Jump to content

mellowhype

Member
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

About mellowhype

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. Tikriausiai ponas Echo per daug užimtas yra kitais reikalais, tai net pamiršes kelias serverio taisykles na nieko visiems pasitaiko.
 2. Ištrynk map ir csgo/maps ir veiks.
 3. Tu gal daugiau JB pažaisk, jei wardenas duoda komanda ji galioja. Wardenas buvo Miki jis davė komanda kad teroristai nešneka visa rounda ir pasakė jog galiu kalbėt, bet turbūt klausaisi kažko kito. Rakink tema bullzai, beviltiška su vaikais aiškintis čia kažką.
 4. Buvo komanda jei sėdi ct ir nesugebi isiklausyt vadinas nereikia būt išvis ct. Dienu taip ar taip nevedi tiesiog sėdi, kad būt ct. p.s dėl mic paklausk betkokio prižiūrėtojo, kad visur N-15 mic, taip, kad viskas čia gerai
 5. banas ne free, jei buvo pasakyta, kad galiu kalbėt vadinas galiu. 15 neturi sėdi Ct dar viena priežastis kodėl gavai baną, 60min banas praeis galėsi grįžt.
 6. Auto Bhopas čia, be strafe gauna speeda, supraščiau jeigu strafe darytu ir gaudytu speeda pats galiu bhopint su space JB serveryje ir strafindamas išgaut speeda, bet čia jokiu strafe tiesiog bhopas vienoje linijoje ir gaunamas speed. Taip, kad čia yra auto bhop scriptas.
 7. Nera jis ctbanliste, vadinas bano jis neturi arba banas nebuvo perm ir jau pasibaige, nes kolkas nemaciau ne vieno, kad banintu perm.
 8. Čia jeigu gavai perm baną tai atbanins manau, pagal viską neturėjai gaut perm, o apie 1h ir jeigu toliau tai kartotusi ir eitum į Ct be mikrofono, būtu jau galima perm baną CT dėt.
 9. I Ct be mikrofono eiti isvis draudziama.
 10. Kas pildys į JB siūlyčiau pasitart su manim @Bullzai, serveryje būnu dažnai labai ir matau kaip žmonės, bendrauja, kaip elgiasi pagal taisykles ar ne. Kazba tikrai labai daug stumi ant žmonių, kiekvienas tau neįtinkantis yra, daugelis nemoka šiuo metu tikrai elgtis serveryje kaip pridera, bet stengiamės šitai sutvarkyti su esamais prižiūrėtojais kiek galime, bet nevisi dar ir patys supranta kaip reikia ten viską daryti. Kolkas tikrai nematau ne vieno gero kandidato į JB, bet atsiradus taisyklėms tikiuosi visi su jom susipažinsite, elgsitės padoriai, bendrausite kaip pridera ir tuomet manau galėsit pildyt į JB prižiūrėtojus, o manau kol serverys yra BETA versijoje užteks ir esamų prižiūrėtojų. Peace.
 11. Visiškai pritariu dėl paprasto jailbreak, kad ir atskiro serverio ir padaryt juos du . Hide & Seek, bei bhop tuo pačiu tikrai praversu pagyvinti visa vimo dar labiau
 12. Jailbreak, Bhop serveris su timeriu, HNS normalus that's all we need my man.
 13. bachūras tas toresitas mažiau verk, eit miegot reikėjo ir mute būtu praėjus.
×
×
 • Create New...