Jump to content

LuKaSo ;))))

CS : GO Warden
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LuKaSo ;))))

 1. LuKaSo ;))))

  unmute

  Sveikas , savo steam'o profilio linka pateik prašau.
 2. LuKaSo ;))))

  ip banas

  Sveikas , prašom pateikti savo steamo paskyros linka , kitu atvėju niekuo padėt negalėsim.
 3. LuKaSo ;))))

  Banas

  kitą kartą užpildyk anketą pagal šabloną , kadangi turėjau drauguose, susiradau steamo profilio link'ą pats . Atbanintas.
 4. Geriausia Vimo discorde arba parašius prižiūrėtojui/moderatoriui privačiai. Free ban'ų niekas nedalina , kas reiškia , kad bausmė pelnyta. Teks išlaukti tą savaitėlę.
 5. Tai kai matai tokius dalykus pranešti gali , o ne pats daryt ir tikėtis , kad negausi bausmės kaip tavo matytais atvėjais.
 6. Prašom , priežastis pateikta,
 7. LuKaSo ;))))

  gag

  Ponas labiau savęs žiūrėkites , pastaruoju metu labai jūsų daug visur. Gal derėtų pačiam išlįsti į minėtą lauką , ir pravedinti galvą nepasakojus kaip , kam , ką daryti. Atsirado žinovas kuris ispėjimus dėl nemokėjimo elgtis su adminu, gauna dažniau nei bet kuris kitas projekto "kleckiukas" .
 8. LuKaSo ;))))

  Unban

  Jeigu turi paskyra su vac'u , gauni bana ir ant dabartinės paskyros. Free unbanas suteikiamas praėjus po pusės metų nuo vac'o gavimo. Kitu atvėju dėl bano išsipirkimo gali susisiekti su Bullzai arba Datroller.
 9. LuKaSo ;))))

  Unban

  Anketą prašom užpildyti tvarkingai , pagal šabloną.
 10. LuKaSo ;))))

  ip ban

  Prašome unban anketą pildyti pagal Šabloną.
 11. LuKaSo ;))))

  Bananas

  Kartoju 10-tą kartą , turi baninta acc prieš 2 mėnesius Steam Community :: Družba dėl to , kad esi "čyteris" . Tokiems free unbano neduodame , iki kol nepraeina 6 mėnesiai po bano , neaišku dar kas per kiti tie 4 acc pas tave . Turi galimybę išsipirkti unbana pas Bullzai arba Troli , bet jeigu turėsi cheatus nesvarbu bus įjungti ar ne gausi vėl ban'ą ir mokėsi iš naujo . Tikiuosi iš 10 karto sugebėsi suprasti , geros dienos.
 12. LuKaSo ;))))

  bananas

  Sveikas , savo steamo paskyrą pateik.
 13. hype hype ^ hype hype ^ hype hype ^ hype hype ^
 14. Nauja paskyra , tokias turim tikrint . Mes nežinom kas per veikėjas esi ir kokias paskyras turėjai prieš tai . Serve buvo tavęs normaliai paprašyta , išsidirbinėjai tai viską kitaip sutvarkėm . Turėsi pamoką daryti kas tavęs prašoma yra . Kas čia kur nevykęs išvadas darykis kokias nori , bet kai žmogus nesuvokia paprastų dalykų, irgi nieko gero apie tavę nepasako ^^ . Jeigu dabar necheatini nėra jokiu garantijų , kad necheatinai vakar . Dėl ko ir tikrinam naujas (įtartinas paskyras) kurios , gana dažnai būna sukurtos gavus ban'ą ant Main paskyros. Anyways situacija išsiaiškinta discorde , statusas - unbanned .
 15. Reasonas buvo tau parašytas , prašiau pateikti maina . Sakei turi 30 acc bet nė vieno nepateikei , Tai dabar turėsi laiko paieškoti ką mums pateiksi, nes žaidi ne kaip 150 h turintis žaidėjas .
 16. Banas pelnytas , tartis dėl unbano išsipirkimo gali su, Bullzai arba DaTroller. Geros dienos.
 17. Steamo profilio linka numesti prašom. Pridedu video kaip tai padaryti , jeigu netycia nemoketum:) .
 18. Sveikas , unban anketa reikia kurti pagal duotą šabloną . Kitas dalykas pateikti savo steamo paskyros linka , o ne nickname'ą reikia . Kurti naujos anketos neprašysiu , bet kad atsiųstum steamo url visgi norėtumem.
 19. Sveikas , na va gavęs ban'a jau puikiai gali apibūdinti situacija . Žaidime žodį kas 3 roundus pešti reikia . Atbanintas , gero vakaro.
 20. Prašom užpildyti unbano anketą pagal šabloną . Anketa atmesta. Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint) - Complaints - Vimo.lt
 21. LuKaSo ;))))

  banas

  Sveikas , banas gautas nuo mūsų sistemos anti cheato , vadinasi pelnytas . Dėl unban išsipirkimo susisiekti gali su Bullzai arba Datroller . Gero vakaro .
×
×
 • Create New...