Jump to content

kNgA_

CS : GO Warden
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32

3 Followers

About kNgA_

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niekam nelinkiu sekmės, nes jos reikės man, norint laimėti prieš visus dalyvius. Žaidėjam kurie dalyvauja linkiu gerai ir smagiai praleisti laiką.
 2. kNgA_

  Banas

  @Tarakonas Sveikas, tavo paskyra buvo užbaninta dėl cheatų. Nėra svarbu kas cheatino ar tu, sesė, brolis, tėvas, močiutė, senelis ar mama, banas yra būtent ant šio IP adreso. Jeigu domintu unban kaina, junkis prie vimo discord https://discord.gg/A9vJBG ir parašyk Bullzai.
 3. @Swangr Sveikas, tavo paskyra buvo užbaninta, nes tu naudojai cheatus. Nematau tikslo kurti temą ir apsimesti durneliu parašant : Nu zaidziau 1v1 ir viskas necytinau .
 4. Parašyk viską tvarkingai pagal šabloną, nes dabar visiškai nesuprantu ką turi omenyje. Rašydamas būtinai parašyk savo steam profile link ant kurio gavai baną ir main paskyrą, jei gavai baną ne ant main paskyros.
 5. kNgA_

  Un ban

  Labas, užpildyk viską tvarkingai ir aiškiai pagal šabloną. Čia rasi kaip reikia tvarkingai užpildyti viską.
 6. kNgA_

  Ban from discord

  Prisijungęs prie vimo discord turėjai susipažinti su taisyklėmis (dalį jų įkeliu čia). Taisyklėse aiškiai parašyta " Nereklamuoti kitų discord/serverių invites (Taipogi draudžiama privačiomis žinutėmis) ". Tad nematau kodėl šis banas yra klaidingas.
 7. kNgA_

  Asd 1 month ban

  Kaip suprasti specialiai nieko nebaninau? Prieš pirkdamas spec admin tu turėjai susipažinti su privilegijų taisyklėmis. Klausimas kyla kur parašyta, kad tu turi klausyti Meškėno ir baninti žmones kurie į jus šaudo?
 8. kNgA_

  Abuse of power

  Dėkui už pranešimą, adminas bus atitinkamai nubaustas.
 9. Sveikas, nemalonu pranešti, bet aš kartu su kitu pagalbininku peržiūrėjome demo ir matėme jog tu naudojai cheats. ( Panašu jog tai buvo wallhack ir kitos pagalbinės programos ) Taigi unban ponas tikrai negausite.
 10. kNgA_

  SkomIS ban

  Nėra svarbu ar tu čytinai, tavo brolis, mama, tėvas ar sesė, bet banas yra būtent iš tavo IP adreso. O kam tu reklamavai čia jau saves paklausk, mes tiesiog davėm atitinkamą bausmę už reklamavimą. Kaip minėjo Deivius1, dėl unban kainos kreipkis pas Bullzai, Kingspaw, Leftas. Čia parašau discordo nuorodą kurioje gali susisiekti su aukščiau išvardintais žmonėm https://discord.gg/uvWP9Wg
 11. kNgA_

  bullsye

  Eik į šią nuorodą ir parašyk prašymą kaip nurodyta.
 12. Ne piniguose esmė, esmė tame, kad kai tu būsi už kažką sumokėjas atskingiau elgsies ir atsakysi už savo veiksmus. O kainos yra čia https://vimo.lt/vip-admin/
 13. Kaip matau nelaikai liežuvio už dantų tai manau unbaninsim tave tik su viena salyga, tu nusipirksi VIP, ADMIN arba SPEC ADMIN, kitos išeities nematau. Dabar viskas tavo rankose @Rozine pantera, lauksim atsakymo.
 14. Tai su kuriuo account gavai ban nuo manes?
 15. Čia seniai buvo gautas šitas ban, kiek žinau. Tu negavai ban jog žaidei ne su main paskyra, gavai už tai jog nepateikei main paskyros nors taves prašiau ne kartą. Tai prašau pateik savo main paskyrą.
×
×
 • Create New...