Jump to content
Markas

Banas uz nieka

Recommended Posts

4 minutes prieš, Deivius1 said:

Laukiu bullzajaus zodzio kadangi ka vaikai rasinejas vienas ant kito profilio man nieko neirodo
P.s jie vienas kita turi drauguose ir speju supranta kad ddosinimas yra kaikuriu istatymu pazeidimas ir uztraukia atsakomybe bei didelias baudas (kaikuriais atvejais net laisves atemima kai yra itaka veiklai kazkokiai). Kam tokius dalykus aptarineti komentarose?

Šitie žmonės yra labai blogai žinomi laikiux bendruomenėj, jie apie tokius dalykus dažnai kalba ir ne tik apie ddosus, ne kartą onluckii buvo banintas perma, bet vis gaudavo unbana tai už rasizma tai už ddosus ir visokius kitokius dalykus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Deivius1 said:

Kas tu per vienas isvis? Jeigu neturi ko pridet i diskusija isnyk ir nekomentuok.

Onluckii atėjo išsidirbinėt ir aiškint, kad nieko nepadarė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gerai tuoj paklausim kokio admino laikiux kad nuomone issakytu apie jos ir ar buvo irodymu kad jie Ddosino ar tik komentarai nuo profilio...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, ZasukasAsilas said:

"https://prnt.sc/hvou8a" labai graziai padirbta.

Zinutes rasytos Sausio 3 diena. O tu pas mane steam drauguose jau kelias savaites kaip nera :)))) sekmes toliau issisukinejant ;)

Su tavim nesiruošiu kalbėt ir taip visi puikiai žino, kad esi ddoseris turbūt gavai bana laikiuxe už nieka? Taipogi po chato mūsų išmečiau tave.

Taipogi esi pas mane pakomentavęs prieš 3h po mano profiliu, bet po mano profiliu gali rašyt tik tie kuriuos turiu drauguose, susimovei dx.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Deivius1 said:

Gerai tuoj paklausim kokio admino laikiux kad nuomone issakytu apie jos ir ar buvo irodymu kad jie Ddosino ar tik komentarai nuo profilio...

Apie šara bus manau gera nuomonė, bet apie onluckii nemanau, kad kažkas pasakys gera nuomone.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, DotDotDot said:

Su tavim nesiruošiu kalbėt ir taip visi puikiai žino, kad esi ddoseris turbūt gavai bana laikiuxe už nieka? Taipogi po chato mūsų išmečiau tave.

Taipogi esi pas mane pakomentavęs prieš 3h po mano profiliu, bet po mano profiliu gali rašyt tik tie kuriuos turiu drauguose, susimovei dx.

Laikiuxe taip susukot irodymus ir apkvailinot penkiolikmecius adminus, jog ddosinau as, del to ir gavau bana, nors nemoku net ddosinti :) O jus ir vel cia ddosinat ir verciat kalte tai ant manes, tai ant sharo, tai ant kasharo, apsispreskit tada viena karta, nes labai jau itartinai atrodo :) Sekmes toliau kurstant irodymus, matau, kad visiskai neturit ka veikt, nu, bet ka cia ir padarysi su tokiu siukslisku gyvenimu kaip jusu XOXOXO 

be to kvaileli, jeigu esi pasidares public profili, visi gali rasyti komentarus tavo profilyje, atsichiuchink biski ;)

Redaguota ZasukasAsilas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nuėjau katik į jailbreaka ir paklausiau žmoniu ką jie mano apie onluckii tai puse iš jų beveik nežino esa mate kelius kartus serverį tiktais.

https://prnt.sc/hvptfu - Kaikurie žmonės atsakė balsu per csgo.

Taipogi galite UnityKingo paklaust ant kiek žmogus yra blogas ir kiek kartų yra gavęs banų nuo unitykingo.

Redaguota DotDotDot

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Spoiler

DaTroller: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152098871
DaTroller: kazka apie sita zinai?
DaTroller: Pas mus tokia painiava, vieni gavo ban uz ddosinima, kaltina ale kad sitie kalti ir pns
DaTroller: sake kad baninti laikiuxe
DaTroller: galvojau gal kazka zinosi
Diktatorius: amm
Diktatorius: jau uzbanine mes ji
Diktatorius: uz ddosinima
DaTroller: o irodymu buvo?
Diktatorius: ble is mano puses ne , bet nx ju reik zaidejai ddosinami o jis uzsirases ant profilio ddosinu laisvalaikiu
Diktatorius: tai bbzn
Diktatorius: ir dar uzsimetes foto musu seno s.admin
Diktatorius: daunas kazkoks
DaTroller: nu tokie autistai jo
DaTroller: bet abejoju ar jie istikro ddosina :D gal trolina
Diktatorius: markas man rase kad ten ji uzbaninai , tas tai irgi kaip floppis ar lemon savito budo , bet nemanau kad ddosina , nors irgi gal bbzn
Diktatorius: as pats tai gaunu ddosu
Diktatorius: karts nuo karto pastaruoju metu nemazai
 

Tokia diskusija buvo su spiritu, per daug cia painiavos ir per daug sunku nusprest kas ddosina kas ne... Zasukai ar kas ten toks esi, jeigu neddosinat, kam su draugais ant profilio tokias nesamones dedates ir provokuojate? Labai situacijai nepadedate ir visa kalte eina ant jusu peciu... Palieku sprendima Bullzajui, jeigu atbanins, nuimsiu bana bachuruose. Sorry jei ka izeidziau, gero vakaro, per daug painiavos cia kad aiskintis toliau.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, ZasukasAsilas said:

Laikiuxe taip susukot irodymus ir apkvailinot penkiolikmecius adminus, jog ddosinau as, del to ir gavau bana, nors nemoku net ddosinti :) O jus ir vel cia ddosinat ir verciat kalte tai ant manes, tai ant sharo, tai ant kasharo, apsispreskit tada viena karta, nes labai jau itartinai atrodo :) Sekmes toliau kurstant irodymus, matau, kad visiskai neturit ka veikt, nu, bet ka cia ir padarysi su tokiu siukslisku gyvenimu kaip jusu XOXOXO 

Gali tu jau čia nebekomentuot įrodymų sakyčiau pakankamai. Nebeišsisuksi kaip praita kartą. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, skycircle said:

Dar nesidžiauk akščiau laiko. Nes man vistiek kliuna tas chatas ir prie nick (2). Nes kiek žiurejau tu jo drauguose neturejiai išviso "https://steamfriends.us/friend/76561198152098871" "https://steamfriends.us/friend/76561198135894708"

Jau sakiau, kad išmečiau aš ta asmenį, taipogi pas mane po profiliu gali komentuoti tik tie kuriuos turiu drauguos o unluckii parašė komentarą prieš 3h.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, skycircle said:

Dar nesidžiauk akščiau laiko. Nes man vistiek kliuna tas chatas ir prie nick (2). Nes kiek žiurejau tu jo drauguose neturejiai išviso "https://steamfriends.us/friend/76561198152098871" "https://steamfriends.us/friend/76561198135894708"

Taigi pasieme draugeli ir padirbo ta chata :DDD ar taip sunku suprast? As sito zmogaus neturejau steam frienduose, o rasyta SAUSIO 3 diena, kas yra siandien. Keistoka, ne?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Deivius1 said:
  Reveal hidden contents

DaTroller: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152098871
DaTroller: kazka apie sita zinai?
DaTroller: Pas mus tokia painiava, vieni gavo ban uz ddosinima, kaltina ale kad sitie kalti ir pns
DaTroller: sake kad baninti laikiuxe
DaTroller: galvojau gal kazka zinosi
Diktatorius: amm
Diktatorius: jau uzbanine mes ji
Diktatorius: uz ddosinima
DaTroller: o irodymu buvo?
Diktatorius: ble is mano puses ne , bet nx ju reik zaidejai ddosinami o jis uzsirases ant profilio ddosinu laisvalaikiu
Diktatorius: tai bbzn
Diktatorius: ir dar uzsimetes foto musu seno s.admin
Diktatorius: daunas kazkoks
DaTroller: nu tokie autistai jo
DaTroller: bet abejoju ar jie istikro ddosina :D gal trolina
Diktatorius: markas man rase kad ten ji uzbaninai , tas tai irgi kaip floppis ar lemon savito budo , bet nemanau kad ddosina , nors irgi gal bbzn
Diktatorius: as pats tai gaunu ddosu
Diktatorius: karts nuo karto pastaruoju metu nemazai
 

Tokia diskusija buvo su spiritu, per daug cia painiavos ir per daug sunku nusprest kas ddosina kas ne... Zasukai ar kas ten toks esi, jeigu neddosinat, kam su draugais ant profilio tokias nesamones dedates ir provokuojate? Labai situacijai nepadedate ir visa kalte eina ant jusu peciu... Palieku sprendima Bullzajui, jeigu atbanins, nuimsiu bana bachuruose. Sorry jei ka izeidziau, gero vakaro, per daug painiavos cia kad aiskintis toliau.

Tiesiog juokinga, jog jie savo irodymais sugebejo apgaut administracija ir apkaltino mane uz ddosinima, tai kodel gi nepasmaikstavus ir nepasivadinus ar pasirasius salia, jog esi ddoseris  ? :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, ZasukasAsilas said:

Taigi pasieme draugeli ir padirbo ta chata :DDD ar taip sunku suprast? As sito zmogaus neturejau steam frienduose, o rasyta SAUSIO 3 diena, kas yra siandien. Keistoka, ne?

Tu man pakomentavai prieš 3h po mano profiliu supistas degrade tu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, ZasukasAsilas said:

Tiesiog juokinga, jog jie savo irodymais sugebejo apgaut administracija ir apkaltino mane uz ddosinima, tai kodel gi nepasmaikstavus ir nepasivadinus ar pasirasius salia, jog esi ddoseris  ? :)

Lietuvoj tokiais dalykais nešmaikštauja normalus žmonės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, DotDotDot said:

Tu man pakomentavai prieš 3h po mano profiliu supistas degrade tu.

Nepulk is karto izeidinet, issiduosi gi :)

Pries 3 valandas tu buvai pasidares public comments, todel ir pakomentavau (NEBUDAMAS TAVO DRAUGUOSE), dabar tu noredamas apsunkinti situacija persikeitei komentaru rezima i private. ka cia tau daugiau ir bepasakysi :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, ZasukasAsilas said:

Nepulk is karto izeidinet, issiduosi gi :)

Pries 3 valandas tu buvai pasidares public comments, todel ir pakomentavau (NEBUDAMAS TAVO DRAUGUOSE), dabar tu noredamas apsunkinti situacija persikeitei komentaru rezima i private. ka cia tau daugiau ir bepasakysi :)

Prieš kelias savaites pasidariau private, nes kaškokie pizdukai rašinėja iš comp matchų rusiškai arba kaškokia kitokia kalba. Tad gali mūsų su marku nebekaltint ir prisipažint, kad tai tu ddosinai, dar iki šiol kiek žinau ddosini laikiuxa, nes unbano negavai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Esu 4 zmogus kuris yra kaltinamas, parasau ka noriu ir nesivelsiu toliau:

1. Chatas padirbtas kur dot su 50cent kalbejo

2.Zinutes yra ant profilio ir po mano profiliu. Ironiskos kadangi ta diena, buvau apkaltintas, kad nebudamas namie rinkau zaideju ip adresus + kad 50cent gavo mano nuomone gavo freebana kadangi nemanau kad jis gali dosint.

3 Ant profilio galejom rasyt ka norim, ir jei buciau norejas buciau uzprivatines profili ir nematytume. + Markas istryne komentarus irodymu nera deja.

4. Servas buvo uzddosintas kai markas gavo mute + ir pasake/parase dabar tau banas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, DotDotDot said:

Prieš kelias savaites pasidariau private, nes kaškokie pizdukai rašinėja iš comp matchų rusiškai arba kaškokia kitokia kalba. Tad gali mūsų su marku nebekaltint ir prisipažint, kad tai tu ddosinai, dar iki šiol kiek žinau ddosini laikiuxa, nes unbano negavai.

Manau tu geriau neberasyk cia nieko ir palik adminu valiai, nes labai kvailai atrodai, nesamones rasynedamas :0

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Markas said:

Prie jo čia aš dabar?

 

Prie to, jog serveryje budamas tau istarius zodzius, tuoj issijungs serveris, jis netiketai issijungdavo? Gal tai ir galejo buti sutapimas, bet kartodamas tokius sakinius kas 10 minuciu serveris vis uzluzdavo 5 minutem, sito sutapimo jau nebegaleciau pavadint. Uzteks purva versti ant kitu, prisiimkit ta kalte. Be to, vakar tave uzbaninus, siandien jau kazkaip serveris nebeuzluzinejo, hmmm...?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Galvoji esu ant tiek durnas kad iškart po mute imčiau ddosint? Tikrai įtartinai neatrodytų. Kaip tik jūs dviese tuo metu serveryje buvot ir viską komentavimo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, 1zinute said:

Esu 4 zmogus kuris yra kaltinamas, parasau ka noriu ir nesivelsiu toliau:

1. Chatas padirbtas kur dot su 50cent kalbejo

2.Zinutes yra ant profilio ir po mano profiliu. Ironiskos kadangi ta diena, buvau apkaltintas, kad nebudamas namie rinkau zaideju ip adresus + kad 50cent gavo mano nuomone gavo freebana kadangi nemanau kad jis gali dosint.

3 Ant profilio galejom rasyt ka norim, ir jei buciau norejas buciau uzprivatines profili ir nematytume. + Markas istryne komentarus irodymu nera deja.

4. Servas buvo uzddosintas kai markas gavo mute + ir pasake/parase dabar tau banas. 

Aš irgi rašiau su marku ant tavo profilio, bet mano žinutės buvo ištrintos ir ne aš jas tryniau, o dėl marko nežinau ar jis pats ištrynė ar ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...