Jump to content
Fasolke

Įspėju Vimo žaidėjus dėl Scamerio.

Recommended Posts

Heyo, heyoo kadangi bandė ir patį pascamint truputuka, bet kadangi puikiai pažystu Scam site ir t.t todėl noriu pasaugoti ir kitų vertingus Acc bei Inventorius todėl siūlau pasisaugoti labai jau Vimo.lt žaidėjo Aug1s.-LoD. Pridėsiu jo Steam acc nuorodą bei parašiau apie jį Discorde todėl nepatingėkit ir reportu užmesti už Scam linkus. Iki malonaus ✌

(Kadangi pacukas išmete iš Friendu neturiu chat nuotrauku)

https://steamcommunity.com/id/BadgoodGuy

Redaguota Fasolke
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu tai kodel nepadarei sc kai siunte tos linkus...? Net kai ismeta is draugu kol chatas atidarytas, gali viska matyti. Negaliu banint pacuko neturint rimtu irodymu. Gal dar kazkas skundesi ar pranese kad jis taip darytu? gal jie tures screenshot

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 valandas prieš , Deivius1 said:

Nu tai kodel nepadarei sc kai siunte tos linkus...? Net kai ismeta is draugu kol chatas atidarytas, gali viska matyti. Negaliu banint pacuko neturint rimtu irodymu. Gal dar kazkas skundesi ar pranese kad jis taip darytu? gal jie tures screenshot

Sveikas, kaip tik įmesiu supratingus SS tau čia smagaus skaitymo

Screenshot_20210522-172554_Steam.jpg

Screenshot_20210522-172639_Discord.jpg

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Aug1s.-LoD said:

Nu ne mano bėdos 😉

Tavo ne tavo pats man atsiuntei ir pabėgai su išmetimu iš draugų tai neapeisi banano sėkmės gaunant poilsio vaikinas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  • Ždž matau kad esat nusistate prieš mane sakykit ka norit, baninkit kad ir su perma  norejiau perspėti kad neapsigauti su šituo dalyku. Cya 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikutis.
Kaip žinau jog Augustino dar geriau žinomo kaip " Aug1s.-LoD " paskyra buvo nuvogta, ir čia nėra jo kaltė. Visu pirma jis nieko neapgavo, ir visu antra visada galima užblokuoti bei išmesti iš draugu gavus tokia žinutes, bei matau jog tau čia vieninteliam užkliuvo jis, tai jeigu esi turėjas problemu su juo tai aiškinkis privačiai, o ne bandyk jam pakenkti darydamas post'us.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, GrandPriest said:

Sveikutis.
Kaip žinau jog Augustino dar geriau žinomo kaip " Aug1s.-LoD " paskyra buvo nuvogta, ir čia nėra jo kaltė. Visu pirma jis nieko neapgavo, ir visu antra visada galima užblokuoti bei išmesti iš draugu gavus tokia žinutes, bei matau jog tau čia vieninteliam užkliuvo jis, tai jeigu esi turėjas problemu su juo tai aiškinkis privačiai, o ne bandyk jam pakenkti darydamas post'us.

 

Randomu čia tuo labiau nereikia :))

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes ago, Fasolke said:

Randomu čia tuo labiau nereikia :))

 

Kurioje vietoje aš esu random'as ? 😄 
Ir biški juokingas esi, tai nesišiūkšlink rašydamas bereikšmius post'us.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kolkas as uzblokuoju permament bausme augi.

Jis tures teise i pm man pateikt irodymus, irodancius kad jo paskyra buvo pavogta, nes labai fishy kad tiek jo, tiek jo draugo paskyra vienu metu buvo "pavogta" ir kad scammeriai naudojo Lietuviu kalba, ne anglu, kaip dazniausiai daroma.

Jei nebus pateikti irodymai is augio, teks perduot ir kitiem keturiem lietuvos projektam jo duomenis kad irgi prabanintu. Kolkas tiek

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, 옻우Mikasa ヅ said:

O tai gangsteris. irgi tikiuosi gaus bana

?

 

 

Nematau pagrindo, dėl ko mane turėtu blokuoti. 😛 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, 옻우Mikasa ヅ said:

Nes gal tu man ir kitiem irgi sita siuntinejai?

 

Nesupratau, kas čia per įtarimai ? 
Jeigu aš tau siuntinėjau, kaip va dabar pats minėjai tai pateik įrodymus, nes šmeiži visiškai iš niekur nieko 😮 .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 Žmogau  esi ne prie ko     Kam  čia vadovauji tprsm nematau resson kaltinti kitus  kad jis tipo mano draugelis ir jis siunčia scam linkus. wtf bru.....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...