Jump to content
DCRE

Mute

Recommended Posts

4 minutes prieš, Tomas said:

Nieko nesakau, bet sudrausminti kartas nuo karto nėra blogai, kartais būna kai per kokia gatvę eini ir elgiasi kaip beždionės grupelė žmonių, taip ir norisi užmesti. :D

tik man neuzmesk, nes panasiai elgiuosi xD

  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš šiaip VIP bet ne esmė :D. Mergaitės ir berniukai, nesimuškit. Gyvenkime draugiškai - Katinas Leopoldas ^^^^

Redaguota Ka$haras
  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Va tame ir esmė, kad SAKĖ, jog buvo ramu, bet kiek ramu buvo tai neaišku

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes ago, m1sc said:

Va tame ir esmė, kad SAKĖ, jog buvo ramu, bet kiek ramu buvo tai neaišku

Butent

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš ir noriu isreikst savo nuomonę, kiek žinau serveriuose yra GO TV botas, kuris visada daro demo, taigi @Bullzai patikrinęs bus viskas aišku.

O dėl Tigres veiksmų tikrai ją nusivyliau, nesvarbu kad žmogus pasisake dėl savo ligos, bet tai tikrai nesuteikia teisės iš to tyčiotis, nesam mes tokie visi ir tobuli, kartais prieš pradedant patyčias, pagalvokit apie save, nes gyvenime visko gali nutikti, duosit iš lazdos, bet iš kito galo gausit 2x kartus stipriau. 

Neteisininu Ignnio, tiesiog atėjau prie esmės. Wolf pack labai jau vaidina nekalta avinėlį, bet ne kartą mačiau ir jo tikra veidą, tai nereikia čia vaidinti. 

Tai va, @IGNN1S 弐 dabar tau atsakysiu, dėl šitokių bairiu, ir pradėjau nemėgti Tigres :)

Peace! 

  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Serbentautas said:

Aš ir noriu isreikst savo nuomonę, kiek žinau serveriuose yra GO TV botas, kuris visada daro demo, taigi @Bullzai patikrinęs bus viskas aišku.

o, jeigu tikrai filmuoja, tebūnie patikrinam, o jeigu @DCRE melavo, tada gal bausmę prailginsim ir sugriežtinsim:?

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tuoj surašysiu viską, kaip tėve mūsų....

Žaidžiu serveryje aktyviai.. 100% activity, ir pažįstu daug daug žmoniu, ta tema einą apie garkloną taigi va, viena karta kalbam per (K) su garklonu, manim ir vienu kažkokiu žmogum, atėjo 2 Tigrės (vienas iš ju buvo Justas) pradėjus tigre kalbėti per chata pasakė " KAIP SU MERGA " tada išsikišo Justas, sakydamas : Garklonai spėk kas aš." Garklonas taikiniu pradėjo spelioti kol su klausimu balsu tarė " Bullzai? Tada Justas patylėjo ir Garklonas vėl tarė " Mes žaidėm su Bullzai neseniai (Kažkoki ten game pamiršau..) tada Justas atsakė " Nepamenu kad žaistume kažka " tad man kyla klausimas kad jis apsimeta bullzai ir pradės grasint, bet to nebuvo.. tesiog jis prisijunge prie tigrės ir pradėjo klausinėt klausimu ką Tigrė klausinėjo, tada jie išėjo ale (TROLLINT) į classic, ir tada garklonas atspėjo kad jis buvo Justas...

daba pasakysiu kita istorija ne prie šitos temos...

Viena karta žaidžiu su savo draugų Mag1ks, kol išlindo Tigrė, o mes kalbėjom su Mag1ks per (K) ji savo atsikirtimu sakė kažka panašaus kaip " MIC-15 " ir mes nematemė adminu, pasakėm, mes nieko blogo kažko nedarom kad tylėtume, tada ten pradėjom kalbėt bla bla bla, ir ji užsiminė " Tuos jus uždūsit " Po keliu minučių ji pasikvietė WOLFPACK/ ir Kashara.. ji pasikvietus juos užmutino mano drauga (Mag1ks) 24h, nu kaip normalu šiuo atvėju, tada ji išėjus, aš paklausiau žaidėju ką mano apie ši cirka? Žaidėjas " Rion Ghop pasakė jog ji elgesi kaip Prižiurėtoja ir tvarkdarė..
ir vienas žmogus pasakė (šitas mano best part) Jei ji būtų prižiurėtoją, aš leavinčiau serva, keli serverio žaidėjai pritaria jog čia jos nebuvo pirmas kartas kaip elgesi labai kietai kad pažįsta pora žmoniu kurie ja gali užjaust...
Jei kažkas buvo tam serve tuo metu, išlyskit ir pasakykit jei reikia kažką pridėt :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvau serve ir nesuprantu kame problema, buvo pasiskusta, jog kalba zmogus, neturintis 15 metu. Pagal taisykles atejome kartu su wolf packu i serveri, patys isitikinome ir daveme mute. Taigi, nezinau kas negerai. ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, Zajbal said:

ji savo atsikirtimu sakė kažka panašaus kaip " MIC-15 "

Žmonės kurie sako, kad gali kalbėti jei kalbi normaliai ir neturi 15 yra teisūs. Žmonės kurie baudžia žmones kurie neturi 15 taip pat yra teisūs. Tiesiog paskutiniu metu visi sušvelnėjome ir paliko taisyklėse spraga, reiktų modifikuoti taisyklę arba pasakyti kaip elgtis, nes abiejais atvejais žmonės elgiasi pagal norma.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jeigu jums vulture balsas trukdo ir neleidžia susikoncentruoti į žaidimą, tai aš patylėsiu :Dd dar ne tokie cypliai classice kalba, bet visiems jau px, nes ne pirmą dieną žaidžia jie ir visi su tuo susitaikę yra, o čia, ateina tigre į training ir visiems vadovauja, ypač tokiomis frazėmis:

 

ismok manieru, o poto savigarbosimage.thumb.png.b68b46a3ee27306d9af3d419657ced29.png

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, IGNN1S 弐 said:

o, jeigu tikrai filmuoja, tebūnie patikrinam, o jeigu @DCRE melavo, tada gal bausmę prailginsim ir sugriežtinsim:?

Visiškai pritariu, ir apsimetinejant prižiūrėtoju reikėtų bausmę 3x ilgesnė padaryti. Negana kad tyciojasi, bet ir grasina :)

Visiškas absurdas :)

34 minutes prieš, Ka$haras said:

Buvau serve ir nesuprantu kame problema, buvo pasiskusta, jog kalba zmogus, neturintis 15 metu. Pagal taisykles atejome kartu su wolf packu i serveri, patys isitikinome ir daveme mute. Taigi, nezinau kas negerai. ;)

Tiesiog esmės nesupranti, ji naudojasi padėtim, kaip ir jumis. Tik man keisčiausia kad jūs ją uzstojat žinodami kad tai yra tiesa ką žaidėjai sako :)

Tai jei aš iš jos tyciosiuos, ji jums pasiskus, ir kas bus? Ne Tik mute gauciau, bet ir bana. :) ir šitą puikiai žinau, zinau pono Wolf būdą :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes prieš, Serbentautas said:

Negana kad tyciojasi, bet ir grasina :)

 

pamirsai paminet, jog neigia savo padarytus poelgius

mirtis baltiesiems

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

pamirsai paminet, jog neigia savo padarytus poelgius

mirtis baltiesiems

Atsiprašau, visai pamiršau :)

Manau bausmę turėtų būti ilgalaikė, o ne kelias dienas :)

Mano manymu kad daug kartų buvo panašių situacijų, gi žmonės nesikeičia 😁

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, Serbentautas said:

Atsiprašau, visai pamiršau :)

Manau bausmę turėtų būti ilgalaikė, o ne kelias dienas :)

Mano manymu kad daug kartų buvo panašių situacijų, gi žmonės nesikeičia 😁

 

saunam mm pakapot

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Ti ti ri Dora said:

kurk cesa drama queen tu

pagnali i diskorda judam

 

nedomina ant cervonso i uzsieni islekt?
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jo aš irgi tyčiojausi iš garklono ir tu pats, Igni žinai. Tik kažkodėl muto aš negavau. Todėl ir rašau.

 Tiesiog serverio gyvenimas primena feofalistine santvarka kur feodalai- prižiūrėtojai, o vasalai- žaidėjai, kurie priklausomi nuo feodalo, todėl jiems gerai įnėrę.

Aš kadangi su Igniu draugelis, tai muto negavau, o Tigrė gavo. Tai davai dėkit ir man muta, kad viskas būtų sąžiningą nes taisyklėms nusižengėm abudu ir uždarom šitą topika, nes čia kiaušiniai gaunas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1) Jei man pateiksit įrodymus, aš mielu noriu prisiimsiu bausmę, bet jei neturit tai ech, nes

  • Visi administratoriai privalo turėti įrodymus

2) Wolfpacką ir Kasharą kviečiau ne dėl amžiaus, o dėl įžeidinėjimų :) (turiu ir chato įrodymus, jei jau netikėtumėt)

3) Mano žodyne nėra tokių žodžių: uždusk, dusk, padusk

4) Viskas kitaip būdavo, kai mm žaisdavom, ar ne? :)

4 valandas prieš , Serbentautas said:

Tai va, @IGNN1S 弐 dabar tau atsakysiu, dėl šitokių bairiu, ir pradėjau nemėgti Tigres :)

5) Mano manymu, dėl cheatinimo irgi žmonės nesikeičia, ar tie keli vacai ant skirtingų acc kitaip sako?

Prieš 1 Valandą, Serbentautas said:

Mano manymu kad daug kartų buvo panašių situacijų, gi žmonės nesikeičia 😁

6) Ir jei turėsit demo visą, peržiūrėję pamatysit angeliuko Vulture elgesį :* 

7) Skirkit laiko ir pakoreguokit taisyklės, nes kaip Tomas sakė, pilna spragų, taip, kad kai ką nors pasakau jaunesniems, kyla konfliktai.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tema rakinama, DCRE mute lieka, kad apsiramintu ir liaudiškai tariant, neahujelintu.

  • Kek 3
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...