Jump to content

Erniux

Member
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

About Erniux

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

214 profile views
 1. Erniux

  Banas

  Sveikas, nepažįstamasis ar galėtum užpildyti pagal anketą? Nuoroda į anketą -
 2. Sveikas, peržiūrėjau DEMO tave užgagino Madara ir dėl to gavo žodinį įspėjima, dėl kick'o tu tempiai round'us dėl to buvai išmestas iš serverio.
 3. Erniux

  SALERKA

  Jeigu turi 15m persiskaityk taisykles ir gali drąsiai eiti. Jeigu neturi 15m užpildyk anketą -
 4. Erniux

  Ban

  @Kristuksss, gal galite pasakyti savo steam'o url ant kurio gavote ban'ą?
 5. Erniux

  Free mute

  Sveikas, peržiūrėjau DEMO ir pamačiau, kad buvo uždėta bloga priežastis, turėjo būti už "N-15", todėl priežastis buvo pakoreguota.
 6. Erniux

  pruple

  Sveiki, Demo buvo peržiūrėtas, nustatyti taisyklių pažeidimai(Baninimas neįsitikinus dėl žaidėjo taisyklių pažeidimo, nereikalingi slap'ai, per ilgi CT banai, įžeidinėjimai projekto ir už projekto ribų), pasitarus su prižiūrėtojais bus uždėtos bausmės dėl admin taisyklių pažeidimo. Kartu su Purple gauna ir kiti bausmes, dėl taisyklių pažeidimų.
 7. Erniux

  Free mutas

  Sveikas, @Rejaz, bausmė nuiimta, o administratorius įspėtas.
 8. Sveikas, @-Awae, bausmė nuiimta, o administratorius bus įspėtas.
 9. Erniux

  unban

  Sveikas, @Maksim:D, viskas buvo tau išaiškinta DC(discorde), norint gauti unban'ą susisiek su Bullzai, forume arba discorde: Bullzai#0652
 10. Sveikas, prieš gaunant gag'ą tu buvai įspėtas, bet vistiek nesitvardei, bei manyčiau užmiršai apie šituos žodžius, ,,,,, ,, ar galbūt čia ne tu? Dėl mute, aš labai laimingas, kad CS:GO sound'ai buvo nutildyti, nes ten buvo kažkas nerealaus iš tavo playlisto. Taipogi tau buvo nuiimtas mute po ~10minučių, nes atėjau aš ir pasakiau, kad tokia bausmė per ilga, nežinodamas ką tu leidai. Mute bus vėl uždėtas už tavo "Ear rape" muzika kuri buvo be jokio vote ar leidimo. P.S Dėl "žudimo išėjus iš gunroom'o", tai, @tajkas, nebuvo išėjas, dėja jis buvo tik truputuką išlindes. Dėl nužudytų asmenų gunroom'o secrete, tai irgi jis tai galėjo padaryt, todėl, nes kaliniai pilnai matės, bei buvo rebeliai.
 11. Sveiki, ar galite pateikti steam account'o URL, kurį užbanino? Ar dar kokios nors informacijos su kuria būtų galima greitai jūsų ban'ą susirasti?
 12. Sveikas, @Kaziukas, peržiūrėjau demo ir pamačiau, kad WH ar kokio nors AIM Boto tikrai neturi, taikinukas visados galvos pozicijoje ir šaudai lėtai, naudojiesi žaidimo garsais bei žmonių trailais, kad žinotum iš kur priešas ateis. Turėtumete gauti unban'a greitu metu. P.S. Dėl muzikos po roundų tai būtų - !settings > Abner.
 13. Kiek matau jūs esate užtildytas dėl N-15, prašau susisiekti su vienu iš prižiurėtojų ir jiems įrodykite, kad turite 15m. Mūsų discord'as (https://discord.gg/GCX6weZn)
 14. Sveikas, gal galėtumėt prisistatyt? Steam profili pateikti ar dar kažkokios informacijos, kad būtų galima jus susirasti.
 15. Sveikas, @Elyex, malonu, kad dėl manęs susikūrei svetainėje paskyra! Taigi, tai buvo ne “diena”, o žaidimas „Diena - Naktis“ kuris yra labai paprastas ir maniau, kad tu juokauji, kad nežinai taisyklių dėl to nieko apie tai ir nesakiau. Tad taip padariau, kaip sakai „fk“ todėl noriu atsiprašyti jūsų dėl savo padarytos klaidos, kitą kartą pamačius jus serveryje būtinai duosiu „free day“.
×
×
 • Create New...