Jump to content

LuKaSo ;))))

CS : GO Warden
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24

4 Followers

About LuKaSo ;))))

 • Rank
  Sergeant
 • Birthday 01/29/2000

Recent Profile Visitors

798 profile views
 1. LuKaSo ;))))

  ip ban

  Prašome unban anketą pildyti pagal Šabloną.
 2. LuKaSo ;))))

  Bananas

  Kartoju 10-tą kartą , turi baninta acc prieš 2 mėnesius Steam Community :: Družba dėl to , kad esi "čyteris" . Tokiems free unbano neduodame , iki kol nepraeina 6 mėnesiai po bano , neaišku dar kas per kiti tie 4 acc pas tave . Turi galimybę išsipirkti unbana pas Bullzai arba Troli , bet jeigu turėsi cheatus nesvarbu bus įjungti ar ne gausi vėl ban'ą ir mokėsi iš naujo . Tikiuosi iš 10 karto sugebėsi suprasti , geros dienos.
 3. LuKaSo ;))))

  bananas

  Sveikas , savo steamo paskyrą pateik.
 4. hype hype ^ hype hype ^ hype hype ^ hype hype ^
 5. Nauja paskyra , tokias turim tikrint . Mes nežinom kas per veikėjas esi ir kokias paskyras turėjai prieš tai . Serve buvo tavęs normaliai paprašyta , išsidirbinėjai tai viską kitaip sutvarkėm . Turėsi pamoką daryti kas tavęs prašoma yra . Kas čia kur nevykęs išvadas darykis kokias nori , bet kai žmogus nesuvokia paprastų dalykų, irgi nieko gero apie tavę nepasako ^^ . Jeigu dabar necheatini nėra jokiu garantijų , kad necheatinai vakar . Dėl ko ir tikrinam naujas (įtartinas paskyras) kurios , gana dažnai būna sukurtos gavus ban'ą ant Main paskyros. Anyways situacija išsiaiškinta discorde , statusas - unbanned .
 6. Tu galvoji aš po metu pertraukos ble nusipirkes accounta prime čytinsiu ir prapisiu 13 euru kaip koks daunas? Nejuokauk nevykes adminas iš taves jei free banus dalini nu bbž pasižiurek demo ir viska aiškiai matosi kad nečytinu

 7. Reasonas buvo tau parašytas , prašiau pateikti maina . Sakei turi 30 acc bet nė vieno nepateikei , Tai dabar turėsi laiko paieškoti ką mums pateiksi, nes žaidi ne kaip 150 h turintis žaidėjas .
 8. Banas pelnytas , tartis dėl unbano išsipirkimo gali su, Bullzai arba DaTroller. Geros dienos.
 9. Steamo profilio linka numesti prašom. Pridedu video kaip tai padaryti , jeigu netycia nemoketum:) .
 10. Sveikas , unban anketa reikia kurti pagal duotą šabloną . Kitas dalykas pateikti savo steamo paskyros linka , o ne nickname'ą reikia . Kurti naujos anketos neprašysiu , bet kad atsiųstum steamo url visgi norėtumem.
 11. Sveikas , na va gavęs ban'a jau puikiai gali apibūdinti situacija . Žaidime žodį kas 3 roundus pešti reikia . Atbanintas , gero vakaro.
 12. Prašom užpildyti unbano anketą pagal šabloną . Anketa atmesta. Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint) - Complaints - Vimo.lt
 13. LuKaSo ;))))

  banas

  Sveikas , banas gautas nuo mūsų sistemos anti cheato , vadinasi pelnytas . Dėl unban išsipirkimo susisiekti gali su Bullzai arba Datroller . Gero vakaro .
×
×
 • Create New...