Jump to content
Markas

Banas uz nieka

Recommended Posts

Padirbinėti????????????? Aš pridėjau net link kur pats gali pasižiūrėti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, xEon said:

Atsiprašau, kad neapibraukiau ir 2 nicknamo, kai buvai pasivadinęs dotdotdot ir ten pražaista visa valanda 01-03 16 valandą.

Tai čia vakar buvo durniau tu, kai jis gavo bana.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Data nurodo šiandieną. 

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ten su tais statsais kazkas negerai, nes as siandien net nebuvau prisijunges normaliai, o ten dar rodo kad vakar zaidziau ir turejau 500 killu. As net vakar tiek ilgai nelosiau, kad tiek prisirinkciau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Koks skirtumas realiai. Bullzai jau jus (arba vieną iš jūsų) užbanino. Kvaila iš mano pusės su jumis dar rietis.

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ąčiū už gražius linkėjimus bet vistiek laikysiuos  savo. Nežinau, kaip banų sistema veikia. Čia jau paliksiu adminams. Mačiau ką mačiau.

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes ago, xEon said:

Ąčiū už gražius linkėjimus bet vistiek laikysiuos  savo. Nežinau, kaip banų sistema veikia. Čia jau paliksiu adminams. Mačiau ką mačiau.

Tai gal isvis galetum nesikist nezinodamas situacijos? Ir be to, su tokiu smeistu issidavei, kad tu tikriausiai taip darei serveriui. Tikiuosi bullzajus susivoks ka jis daro ir beto, laukiu atsiprasymo. Esu ne karta pirkes paslauga siame serveryje ir gaunu nepagrista bana ir atseit su irodymais. Bent jau tuos 'irodymus' pateiktu vienas is administratoriu. Viskas aisku, kad zammoras dangsto savo draugeli su netikrais 'irodymais'.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu prašai manęs atsiprašyti, kai tu su savo draugu mane išvadinote melagiu, daužtu ir nevykeliu? Ar ne per daug nori ? Dar pamiršau paminėti kad liepėt išsiblaivyt. Be to tik pagrindžiau tik savo matytus dalykus hl stats puslapiu. Ir kodėl tik administratorai tūrėtų rodyti įrodymus? Aš gana daug laiko praleidžiu bullzai sukurtame serverių tinkle ir noriu padėti, dėl to gaudau cheaterius ir bandau padėti įvairiose temose - pasakau nuomonę ir t.t. Prie šios temos skatino ir prisidėti tai, kad nebegaliu normaliai žaisti, nes serverį dosina ir aš noriu tik padėti rodydamas informaciją. 

Atsiprašau, kad tau tai atrodo kaip smeižtas, bet nemanau, kad bullzai būtų užbanines be įrodymų.

 

Linkiu pasitaisyti ir ateityje nebūti užbanintam kituose serverių tinkluose.

P.s. Pats dabar sakydamas "Viskas aisku, kad zammoras dangsto savo draugeli su netikrais 'irodymais" smeiži zammor. 

Redaguota xEon
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, xEon said:

P.s. Pats dabar sakydamas "Viskas aisku, kad zammoras dangsto savo draugeli su netikrais 'irodymais" smeiži zammor. 

Taip smeiziu, nes jis ir sumaste, kad as ddosinu serveri, bet ne kas kitas. Butent as ir kitas veikejas. Ir bullzajus 100% uzbanino be jokiu pagristu irodymu, nes pasitiki zammoru. Siandien mano draugas nuejo i bachuru serva ir paklausinejo apie mane ir adminas Skycircle issigalvojo, kad turi irodymus kaip as ddosinu, atseit is mano interneto tiekejo. Paklausus ir koks mano interneto tiekejas jis atsake, kad zebra nors pas mane net ne zebra yra. Tai tik patvirtino, kad jie jokiu irodymu neturi ir jokio pagrindo mane uzbaninti. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Markas said:

Taip smeiziu, nes jis ir sumaste, kad as ddosinu serveri, bet ne kas kitas. Butent as ir kitas veikejas. Ir bullzajus 100% uzbanino be jokiu pagristu irodymu, nes pasitiki zammoru. Siandien mano draugas nuejo i bachuru serva ir paklausinejo apie mane ir adminas Skycircle issigalvojo, kad turi irodymus kaip as ddosinu, atseit is mano interneto tiekejo. Paklausus ir koks mano interneto tiekejas jis atsake, kad zebra nors pas mane net ne zebra yra. Tai tik patvirtino, kad jie jokiu irodymu neturi ir jokio pagrindo mane uzbaninti. 

Pirma pasidomėk ka reiškia smeižti :).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

DotDot dinaminis IP arba turi priėjimą prie skirtingų ISP, o buvo vakar ant ip banintas, plius netyčia 2 kartus marko steamid buvo banintas vietoj dot ir marko. Statistikos ir logai niekados nemeluoja. Vienu ar kitu atveju, sėkmės svetur palinkėt galima. Tarp kitko, klaida pataisyta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, xEon said:

adminas Skycircle

Nežinau, kad toks adminas būtų už kažką atsakingas vimo serveriuose, taigi nemanau, kad jis turi kažkokios informacijos apie tokius dalykus kaip vimo žaidėjo interneto tiekėjas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, xEon said:

Nežinau, kad toks adminas būtų už kažką atsakingas vimo serveriuose, taigi nemanau, kad jis turi kažkokios informacijos apie tokius dalykus kaip vimo žaidėjo interneto tiekėjas.

Tas adminas mane uzbanino Bachuru serve kai gavo nuo Bullzajaus zinia. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Markas said:

Tas adminas mane uzbanino Bachuru serve kai gavo nuo Bullzajaus zinia. 

Čia jau tavo bėdos. Bullzai įrodymus turi.

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gal tu isvis neberasynek, nes nieko aktualaus ir neparasai. Isvis nekisk snapo kur nereikia. Tikiuosi ir toliau jumis su bachuru servu ddosins. Sudziu kruva esat kurie nesigaudo aplinkoje.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Bullzai said:

DotDot dinaminis IP arba turi priėjimą prie skirtingų ISP, o buvo vakar ant ip banintas, plius netyčia 2 kartus marko steamid buvo banintas vietoj dot ir marko. Statistikos ir logai niekados nemeluoja. Vienu ar kitu atveju, sėkmės svetur palinkėt galima. Tarp kitko, klaida pataisyta.

Logai gal ir nemeluoja, bet statistikos tai tikrai nesamones rodo. Ciau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, Bullzai said:

DotDot dinaminis IP arba turi priėjimą prie skirtingų ISP, o buvo vakar ant ip banintas, plius netyčia 2 kartus marko steamid buvo banintas vietoj dot ir marko. Statistikos ir logai niekados nemeluoja. Vienu ar kitu atveju, sėkmės svetur palinkėt galima. Tarp kitko, klaida pataisyta.

Pas mane yra dinaminis ipas, tai kaip suprantu mes esam užbaninti už nieka? norėčiau, kad bent jau zammoras arba bulzajus pateiktu įrodymus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, DotDotDot said:

Tai gal isvis galetum nesikist nezinodamas situacijos? Ir be to, su tokiu smeistu issidavei, kad tu tikriausiai taip darei serveriui. Tikiuosi bullzajus susivoks ka jis daro ir beto, laukiu atsiprasymo.

Lovin' it

Būtent tą ir turiu omenyje kai sakau, kad megina manipuliuoti. Sakyčiau, kad nereikia net ginčytis kvailui pagrįsimai ir įrodymai nieko nereiškia. (Jau žinau, kad kažką rašys nes pavadinau kvailu tai pasakysiu iškarto jūsų abiejų elgesys viską parodo ir net nereikia apsimesti teisingais ir visažiniais).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, ¡Cocumber said:

markai tiesiog pasiduok , like just fuck off.....

Gali nerašyt? Situacijos visiškai nežinai ir bandai kažką komentuot.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Tomas said:

Būtent tą ir turiu omenyje kai sakau, kad megina manipuliuoti. Sakyčiau, kad nereikia net ginčytis kvailui pagrįsimai ir įrodymai nieko nereiškia. (Jau žinau, kad kažką rašys nes pavadinau kvailu tai pasakysiu iškarto jūsų abiejų elgesys viską parodo ir net nereikia apsimesti teisingais ir visažiniais).

Suradai pirkėjų?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Markas said:

Logai gal ir nemeluoja, bet statistikos tai tikrai nesamones rodo. Ciau.

Ir tikiuosi, kad supranti kur rodo kiek kilų turi ten nerodo kiek surinkai sužaidęs tą vieną partija, o kiek išviso su šiuo vardu gavai per visą laiką žaisdamas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...