Jump to content

Bullzai

Administrator
 • Content Count

  1,026
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bullzai

 1. Kokiam serve, koks map ir kokiu laiku tai įvyko?
 2. Bullzai

  Raikkub

  I forgot to ask for your steam account as well, you didn't mention it so we basically don't know who you are.
 3. Bullzai

  Raikkub

  Tell us few things first: • when did it happen (approximately) • in which server did that happen • if you know the players' name who banned you, that would be helpful as well. With the given info we'll be able to watch the full demo and see the full situation for ourselves and only then we'll be able to help you.
 4. Bullzai

  Unban

  Parašyk dar kartą.
 5. Tavo IP banintas. Jei nori platesnės info, rašyk temą pgl anketą.
 6. Bullzai

  storas

  Antrasis pasaulinis karas prasidėjo 1939m. Ar laimėjau šį faktų mūšį? @Deivius1 galima ir be pamenkinimų bendraut, džiūvėsi
 7. He still has a point @Moi'zy. You always have to spectate the player before banning, unless he's an obvious cheater, e.g. spinbot.
 8. Bullzai

  Pasiūlymas

  Dėkui už pasiūlymą ir pastangas, tačiau voteban jūsų paties labui nebus įdėtas. Šią problemą spręsiu kitais būdais.
 9. Bullzai

  BOGA / Mute

  Tai čia jūsų pagrindinis skundas yra, kad jis nespectatinęs žaidėjų banina juos? Ir tokį įvaizdį duodat susidaryt, jog jis tai daro kiekvienam naujam 0 lvl acc?
 10. Bullzai

  unban

  nustok naudoti Bitės mobilų internetą ir pasibaigs.
 11. čia jau @Deivius1 pakomentuos.
 12. Dar svarstau ar padaryt pigesnius item, ar duoti galimybę gauti 2x daugiau kebabų. Greitu metu (šį mėn) bus padarytas arba vienas, arba kitas dalykas.
 13. Bullzai

  unban

  Jau matau esi unbanintas, tiek tavo prieš tai naudotas IP tiek tavo steam paskyra. Smagaus žaidimo.
 14. Bullzai

  unban

  Ar tu nori pasakyti, jog neturi kito interneto namie, ar nėra sąlygų įsigyti jo, nes gyveni vidury miškų ir vienintelis internetko tiekėjas yra bite su savo bevieliu internetu? Plačiau apie savo situaciją pasakok, nes tokiais tempais banas liks ir tiesiog pasimirši tarp visų kitų banų.
 15. Visi Tavo banai, ir taip, drįstu sakyt, kad Tavo. O sakau Tavo, nes dėl tokių veikėjų kaip Tu, teko atnaujinti man sistemą, kurią naudoja prižiūrėtojai atsekt Jūsų visą background, kad priimt kuo tikslensį nuosprendį ir atskirt katrie meluoja, katrie tiesą sako. Eikime prie faktų: Pusę iš šitų ACC turi šviežius VAC. https://steamcommunity.com/profiles/76561199057351639 https://steamcommunity.com/profiles/76561199057290551 https://steamcommunity.com/profiles/76561199058489072 Tu iš šito IP pirmą kartą prisijungei prie mūsų 2020-04-29 21:58:16 ir dar su tuo pačiu Tinginys acc. Patikrinus, kokiam tiekėjui priklauso Tavo IP, matome tokį užrašą ties hostname "static.zebra.lt" - kas reiškia, kad Tavo IP turi labai MAŽAI šansų pasikeisti. (Žiūrėti #1 priedą apačioje). Banas gautas 2020-05-13 10:06:05. Paskutinį kartą jungeis su savo altu 2020-06-08 20:47:53 - https://steamcommunity.com/id/bumbumas Atsižvelgus į visus šituos faktus, darau išvada, kad tai Tu ir pridursiu, kad visi žmonės klysta, tad geriausi šansai gaut unban - prisipažint, susiprast, jog padarei klaidą ir atsiprašyt IR tik tuomet bandyt surast komprimisą, o ne gaišint mano bei prižiūrėtojų laiką tokiomis temomis. Priedai: #1
 16. Ant tavo IP yra rastas kitas BAN. O štai ir tas kitas acc So in other words. Begone twat.
 17. Bullzai

  unban

  banas nuimtas.
 18. Bullzai

  unban

  Tave užbanino sistema automatiškai, kadangi tavo IP adresas yra banintas. Pirmas banas buvo gautas ant ECHO numestos paskyros. Nežinau kodėl nusprendei naudot bitės mobilų internetą, su naujai kurtu ACC, tačiau kiti Lietuvos piliečiai tai daro su tikslu eit cheatint. Tad tau belieka arba naudot normalų internetą (nes darau prielaidą, kad tiesiog kažkokiu nežinomu tikslu nusprendei naudot mobilų internetą) arba papasakoti situaciją pilnai iš savo perspektyvos, nes mes tik spekuliuoti galime iš turimų duomenų.
 19. Dėl šventos ramybės, galiu nuimt tau tą ban. Tuomet galiu vėl užmest, su reason "Multiple VAC banned acc". Turėtų pagal idėja patenkint visus tavo norus, nes jei prašysi parodyt tuos ACC - pakaks šią temą numest. Win-Win?
 20. Teko apsilankyt tau Forumas -> Skundai -> Kaip užpildyt skundą? Čia dar linką numesiu, kad lengviau surast būtų, nes dėja, tik po tinkamai užpildytos anketos galėsime atsakyt į tavo klausimą. https://vimo.lt/forums/topic/467-gavai-bausmę-kaip-užpildyti-temą-how-to-file-a-complaint
 21. Bullzai

  Izeidinejimai

  Nah nah nah nah, čia taip nevyksta @Deivius1. Pritariu tik dalinai tau, tačiau problema toli gražu nebuvo išspręsta. Turiu pripažint, jeigu tai vyko juoko forma, gan juokingas 'bajeris', tačiau jeigu tu konkrečiai jam rašei net į PM, kad nustotų taip daryt, norėčiau kad įkeltum ScreenShotus čia. Iš tavo trumpo teksto, eina suprast, kad jau kuris laikas vieną kitą pažįstat, jog einat MM ir pasakojatės vienas kitam tokius dalykus, pirma man šovus idėja buvo, kad jis tiesiog traukė per dantį Tave, ir galvojo kad suprasi, jog draugiškai, tačiau Tavo šita sukurta tema byloja priešingai. Norėčiau kad plačiau papasakotum, kaip kas ivyko ir kokie tie jūsų santykiai su Boga, ir tuo pačiu iš Tavęs @Boga norėčiau išgirst pasiteisinimą ar bent paaiškinimą, jeigu žmogus tau net į PM rašė ir prašė/liepė nustot, ir tu toliau taip darei - kodėl? Manau suvoki, jog tai nėra toleruojama.
 22. Nelabai ir reikia mums tuomet nesupratingu žmonių serveryje. Smagios vasaros.
×
×
 • Create New...