Jump to content

Kingspaw

Kūrybos direktorius
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

205

About Kingspaw

 • Rank
  Sergeant Major

Recent Profile Visitors

3699 profile views
 1. Kaip ir turėtum suprasti, kad reklama ant nick yra reklama. Pasikeisk nick.
 2. 🌵 KVIEČIAME DALYVAUTI KASSAVAITINIAME RUST EVENTE - LOKACIJOS PAIEŠKOSE! Kiekvieną ketvirtadienį arba penktadienį Vimo discorde Thread'e po #Rust-eventas channeliu paskelbsime lokacijos screenshot’ą, padarytą Vimo.lt Rust serveryje, Jūsų užduotis - surasti šią lokaciją, padaryti screenshot, išsaugoti koordinatę bei viską paskelbti "Lokacijos paieškų" threade. 🔸Laimės tiksliausia koordinatė. Net jei screenshotą prieš tave paskelbė daugiau žmonių - visuomet yra tikimybė, kad tavo koordinatė bus artimesnė! 🔸Iki kada galima dalyvauti? Iki wipe galo. 1 vt. - Rust skinas + Supply drop 2 vt. - Supply drop (prizai bus įteikiami kito wipe pradžioje) VISA INFO - VIMO DISCORDE! https://discord.io/vimo
 3. SVEIKI ATVYKĘ Į VIMO SALĄ! Imk kirvuką į rankas ir pasistenk išgyventi! IP (norint prisijungti, konsolėje (F1) rašykite): connect rust.vimo.lt:28015 ŽEMĖLAPIS - wipe kiekvieną ketvirtadienį 21 val. BLUEPRINTS – wipe kas dvi savaites 🪓 IKI 3 ŽMONIŲ GRUPĖJE 🪓ŽEMĖLAPIO DYDIS - 3500 🪓RESURSAI 2X - UPKEEP'as 70% 🪓GREITESNIS CRAFT 🪓 ŽEMĖLAPIO WIPE - KIEKVIENĄ KETVIRTADIENĮ (BLUEPRINTS WIPE - KAS 2 SAV.) 🪓 Paskutinės 24h iki wipe - KARO METAS - laidžiama team'inti 3++ - Naikiname viską! (nuo trečiadienio 21 val.) 🪓 Aktyvūs ir draugiški administratoriai 🪓 Cheateriai bus baninami be pasigailėjimo NAUJIENOS - VIMO DISCORDE! https://discord.io/vimo
 4. HEY! HEY! HEY! Tikriausiai pasiilgote renginių? Džiugu pranešti, jog Vimo.lt projektas Jūsų tikrai nepamiršo! Turime tikrai puikių prizų, bet norint juos gauti (Pakliūti į main Eventą), turėsite pasistengti ir nusipelnyti. Mes paruošėm 3 būdus, kuriuos tikrai įmanoma atlikti bet kuriam žaidėjui, ir patekti prie pagrindinio renginio! Būdai: 1) Talentas. 2) Laimės ratelis (Giveaway discorde) 3) Parama Vimo.lt projektui (visa parama keliaus į ateinančių konkursų prizų fondą) PRIZŲ FONDAS: KAIP VISADA NESISMULKINAM - BELENKOKS DIDELIS, ŠIMTAI EURŲ! (prizų sąrašas - discorde) VISĄ INFORMACIJĄ RASI VIMO.LT DISCORD'e: https://discord.io/vimo (# Eventas)
 5. Serverio oficialus launch šiandien antroje dienos pusėje!
 6. Žinai tą jausmą kai esi B site ir išgirsti kaip teroristai padeda bombą A site? Arba kai padedi bombą ir slepiesi kur kampe, melsdamasis, kad CT neatbėgtų laiku? Tokiais atvejais reikia galvoti greitai, o kad turėtum daugiau praktikos - užsuk į naują Vimo.lt RETAKE serverį ir parodyk kaip reikia elgtis įtemptose situacijose! IP: cs.vimo.lt:27021 Būtinai įsimesk į favoritus!
 7. AR TU JĮ MATEI? AR TU JĮ MATEI? JIS GRAŽESNIS NEI TU MAN SAKEI, AR TU JĮ MATEI?? Ne, aš ne apie Gitarą Nausėdą, aš apie VIMO.lT DEATHMATCH SERVERĮ, KUR KOMANDOS NEEGZISTUOJA IR TURI SULUPTI BET KĄ, KĄ PAMATAI, NES SULUPS TAVE! (AKA FFA DM). Tai vieta kur galite ateiti prasišaudyti prieš einant į Vimo Publicą, tai vieta kur galite išlieti pyktį, kad baigėsi vasara ir panašiai. Bet esmė tame, kad geiminimo sezonas prasideda ir FFA DM yra puiki vieta atgauti seniai prarastą skillą! Serverio IP: cs.vimo.lt:27035 (91.211.247.234:27035) Būtinai dabar pat įsimesk į favoritus, kad nepamirštum!
 8. Nu kas per velnias, atrodo ką tik kūriau šitą temą ir pyst jau metai praėjo. P. S. Jei dar nesi Vimo discord - prisijunk. https://discord.gg/dngrgUF
 9. Kingspaw

  IP ban

  Verčiau sakyti ne "vienas didesnių Lietuvos cheaterių", o "vienas didesnių Lietuvos šiukšlių".
 10. https://vimo.lt/settings/ - Apžvalga- Vardas - Change
 11. Tiek darbo ir prizų... ir dėl ko...? OGI DĖL JŪSŲ, MIELI ŽAIDĖJAI! :)) Dirbame tam, kad jums būtų smagu, o kai jums smagu - smagu ir mums 🙂 Žaidžiam Vimo.lt projekte ir švenčiam!
 12. Kingspaw

  Kill Marry Kiss

  Bullzai - married already DaTroller - side chick Wolfas - kill + respawn Tomas, Kovalski, kaciukas
 13. Na ką, dėkojame dalyviams! Štai vasara ir atėjo! Pirma vieta - @IGNN1S 弐 Antra vieta - @inchis Trečia vieta - @PinkyLemon Bonus vietos - po 20k kebabų - @Džionis poteto @fuck @zbjs nahui Dėl prizų susisiekite su @Deivius1 (discord DaTroller#3103) Iki kitų konkursų!
×
×
 • Create New...