Jump to content

spiritas

Member
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12

2 Followers

About spiritas

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. spiritas

  Ban

  Sakyčiau jo 3lvl steam accountas kaip įrodymas, kad nauji accountai tampa extrasensais. (Bet jaučiu jis ten nevedžiojo per sienas, tik muses baidė)
 2. spiritas

  Ban

  Tie 6 mėnesiai lyg ir per klaidą užmesti buvo tau priklausytų perm ban. Tai sakai Korisai atėjai čia unban paprašyt, linkiu visokeriopos sekmės. Kadangi tu pats įrodymų nieko čia nepristatei aš už tave tai padarysiu. ba_jail_hellsgamers_go_v2 03.12.2019, 21:43 Čia žemėlapis dėl kurio gavai ban. 3:45 jis būdamas kampe sau ramiai leftą ten per sieną greit apžiūri kur jis vaikšto bet turbūt koriso atvėju bus sakys, kad muses baidė nuo galvos. 4:16 toks lengvas pasižiūrėjimas kur spirit[as]^ ten vaikšto bet nee čia irgi blusą nubaudei turbūt. 4:53 aišku žinai, kada nei vieno mento nebus toj didelėj erdvėj ir visi bus baseine tai sau ramiai ir išeisi beveik nesižvalgydamas aplink (extrasensu čia būsi) 5:03 toks lengvaas pašaudymas per sieną su ginklu į žmogų turbūt atsitiktinumas +šaudai su ginklu kuris nepramuša sienų na ir 5:06 jau maždaug prasideda tavo taiklūs nusitaikymai į mentus lyg būtum koks shroud giminaitis žinai tiksliai kur kas kur kame ir pelytė visada jau būna nuslinkus link priešo. 5:54 maždaug čia vėlgi kažkaip taip solidžiai pelytė iškart prie priešo vos neprilipo iškart atsisukus link tos pusės ne ne ne čia irgi extrasensų įgudžiai. 6:40 maždaug prieš tai kažkaip laisvai iš ten išbėgdavai be problemų kai matydavai, kad dideliam kambarį nieko nėra, dabar jau matai, kad leftas laukia ir tyharina tavęs , tai ai dar biškį sakai neisiu kambarys juk šiltas ir dar pagydantis. 7:34 ir sako leftas aš tyliai eisiu, bet korisas voo sako dabar proga leftas nusisuko atidarysiu duris ir šaudysiu iškart nusitaikęs į jį (bet neee čia irgi extrasensas) 7:43 ir sako ale nematau kur leftas , bet pas mane inhuman reactions 7:35 čia kai mes šnekėjomės su leftu ir deficitu dar kart prie jų abiejų savo extrasenso įgudžius parodė. :DD Na čia tik dalis, vėliau bus situacija, kai ventuose ilguose bėgdamas ramiai pasižiūrės į šoną kur kas randasi, lefto paklausus kodėl pasižiūrėjo sako žemėlapio nepažįstu, nors secretus žino Taigi dabar klausimas korisai kaip pasiteisinsi?
 3. Vėlgi su trumpu pasiūlymu aš jau čia. Siūlyčiau pridėt LRTOP sistemą. Galėsime matyti kurie kaliniai daugiausia kartų išgyvenę ir kitiems kaliniams bus motyvacija išgyventi ir pasiekti topines vietas už kurias galbūt ateitį galbūt sukursit kokius prizus. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2568572
 4. Trumpas pasiūlymas, į !lr sistemą pridėti "Gun Toss"
 5. Matau naujų žemėlapių šiek tiek pridėjot, bet nematau vieno geri minecraft žemėlapio https://www110.zippyshare.com/v/w8cVWOT3/file.html ba_2015_minecraft https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=483093092 ba_2017_minecraft įkelkit bent vieną iš jų , jei viens kažkaip netyčia susibugintų, kitas tikrai tiks 100%.
 6. Pasiūlyti norėčiau 2 pluginus kurie padėtų wardenams. https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2521980 "Atidaryti/Uždaryti kalėjimo duris" (Manau tikrai nebus sunku su šiuo pluginu padaryti komandą" "!durys" Bei Warden marker manau internete galima būt rasti nemažai pasirinkimų, suprantu, kad yra "Laser" bet manau su paprastu markeriu kur paspaudus vieną mygtuką jis atsiranda būt žymiai patogiau Wardenams vesti dienas.
 7. Prie to pačio seną filmą siūlyčiau visiems pažiūrėti iš ties neblogas. O jei rimtai, ne į temą ir ne šioj temoj tai sakyt, bet Bullzai esu nemažai naujų žemėlapių pasiūlęs prieš kurį laiką įkelti, nepamiršk @Bullzai
 8. Na štai ir atėjo tas metas kai reikia pasiūlyti naujų žemėlapių. (Pilnai nežinau kurie jau ir taip yra serveryje, kurie ne, tai nekreipkit dėmesio jei vienas ar kitas dubliuosis.) 1. (COURSE) NEW! Minecraft Course V6 https://gamebanana.com/maps/191245 2. (MAP PACK - smagiam trumpam pasišaudymui) awp/fy/ka/po_rainbow MapPack https://gamebanana.com/maps/175437 3. (COURSE) mg_rigby_course https://gamebanana.com/maps/206392 4. (MINIGAME) mg_thc_lego_multimap_v4_3 https://gamebanana.com/maps/190887 5. (COURSE) mg_lego_course_2_v3 https://gamebanana.com/maps/188964 6. (COURSE) mg_lego_course_3_v3 https://gamebanana.com/maps/188541 7. (FUN MAP - Žemėlapis su bossais reikalaujantis komandinio žaidimo) mg_minecraft_temple_v6_1 https://gamebanana.com/maps/192210 8. (COURSE - OLDSCHOOL MAP) mg_pauls_minecraft_course_b1 https://gamebanana.com/maps/206031 9. (MINIGAMES) mg_misty_island_multigames (latest version) https://gamebanana.com/maps/205806 10. (FUN MAP) mg_damons_headshot https://gamebanana.com/maps/205031 11. (MULTIGAME) mg_cutie_multigames_contest https://gamebanana.com/maps/205720 12. (COURSE) mg_minecraft_winter2018 https://gamebanana.com/maps/204988 13. (COURSE) mg_prison_escape_v1_2fix https://gamebanana.com/maps/201194 14. (COURSE - Kaipgi mes be Zeizeii) mg_zeizeiii_xmas_csgo_v1 https://gamebanana.com/maps/195975 15. (COURSE) mg_runordie_final https://gamebanana.com/maps/180418 16. (MULTIGAME) mg_hellz_multigame_CSGO_beta https://gamebanana.com/maps/178705 17. (FUN MAP - Vietoj ilgai užsilaikiusios naujos versijos pakeisti į senesnę lengvesnę versiją) mg_four_towers_course_v1_9 https://gamebanana.com/maps/187404 18. (COURSE) mg_escape_castle_v3 https://gamebanana.com/maps/195141 19. (COURSE) mg_bobiii_reborn_v2 https://gamebanana.com/maps/188958 20. (FUN MAP - pasišaudymui) mg_orange_tower_2016_v1 https://gamebanana.com/maps/191043
 9. Mano pasiūlyme visiškai neužsiminta apie pilną autobhop išjungimą. Aš tik siūlau įdėti stilius žaidėjams, kurie course žemėlapiuose nenori su autobhop žaisti ir galėtų pasirinkti, kad jis būt išjungtas ir žaisti su stiliumi, kuris labiau prie širdies.
 10. Sveiki, trumpai ir drūtai mažas nemažai pakeičiantis trumpas pasiūlymas. Siūlau įdėti stilius course ir apskritai visiems žemėlapiams pasirinktinai (Default galit palikti "Autobhop") Ta prasme, kad pvz žaidžiant course žemėlapį būt galima pasirinkti kaip tu nori jį žaisit ar be auto bhop ar "w" only ir pnš. Man kaip senbūviui course žemėlapiuose su autobhop tiesiog visiškai nebeįdomu course žemėlapių eiti, tiesiog per lengva. Taip pat, jeigu dar nėra, pridėti "CS:GO Movement Unlocker" (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=255298) šis mažas pluginas leidžia bhopint be auto bhop tiek atsitūpus tiek atsistojus be jokių problemų ir grečio bus galima įgauti tik tiek, kiek pats gerai moki bhopinti. (Nes pvz kai į kokį serverį būna įmestas autobhop tai su juo atsitūpus atsistojus bhopint visiškai paprasta, bet kai jo nebelieka, bhopint eina tik atsistojus, vos atsitūpi ir bandai prabhopinti iškart sustoji.) Manau maždaug supratot mintį.
 11. Vėl brendam į tą pačią upe, tebūnie kaip jūs visi sakot, nemažas vaikas, kad ginčinčiausi dėl saldainio. Peace.
 12. Nėr kada aktyviai žaist, man labiausiai patinka, kad paprastas postas sukėlė tokias intrigas "come on" manau jau praėjo tie laikai ir visi užaugo, tai nesielkim kaip mažamečiai ;D Aktyviai tik pasiūlymus pasiūlyt galiu, o unban tik, kad galėčiau laiką prastūmt kai laisvo laiko atsiranda. Mes su echo visą laiką taip, abu viens kito nekenčiam ir tuo pačiu negalim be kito gyvent Žodžiu tiek žinių.
 13. Niekas čia neverkia ir viską kažkaip visai kitaip sudėlioji nei iš tiesų yra, čia yra paprasčiausias unban prašymas, negausiu tebūnie, gausiu, karts nuo karto užeisiu. "jeez"
 14. Rašau dėl prašymo unbaninti. Unban skilties neradau forume, tai tiesiog parašysiu čia. Užbanintas buvau už reklamą (Nenusiėmiau kito serverio "clan tag") banu visiškai sutinku, nusikaltėlius reikia bausti. Ar gailiuosi? - Tiesiai šviesiai čia galima ir poemą kurti kodėl taip buvo kaip buvo, labiau principai neleido nusiimti clan tag, bet supratau, kad už reklamą reikalai serveryje yra rimti (kas yra puiku) Turbūt prieš 5+ metų paskutinį kartą rašiau unban anketą, na bet yra kaip yra, visko pasitaiko. Ar toliau dėsiuosi tą patį "clan tag"? - Atsakymas: Ne, nesidėsiu. Unban labiausiai reik, dėl kelių pažystamų kurie žaidžia serveryje o kitos vietos kur su jais pabendraut neradau. Būsiu geras ir išliksiu toks koks ir buvau, tik "Clan Tag" kurį buvau užsidėjęs nesidėsiu.
 15. Visada prašom, žemėlapiai iš ties įdomūs, o su shop ir coinflip sistema bus dar įdomiau niūrų laiką laukiant kol kiti pereis kliūtis išnaudoti bežaidžiant su kitais žaidėjais. Ateičiai turiu vėlgi keletą idėjų, jas pateiksiu ateitį.
×
×
 • Create New...