Jump to content

mellowhype

Member
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About mellowhype

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

536 profile views
 1. mellowhype

  AKTUALU: Serverių siūlymai!

  Jailbreak, Bhop serveris su timeriu, HNS normalus that's all we need my man.
 2. mellowhype

  Skūndas dėl Toresito

  bachūras tas toresitas mažiau verk, eit miegot reikėjo ir mute būtu praėjus.
 3. mellowhype

  Dėdė Whz1gud

  gimme 2 days in surf ski 2
 4. mellowhype

  Surf Speedrun reiktu pagyvinti

  nu 320 tikrai permažai betkur nueik į ksf ar kitur gali išvystit speeda realiai iki 480 jei moki strafint o 400 tikrai nėra sunku pasiekt ir jei jau strafini didesniu speedu tave start zona iškart nukerta jy, tai būtu gerai nors, kad pakeistum iki 420 kokio tuomet.
 5. mellowhype

  Surf Speedrun reiktu pagyvinti

  Dar atradau tą, kad reiktu patvarkyt prestrafe plugina, niekaip negalima gaut maksimalaus speedo strafinant nuo start zonos nes visiškai suletėji. blokuja atrodo norint gaunt 300-400 speedo strafinant nuo start zonos.
 6. mellowhype

  Surf Speedrun reiktu pagyvinti

  Rookie Beginner Casual Skilled Experienced Exceptional Hotshot Expert PRO Veteran Elite Master Sir 3 2 1 Čia va visai neblogi title ir būtu šaunu jei nuo hotshot jau būtu ir spalvotas tiek nick tiek title, pvz hotshot, master violetiniai gražiai atrodo, pro raudonai, ir t.t sugalvot reiktu. Ačiū, lauksim! <3
 7. mellowhype

  Surf Speedrun reiktu pagyvinti

  Va va dėl title tikrai būtu galima pridėt tokių kaip hotshot, master, elite, ir pvz 1,2,3 top žmonės galėtu patys pasirašyt norimą title ir pagal vieta būtu atitinkama spalva nu paįvairint servery tai tikrai reiktu.
 8. mellowhype

  Surf Speedrun reiktu pagyvinti

  Sveiki, manau ne vienas man pritars, kad speedrun serveriuose tiek t1-3, tiek t4-6 trūksta tikrai mapų. Ganėtinai jau susurfine esam daugelis visus, ir pradeda nusibosti surfinti tapatį per tapatį kai rekordai yra išties geri. Norėčiau pasiūlyti įdėti naujų mapu bent po 50 pradžiai į abu serverius. Ir tuo pačiu kaip dėl Stage Records plugino?, kad būtu įdomiau ir būtu galima pakovo dėl kiekvieno stage rekordo būtu išties visai neblogai. Tikiuosi atsižvelgsi į tai Bullzai. Su pagarba M.H. Pridėsiu sąrašą mapu iš t1-3 kuriuos radau internete, kaikurie gali būti kad jau yra serveryje. P.S Jei turit kokių mapų kurių norite patys, parašykit komentaruose Na, o čia tier 4-6:
 9. mellowhype

  Priziuretojo Jieskot?

  Surf clanas, ne vieno rimtesnio surferio nemačiau ir dar kopinat mano nicką ant savo clano na nežinau, bet nesu nei matęs kaip jūs surfinat nei ką klaniečiai apgailėtinai atrodo šitaip girtis
 10. mellowhype

  mellowhyperino abusina savo admin

  Na bet įrodymu jis neturi jokių o tiek nighty matė tiek creckeris matė kiek jis rašinėjo chatuose ir keikės, bet nesiruošiu aš jų prašyt čia, kad liūdytu nes tai beviltiška be jokių nuotraukų. Nes kaip ir sakiau kiekvienas žaidėjas gali pasakyt betką. Peace Domai, ir ačiū Bullzai už atsakymą jam.
 11. mellowhype

  mellowhyperino abusina savo admin

  Nueik į betkokį kitą serverį, pamatysi, kad vienas mapas būna net po 2-3h ar net visa dieną, kad pagerint rekordus ir pnš. Žaidėjai gali betką pasakyt , sekmės tau su tokiais papeikimais ypač level serveriuose ateityje ar šičia.
 12. mellowhype

  mellowhyperino abusina savo admin

  :Ddddddddddddd įkelk įrodymus ačiū kiek žinau mes su Creckeriu tau pasakėm pereik mapą pirmą, o mes norim pagerint Wr. Daugiau sakau nelabai beturiu ką tau pasakyt Čia ne classic, ar training serveris, kad galima būtu verkt dėl tokių dalykų. Leveliai yra kas kitka.
 13. mellowhype

  mellowhyperino abusina savo admin

  Esu SpecAdmin, buvo suteiktas adminas man su Nighty būtent CkSurf serveriuose, būtent tokiem dalykam, kad jūs va tokie kurie nemokat surfint nerašinėtumėt Rtv ir nekeitinėtumėt mapu, prailginam,kad pasiimt kitų žmonių WR. Įrodymu neturi jokių matau, o gagą gavai nes įžeidei mane daugiau nelabai turiu ką nepridurt. Level serveriai tam ir skirti, kad įveikt kitų rekordus, o ne žaist ištisai utopia, ar kitsune geros dienos. P.S 90min sakai, kas iš to pasiemėm wr ir pakeitėm tą mapą, visiškai niekas nesiskundė vienintelis tu čia gązdinai kažkuo, jei nesugebi surfint tokių map kaip tier1 kam išvis žaist? sakėm mokinkis pereik mapą, o tau matau nė motais.
 14. mellowhype

  Free CS:GO keys no scam 100% legit

  Ačiū! Patikima!
 15. mellowhype

  Free CS:GO keys no scam 100% legit

  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=441257435&token=fH6J1qMX
×