Jump to content

spiritas

Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

About spiritas

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. spiritas

  CSGO JB netvarka

  Susirinko du durneliai Floppy ir Mellowas. Užaukit pagaliau nieks niekam nelindo į šikną nebent jums kažkas tai lenda, mane pamatę nenustojat šnekėtis, jaučiu įsimylėjot gyvent negalit be manęs, žiūrėkit vakare neprisifantazuokit. Visiem linksmiem žaidėjams linkiu viso ko geriausio jums 2 durneliams toliau likt durneliams užkariaukit cs:go pasaulį gal pasijusit geriau. Visus iškart užjaučiu dėl šių dviejų, duokit durniems kelią. PEACE neišgirsit daugiau apie mane būkit laimingi.
 2. spiritas

  CSGO JB netvarka

  Mes už? #Revoliuciją na o jei rimtai viskas tvarkoj adminai geri žaidėjai kartais sudurniuoja vieni aišku dar nesuaugo, na bet gal kažkada suaugs. Nesipeškit ir gyvenkit draugiškai. - Adijos Tijos - spirit[as]^ out for good.
 3. Trumpas pasiūlymas, į !lr sistemą pridėti "Gun Toss"
 4. Matau naujų žemėlapių šiek tiek pridėjot, bet nematau vieno geri minecraft žemėlapio https://www110.zippyshare.com/v/w8cVWOT3/file.html ba_2015_minecraft https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=483093092 ba_2017_minecraft įkelkit bent vieną iš jų , jei viens kažkaip netyčia susibugintų, kitas tikrai tiks 100%.
 5. Pasiūlyti norėčiau 2 pluginus kurie padėtų wardenams. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2521980 "Atidaryti/Uždaryti kalėjimo duris" (Manau tikrai nebus sunku su šiuo pluginu padaryti komandą" "!durys" Bei Warden marker manau internete galima būt rasti nemažai pasirinkimų, suprantu, kad yra "Laser" bet manau su paprastu markeriu kur paspaudus vieną mygtuką jis atsiranda būt žymiai patogiau Wardenams vesti dienas.
 6. spiritas

  FREE>PERMANENT>BAN

  Prie to pačio seną filmą siūlyčiau visiems pažiūrėti iš ties neblogas. O jei rimtai, ne į temą ir ne šioj temoj tai sakyt, bet Bullzai esu nemažai naujų žemėlapių pasiūlęs prieš kurį laiką įkelti, nepamiršk @Bullzai
 7. Na štai ir atėjo tas metas kai reikia pasiūlyti naujų žemėlapių. (Pilnai nežinau kurie jau ir taip yra serveryje, kurie ne, tai nekreipkit dėmesio jei vienas ar kitas dubliuosis.) 1. (COURSE) NEW! Minecraft Course V6 https://gamebanana.com/maps/191245 2. (MAP PACK - smagiam trumpam pasišaudymui) awp/fy/ka/po_rainbow MapPack https://gamebanana.com/maps/175437 3. (COURSE) mg_rigby_course https://gamebanana.com/maps/206392 4. (MINIGAME) mg_thc_lego_multimap_v4_3 https://gamebanana.com/maps/190887 5. (COURSE) mg_lego_course_2_v3 https://gamebanana.com/maps/188964 6. (COURSE) mg_lego_course_3_v3 https://gamebanana.com/maps/188541 7. (FUN MAP - Žemėlapis su bossais reikalaujantis komandinio žaidimo) mg_minecraft_temple_v6_1 https://gamebanana.com/maps/192210 8. (COURSE - OLDSCHOOL MAP) mg_pauls_minecraft_course_b1 https://gamebanana.com/maps/206031 9. (MINIGAMES) mg_misty_island_multigames (latest version) https://gamebanana.com/maps/205806 10. (FUN MAP) mg_damons_headshot https://gamebanana.com/maps/205031 11. (MULTIGAME) mg_cutie_multigames_contest https://gamebanana.com/maps/205720 12. (COURSE) mg_minecraft_winter2018 https://gamebanana.com/maps/204988 13. (COURSE) mg_prison_escape_v1_2fix https://gamebanana.com/maps/201194 14. (COURSE - Kaipgi mes be Zeizeii) mg_zeizeiii_xmas_csgo_v1 https://gamebanana.com/maps/195975 15. (COURSE) mg_runordie_final https://gamebanana.com/maps/180418 16. (MULTIGAME) mg_hellz_multigame_CSGO_beta https://gamebanana.com/maps/178705 17. (FUN MAP - Vietoj ilgai užsilaikiusios naujos versijos pakeisti į senesnę lengvesnę versiją) mg_four_towers_course_v1_9 https://gamebanana.com/maps/187404 18. (COURSE) mg_escape_castle_v3 https://gamebanana.com/maps/195141 19. (COURSE) mg_bobiii_reborn_v2 https://gamebanana.com/maps/188958 20. (FUN MAP - pasišaudymui) mg_orange_tower_2016_v1 https://gamebanana.com/maps/191043
 8. spiritas

  ForFun pasiūlymas.

  Mano pasiūlyme visiškai neužsiminta apie pilną autobhop išjungimą. Aš tik siūlau įdėti stilius žaidėjams, kurie course žemėlapiuose nenori su autobhop žaisti ir galėtų pasirinkti, kad jis būt išjungtas ir žaisti su stiliumi, kuris labiau prie širdies.
 9. spiritas

  ForFun pasiūlymas.

  Sveiki, trumpai ir drūtai mažas nemažai pakeičiantis trumpas pasiūlymas. Siūlau įdėti stilius course ir apskritai visiems žemėlapiams pasirinktinai (Default galit palikti "Autobhop") Ta prasme, kad pvz žaidžiant course žemėlapį būt galima pasirinkti kaip tu nori jį žaisit ar be auto bhop ar "w" only ir pnš. Man kaip senbūviui course žemėlapiuose su autobhop tiesiog visiškai nebeįdomu course žemėlapių eiti, tiesiog per lengva. Taip pat, jeigu dar nėra, pridėti "CS:GO Movement Unlocker" (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=255298) šis mažas pluginas leidžia bhopint be auto bhop tiek atsitūpus tiek atsistojus be jokių problemų ir grečio bus galima įgauti tik tiek, kiek pats gerai moki bhopinti. (Nes pvz kai į kokį serverį būna įmestas autobhop tai su juo atsitūpus atsistojus bhopint visiškai paprasta, bet kai jo nebelieka, bhopint eina tik atsistojus, vos atsitūpi ir bandai prabhopinti iškart sustoji.) Manau maždaug supratot mintį.
 10. spiritas

  spirit[as]^ - Unban anketa.

  Vėl brendam į tą pačią upe, tebūnie kaip jūs visi sakot, nemažas vaikas, kad ginčinčiausi dėl saldainio. Peace.
 11. spiritas

  spirit[as]^ - Unban anketa.

  Nėr kada aktyviai žaist, man labiausiai patinka, kad paprastas postas sukėlė tokias intrigas "come on" manau jau praėjo tie laikai ir visi užaugo, tai nesielkim kaip mažamečiai ;D Aktyviai tik pasiūlymus pasiūlyt galiu, o unban tik, kad galėčiau laiką prastūmt kai laisvo laiko atsiranda. Mes su echo visą laiką taip, abu viens kito nekenčiam ir tuo pačiu negalim be kito gyvent Žodžiu tiek žinių.
 12. spiritas

  spirit[as]^ - Unban anketa.

  Niekas čia neverkia ir viską kažkaip visai kitaip sudėlioji nei iš tiesų yra, čia yra paprasčiausias unban prašymas, negausiu tebūnie, gausiu, karts nuo karto užeisiu. "jeez"
 13. Rašau dėl prašymo unbaninti. Unban skilties neradau forume, tai tiesiog parašysiu čia. Užbanintas buvau už reklamą (Nenusiėmiau kito serverio "clan tag") banu visiškai sutinku, nusikaltėlius reikia bausti. Ar gailiuosi? - Tiesiai šviesiai čia galima ir poemą kurti kodėl taip buvo kaip buvo, labiau principai neleido nusiimti clan tag, bet supratau, kad už reklamą reikalai serveryje yra rimti (kas yra puiku) Turbūt prieš 5+ metų paskutinį kartą rašiau unban anketą, na bet yra kaip yra, visko pasitaiko. Ar toliau dėsiuosi tą patį "clan tag"? - Atsakymas: Ne, nesidėsiu. Unban labiausiai reik, dėl kelių pažystamų kurie žaidžia serveryje o kitos vietos kur su jais pabendraut neradau. Būsiu geras ir išliksiu toks koks ir buvau, tik "Clan Tag" kurį buvau užsidėjęs nesidėsiu.
 14. spiritas

  ForFun pasiūlymas.

  Visada prašom, žemėlapiai iš ties įdomūs, o su shop ir coinflip sistema bus dar įdomiau niūrų laiką laukiant kol kiti pereis kliūtis išnaudoti bežaidžiant su kitais žaidėjais. Ateičiai turiu vėlgi keletą idėjų, jas pateiksiu ateitį.
 15. spiritas

  SpecAdmin Nikitux

  Ne man į tai kištis, bet kokio velnio del tokio "š" skųsti kitą žaidėją? Prirenki daugiau įrodymų pvz kelių dienų laikotarpį ir tada jau galima parodyti aukštesniajai valdžiai. Žinoma tai tik mano nuomonė. Bet patariu ateičiai. Taip ir mažiau kitus trukdysi ir mažiau pats laiką gaiši riedamasis su savo skundžiama auka.
×