ir gaudynių dienas.
 3. Jūsų pseudonimas/nick'as serveryje:Karambit Ruby,rimtas bachuriukas Kiek jums metų? :11. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? :Noriu sakyti komandas,padėti pareigūnams. Kiek laiko per dieną galite skirti serveriui? :1h-4h Kiek laiko žaidžiate mūsų serveryje? :žaidžiu jailbreak koki 1mėnesį. Ko šiuo metu serveriui labiausiai trūksta iš sistemos pusės? : Nieko netrūksta. Ar buvote užėmęs panašias pozicijas kituose serveriuose? : Taip buvau 1 karta Papasakokite trumpai apie save :Sveiki aš esu Žygimantas.Esu žmogus kuriam labiau patinka pramogauti eigu reikia kažkam pagalbos mielai padėčiau vimo.lt serverija esu apie 1 metus.Esu labai jaunas daug labai dar nežinau :D.
×
×
 • Create New...