Jump to content

mellowhype

Member
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

About mellowhype

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. mellowhype

  CSGO JB netvarka

  netik nosį sulaužė, bet ir prota sukrėtė biški. Labai gerai, kad nematysim, ramiau bus. PEACE.
 2. mellowhype

  CSGO JB netvarka

  Ramūnai nustok nardyt. PEACE.
 3. mellowhype

  free ctban

  Tu gal daugiau JB pažaisk, jei wardenas duoda komanda ji galioja. Wardenas buvo Miki jis davė komanda kad teroristai nešneka visa rounda ir pasakė jog galiu kalbėt, bet turbūt klausaisi kažko kito. Rakink tema bullzai, beviltiška su vaikais aiškintis čia kažką.
 4. mellowhype

  free ctban

  Buvo komanda jei sėdi ct ir nesugebi isiklausyt vadinas nereikia būt išvis ct. Dienu taip ar taip nevedi tiesiog sėdi, kad būt ct. p.s dėl mic paklausk betkokio prižiūrėtojo, kad visur N-15 mic, taip, kad viskas čia gerai
 5. mellowhype

  free ctban

  banas ne free, jei buvo pasakyta, kad galiu kalbėt vadinas galiu. 15 neturi sėdi Ct dar viena priežastis kodėl gavai baną, 60min banas praeis galėsi grįžt.
 6. mellowhype

  Širdutė cheatina

  Auto Bhopas čia, be strafe gauna speeda, supraščiau jeigu strafe darytu ir gaudytu speeda pats galiu bhopint su space JB serveryje ir strafindamas išgaut speeda, bet čia jokiu strafe tiesiog bhopas vienoje linijoje ir gaunamas speed. Taip, kad čia yra auto bhop scriptas.
 7. mellowhype

  Dėl naujo jb mepo teisyklių

  Nera jis ctbanliste, vadinas bano jis neturi arba banas nebuvo perm ir jau pasibaige, nes kolkas nemaciau ne vieno, kad banintu perm.
 8. mellowhype

  Dėl naujo jb mepo teisyklių

  Čia jeigu gavai perm baną tai atbanins manau, pagal viską neturėjai gaut perm, o apie 1h ir jeigu toliau tai kartotusi ir eitum į Ct be mikrofono, būtu jau galima perm baną CT dėt.
 9. mellowhype

  Dėl naujo jb mepo teisyklių

  I Ct be mikrofono eiti isvis draudziama.
 10. mellowhype

  CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

  Kas pildys į JB siūlyčiau pasitart su manim @Bullzai, serveryje būnu dažnai labai ir matau kaip žmonės, bendrauja, kaip elgiasi pagal taisykles ar ne. Kazba tikrai labai daug stumi ant žmonių, kiekvienas tau neįtinkantis yra, daugelis nemoka šiuo metu tikrai elgtis serveryje kaip pridera, bet stengiamės šitai sutvarkyti su esamais prižiūrėtojais kiek galime, bet nevisi dar ir patys supranta kaip reikia ten viską daryti. Kolkas tikrai nematau ne vieno gero kandidato į JB, bet atsiradus taisyklėms tikiuosi visi su jom susipažinsite, elgsitės padoriai, bendrausite kaip pridera ir tuomet manau galėsit pildyt į JB prižiūrėtojus, o manau kol serverys yra BETA versijoje užteks ir esamų prižiūrėtojų. Peace.
 11. mellowhype

  AKTUALU: Serverių siūlymai!

  Visiškai pritariu dėl paprasto jailbreak, kad ir atskiro serverio ir padaryt juos du . Hide & Seek, bei bhop tuo pačiu tikrai praversu pagyvinti visa vimo dar labiau
 12. mellowhype

  AKTUALU: Serverių siūlymai!

  Jailbreak, Bhop serveris su timeriu, HNS normalus that's all we need my man.
 13. mellowhype

  Skūndas dėl Toresito

  bachūras tas toresitas mažiau verk, eit miegot reikėjo ir mute būtu praėjus.
 14. mellowhype

  Dėdė Whz1gud

  gimme 2 days in surf ski 2
 15. mellowhype

  Surf Speedrun reiktu pagyvinti

  nu 320 tikrai permažai betkur nueik į ksf ar kitur gali išvystit speeda realiai iki 480 jei moki strafint o 400 tikrai nėra sunku pasiekt ir jei jau strafini didesniu speedu tave start zona iškart nukerta jy, tai būtu gerai nors, kad pakeistum iki 420 kokio tuomet.
×