Jump to content
DCRE

Mute

Recommended Posts

Gavau mute, dėl to, kad, pasak ignny, "išsipisinėjau iš Garlkono". To, deja, nepamenu, tai noriu įrodymų, kad tikrai aš įžeidinėjau ir nusipelniau 3000min mute.

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ojojoj kokie mes nuskriausti. :(

 

Užtildymą gavai už tai (gaus ir tavo kompanionas), jog niekinot training serverio žaidėją GarklOn, dėl jo depresijos. Jokių prižiūrėtojų ar administratorių nebuvo, todėl ta proga ir nusprendėt, kad pasijuokt būtų tinkamiausias laikas (visą tai vyko praeitos savaitės pabaigoje, tačiau tik dabar pagavau tave, jog užtildyčiau).

 

Mano kaip prižiūrėtojo tikslas ginti nuskriaustus ir daryti tvarką serveriuose, šiuo momentu taip ir atsitiko. Negalėjau to palikti lyg niekur nieko. Būčiau neužtildęs, jeigu įrodymų reikėtų už tai, tačiau kiek žinau, įrodymai reikalingi tik už užblokavimus. Taipogi, į tai labai stipriai nereaguočiau, jei po įvykio, kitą dieną prisijungus į serverį į mane nebūtų kreiptasi pačio GarklOn ir Vulture dėl šio įvykio. Pats GarklOn jaučiasi nemaloniai, o visos strėlės pagal training žaidėjus nukreiptos į tave.

 

Aš rizikuoju savo kailiu, tačiau vis tiek einu už teisingumą. Galbūt tai mano klaida, kad pasitikėjau žaidėjais, tačiau aš juos patikinau, jog gresia blogos pasekmės už melavimus, tačiau jie vis tiek tikino, jog patyčios vyko. Na, o tada pasielgiau kaip mano atrodo teisingiausia, už patyčias, kurios truko maždaug 20-30 minučių ir buvo nukreiptos pastoviai tik į vieną asmenį išjuokiant jo ligą (šiuo metu depresiją), nemanau jog teisinga užtildyti tik 30 minučių, jeigu jau prisidirbai - tai ir srėbk, patylėsi 3000 minučių, galbūt ir praeis noras tyčiotis. Patikėk, aš nekalbu serveriuose jau 3 metus ir kaip matai, dar gyvas.

 

(būtum vakar pasisveikinus Rotušės aikštėje, kai buvai su drauge, būtum gavus mute 3 kartus mažesnę xD)

 

o jei viso to nepameni, išgerk -

image.png.84642f8f7d60868546af8be5f89115cb.png

 

Ai, btw, prisiminiau, jog žaidėjai kalba, kad jei kažkas vyksta ne taip (tavo nuožiūra), tai iškarto visiems grasinti pradedi prižiūrėtoju Wolf Pack ir administratoriumi Ka$haru (įtariu jie tavo labai geri draugai), tad... Nedaryk taip, nes labai kvaila.

 

gero vakaro.

Redaguota IGNN1S 弐
Papildžiau.
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na vien žodžiais tikėti nereiktų, visi gali meluoti, o jeigu ir meluoja tai 3k min sėdį už nieką. Reiktų dar pažiūrėti ar žmogus tą darė prieš tai, kiek žinau niekad iš nieko nesityčiojo, o jeigu tyčiojosi tai my bad.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Tomas said:

Na vien žodžiais tikėti nereiktų, visi gali meluoti, o jeigu ir meluoja tai 3k min sėdį už nieką. Reiktų dar pažiūrėti ar žmogus tą darė prieš tai, kiek žinau niekad iš nieko nesityčiojo, o jeigu tyčiojosi tai my bad.

Žodžiais nereikia tikėti? Tačiau, pirmą kartą kai buvau prižiūrėtoju ir netikėjau žmogaus pasakojimu, jog jo draugas buvo neteisingas užblokuotas, praradau prižiūrėtoją, nes netikėjau žmogumi. Tai, čia labai panaši situacija, tik kiti motyvai.

 

Taipogi, tu pats dabar stoji į jos pusę, nors serveryje tuo metu nebuvai, tai reiškia tik vieną - jog tiki jos paistalais.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu faktas vienas, jei žmogus sirgtų depresija, jis to visiems neskelbtų, nes tai yra tikrai nejuokinga liga. O tas vulture manęs šiaip manęs labai nemėgsta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, DCRE said:

nu faktas vienas, jei žmogus sirgtų depresija, jis to visiems neskelbtų, nes tai yra tikrai nejuokinga liga. O tas vulture manęs šiaip manęs labai nemėgsta.

faktas, tas, kad aš neatsakau už tai, ką jis skelbia ir ko ne, tačiau šaipytis iš to vis tiek NEGALIMA. O del Vulture, aš pilnai suprantu, kur jis tave mėgt pradės, kai tu jam neleidi kalbėti ir pastoviai grasini Wolf Packu, ar tai Ka$haru, tačiau bet kokiu atveju, jis (Vulture), tuo metu serveryje buvo, kai jus ėmėt tyčiotis, tai +1 liudininkas.

 

image.png.a0ce8691a176e47896cb2b645663d1f1.png

image.png.d8fd8c7faf8e3d6650a9764d9a54fbdf.png

image.png.84d386e3bd4ae03c9c10eefa5b7962aa.png

Ir iš viso, jei prie viso to nebūtum prisidėjus, tu ir sakytum, jog taip nebuvo. O dabar, kaip tardomai policijos, nesakai tiesos, nes tada bus blogai, tačiau ir viso to neigti negali, nes bus dar blogiau, todėl pasakyti, jog nieko nepamenu - lengviausia. Ir btw, labai juokinga, kai neatsimeni visiškai nieko, kas vyko praeitos savaitės pabaigoje. xD Ir žinoma, ačiū už komplimentus, tačiau, pagal visą šitą temą, suprantu, kad dėmėsio tau reikia 7 kartus daugiau nei įprastam žmogui, pavyzdžiui - man.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Taipogi, tu pats dabar stoji į jos pusę, nors serveryje tuo metu nebuvai, tai reiškia tik vieną - jog tiki jos paistalais.

Nieko negyniau tiesiog pasakiau, kad reikia bent jau kažkiek įrodymu, dabar jie yra, tai šaunu taip ir toliau, keep it up.

Btw dėl neatsiminimo asmeniškai dažnai būna, kad nepamenu dalyku, dar dažniausiai kai atsitiko neseniai :D (kad nepultum nieko negynu nemeginu neigti tiesiog asmeniškai dažnai taip būna feelsbadman :().

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

DCRE, vargšiukas :(( aš taves nemėgstu??? O ant kitu stumt mėgsti ?;((( ojojoj

Redaguota Zajbal

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Zajbal said:

DCRE, vargšiukas :(( aš taves nemėgstu??? O ant kitu stumt mėgsti ?;((( ojojoj

bent žinai kas aš? :DD

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man daugiau apie Vulture papasakokit, nes ir jam šviečias mute+gag, o jei tai įvyks, vadinas jo skundai patampa labai abejotini. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

iš demo panašiais žodžiais (vulture žodžiai): aš turiu daug draugu serve, tai paprašyčiau, kad kartu paleavintų. (tas pats galioja ir su nusistatymu prieš mane)

 

O kalbant apie pasiskundimą Wolf pack ir kasharui, tai wolfpackas mutino ne manęs paklausęs, o tik pats įsitikinęs, dėl mano skundo, taip, kad sakyt mute iš oro nevalia.

vulture.dem

Redaguota DCRE

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Bullzai said:

Man daugiau apie Vulture papasakokit, nes ir jam šviečias mute+gag, o jei tai įvyks, vadinas jo skundai patampa labai abejotini. 

Galbūt man nevalia kištis, tačiau, ne taip viską supratai. Pats skundas yra nuo GarklOno, tik Vulture padrąsino jį pasisakyti, neteisinu nei jo, nei tigres, tačiau kol tigres nebūna traininge, jis gan komunikabiliai elgiasi ir kontaktuoja su kitais žaidėjais, tačiau kai ji ateina, dažniausiai būna balaganas.

Nesielk su kitais taip, kaip nenorėtum jog su tavim elgtųsi, čia tau, Tigre.

 

Tu drausmini visus neturėdama privilegijų, kuo tau žmogus trukdo, jei kalba neturint 15 metų, tačiau charakteris gana brandus ir sugeba be nesąmonių megzti pokalbius? Pastoviai gąsdini savo družokais, jeigu kažkam ir reik paleavint serverį tai tik TAU.

 

Ir btw, pati Tigre rašei, jog Wolf'as uždėjo mutę pasiklausęs tavęs, tačiau įrodymų neturite, o iš manęs jų reikalauji, juokinga.

 

O SVARBIAUSIA, NIEKAS APIE TAVE NEATSILIEPTŲ BLOGAI, JEI PATI ELGTUMEIS GRAŽIAI:

image.png.ecc826367a5a7a7f7a99e3e2cd056402.pngimage.png.8f6237f642c986a9430df22aa827fed1.png

image.png.4218f070556018b112b8672a32a86dc6.png  image.png.1b5b7b0e6b55c11820409248e14238c6.png

image.png.39559c74c74dfea01f6633ba2e34aebb.png

ir čia tik keletas iš labai daug, o apie vulture - atvirkščiai, kiek peržiūrėjau logus tai nieko blogo apie jį neparašyta visiškai.

image.png

 

 

iš pradžių buvo - nieko nepamenu, o dabar visą kaltę bandai permest ant kitų, nu dar šitaip nematęs.

Redaguota IGNN1S 弐
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

, jog Wolf'as uždėjo mutę

Sakiau atėjo paprašytas, dėjo mute pats įvertinęs situaciją.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taip pat gal ir man nereiktų kištis, bet tasyklė n-15 vis dar yra kiti ir neleidžia šnekėti jei neturi, nieko blogo jie nedaro taisyklė vis dar egzistuoja, manau, kad reiktų ją modifikuoti truputi nes abi pusės lieka teisios.

Taip pat dėl tu visų apkalbų tigrę sustūmė ant vieno žmogaus, kiek čia žmonių ant jos stumia taip pat reiktų ir juos drausminti. O galų gale galima išviso apsieiti be stumino nei tas kuris stumia gerai jaučiasi nei tas ant kurio stumia, gal visi būkime draugiškesni ir mažiau susireikšmine ir žaisikime dėl smagumo.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, Tomas said:

Taip pat gal ir man nereiktų kištis, bet tasyklė n-15 vis dar yra kiti ir neleidžia šnekėti jei neturi, nieko blogo jie nedaro taisyklė vis dar egzistuoja, manau, kad reiktų ją modifikuoti truputi nes abi pusės lieka teisios.

Taip pat dėl tu visų apkalbų tigrę sustūmė ant vieno žmogaus, kiek čia žmonių ant jos stumia taip pat reiktų ir juos drausminti. O galų gale galima išviso apsieiti be stumino nei tas kuris stumia gerai jaučiasi nei tas ant kurio stumia, gal visi būkime draugiškesni ir mažiau susireikšmine ir žaisikime dėl smagumo.

na va, matai, pats pritari jog tigre įžeidinėjo tą vieną žmogų, tačiau pati tai neigė. o vulture, visiškai nekaltas žmogus, kuris padėjo pasisakyti garklonui, turi būti nubaustas už tai, kad jam aiškina visiškai atsitiktinė žaidėja, nuostabu, korupcijos viršūnė 6000

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S 弐 said:

na va, matai, pats pritari jog tigre įžeidinėjo tą vieną žmogų, tačiau pati tai neigė. o vulture, visiškai nekaltas žmogus, kuris padėjo pasisakyti garklonui, turi būti nubaustas už tai, kad jam aiškina visiškai atsitiktinė žaidėja, nuostabu, korupcijos viršūnė 6000

Sakau dėl to ką matau, manęs ten nebuvo viską sudedų iš to kaip jūs viską paaiškinate, tiesiog čia viskas ratuku einą vienas kaltina vieną kitas kitą ir t.t Iš pradžių pasakyta, kad vienas stumia po to kitas užtenka jau tų dramų. Geriau papildykime forumą kažkuo geresniu. Tik sukurta tema apie serialus iškarto forumas gyvesnis, o tokiuose atvejuose kaip šis tik nuotaiką gadinames.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Tomas said:

Taip pat gal ir man nereiktų kištis, bet tasyklė n-15 vis dar yra kiti ir neleidžia šnekėti jei neturi, nieko blogo jie nedaro taisyklė vis dar egzistuoja, manau, kad reiktų ją modifikuoti truputi nes abi pusės lieka teisios.

Labai jau painiai čia. Vieni leidžia kalbėti 15 neturintiems žaidėjams, o kai kiti ateina ir pasako, kad nuo 15 galima kalbėt tai sako, kad man leidžia. Gauna mute, jaučiasi nuskriausti, kartais net eina į forumą skųstis. Tai arba laikomės taisyklių arba ne. Tas pats ir su bausmės ilgumu. Jei prie taisyklių parašyta :

  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

tai vėl ar laikomės nustatytų dalykų ar ne. Čia jau bulzai nuspręs, bet mano manymu čia gavosi visiškai nereikinga drama. Jei tave (ar tavo draugą pvz.: Garklon) užgaulioja nufilmuoji ir į forumą įkeli, o pasigauti ramdom servery ir dėti mute ir dar netaikydamas taisyklių kažkaip keistai atrodo.

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 valandas prieš , xEon said:

Labai jau painiai čia. Vieni leidžia kalbėti 15 neturintiems žaidėjams, o kai kiti ateina ir pasako, kad nuo 15 galima kalbėt tai sako, kad man leidžia. Gauna mute, jaučiasi nuskriausti, kartais net eina į forumą skųstis. Tai arba laikomės taisyklių arba ne. Tas pats ir su bausmės ilgumu. Jei prie taisyklių parašyta :

  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

tai vėl ar laikomės nustatytų dalykų ar ne. Čia jau bulzai nuspręs, bet mano manymu čia gavosi visiškai nereikinga drama. Jei tave (ar tavo draugą pvz.: Garklon) užgaulioja nufilmuoji ir į forumą įkeli, o pasigauti ramdom servery ir dėti mute ir dar netaikydamas taisyklių kažkaip keistai atrodo.

jeigu tu manai, kad zmogus uz stipru issisaipyma vertas tik 30 minuciu uztildymo, tada neisivaizduoju kokia tavo nuovoka apie pacias patycias ir ju skatinima

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

jeigu tu manai, kad zmogus uz stipru issisaipyma vertas tik 30 minuciu uztildymo, tada neisivaizduoju kokia tavo nuovoka apie pacias patycias ir ju skatinima

Taip galima manyti todėl, kad galėjo paprasčiausiai užsimutinti, nekalbėti apie savo asmenines problemas internete (visi žinom kaip tai dažniausiai baigias) ir išvis atsijungti. Taip pat galėjo nufilmuoti ir ilgai nelaukus įdėti į forumą.

Taip sutinku, kad vienaip ar antraip, didžiausia kaltę turi tigre, bet manau ir garklon pasielge  spontaniskai/neapgalvotai. Vis dėlto internete visokių yra ir manau vimo  kol kas nėra geriausia vieta išsilieti.

 

P.s. Visa praeitą postą rašiau ne dėl to, kad abejojau tavo parinktomis bausmėmis, o dėl to, kad atrodo adminai ir prižiūrėtojai vis mažiau laikosi nustatytų taisyklių ir bausmių.

 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nežinau, kiek skaitau ir kiek matau, tai čia vaizdas atrodo, kad mute buvo uždėtas dėl asmeninių problemų, o ne dėl tvarkos serveryje, o patyčios buvo tik motyvas. Aš pats galiu pasakyt, kad karts nuo karto su kažkuo susikolioju servery, bet muto negaunu, nes bendrauju su adminais ar panašiai. Tai žinoma yra nesąžininga, bet kadangi konfliktas vyksta iš abiejų pusių ir negauna muto mano pašnekovas. O dėl garklono yra taip, kad aš irgi prisijungiau prie Tigrės ir šokau ant jo. Tik esmė tame, kad vėl viskas vyksta iš abiejų pusių, tai manau, kad būtų sąžininga reikėtų užmutinti ir garkloną. Turiu aš demo, gal pusė metų senumo, kaip jis su draugeliu kažkokiu sutiko mane vieną serveryje ir naudojos proga, bet irgi negavo muto. Viskas būtų normaliai jeigu tai būtų vienkartinis dalykas, bet kadangi aš tuo metu nelabai pažinčių čia turėjau, tai niekas manęs ir neišgirdo. O kaip minėjau Tigrei mutas buvo dėl to, kad seniau šiek tiek apsipyko su Igniu dėl asmeninių problemų. 
 Su šituo servu ir yra problemos tame, kad čia būsi sausas tiek kiek pažinčių turi, o mutas tigrės atveju buvo dėtas nepagrįstas be įrodymų tik pasisakymu iš vienos pusės

Redaguota Justas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes prieš, Justas said:

 O dėl garklono yra taip, kad aš irgi prisijungiau prie Tigrės ir šokau ant jo. Tik esmė tame, kad vėl viskas vyksta iš abiejų pusių, tai manau, kad būtų sąžininga reikėtų užmutinti ir garkloną.

na, kiek man buvo paaiskinta pagal juos, tai jus atejot be jokio motyvo pastumt, tai as neisivaizduoju prie ko tau cia reikejo prisijungt? kol jusu nebuvo, sake, jog serve buvo labai ramu. o jei ten kazkas ir ivyko, tai tikrai tigres kalte, nes kiek girdejau, labai drausmhttps://www.youtube.com/watch?v=3XyirLDbMb4ina ji ten visus, kaip savo vaikus.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nieko nesakau, bet sudrausminti kartas nuo karto nėra blogai, kartais būna kai per kokia gatvę eini ir elgiasi kaip beždionės grupelė žmonių, taip ir norisi užmesti. :D

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...