Jump to content

baba

Member
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

1 Follower

About baba

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. baba, 18, https://steamcommunity.com/profiles/76561198113798946/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba? Noriu padaryti serveri geresne vieta žaidėjams ir visai bendruomenei. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Esu, (reklamos nedarysim), jailbreak tipo serveryje, beveik metai laiko. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? ForFun. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Prisidėčiau tuom kad, prieš baudžiant žaidėją visada pirmiausia rasčiau svarią priežastį kodėl žaidėjas tos bausmės nusipėlnė, visada bausmės trukmė nustatyčiau pagal nusižengimo aplinkybes bei žaidėjų nusiskundimus. O šeip yra minčių su pluginais kas serverį paverstu unikaliu. Taip pat yra minčių dėl eventinių dienų. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Manyčiau DaTroller mane pilnavertiškai palaikytu ir tikrai rekomenduotu į jūsų community gretas.
 2. Galiu atsiusti i discorda uz ka gavau, ir galiu viska paaiskint.
 3. Ar as kazka minejau kad juos ginu uz DDOS atakas ?
 4. Parodyk bent vieną mano grasinimą DDOS atakomis, tada kitaip snekesim, o dabar neskleisk nebutu ereziju.
 5. Tai štai kaip jūs atsidėkojat už tai kad stengiausi ir tau visus naujus mapus atsiunčiau i FF.
 6. na bet palauk, dabar pažiūrėkime į jo istoriją viso laiko banų ir mute, ir mano???
 7. Prašyčiau gerai viską dar kartą permastyti dėl mano bausmės.
 8. Nusižengimas - pastovūs ižeidinėjimai po MUTE IR GAG, 4 dienu banas, o aš gavau 2 mėnesių silence už tai kad reiškiu savo nuomonę, nors mano viso laiko kiek esu žaides šitame serveryje istorija yra visiškai švari, neturiu nei vieno bano, neturiu nei vieno silence, ir jūs mane apdovanojat už tai 2 mėnėsius silence.....
 9. Nesistengiu vystyti pykčio, durnai skamba, norėjau ieškoti teisybės, o dabar jau pats nežinau ko ieškau, manyčiau tiesiog nenorėjau prarasti viso šio ryšio su serverio žaidėjais, bet galiausiai beieškodamas kaip juos išteisinti pats gavau tokią pačia baudą. Tik ar aš nusipelniau 2 mėnesių silence už paprasčiausia minčių dėstymą?
 10. *Kadangi nori įžeisti DaTroller, tai jau esi neadekvatus debilas, nes diskusija, o ne įžeidimai yra sprendimas.* labai įdomu, bandant pateikti šį pavyzdį ižeidžiant mane. Žmogu kuris stengiasi išteisinti kitus nors pats stengiasi ir dega daugiausiai. Ir kaltas esu mažiausiai, demo yra, prašom pažiūrėti į mano neadekvatumą.
 11. Amm klausimas, ar iš mano pusės bent vieną grasinimą išgirdai ? O dėl jų žargono kalbant su remiu, galima lengvai argumentuoti, Remis paprastai tariant labai daug prasiskolines iš visų serverio žaidėjų.
 12. Matai, viskas priklauso nuo žaidėjo, kaip jis tai priima, šiuo atveju SomeOnas asmeniškai yra geras serverio draugas, su kuriuo išties malonu žaisti ir padėti serveriui plėstis, šiuo atveju gali paklausti pačio SomeOne, kokia jis turi susidares nuomonę apie mane ar ta pati rokelicA, Bei kaip jis reguoja į jūsų taip vadinamas patyčias.
 13. Bet tai ir nereiškia kad jie į tai turi ir pretenzijų, norėčiau paklausti dar vieno dalyko, ka tokio šiame demo neadekvataus padariau kad nusipelniau 2 menesių silince ?
 14. Ačiū Kimetsu už dvipusį palaikymą.
×
×
 • Create New...