Jump to content

falcON?

CS : GO Warden
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About falcON?

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. falcON?

  Užbanino

  3 kartus paprašiau main account, 3 kartus paaiškinau kas tai yra, 3 kartus paaiškinau, kodėl man to reikia ir susilaukiau ignoro. Kuris čia iš mūsų susireikšminęs???
 2. Hello my dear fucking friend, I spent 1 hour telling your toddler friend to provide his main account and unprivate it while he was pretending to not understand shit I say. After that he provided an account with 100 hours and vac ban (which he says was banned for skinchanger of course) so yeah I was done dealing with your retarded friend and banned him. Also, he admitted I had banned him before which means he created another account and changed IP to avoid the punishment. Finally, I banned you because you were constantly complaining about the server and me banning your friend.
 3. Situacija buvo tokia, kad paprašiau main acc, ir grummito (tada nežinojau, kad ten jis buvo) kažkodėl atsakė, kad ten jo main, už ką ir dėjau baną. Na taip, nesusipratimas.
 4. Sveikas, is pradziu nepastebejau, kad turi 3300h ant 1.6, pasitares su keliais priziuretojais manau kad vis delto esi svarus. Viso sito buvo galima isvengt, jei paprasciausiai man tada serve butum graziuoju taip ir paaiskines, negalvok, kad as piktybiskai einu ir baninu is eiles visus zaidejus, kurie gerai losia, bet kai tenka dealint su begale panasiu zaideju ne visu kantrybe gelezine. Greitu metu turetum but atbanintas.
 5. Perziurejau demo, mano nuomone tokia: arba tu wh, arba geriausiu atveju esi axujienas skillas, kuris neimanoma, kad turetu 338h, todel taves ir prasiau tada main acc, nes norejau isitikint, bet atsakei ignoru. Jei sakai kad cia tavo main, del ko abejoju, nuomones del taves tikrai nekeiciu, palieku tave sprest kitiems priziuretojams, nebent iskapstysi kitus savo acc. Demo: https://www25.zippyshare.com/v/TGBcEx1e/file.html Gero vakaro
 6. "Pradejo burbet apie main acc kurio nera nes tas ir yra main". Wow seni tu toks kietas, kad kai taves prašiau pateikt main acc net to nesakei ir speceliai ignorinai, visas atsakymas kuri is taves gavau buvo ":DD" i chat, tai ka as zinau ka daryt su tavim :)
 7. Tai ką tas Bullzajus veikia, kai per visa servą tik 2 prižiūrėtojai, o čytai laksto atsipūtę
 8. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. falcON?, 19 metų, https://steamcommunity.com/id/6494646964/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Žaidžiu cesą daug metų, šiuo metu tebelošiu tik arenas, nes ten yra pakankamai fps, kad dar būtų galima normaliai žaist. Noriu būt prižiūrėtoju, nes į serverį įleidžiami nonai, o serveryje nėra pakankamai adminų visus sužiurėt arba jie neįgalūs kažką padaryt. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Taip, bachūrų serve. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? 1v1 arena. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Demo žiūrėjimas. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Ne.
×
×
 • Create New...