Jump to content
Tomas

Ignas priz abuse

Recommended Posts

Per daug laiko netempus Ignas leidzia savo draugams daryti ką nori. Keikiasi įžeidinėja kitus. Uždėjus jiems mutus arba gagus jis juos nuima. ,,Ką čia galima mažiems šnekėti, o pastumpti negalima" Pats sakė, kad nėra tvarkos, bet prisijungia prie chaoso. SS nedariau nes būtų labai ilgas listas, todėl įmesiu demo. Igno muto nuimimo pasiteisinimas buvo, kad jo draugus provokuoja kasharas, bet chat logose matosi kaip visą mapą matosi kaip jį įžeidinėja.

abuse.dem

  • Lovin' it 2
  • Kek 1
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:D:D pats demo neziuresiu, bet galiu paaiskint situacija is savo perspektyvos.

 

kol exfibo savo nepasitenkinimus rase i chata buvo ramu, bet pats kasharas tikino ir prase ji prakalbeti ir provokavo sakydamas tai, jog exfibo yra vaikas, tai gan rimta provokacija is kasharo puses, o po to dar ir pradejo kalbeti apie proto sugebejimus ir pns. kas yra irgi negrazu, reziume - kas kaip moka tas taip bazarina, kasharas be keiksmazodziu, exfibo su keiksmu lavina, kas svarbiausia, sokot 2 x 1 (kasharas, tomas vs exfibo) ir dar sugebejot ji uzmutinti keleta kartu, nes neatlaiket spaudimo. butumet normalus, butumet apeje konflikta, o ne i ji isivele ir tada ieskoje galu. as jauciau pareiga atmutinti ta, kuris yra bejegis pries 2 asmenys, kuris dar su sypsena veide sugebejonaudot ir admin komandas. jeigu mutinat, tai mutinkit visus kurie ateina pastoviai paissipisinet, o ne tuos, kurie jums nepatinka, taipogi tavo demo turetu matytis kaip visi jus riejates ir i tai isiliejo asmuo neturintis 15 metu, taciau tu jo neuzmutinai, nes jis stojo i jusu puse.

Redaguota IGNN1S 弐
  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nieko juokingo nematau dar demo matosi, kad kasharas jo net neižeidinėjo, aš nervų neišlaikės kelis kartus atsišoviau, neprofesionalu iš mano pusės. Sakai, kad jis bejėgis? Apie 10 min nesustodamas rėkavo tai nesakyk, kad jis nekaltas. 2x1 ant jo taip pat niekas nešoko nelabai ir norėjau išviso ginčytis būtų tavo draugužis atsedėjas tą mutą būtų viskas gerai gavo ko nusipelnė. Bet kaip gi drauga bėdoje paliksi reikia atmutinti, kad jis toliau darytų nesamones. Nemanau, kad pats į viską racionaliai žiūri. Ne vienas žmogus dar klausė, kodėl čia rėkauja kai mes net nebešnekėjome.  Dėl asmenų nuo 15 metų TU PATS buvai man pasakęs, kad jų nemutinčiau jei normaliai šneką. Su kitais kalbėjau man atsakė taip pat.  Aš noriu, kad žaidimas būtų smagus, tai klausau kitų norų.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes prieš, Tomas said:

Nieko juokingo nematau dar demo matosi, kad kasharas jo net neižeidinėjo, aš nervų neišlaikės kelis kartus atsišoviau, neprofesionalu iš mano pusės. Sakai, kad jis bejėgis? Apie 10 min nesustodamas rėkavo tai nesakyk, kad jis nekaltas. 2x1 ant jo taip pat niekas nešoko nelabai ir norėjau išviso ginčytis būtų tavo draugužis atsedėjas tą mutą būtų viskas gerai gavo ko nusipelnė. Bet kaip gi drauga bėdoje paliksi reikia atmutinti, kad jis toliau darytų nesamones. Nemanau, kad pats į viską racionaliai žiūri. Ne vienas žmogus dar klausė, kodėl čia rėkauja kai mes net nebešnekėjome.  Dėl asmenų nuo 15 metų TU PATS buvai man pasakęs, kad jų nemutinčiau jei normaliai šneką. Su kitais kalbėjau man atsakė taip pat.  Aš noriu, kad žaidimas būtų smagus, tai klausau kitų norų.

prasiciuhink obuoly, nuo kada tau stumimas ant kitu yra normalus snekejimas? :Ddd pats prisipazinai, jog neislaikes nervu atsisovei, tai va, cia yra prisipazinimas is pacio taves, jis gavo mute uz tai, o tu ne, dar teisybes ieskai? jis dar ir nuskriaustas liko, nebesureiksminkit jus taip visko, serverio tvarkdariai, i save pasiziurekit is pasalies, kaip nesitvardot ir keikiates, izeidinejat, nevaidinkit sventuoliais, pasielgiau kaip man tuo metu atrode teisingiausia, o dabar nebeatmazink su banaliais atmazais

Redaguota IGNN1S 弐
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Demo bent jau pasižiūrėtum. Aš neturiu kuo meluoti taip sakinuka suvariau ant jo, viskas, nebuvo jis net toks ir baisus. Ir esmė, kad jis negavo muto nes tu jį nuemei aš tą mutą galiu paimti be problemų jeigu jūsų didenybe taip reikalaujaxD. Nusiraminti ir tau reiktų abusini komandas kiti bijo pasiskūsti nes nemano, kad kažkas pasikeis, o tu darai nesamones ne pirmas kartas jau.

5 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

prasiciuhink obuoly

Pačiam jau nervai matau neatlaiko ir čia net pradedi pulti aš nieko tokio baisaus neparašiau, kad tokį žodyną vartoti reiktųhmm

Gaila, kad prasivalau ss kartas nuo karto, bet vistiek dar vieną atvejį atradau.

šitoje situacijoje Kazba nesutarė su tusofciku pasiliejo viskas okey. Kazba gavo mutą nuo manęs tusofcikas nuo tavęs. Tik tuo momentu kai jie išejo iškarto nuėmei mutą. Bet čia turbūt irgi kažkas kažko nesupranta ir nieko blogo tu nepadarei žinomą.

20180612174132_1.jpg

20180612174137_1.jpg

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu taip, tau gal tas sakinukas ir nebuvo baisus, bet niekada neziurek is savo perspektyvos, dar karta aiskinu, as jam nuimiau, nes nelygu bazarint ir dar po to uzmutint.

 

taip, as abusinu, bet tik ant tu, kurie visa tai priima kaip juoko forma, kazkada ir tau netrukde, bet isaugo barzdele ir pasikeite viskas kitaip, neveltuj abudu siknos broliai su kasharu.

 

taip, nesusitvardau ir ka tu tuo nori pasakyti? aplinkybes kaltos.

 

o del tu nuotrauku, tai nusizudyk, susipese tusofcikas su kazba, bet unmute gavo qweqre, uzsidek trilitrinius ackarikus

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Viskas prasidėjo nuo to, kad jūs pradėjot reikšt savo nepasitenkinima leidžiama (mano) muzika, exfib0 pradėjo mane įžeidinėt, o tu (ignai) , kad ir koks jo draugas bebūtum nesudraudei jo, bet dar ir palaikei. Visą tai vyko ss2 mape, po to bkmmcs. Pasielgei visiškai neprofesionaliai, taip pat absoliučiai pamiršai, jog esi ne bet kas, o serverio prižiūrėtojas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Ddd pats prisipazinai, jog neislaikes nervu atsisovei, tai va, cia yra prisipazinimas is pacio taves

 

14 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

taip, nesusitvardau ir ka tu tuo nori pasakyti? aplinkybes kaltos.

Geri dvigubi standartai 

  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš už Exfibo, nes žinau kad kol jo neisprovokuoji, jis būna ramus, bet jei perdaug pradedi jam lyst į akis jis to ramiai nepalieka, patys pradėjot, galvot į skudurus, ir puolat mutint.. Graudus esat. Nemokat bazarint, vps tilekit. 

P.s Exfibo pažįstu jau daug metų, tai kad nereikia aiškinti man koks jis ir t.t., pats zinau koks jis yra. :)

Esmė, žiūrėkit pirmą save, o poto kitus. 

Ignniui duodu petaka kada palaikė žmogų! :)

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Ka$haras said:

Viskas prasidėjo nuo to, kad jūs pradėjot reikšt savo nepasitenkinima leidžiama (mano) muzika, exfib0 pradėjo mane įžeidinėt, o tu (ignai) , kad ir koks jo draugas bebūtum nesudraudei jo, bet dar ir palaikei. Visą tai vyko ss2 mape, po to bkmmcs. Pasielgei visiškai neprofesionaliai, taip pat absoliučiai pamiršai, jog esi ne bet kas, o serverio prižiūrėtojas.

nu jis pasake jog tavo muzika yra sudina, o tu kaip mazas vaikas pradejai reiksti pretenzijas, taip ir uzsivede tas visas jusu bazaras, dabar gal po kiek laiko atrodo juokinga, bet tuo metu graudu, vien tik is tavo poelgio

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

nu taip, tau gal tas sakinukas ir nebuvo baisus, bet niekada neziurek is savo perspektyvos, dar karta aiskinu, as jam nuimiau, nes nelygu bazarint ir dar po to uzmutint.

 

taip, as abusinu, bet tik ant tu, kurie visa tai priima kaip juoko forma, kazkada ir tau netrukde, bet isaugo barzdele ir pasikeite viskas kitaip, neveltuj abudu siknos broliai su kasharu.

 

taip, nesusitvardau ir ka tu tuo nori pasakyti? aplinkybes kaltos.

 

o del tu nuotrauku, tai nusizudyk, susipese tusofcikas su kazba, bet unmute gavo qweqre, uzsidek trilitrinius ackarikus

Sakai į viską nežiūrėti iš savo perspektyvos kai pats tik ta ir tedarai.

Kaip ir pats parašei - Taip abusini ,,viską priima kaip juoko forma" Matėsi demo kaip visi juokėsi ir viską priimė juoko formą. Šiknos broliai su kasharu juokingas esi. Su visais elgiuosi lygiai buvo dar prieš tai votas kurio kasharas tada nesurinko leido muziką ir daviau jam mutą. Neišskyriau draugo ar draugų.

Dėl nuotraukų man nusižudyti nereikia akinių trilitriniu irgi nes jis tiesiog vardą buvo pasikeitęs. Logiškai pradėk mastyti prieš kalbant nesamones. Nes vardus pasikeisti nėra sunku. Jei labai įdomu uždėsiu tau trilitrinius akinius ir pranešiu, kad paskutini kartą jį matant vardas buvo Vyskupas.

6 minutes ago, Serbentautas said:

Aš už Exfibo, nes žinau kad kol jo neisprovokuoji, jis būna ramus, bet jei perdaug pradedi jam lyst į akis jis to ramiai nepalieka, patys pradėjot, galvot į skudurus, ir puolat mutint.. Graudus esat. Nemokat bazarint, vps tilekit. 

P.s Exfibo pažįstu jau daug metų, tai kad nereikia aiškinti man koks jis ir t.t., pats zinau koks jis yra. :)

Esmė, žiūrėkit pirmą save, o poto kitus. 

Ignniui duodu petaka kada palaikė žmogų! :)

Suprantu, kad reikia užstoti draugą, nevelltui gi bičiuliai. Bet pasakyk ar aš kažką provokuoju serveryje susitinkame ten kartas nuo karto. Sedžiu aš kaip lapė nei per mic šneku nei į chata rašau, tai nelabai ką ir buvo išprovokuoti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu vadindamas Tomą žasinu tikrai užsidirbo mute. Gal reikėjo būti trupūti mažiau agresyviu, o jei pats pasakė, kad muzika šūdina, taip pats viską ir pradėjo. 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kiek prisimenu reagavau visiškai normaliai ir apgalvotai, neužsipuoliau be reikalo, o pasiūliau duoti pavyzdžių kokios muzikos jūs klausotės, sulaukiau ir vėl atgrasaus atsakymo ir exfib0 toliau mane įžeidinėjo. 

  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.   
    38 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

    prasiciuhink obuoly, nuo kada tau stumimas ant kitu yra normalus snekejimas? :Ddd pats prisipazinai, jog neislaikes nervu atsisovei, tai va, cia yra prisipazinimas is pacio taves, jis gavo mute uz tai, o tu ne, dar teisybes ieskai? jis dar ir nuskriaustas liko, nebesureiksminkit jus taip visko, serverio tvarkdariai, i save pasiziurekit is pasalies, kaip nesitvardot ir keikiates, izeidinejat, nevaidinkit sventuoliais, pasielgiau kaip man tuo metu atrode teisingiausia, o dabar nebeatmazink su banaliais atmazais

    Šventuolių nėra, bet pagarbiai elgtis turėtų mokėti visi.    

 

9 minutes ago, Serbentautas said:

Aš už Exfibo, nes žinau kad kol jo neisprovokuoji, jis būna ramus, bet jei perdaug pradedi jam lyst į akis jis to ramiai nepalieka, patys pradėjot, galvot į skudurus, ir puolat mutint.. Graudus esat. Nemokat bazarint, vps tilekit. 

P.s Exfibo pažįstu jau daug metų, tai kad nereikia aiškinti man koks jis ir t.t., pats zinau koks jis yra. :)

Esmė, žiūrėkit pirmą save, o poto kitus. 

Ignniui duodu petaka kada palaikė žmogų! :)

Prisimenu exfibo iš ankščiau ir aš, tikrai toks nebuvo, bet šiandienos įvykis mane pribloškė, nežinau kas čia buvo ir nežinau kodėl, bet mano nuomonė tokia, kai susirandi įtakingų draugų (tokių kaip ignas) tada galvoji, jog viskas yra galima, nes tave visuomet apgins draugas :)

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Tomas said:

Sakai į viską nežiūrėti iš savo perspektyvos kai pats tik ta ir tedarai.

Kaip ir pats parašei - Taip abusini ,,viską priima kaip juoko forma" Matėsi demo kaip visi juokėsi ir viską priimė juoko formą. Šiknos broliai su kasharu juokingas esi. Su visais elgiuosi lygiai buvo dar prieš tai votas kurio kasharas tada nesurinko leido muziką ir daviau jam mutą. Neišskyriau draugo ar draugų.

Dėl nuotraukų man nusižudyti nereikia akinių trilitriniu irgi nes jis tiesiog vardą buvo pasikeitęs. Logiškai pradėk mastyti prieš kalbant nesamones. Nes vardus pasikeisti nėra sunku. Jei labai įdomu uždėsiu tau trilitrinius akinius ir pranešiu, kad paskutini kartą jį matant vardas buvo Vyskupas.

Suprantu, kad reikia užstoti draugą, nevelltui gi bičiuliai. Bet pasakyk ar aš kažką provokuoju serveryje susitinkame ten kartas nuo karto. Sedžiu aš kaip lapė nei per mic šneku nei į chata rašau, tai nelabai ką ir buvo išprovokuoti.

as neziuriu is perspektyvos, sudarau spejima, kuris reziume pas mus visus turetu buti vienodas.

jeigu demo matosi (neziurejau, tai nzn) kaip visi priima kaip juoko forma, todel, kodel uzmutinai exfibo? juk jeigu publikai gerai, nereikia kisti savo snapo ten, kur tu nepageidaujamas.

del nuotrauku vis del to nusizudyt reikia, akiniu trilitriniu irgi kaip nebutu keista, bet reikia, juk matosi kaip atsijunge tusofcikas ir kazba, o mute nuimiau qweqre, tai apie ka mes ir kalbame? tas qweqre yra visai kitas asmuo, o ne kazba ir ne tusofcikas, jei nori nauju pazinciu - supazindinsiu ir galesi isitikint, jog ten nepakeistas nickas.

as nesakau jog tu provokuoji, as kalbu apie kasharo, subrendes, 19 metu ar kiek ten, galejot duot durniui kelia, bet ne, skatino ciuvaka prakalbet per mic, gavo bazaro ir sokai i jo puse gint, o del to jog tu ji uzmutinai, dar neteko matyti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

as neziuriu is perspektyvos, sudarau spejima, kuris reziume pas mus visus turetu buti vienodas.

jeigu demo matosi (neziurejau, tai nzn) kaip visi priima kaip juoko forma, todel, kodel uzmutinai exfibo? juk jeigu publikai gerai, nereikia kisti savo snapo ten, kur tu nepageidaujamas.

del nuotrauku vis del to nusizudyt reikia, akiniu trilitriniu irgi kaip nebutu keista, bet reikia, juk matosi kaip atsijunge tusofcikas ir kazba, o mute nuimiau qweqre, tai apie ka mes ir kalbame? tas qweqre yra visai kitas asmuo, o ne kazba ir ne tusofcikas, jei nori nauju pazinciu - supazindinsiu ir galesi isitikint, jog ten nepakeistas nickas.

as nesakau jog tu provokuoji, as kalbu apie kasharo, subrendes, 19 metu ar kiek ten, galejot duot durniui kelia, bet ne, skatino ciuvaka prakalbet per mic, gavo bazaro ir sokai i jo puse gint, o del to jog tu ji uzmutinai, dar neteko matyti.

Durnių daug, šis buvo užmutintas už tai, kad mane įžeidnėjo, nebūtumėm kūrę šios temos, jei tu (ignai) nebūtum paėmės ir tiesiog atmutinęs savo draugo. Jis gavo bausmę, todel turėjo ją atlikti.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

as neziuriu is perspektyvos, sudarau spejima, kuris reziume pas mus visus turetu buti vienodas.

jeigu demo matosi (neziurejau, tai nzn) kaip visi priima kaip juoko forma, todel, kodel uzmutinai exfibo? juk jeigu publikai gerai, nereikia kisti savo snapo ten, kur tu nepageidaujamas.

del nuotrauku vis del to nusizudyt reikia, akiniu trilitriniu irgi kaip nebutu keista, bet reikia, juk matosi kaip atsijunge tusofcikas ir kazba, o mute nuimiau qweqre, tai apie ka mes ir kalbame? tas qweqre yra visai kitas asmuo, o ne kazba ir ne tusofcikas, jei nori nauju pazinciu - supazindinsiu ir galesi isitikint, jog ten nepakeistas nickas.

as nesakau jog tu provokuoji, as kalbu apie kasharo, subrendes, 19 metu ar kiek ten, galejot duot durniui kelia, bet ne, skatino ciuvaka prakalbet per mic, gavo bazaro ir sokai i jo puse gint, o del to jog tu ji uzmutinai, dar neteko matyti.

Jau turbūt ignai visai nesigaudai. Demo nežiūrėjai nežinai kaip pats parašei reziume tūrėtu būti toks pat, bet tau tai negalioja?

Jeigu nepastebėjai aš paėmiau citatą iš tavo teksto, jeigu nežinai kas tai yra tai: citata tiksli vieno teksto ištrauka kitame tekste.

Matosi, kad apie nuotraukas visas info pro galva tau praėjo nes nieko kaip matau nesupratai. Dar kartą pasikartosiu NICKA PASIKEITĖ.

Aš nesakiau, kad tu taip sakei kalbėjau su Sparta. Bet perskaičiau ką tu parašei ir atsakysiu į tavo pateiktą teiginį. Kasharas nepradėjo ant jo stumti jis paleido muziką nes serveris to norėjo. Tavo draugui tai labai nepatiko. Kasharas dar paklausė kokios muzikos jis norėtų ir, kad pasiūlytu . Bet tavo draugui nelabai rūpėjo ir jis toliau stūmė. Tai kas ištiesų ką provokavo?

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, Tomas said:

Jau turbūt ignai visai nesigaudai. Demo nežiūrėjai nežinai kaip pats parašei reziume tūrėtu būti toks pat, bet tau tai negalioja?

Jeigu nepastebėjai aš paėmiau citatą iš tavo teksto, jeigu nežinai kas tai yra tai: citata tiksli vieno teksto ištrauka kitame tekste.

Matosi, kad apie nuotraukas visas info pro galva tau praėjo nes nieko kaip matau nesupratai. Dar kartą pasikartosiu NICKA PASIKEITĖ.

Aš nesakiau, kad tu taip sakei kalbėjau su Sparta. Bet perskaičiau ką tu parašei ir atsakysiu į tavo pateiktą teiginį. Kasharas nepradėjo ant jo stumti jis paleido muziką nes serveris to norėjo. Tavo draugui tai labai nepatiko. Kasharas dar paklausė kokios muzikos jis norėtų ir, kad pasiūlytu . Bet tavo draugui nelabai rūpėjo ir jis toliau stūmė. Tai kas ištiesų ką provokavo?

jezus, jeigu tu vaidini toki ahuena tvarkos palaikytoja, kita karta irasyti demo pradek is kart prisijungus i serveri, o ne tada, kai jau praeina puse ivykio.

mano poziurio vistiek nepakeisi, isprovokavo kasharas ir didelis taskas. nereikejo jam sakyt, jog exfibo yra vaikas, vien del to, jog jis pareiske savo nuomone apie leidziama muzika, ka galiu pasakyti, jog jis nieko nerase i chata izeidziancio, kol jus jo neuzkibinot, viskas prasidejo tik perejus i voice chat.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tavo muzika šūdas nėra pats geriausias išsireiškimas. Be to visalaik galėjo tiesiog uzsimutint kasharą.

  • Lovin' it 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1.Tikrai galėjo užsimutinti, aš jam net tai pasiūliau, bet jo atsakymas buvo 'tu dar neužtilai?'

2, 'Vaiku' aš jį pavadinau, dėl to, nes jis manęs visiškai nesiklausė ir net nesuprato mano teiginių bei argumentų, nuolat mane pertraukinėjo, taip pat man begalo 'užkibo' jo žodynas, kas antras žodis buvo keiksmažodis (mano nuomone taip kalba vaikai, kurie kažkur išgirdę negražų žodį mėgdžioja).

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

neturiu daugiau atmazu, bullzajau patikrink voice-chat logus nuo pat ivykio pradzios, tada ir isaiskes visa tiesa

im out

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

33 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

jezus, jeigu tu vaidini toki ahuena tvarkos palaikytoja, kita karta irasyti demo pradek is kart prisijungus i serveri, o ne tada, kai jau praeina puse ivykio.

mano poziurio vistiek nepakeisi, isprovokavo kasharas ir didelis taskas. nereikejo jam sakyt, jog exfibo yra vaikas, vien del to, jog jis pareiske savo nuomone apie leidziama muzika, ka galiu pasakyti, jog jis nieko nerase i chata izeidziancio, kol jus jo neuzkibinot, viskas prasidejo tik perejus i voice chat.

Stengiuosi palaikyti kuo geresnę tvarką jei man pavyksta aš tuo didžiuojuosi ir stengiuosi tokiu būti mes esame pavizdys kitiems, todėl jeigu mes darome nesamones, kodėl negali kiti? Dėlto stengiuosi būti pavizdys

Exfibo pats buvo pasakęs, kad jam 13 aišku melavo, bet kasharas to nežinojo

Taip pat rašė, kad projektas nepavykes, tegul eina kur geriau.

Demo recordinu labai retai, kai matau, kad reikia. Galvojau pasipizdavos ir viskas. Bet gerai, kad egzsistuoja chat logai, per kelias minutes surinkau gana jų nemažai.

Kaip pats sakei, jis nieko įžeidžainčio nerašė ir neprovokavo, žinoma.

Su tuo aš taip pat užbaigiu. Įrodymu surinkau per kalnus.

Bet gal voice chate kasharas kažką labai blogo taip pat padarė.

Pagyvensim pamatysim.

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

6.PNG

1.PNG

Redaguota Tomas
Klaidos, papildoma info.
  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paskaičiau ir supratau, kad iš eilinės nesamonės keliat banginį į dangu. Buvau ir aš serve, sakė keletas žmonių, kad čia ir samokslą prieš Ignį ruošiat, kaip iš pareigų išverst norit. Nu man tai juokinga, tryse vieną puolat. Vis ne chuliganazzz čia. Šaunu, kad diskutuojat, bet problemų būną rimtesnių, kurias pro akis praleidžiat. Jei jūs, tokie "diplomatai" samokslą darot, tai šokas konkretus man :(. Kaip ir buvo minėta, pradėkit PATYS NUO SAVĘS. And the drama queen of the year goes to.... 

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

roll.gif.284cee57f1c0a7292fc832fed5c81bb5.gif

 

 

  1. @IGNN1S 弐 Nenoriu daugiau matyt nusiskundimų apie Tave, šioje situacijoje piktnaudžiavai privilegijom. Forume taipogi brandžiau patarčiau bendraut/diskutuot.
    5 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

    pasielgiau kaip man tuo metu atrode teisingiausia

     

    5 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

    niekada neziurek is savo perspektyvos

    what1.gif.e9b22a21641fa2951a001902a75634c4.gif

  2. @Tomas Jei jau veliesi į ginčus, ar provokuoji, ar užstoji kažką įterpdamas savo liežuvį, bent jau turėk garbės tuomet, leisk ir anam atsikirst, o ne provokuodamas lauk kol anas prasižengs taisyklėm ir jau turėsi teoriškai pilną teisę bausti. Jei jau toks tvarkdarys/geradaris/šventasis, nuo pačių pirmų akimirkų turėjai abi puses nuramint arba griežtai uždrausti toliau šitos nesąmonės rutuliojimąsi (veiksmingiausia priemonė - abi puses Silence 5min). O jei jau paleidai/įterpei savo liežuvį/nuomonę, tai nepyk, bet žaisk jau iki galo tada, nenaudodamas ir Tu savo privilegijų prieš jį - negarbinga. Aš nesakau, kad pats visada buvau šventasis, tikrai ne kartą esu provokavęs kitus, bet 99% būdavo kai norėdavau palavint liežuvį ir kalba, kaip vartyt kitus ant žodžių (žodžių žaismas tiesiog), išgirst naujų frazių ir visa tai juoko forma darydavau, nors ir skambėdavau rimtai (ant galo vis tiek žvengdavom visi, ką pasirinkdavau provokuot ir pastūmt), likęs 1%, kai būdavau išgėręs, bet nė vienu atveju nenaudodavau savo privilegijų prieš juos, savo servuose ar ne.

  3. Exfib0 skaniai galės keletą savaičių vaisius pavalgyt su daug kalcio, vaišina nepavykęs projektas. Vietoj to, kad pasakytų kas blogai, kur tobulėti galimą ar ką pagerinti, tai peikia. Cancer žaidėjų kuo mažiau man reikia. Jis išvengti viso to labai paprastai irgi galėjo, paprasčiausiai užsimutinęs Kašarą, kodėl to nepadarė, jau nelabai ir įdomu man.

 

Smagaus žaidimo.

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...