Jump to content

--->>>[S]aVa[S]<<<---

Member
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by --->>>[S]aVa[S]<<<---

 1. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Esu Savas, man yra 16 metų. Mano Steam: https://steamcommunity.com/id/Savuukas/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba? Esu linksmas, bet ir tuo pačiu drausmingas. Jau gana senai žaidžiu Vimo projekte. Žmonės kurie pažeidinėja taisykles - drausminu, taip pat aktyviai padedu susitvarkyti su iškilusiomis problemomis / sunkumais, bei greitai priimu sprendimus. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Taip, šiuo metu esu "support-pagalba" - Vimo.lt projekte. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? Classic surf serveryje (surf prižiūrėtoju). 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Prisidėčiau prie projekto, su Discord serverio tobulinimu (ką ir dabar darau), bei norėčiau padėti per event'us. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Ka$haras, Echo.
 2. Ryt ryte peržiūrėsiu demo ir bus viskas aišku.
 3. Niekas neturi bausti už tokius dalykus, kaip clan tag keitimasis. Tu gali situacija aprašyti už ką tu gavai ban? Gal tu išviso gavai ban už aim'ą. Matau, kad gavai ban už multicheat. Bet neturi baust už clan name changer'i.
 4. Hey, Ban is false. Admin will be warned. Have a nice day.
 5. Žiūrint, dar kokia tavo reklama buvo.
 6. Ban'as pasiliks, nes turi vac ban'intą account'ą. Gali ban'ą išsipirkti pas Bullzai#0652 parašęs jam į discord'ą, arba palaukti pusę metų ir bandyti prašyti dėl unban, jei neturėsi daugiau vac'intu account'u ir jau bus bent jau praėja 90-180 dienų nuo paskutinio vac.
 7. Sveikas, Kaip tu galėjai po metų ban'o grįžti, kai tavo steam account'as prieš pora dienų sukurtas . Pažiūrėjau ban reason. Ban'as ne už nieką tiesiog nereikia cheat'inti
 8. Sveikas, taip daviau ban, dėl to, kad kai prašiau main nepateikei (ignoravai tikriausiai, nes aš spaminau per chat'a, kad atkreiptum dėmesį.) Tūrėtu tave greit atbaninti.
 9. aiškiai dar kartą perskaityk jei kažko nesupratai.
 10. Peržiūrėjau demo: "Juse", "FeraLol", "Mindaugas", "Deja vu": Jūs gaunate po 1 dienos mute.
 11. @WheaRe Heyy, can you write everything in English?
 12. Sveikas, Peržiūrėsiu demo dabar. Maniau, kad jau senai šitas reikalas padarytas. Gal gali tiksliai parašyti: serva/map'a/laika(data). Nes, dabar surast kuriame tu serveryje žaidei yra sunku. P.S radau.
 13. Kai kam tas tavo "juoko forma" - gali būti labai įžeidžiama. Tad tą savo "juoko forma" pasilik sau. Jei gavai įspėjimą tai ir apsiramink. Kas dar neaišku? Jei žmogui nepatinka, tai nepatinka. 16 likiniai? Ką tai keičia? Manau dauguma 14 mečių už tave ir protingesni, ir geriau rašyti moka.
 14. Sveikas. Gali pasakyti: map ir laiką. Pažiūrėsiu demo. Bet, sprendžiant iš tavo jau "mandagaus rašymo", kad "gag" tikrai ne už nieką.
 15. Yeah, map'ą galima būtu mažinti iki kokių 2700 size.
 16. Dėl cheater'ių, rašyk i discord'ą. Labai greitai sureaguos. Štai link'as i discord'ą ir jo kanalą apie cheater'ius: https://discord.gg/VzDR9Cfe5s
 17. Dar vienas pasiūlymas, jei rašai į forumą rašyk pagarbiau ir visiem suprantama kalba
 18. Tai jei tu neprivalai kiekvieno žiūrėti, tai tu ir nebanink.
 19. Tam, kad taip neatsitiktu, reikia naudoti console. sm_ban "nickas" 0 "reason" . O, geriausia kviesti prižiūrėtoją, jei dar gerai nesi įvaldęs admino privilegijų.
 20. Ar tu tuom tikras, kad prieš metus žaidei? Matau iš ban'ų, kad du kartus esi gavęs dėl dinaminių ip atvejų. Turbūt galėjo buti ip sutapimai su cheaterio ip. Arba, kaip sakai "pardaviau acc", o ištikrūjų tu jo nepardavei ir būvai atėjas į vimo "pa'cheat'inti" ir taip gavai ban vimo serveryje ir bandai dabar tiesiog jungtis su kitu acc lyg niekur nieko. Nežinau kodėl šitas ss įsikėlė - ištrinu, bet vis tiek atsirada.
 21. Sveikas, Pasakyk laiką ir žemėlapį (map). Peržiūrėsiu demo. Nes, ką dabar parašei, sunku yra suprasti. Peržiūrėjas demo pažiūrėsiu ar klaidingai gavai gag ar gavai pelnytai. Tie kurie stumė ant "Maksim:D" už nugaros jam, bus nubausti. (Atsižvelgiant į tai ar pats "Maksim:D" prieš įšeidamas "parukyt" nebuvo nieko pats pasakęs ižeidžiančio.)
 22. Sveikas, pasakyk: Laiką kada gavai ban ir map'ą.
×
×
 • Create New...