Jump to content

kNgA_

CS : GO Warden
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39

3 Followers

About kNgA_

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveikas, prisijunk prie vimo discordo ir susisiek su prižiūrėtojais dėl šitos bėdos. Numetu nuorodą čia -> https://discord.gg/tVur4aV
 2. kNgA_

  Ban

  Tu durneliu apsimeti ar kas???? Koks skirtumas ar cheatinai su kita paskyrą ar su main, cheatinai tu tai banas atitinkamai tau. Jei turi VAC baną reiškia esi jo nusipelnęs. Taip pat tai įrodo, kad tu turi baną kurį tau davė pats VALVE, tai kodėl turėtumėm mes taves nenubausti?? Nieks nenori atmatų kurios gadina kitiem žaidėjam žaidimo patirtį. Ir jei manai, kad tavo profilyje yra 1,2k+ valandų ir tai padaro tave nekaltu, tai labai smarkiai klysti. Gali pasidomėti internete kiek žaidėjų yra gave ban už cheatus nors jie žaidžia aukščiausioje cs:go lygoje.
 3. kNgA_

  Ban

  Niekad nesi žaides? Tavo IP banintas nes cheatinai su šita paskyrą https://steamcommunity.com/profiles/76561199037406314. Kam apsimetinėti durniu ir sakyti, kad niekados nesi žaides vimo?
 4. kNgA_

  Vac

  Rašyk steam supportui.
 5. kNgA_

  Vac

  Sveikas, serveris automatiškai neįleidžia VAC banintų paskyrų, todėl ir neleidžia prisijungti. Nežinau už ką tau tas VAC bet kaip manai, jeigu tave nubaudžia ant oficialių serverių tai kodėl turėtų leisti žaist community serveriuose?
 6. kNgA_

  ip ban

  Pagal tavo gražų vardą radau paskyrą ant kurios tu pastoviai gauni ir gausi ban kas 2 dienas, nes ant tavo IP adreso buvo cheatinta būtent su šia paskyra http://steamcommunity.com/profiles/76561199060112292. Taip pat turi dar VAC ban, tai apie kokį unban mes kalbame. Taigi no unban :).
 7. kNgA_

  ip ban

  Gražus nickname ir iš kur dabar mūm žinoti kuri paskyra priklauso tau? Numesk steam paskyros nuorodą kitaip niekuom padėti negalim.
 8. kNgA_

  IpBan

  Kodėl nepildei unban anketos iškart gaves ban? Kodėl užpildei praėjus 4 mėn? Dabar niekuom negaliu tau padėti, nes bano priežastis yra cheatu naudojimas. Taigi no unban for you.
 9. kNgA_

  Banas...

  Banas yra nuo prižiūrėtojo @falcON? už wallhack. Tai esu 99% įsitikines, kad banas nėra už nieką.
 10. kNgA_

  Dingo rankas

  Buvo rankų restartas tai visi rankai restartavosi
 11. kNgA_

  Perma Mute

  Manau supranti, kad pas mus yra daug žaidėjų muted. Tai kiek suprantu reikia tiesiog užsimerkti ir durti į bent vieną iš muted žaidėjų ir tikėtis, kad tai tu :D. Cmon duok bent savo steam linka, kaip kitaip mes žinosim kas tu toks.
 12. Perziuresim demo ir ivertinsim situacija ar buvo ten wallhack ar ne.
 13. Sveikas, už atsiprašymą unban tikrai negausi, bet jei nori labiau pasigilinti į situaciją dėl unban, susisiek su @Bullzai
 14. Pagaliau atėjo ilgai lauktas eventas wc3 serveryje, tikiuosi gerai praleisite laiką. Ir manau visi žinom kas tas geriausias kuris skins 1 vietas evente.
×
×
 • Create New...