Jump to content

halasight

Member
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

About halasight

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki, noreciau kandidatuoti i priziuretojus vimo minigames serveryje. Man 19 metu, serveryje lankausi daznai, puikiai su visais sutariu. Gmail- ugnius.k90@gmail.com skype- ugnius.k tlf.nr-865480447 Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/ pagarbiai HALA.
 2. Sveiki, gero bahuro Kingspaw prasymu turiu pasiulyti kelis naujus zemelapius naujame minigames serveryje: (zemelapius vertinu savo nuomone) 1. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=497221390&searchtext=mg_gruber -mg_gruber_multigames, klasikinis minigames zemelapis su keliais pasirinktinais zaidimais jame. (vertinimas:8/10) 2. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=815817061&searchtext=cp_castle - Cp_castle, zemelapis kuriame 2 komandos bando uzimti visus objektus kovodami. (vertinimas:8/10) 3. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=369797639&searchtext=mg_mario+pa -mg_mario_party, turbut geriausias visu laiku multigames zemelapis. (vertinimas:10/10) 4. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=850490634&searchtext=br_killzones -br_killzones, battle royale tipo zemelapis, kuriame kiekvienas zaidzia uz save. (su duju zonomis) (vertinimas:8/10) 5. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=500852664&searchtext=br_flood -br_flood, battle royale tipo zemelapis, kiekvienas uz save, lipdamas aukstyn nemirsti nuo vandens zonos ir randi vis geresnius ginklus. (vertinimas:9/10) 6. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=770050497&searchtext=mg_grands -mg_grands_multigames_v1_1, klasikinis multigames zemelapis. (vertinimas:7/10) 7. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=581322564&searchtext=wipeo -mg_wipeout, jokiu kliuciu laidos zemelapis kuriame lenktyniaujama iki pabaigos stengiant isvengti mirties. (vertinimas:7/10) 8. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=465076604 -mg_swag_multigames_v7, klasikinis multigames zemelapis su daug pasirinktinu zaidimu. (vertinimas:9/10) Nuosirdziai, buves VIMO DJ- halasight.
 3. Sveiki, siandien i casual idejot nauja anti cheat sistema. Manau gerai, kad rupinates serverio gerove, bet anti cheatas dabar gaudo ir nekaltus. Zmones su dideliu sensitivity yra kickinami, o as pats serverio DJ gavau BAN 120min uz scriptus, siuo atveju scriptas buvo (slam) programa per kuria leidziama muzika serveryje. Prasau sutvarkyti taip, jog anti cheatas nereguotu i slam. Aciu uz jusu laika. -halasight
 4. Dq uz puiku gida. Nebereikes man aiskinti kaip gauti V.I.P
 5. Baudžiam Tomuka, galvą į giljotiną.
 6. halasight

  pagalba dj

  Sveiki, kaip dauguma žinote tapau naujas "Vimo" serverio dj. Norėdamas jums palaikyti gera nuotaiką bei motyvaciją, norėčiau sužinoti kokias dainas jūs mėgstate ir labiausiai norėtumėte išgirsti serveryje. Taigi, nesidrovėkit ir meskit dainų pasiūlymus čia. P.S. Prašyčiau duoti po kelis dainų pasiūlymus ir nespaminti forumo dėl kreditų. Ačiū.
 7. Koks tavo nick žaidime? halasight *Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių? niekados *Kodėl nori būti Vimo DJ? Serveryje daznai leidziu muzika, todel zmones pasiule man cia sudalyvauti. *Tavo Steam link. https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/
 8. Sveiki, realiai paziurejes visus replay nieko ispudingo nepamaciau. Priespaskutiniame replay tik praejus teleporta buvo fishy, bet manau, jog cia tiesiog jo reakcija, ne veltui LEM rankas bei vienas geriausiu serverio zaideju, o tas flikas manes visiskai nenustebino ir pats daznai tokius pataikau. Mano nuomone jam reiktu nuimti BAN, o jei vis delto toliau jaudinates, jog jis cheatina, tada stebekit ji toliau.
 9. halasight

  Admin

  šiuo metu jis daro vote dėl mute. Jei surenka 50 procentų jis yra mutinamas.
 10. Aš matau, kad tu bandai atrodyti čia protingas ir bandai kažką įrodyti, bet tiesiog liaukis.
 11. Kam pasiduosit? Tiesiog pretenduoju į prižiūrėtojus. Niekam proto nemalu.
 12. Tavo žodžiai kaip tik rodo, jog turi nepykanta man. Baik įžeidinėti žmones bei baik nusikalbėti.
 13. Kaip ir sakiau tu tiesiog perdedi ir nesuprantu , kodėl tu prie manęs kabinejes? Nieko aš nešnaudoju. Vėlgi tiesiog buvau draugiškams jiems kaip ir visados. Ir jokio momento nelaukiau, juk neturėjau būti įžulus žmonės tuo momentu?
 14. Matyt užsisvajojai ar pataikei į ne tą serverį, nes taip niekad nebuvo.
 15. Kaip ir sakiau, aik įžeidinėti žmones. Dauguma susikūrė vimo paskyras, kad gautų v.i.p ir aš su šituom nebuvau susijęs, tiesiog taip atsitiko, kad serveryje buvau tuo metu ir draugiskai elgiaus su jais, todėl jie dabar mane palaiko. Dėl Spartos tai, net neįsivaizduoju kodėl jį čia prikišai. Ir todėl, kad mes nesutariam dėl to, tu įžeidinėji kitus, tai nereiškia, jog tu turėtum išgalvoti savo visiškai nerealistiškas teorijas ir skleisti jas.
×
×
 • Create New...