Jump to content
Markas

Banas uz nieka

Recommended Posts

Tuo labiau kad jūs mūsų nemėgot kai įrodėm laikiux administracijai, kad jūs ddosinat. Visada kai ateidavau į servą jūs jame būdavot ir iškart po mano atėjimo prasidėdavo tos nesamonės. O be to, visi tie užsiminimai apie serverio užlužimą buvo tiesiog pajuokavimas nes jis kas 10 min pradėdavo striginėt. Argi nesutapimas jūs iš laikiux migruojant į vimo ir stebuklingai pradėda lūžinėti?

Redaguota Markas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Markas said:

Tuo labiau kad jūs mūsų nemėgot kai įrodėm laikiux administracijai, kad jūs ddosinat. Visada kai ateidavau į servą jūs jame būdavot ir iškart po mano atėjimo prasidėdavo tos nesamonės. O be to, visi tie užsiminimai apie serverio užlužimą buvo tiesiog pajuokavimas nes jis kas 10 min pradėdavo striginėt. Argi nesutapimas jūs iš laikiux migruojant į vimo ir stebuklingai pradėda lūžinėti?

1. I sita serva mes einam tikrai ne nuo gruodzio menesio. zaidem ir anksciau todel nepasakok kad tik bano mes cia pradejom zaist.

2. apie luzimo serverio intervalus nieko nesakysiu, jeigu yra demo tegul paziuri kaip markas sneka apie silpna apsauga serverio.

3.http://sourcebans.laikiux.lt/csgoban/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:82533557&Submit  kaltini kita zmogu negraziu elgesiu nors pats turi 2 permanent banus.

4. Irodem kad JUS ddosinat nors as jokio bano per 2 savaites negavau .Irodymai kuriu spiritas neturi, ir jei turit kaip saket tai pateikit :

http://sourcebans.laikiux.lt/csgoban/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:46801432&Submit

 

 

Redaguota 1zinute
Papildytas 4 punktas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir visi kažkaip banai buvo nuimti pagrindinės administracijos. Nesakau, kad esu labai šventas ir nekaltinu tavęs blogu elgesiu. Aš kaltinu tik ambala, o įrodymų parašyk pas laikiuxo brolį Miksių, nes jų senei nebeturiu. O dėl silpnos apsaugos aš visą laiką juokavau, nes serveris jau visą savaitę lūžinėja be jokios priežasties ir jau tapo ,,mada" pasipyzdavot, kad servą ddosina. Taipogi, liaukitės išsisukinėja, nes ir taip seniai aišku kas per fruktai esat. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jus man paaiškinkit koks tolkas naudoti ta ddos? ar jum nuo to pasistoja? ar jus laimes pilnos kelnes apturit? 

Redaguota skycircle
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, skycircle said:

Jus man paaiškinkit koks tolkas naudoti ta ddos? ar jum nuo to pasistoja? ar jus laimes pilnos kelnes apturit? 

butent :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Matau, kad visitiek meginate išsisukti, kad jūs neddosinat. Kažkaip keista, kad vakar buvo nuddosintas Mandarinčikas:http://steamcommunity.com/profiles/76561198080239729/

Turbūt sutapimas, kad jį nuddosino po to kai jis pakėlę dotui ragelį?

Mandarinčikas: Mandarinčikas: DotDotDotDotDotDot: Mandarincikai
DotDotDotDotDotDot: del
DotDotDotDotDotDot: vimo
Mandarinčikas: ko reik
DotDotDotDotDotDot: atsiliepk
DotDotDotDotDotDot: labai reikia
DotDotDotDotDotDot: Sugaisau kelias sekundes
DotDotDotDotDotDot: tavo gyvenimo

Dotai tas ,,kelias sekundes" del bano kalbėjai? o gal tiesiog reikėjo jo IP?

Sakyčiau gudriai bandote išsisukti, bet ne vienas jau buvo nuddosintas kai pakėlė jums ragelį.

,, Žmogau, jei netiki ateik i discorda įrodysim " Deividui irgi šitaip rašei sakyčiau ir vėl reikia IP? Prisimenu ne taip ir seniai gyrėtės, kad į jūsų discorda atėjo daug žmonių ir juos nuddosinot, ir ne tik vieną kartą tai sakėte, girdėjau kai grasinote benzelinui tigrei ir kitiems, kad turite jų IP ir, kad jeigu jums neitiks ,,bus blogai"

Dabar pradėjote kaltinti 50 cent prieš tai dar kaltinote kashara, bet esmė tokia 50 cent arba ,,Justas UFC kovotojas" labai jau retai užeina, irgi panaši persona į jus, bet keistas faktas toks kad mano akyse serveris buvo pakibes tris kartus, o jo serveryje nebuvo. Kiekvieną kartą jis pakibdavo kai būdavo dotas arba markas. Beto Justas UFC kovotojas  užeidavo ir anksčiau, bet niekada serveris nekibdavo jis tiesiog labai mėgo įžeidinėti kitus ir dėl to ne kartą buvo nuo manęs gaves mute. Visos nesamonės prasidėjo tada kai markas kiekvienam pradėjo sakyti ,,pakelk regelį man labai reikia tik trumpam" . Tą patį be perstojo man kartojo kokias 20 minučių. Galų gale pasakysiu 100% tikiu, kad ddosinat jūs abu.

TL;DR Megina išsisukti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš vimo lošiu gal nuo spalio ir kažkaip serveris nebuvo lūžęs nei karto kol ambalas nepasirodė po laikiuxo bano. Ir dar paminėjai, kad serveris lūžo kai mes jame būdavo, tai kodėl vakar mus kaltinot vėl kad serveris lūžta nors mes jau abu su banais ir į jį įeiti nebegalim? Jūsų kaltinimai visiškai nėra pagrįsti jokiais įrodymais, o tik lakia fantazija.

Prašyčiau papasakok kada mes gyrėmės kad mūsų discorde daug žmonių ir kad juos visus dosinam? Mūsų discorde yra 8 žmonės su kuriais lošiama kitus žaidimus ir mums visiškai nėra tolko juos hackinti or whatever... Tavo pasakojimai ant tiek išgalvoti, kad net juoką kelią. Geriau knygą parašyk nešvaistęs savo lakios vaizduotės čia. 

TL;DR Kaltina nebūtais dalykais be jokių įrodymų

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aišku nevadinai ,,savo discordu" ten gi buvo ,,ofiacialus vimo.lt discordas"  ,,Tavo pasakojimai ant tiek išgalvoti, kad net juoką kelią." Mano pasakojimus gali patvirtinti pusė serverio nėra čia ko išsigalvoti tokie tavo meginimai išsisukti net nėta geri nes visas serveris jau žino kas jūs ir ką jūs darote. Paklausk ir kas antras atsakys tuo pačiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kiek manyčiau atsakingi jie už ddos. Palikt ta ban ir rakint tema. Kiek matau tai tik tas pats per ta pati kaltina aplinkinius daugiau nieko.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jasni esat. Normalius įrodymus ignoruojant, o savo fantazijas toliau tęsiat. Ir įdomu kada mūsų discordas buvo pavadintas oficialiu vimo discordu. Kuo daugiau skaitau, tuo labiau bukieju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, Tomas said:

Aišku nevadinai ,,savo discordu" ten gi buvo ,,ofiacialus vimo.lt discordas"  ,,Tavo pasakojimai ant tiek išgalvoti, kad net juoką kelią." Mano pasakojimus gali patvirtinti pusė serverio nėra čia ko išsigalvoti tokie tavo meginimai išsisukti net nėta geri nes visas serveris jau žino kas jūs ir ką jūs darote. Paklausk ir kas antras atsakys tuo pačiu.

Ir įdomu kur bent vienas įrodymas ir kur tie tavo visi liūdininkai kurie kažkaip jau trečia diena ir vis dar nepasirodo. O gal mes juos nuddosinom, kad negalėtų į temą atsakyti? :D:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Tomas said:
3 valandas prieš , Tomas said:

Matau, kad visitiek meginate išsisukti, kad jūs neddosinat. Kažkaip keista, kad vakar buvo nuddosintas Mandarinčikas:http://steamcommunity.com/profiles/76561198080239729/

Turbūt sutapimas, kad jį nuddosino po to kai jis pakėlę dotui ragelį?

Mandarinčikas: Mandarinčikas: DotDotDotDotDotDot: Mandarincikai
DotDotDotDotDotDot: del
DotDotDotDotDotDot: vimo
Mandarinčikas: ko reik
DotDotDotDotDotDot: atsiliepk
DotDotDotDotDotDot: labai reikia
DotDotDotDotDotDot: Sugaisau kelias sekundes
DotDotDotDotDotDot: tavo gyvenimo

Dotai tas ,,kelias sekundes" del bano kalbėjai? o gal tiesiog reikėjo jo IP?

Sakyčiau gudriai bandote išsisukti, bet ne vienas jau buvo nuddosintas kai pakėlė jums ragelį.

,, Žmogau, jei netiki ateik i discorda įrodysim " Deividui irgi šitaip rašei sakyčiau ir vėl reikia IP? Prisimenu ne taip ir seniai gyrėtės, kad į jūsų discorda atėjo daug žmonių ir juos nuddosinot, ir ne tik vieną kartą tai sakėte, girdėjau kai grasinote benzelinui tigrei ir kitiems, kad turite jų IP ir, kad jeigu jums neitiks ,,bus blogai"

Dabar pradėjote kaltinti 50 cent prieš tai dar kaltinote kashara, bet esmė tokia 50 cent arba ,,Justas UFC kovotojas" labai jau retai užeina, irgi panaši persona į jus, bet keistas faktas toks kad mano akyse serveris buvo pakibes tris kartus, o jo serveryje nebuvo. Kiekvieną kartą jis pakibdavo kai būdavo dotas arba markas. Beto Justas UFC kovotojas  užeidavo ir anksčiau, bet niekada serveris nekibdavo jis tiesiog labai mėgo įžeidinėti kitus ir dėl to ne kartą buvo nuo manęs gaves mute. Visos nesamonės prasidėjo tada kai markas kiekvienam pradėjo sakyti ,,pakelk regelį man labai reikia tik trumpam" . Tą patį be perstojo man kartojo kokias 20 minučių. Galų gale pasakysiu 100% tikiu, kad ddosinat jūs abu.

TL;DR Megina išsisukti.

Dėl skambinėjimo, tai aš beveik visiem skambinėjau, nes man patinka, taip sugaišt žmoniù laiką ir tai kai žmonės atsiliepia pűčiu I mic arba pasakau kokia nors nesamone, nes neturiu kas veikt. Esu ir vimo žmonėms kaikuriems skambines, bet jiem netas nestriginėdavo, ypač skambinėdavau stickleriui jis visiem yra puikiai žinomas ir jis buvo ne kartą pakėles rageli, aš jam dažnai skambinėdavau ir numesdavau greit, kai jis surfindavo, nes jı nervavo tai, tas pats ir su karoliu irgi nervuodavau taip pat, net kasharas man padėdavo nervuodavau jı. O dėl to, kad kažkas jı nuddosino kažkaip ne tikiu, galiu dabar ir aš pasakyt, kad tu tomai ddosinai mane prieš 5min.

Btw, suradai pirkėjù? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, skycircle said:

o kad paskambines ir sutrugdydavai jausti malonuma? :D

Labai didelis malonumas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sukam naują serialą "Lietuvos DDoSeris", 2 veikėjai jau sedėjo ant kaštosios kėdės, dabar atsirado dar 2 kandidatai!

 

Plačiau apie serialą:

  • Nori pasijuokti, pavarviti akis, o gal net ir asmeniškai susilaukti trukdžių? Kas 10 laimingasis gaus DOS, bet tik 1 iš 100 gaus aukso puodą - DDOS!!
  • Kaip dalyvauti? Ogi tiesiog paskelbk čia savo IP adresą!
  • Maloniai kviečiame visus dalyvauti ir linkime smagiai praleisti laiką žiūrint mūsų serialą!!
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, Bullzai said:

Sukam naują serialą "Lietuvos DDoSeris", 2 veikėjai jau sedėjo ant kaštosios kėdės, dabar atsirado dar 2 kandidatai!

 

Plačiau apie serialą:

  • Nori pasijuokti, pavarviti akis, o gal net ir asmeniškai susilaukti trukdžių? Kas 10 laimingasis gaus DOS, bet tik 1 iš 100 gaus aukso puodą - DDOS!!
  • Kaip dalyvauti? Ogi tiesiog paskelbk čia savo IP adresą!
  • Maloniai kviečiame visus dalyvauti ir linkime smagiai praleisti laiką žiūrint mūsų serialą!!

isties smaikstu :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes prieš, Bullzai said:

Sukam naują serialą "Lietuvos DDoSeris", 2 veikėjai jau sedėjo ant kaštosios kėdės, dabar atsirado dar 2 kandidatai!

 

Plačiau apie serialą:

  • Nori pasijuokti, pavarviti akis, o gal net ir asmeniškai susilaukti trukdžių? Kas 10 laimingasis gaus DOS, bet tik 1 iš 100 gaus aukso puodą - DDOS!!
  • Kaip dalyvauti? Ogi tiesiog paskelbk čia savo IP adresą!
  • Maloniai kviečiame visus dalyvauti ir linkime smagiai praleisti laiką žiūrint mūsų serialą!!

Labai smaikštu, mano ipas 188.69.56.79

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

----------------------------------------
78.63.49.143 krokso jb
----------------------------------------
78.60.140.171 atgaginkit nuo perma

----------------------------------------
217.147.35.71 Pandukas vimo
----------------------------------------
87.248.100.200 Marko
----------------------------------------
89.117.149.229 Martiosas
----------------------------------------
188.69.210.119 DotDotDot 
----------------------------------------
185.26.134.125 benezelino
----------------------------------------
77.90.119.107 Kokumberio 
----------------------------------------
78.58.234.21 karolio
----------------------------------------
85.232.156.199 vimo kaskieno.
----------------------------------------

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, SustauskasVisDarBeDarbo said:

----------------------------------------
78.63.49.143 krokso jb
----------------------------------------
78.60.140.171 atgaginkit nuo perma

----------------------------------------
217.147.35.71 Pandukas vimo
----------------------------------------
87.248.100.200 Marko
----------------------------------------
89.117.149.229 Martiosas
----------------------------------------
188.69.210.119 DotDotDot 
----------------------------------------
185.26.134.125 benezelino
----------------------------------------
77.90.119.107 Kokumberio 
----------------------------------------
78.58.234.21 karolio
----------------------------------------
85.232.156.199 vimo kaskieno.
----------------------------------------

Nieko tokio, nelabai aš ir bijau, mano dinaminis ip :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

1 hour ago, SustauskasVisDarBeDarbo said:

----------------------------------------
78.63.49.143 krokso jb
----------------------------------------
78.60.140.171 atgaginkit nuo perma

----------------------------------------
217.147.35.71 Pandukas vimo
----------------------------------------
87.248.100.200 Marko
----------------------------------------
89.117.149.229 Martiosas
----------------------------------------
188.69.210.119 DotDotDot 
----------------------------------------
185.26.134.125 benezelino
----------------------------------------
77.90.119.107 Kokumberio 
----------------------------------------
78.58.234.21 karolio
----------------------------------------
85.232.156.199 vimo kaskieno.
----------------------------------------

Istrinkit kas nors blt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nesiceckinsiu, banus paliekam tiek vimo tiek bachuruose tegul ciozia atgal i laikiuxa ir drasko ten akis. Ten pastebejau iprasta kurt temas vienas ant kito, kaziolint kad tik ikasti ar naudos pesti nes ten taip zaidziama su jais ir ju parduodamais adminais. Buvo smagu paskaityt but enough is enough, tikiuos kazkas rimciau tuom uzsiims ir kreipsis i rimtesne istaiga kuri jau pagave duos zuvies jaunam jaunimui bei skaniu baudeliu prisiminimui.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...