Jump to content

Cham_as

Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

1 Follower

About Cham_as

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mačiau atbaninot kelias kolegas, tad norėjau pasiteirauti kaip dėl mano situacijos, ar būsiu atbanintas.
 2. Cham_as

  Zap banned

  Lygiai tas pats ir man buvo, tenka laukt.
 3. Cham_as

  ban'as (777)

  Visus tam paciame mapa banina, tai gali būt dėl to pačio.
 4. Cham_as

  Free ban?!? XD

  Taip pat tas pats, žadėjo. kad peržiūrės demo, tai turbūt ir tau teks luktelti.
 5. Taip, po prisijungimo supratau, kad tai buvo klaida. Antrą paskyrą esu susikūręs dėl CS:GO Operation Pass, su paskyrų keitimu nėra niekuo susiję.
 6. Taip, ankščiau buvau cheatinęs, bet tai buvo prieš 7 mėnėsius ir nuo tuo laiko, buvau prasivalęs kompiuterį (atkūręs į gamyklinius parametrus ne vieną kartą), bei cheatus jau seniai buvau išsitrynęs, tad nemanau, kad buvau išbanintas dėl šios priežąsties. Be to, po bano iš serverio gavimo buvau prisijungęs ir į kitus, gana populiarius, community serverius, kurie taip pat turi anti-cheat, bei žaidžiu faceit (6 levelio), tad po praeito vaco jokių cheat'ų, bei kitų papildomų programų, kurios yra susijusios su cheatinimu neturiu. Potriaukio cheatinti nėra ir be cheatų esu pražaidęs daugiau 700 h. Kaip ir minėjo Bullzai, anti-cheatas mane užbanino dėl AntiAim Fake Up/Down 90°, kuris kaip sakė SaVaS manoma, kad yra bugas, tad nemanau, kad yra priežastis prie šio bano daugiau prikišti cheatus, ar mane kaltinti, kad aš juos naudojų.
 7. Demo yra. Kaip minėjo demo bus peržiūrėta, ir pastebės, kad ne tik man taip atsitiko
 8. Rašiau ne savo temoj, nes pamačiau, kad žmogui atsitiko ta pati problema.
 9. Aš irgi manau, kad turėtumet peržvelgti demo (jei įmanoma 10-20 min prieš man gaunant baną) ir paspectatinti kitus žaidėjus, ypač "ups" ir jei neklystu "M5 5UKA"
 10. Taip, jei reikia, dar kartą sakau, kad galiu pabandyt susisiekt su kitais žmonėm, kurie buvo apie tai man užsimine prieš man gaunant baną. Nesakiau nieko, nes jus jau buvote paminėjęs, apie ta AntiAim. Galvojau suprasit apie ką kalbu.
 11. Man taip pat pasikartojo tikrai daugiau nei 7 kartus. Nebuvo ir man kituose serveriuose, žaidžiau apie 30-1h. Nei bano, nei žiūrėjimo į dangų nebuvo.
 12. Taikiklio metymas į dangų.
 13. Buvau aš parestartines cs, keleta minučiu viskas vyko sklandžiai, bet poto vėl prasidėjo. Kiek žinau, žaidėjams "ups" "DeezShadow" "♣ LagunaMatata ツ" buvo lygiai tas pats su žiūrėjimu į dangų, bet bano negavo. Bano negavimo priežastis gali būti, kad jiem tai buvo tik kelis kartus.
 14. Jus buvote pats paminejas ir as pranesiau, kad ne man vienam tai buvo atsitike. Įvykimo priežasties nežinojau, tad negalėjau pasakyt dėl ko man tai įvyko. Taip pat buvau nuėjas į kitus serverius, kuriuose šitos problemos neiškilo.
 15. Ta pati problema. Taipogi buvo šis bugas ir po kelių minučių buvau išbanintas anticheato.
×
×
 • Create New...