Jump to content

LuKaSo ;))))

CS : GO Warden
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LuKaSo ;))))

 1. LuKaSo ;))))

  gag

  Ponas labiau savęs žiūrėkites , pastaruoju metu labai jūsų daug visur. Gal derėtų pačiam išlįsti į minėtą lauką , ir pravedinti galvą nepasakojus kaip , kam , ką daryti. Atsirado žinovas kuris ispėjimus dėl nemokėjimo elgtis su adminu, gauna dažniau nei bet kuris kitas projekto "kleckiukas" .
 2. LuKaSo ;))))

  Unban

  Atbanintas.
 3. LuKaSo ;))))

  Unban

  Jeigu turi paskyra su vac'u , gauni bana ir ant dabartinės paskyros. Free unbanas suteikiamas praėjus po pusės metų nuo vac'o gavimo. Kitu atvėju dėl bano išsipirkimo gali susisiekti su Bullzai arba Datroller.
 4. LuKaSo ;))))

  Unban

  Anketą prašom užpildyti tvarkingai , pagal šabloną.
 5. LuKaSo ;))))

  ip ban

  Prašome unban anketą pildyti pagal Šabloną.
 6. LuKaSo ;))))

  Bananas

  Kartoju 10-tą kartą , turi baninta acc prieš 2 mėnesius Steam Community :: Družba dėl to , kad esi "čyteris" . Tokiems free unbano neduodame , iki kol nepraeina 6 mėnesiai po bano , neaišku dar kas per kiti tie 4 acc pas tave . Turi galimybę išsipirkti unbana pas Bullzai arba Troli , bet jeigu turėsi cheatus nesvarbu bus įjungti ar ne gausi vėl ban'ą ir mokėsi iš naujo . Tikiuosi iš 10 karto sugebėsi suprasti , geros dienos.
 7. LuKaSo ;))))

  bananas

  Sveikas , savo steamo paskyrą pateik.
 8. hype hype ^ hype hype ^ hype hype ^ hype hype ^
 9. Nauja paskyra , tokias turim tikrint . Mes nežinom kas per veikėjas esi ir kokias paskyras turėjai prieš tai . Serve buvo tavęs normaliai paprašyta , išsidirbinėjai tai viską kitaip sutvarkėm . Turėsi pamoką daryti kas tavęs prašoma yra . Kas čia kur nevykęs išvadas darykis kokias nori , bet kai žmogus nesuvokia paprastų dalykų, irgi nieko gero apie tavę nepasako ^^ . Jeigu dabar necheatini nėra jokiu garantijų , kad necheatinai vakar . Dėl ko ir tikrinam naujas (įtartinas paskyras) kurios , gana dažnai būna sukurtos gavus ban'ą ant Main paskyros. Anyways situacija išsiaiškinta discorde , statusas - unbanned .
 10. Reasonas buvo tau parašytas , prašiau pateikti maina . Sakei turi 30 acc bet nė vieno nepateikei , Tai dabar turėsi laiko paieškoti ką mums pateiksi, nes žaidi ne kaip 150 h turintis žaidėjas .
 11. Banas pelnytas , tartis dėl unbano išsipirkimo gali su, Bullzai arba DaTroller. Geros dienos.
 12. Steamo profilio linka numesti prašom. Pridedu video kaip tai padaryti , jeigu netycia nemoketum:) .
 13. Sveikas , unban anketa reikia kurti pagal duotą šabloną . Kitas dalykas pateikti savo steamo paskyros linka , o ne nickname'ą reikia . Kurti naujos anketos neprašysiu , bet kad atsiųstum steamo url visgi norėtumem.
 14. Sveikas , na va gavęs ban'a jau puikiai gali apibūdinti situacija . Žaidime žodį kas 3 roundus pešti reikia . Atbanintas , gero vakaro.
 15. Prašom užpildyti unbano anketą pagal šabloną . Anketa atmesta. Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint) - Complaints - Vimo.lt
 16. LuKaSo ;))))

  banas

  Sveikas , banas gautas nuo mūsų sistemos anti cheato , vadinasi pelnytas . Dėl unban išsipirkimo susisiekti gali su Bullzai arba Datroller . Gero vakaro .
 17. LuKaSo ;))))

  Banas

  Sveikas , unban anketą reikia užpildyti pagal šabloną .
 18. Sveikas , Spicy , kaip zinai forumas nera labai aktyvus , tai mano pasiulymas tau - perkelti posta i Vimo discorda, pasiulymu chaneli , esu tikras sulauksi daugiau susidomejimo sita tema ^^ .
 19. LuKaSo ;))))

  ban appeal

  Sveikas , unban užpildyti reikia pagal tam skirtą šabloną . Štai čia rasi pavizdį , kaip pildoma unban anketa . Gero vakaro.
 20. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. LuKaSo , 21 metai . https://steamcommunity.com/id/lukenzo69/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba? Gana dažnai žaidžiu publice , tai dauguma žino kad mėgstu pakalbėti . Nesu toxicas , mėgstantis pajuokauti ir bendrauti su serverio lankytojais . Būna ir konfliktų nemeluosiu tačiau , kam nepasitaiko, niekad jų nesprendžiu SpecAdmino pagalba bandau rasti kompromisą , net ir su tais žmonėmis kurie nebūna adekvatūs . Apibendrinus į prižiūrėtojus manau tinku , nes esu mėgstantis supportinti silpnesnius ar naujus žaidėjus , stengiuos prižiūrėti serverį turėdamas ir SpecAdminą ir manau tą darydavau nemažiau ir už prižiūrėtojus , palaikyti gera nuotaiką savo mediniais bajeriais ^^ ir t.t . Kodėl noriu : tai visų pirmą niekad nesiveržiau apsiimti šitas pareigas kadangi buvau ne vieną kartą adminu ir kituose projektuose ir maniau kad bus kas šį kartą apsiims šituo už mane , tačiau taip gavosi kad publice nėra labai jau daug prižiūrinčių asmenų . Dažnai girdžiu iš kitų žaidėjų net ir prižiūrėtoju , kad turėčiau ir aš užpildyti anketą . Galiausiai nusprendžiau užpildyti ir matysim ar turėsiu progą pasitarnauti Vimo.lt naudai. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Esu ir ne kartą . Štai projektai iš kurių sėmiausi patirties : 2015 CS-GO.lt , 2016 Masofke.lt ,2017 LeveliNN awp serveris , 2018-2019 Balticon (poto tapusiam ewar.lt) 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? Vieną reikšmiškai public . 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Mėgau serveryje ir nebūdamas prižiūrėtoju daryti mini eventus iš skinukų , kebabu ir panašių prizų . Manau būčiau aktyvesnis ir discorde , esu atvedęs ne vieną žaidėją į Vimo.lt tai savo rekomendacijom ir toliau siūlyčiau apsilankyti ir taip pritraukti naujų žaidėjų . Stebėdamas serverį matyčiau ko jame trūksta žaidėjams ir tokiu būdu rekomenduočiau kažkokius galimus pakeitimus publice , kadangi pasiskūsti moka visi , bet kai reikia apie tai prakalbėti nieko nelieka . Na ir kitais būdais prisidėti prie gero serverio vibe'o išlaikymo . 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Manau būtų kas galėtų rekomenduoti : @fActory @falcON? @kaciukas ^^
 21. fotkyte tai tikrai superine
×
×
 • Create New...