Jump to content
TipoSparta

Yes, or Not?

Recommended Posts

Sveiki, taigi, nufilmavau cheateri, ir ji isbaninau. Bet pasirodo jis gavo unban. 🙂 Taigi, ikeliu i foruma demo, viename jis cheatinta, o kitame ne, ir pamatysit kaip skiriasi zaidimas + Kur zaidzia be cheatu, demo darytas po unban. 

Smagaus ziurejimo.!

reeidusss.dem

reeidusss_2.dem

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirmas demo man neveikia, meginau tris kartus pasijungti cs išsijungia tiesiog bekraunant, o antrame demo nieko ypatingo nemačiau išties 😄 above-average playeris, bet tikrai ne top-tier. Prie to pačio pasakysiu, kad nelabai nusimanau apie cheatus, patikslinimas kurioje vietoje ir ką maždaug naudoja padėtų susigaudyti. 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Tomas said:

Pirmas demo man neveikia, meginau tris kartus pasijungti cs išsijungia tiesiog bekraunant, o antrame demo nieko ypatingo nemačiau išties 😄 above-average playeris, bet tikrai ne top-tier. Prie to pačio pasakysiu, kad nelabai nusimanau apie cheatus, patikslinimas kurioje vietoje ir ką maždaug naudoja padėtų susigaudyti. 😄

Tai tam antrame demo jis po bano zaide. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nemeluosiu tikrai atrodo kad čytinčiau nes šitie hs ore yra tsg lucky shots. Aš nemanau kad man čia apsimoka čytint nes aš ateinu čia pažaist for fun o šitie hs yra tsg lucky shots. Iš tikrųjų nesunku pataikyt tokius shot kai turi gerą sensitivity. 

 

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, Rion said:

Nemeluosiu tikrai atrodo kad čytinčiau nes šitie hs ore yra tsg lucky shots. Aš nemanau kad man čia apsimoka čytint nes aš ateinu čia pažaist for fun o šitie hs yra tsg lucky shots. Iš tikrųjų nesunku pataikyt tokius shot kai turi gerą sensitivity. 

 

Tai koks pas tave seasitivyti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes prieš, Danqis said:

Tai koks pas tave seasitivyti

Nesakysiu nes tave dar čytu palaikys 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes prieš, Bullzai said:

man irgi pirma demo kraunant issijungia counteri.

Gali but kad per ilgas? Nes siaip turetu veikt. 

44 minutes prieš, Rion said:

Nemeluosiu tikrai atrodo kad čytinčiau nes šitie hs ore yra tsg lucky shots. Aš nemanau kad man čia apsimoka čytint nes aš ateinu čia pažaist for fun o šitie hs yra tsg lucky shots. Iš tikrųjų nesunku pataikyt tokius shot kai turi gerą sensitivity. 

 

Lucky shotai nesikartoja kiekviena karta, del to ir yra lucky shot. Bet kiek matau to nesupranti tu. 

Butu gerai kad tave pastebetu priziuretojai. Jei demo neveikia, tai sekmes toliau cheatinant serve 😂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Sparta said:

Gali but kad per ilgas? Nes siaip turetu veikt. 

Lucky shotai nesikartoja kiekviena karta, del to ir yra lucky shot. Bet kiek matau to nesupranti tu. 

Butu gerai kad tave pastebetu priziuretojai. Jei demo neveikia, tai sekmes toliau cheatinant serve 😂

Tegul stebi jie tada tik laiką savo sugaištu nes nieko įspūdingo nepamatytų tai nežinau 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity.com/profiles/76561198497531854

Zaidejo kitas accountas, banintas buvo ir bachuru serve, po to gavo vaca. (bent pagal ip sutampa)
Kolkas laikinai uzdedu bana 6 menesiam pagal naujas taisykles (Vac turejimas kuriam nera praeja BENT 180dienu), kol su bullzajum issiaiskinsime detales, gal bus daugiau accountu ir galesim det permament bana, o gal tik "sutapimas". Ryt/poryt updatinsiu sioje temoje

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes prieš, Deivius1 said:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198497531854

Zaidejo kitas accountas, banintas buvo ir bachuru serve, po to gavo vaca. (bent pagal ip sutampa)
Kolkas laikinai uzdedu bana 6 menesiam pagal naujas taisykles (Vac turejimas kuriam nera praeja BENT 180dienu), kol su bullzajum issiaiskinsime detales, gal bus daugiau accountu ir galesim det permament bana, o gal tik "sutapimas". Ryt/poryt updatinsiu sioje temoje

Nu va, visi sake man kelt i foruma, as nenorejau, bet pralauzei savo principus ir ikeliau. 

Visi serve juokesi is manes kad as freebaneris ir t.t. 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Sparta said:

Nu va, visi sake man kelt i foruma, as nenorejau, bet pralauzei savo principus ir ikeliau. 

Visi serve juokesi is manes kad as freebaneris ir t.t. 🙂

 

Dar niekas neaisku, nekaltas kol neirodyta kitaip :p,

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, Deivius1 said:

Dar niekas neaisku, nekaltas kol neirodyta kitaip :p,

O tau veikia demo? Nes ten pilnai matosi kad cheatina. Bet jei ip sutampa, tai viskas cia aisku 😁

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Deivius1 said:

crashina ir man csgo bandant demo leist.

Va kur jum crashina ten jis cheatina 😁 rytoi pameginsiu numest i pm tau. As nieko nezinau del demo, kartais irasineju, bet nenaudoju. 

Kita kart filmuosiu per programa.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tai jeigu tau necrashina ir paleidzia ta demo, isijunk obs studio arba jeigu geforce turi gali ir per ji irasinet. Pasileisk demo, nufilmuok ir ikelt i youtube, tada matysim visi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Deivius1 said:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198497531854

Zaidejo kitas accountas, banintas buvo ir bachuru serve, po to gavo vaca. (bent pagal ip sutampa)
Kolkas laikinai uzdedu bana 6 menesiam pagal naujas taisykles (Vac turejimas kuriam nera praeja BENT 180dienu), kol su bullzajum issiaiskinsime detales, gal bus daugiau accountu ir galesim det permament bana, o gal tik "sutapimas". Ryt/poryt updatinsiu sioje temoje

Umm nežinau kieno čia acc bet tikrai ne mano. Ir aš bachuru serve galiu žaisti man joks ban ne uždėtas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Sparta said:

Nu va, visi sake man kelt i foruma, as nenorejau, bet pralauzei savo principus ir ikeliau. 

Visi serve juokesi is manes kad as freebaneris ir t.t. 🙂

 

Ir jie juoksis toliau visi žino kad jei, už tave kažkas geriau žaidžia yra čyteris 😕 jei gausiu bana tai man tsg free ban už nieką, čytu neturėjau ir neturėsiu. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , Rion said:

Ir jie juoksis toliau visi žino kad jei, už tave kažkas geriau žaidžia yra čyteris 😕 jei gausiu bana tai man tsg free ban už nieką, čytu neturėjau ir neturėsiu. 

Nepasakok tu pasaku, nusiimk ta privatuma nuo savo steam profilio, ar ka? Bijai parodyt kad prazaides 100hrs?  Verk toliau tam forume kad free banas. Sutvarkysiu kaip nors ta demo, ir parodysiu visiems koks tu esi pasisventes sitam projektui. Vietoi taves net nelysciau cia i viesuma forume, nes atrodai apgailetinas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , Sparta said:

Nepasakok tu pasaku, nusiimk ta privatuma nuo savo steam profilio, ar ka? Bijai parodyt kad prazaides 100hrs?  Verk toliau tam forume kad free banas. Sutvarkysiu kaip nors ta demo, ir parodysiu visiems koks tu esi pasisventes sitam projektui. Vietoi taves net nelysciau cia i viesuma forume, nes atrodai apgailetinas. 

Ooo ne ne ne aš 1.800+hr pražaides. Ir ačiū už bana sėkmės ieškot kitų žmoniu kurie cytina tik atsargiai nesuklysk nes atrodysi apgailėtinai kaip aš silveriuk 😉

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes prieš, Rion said:

Ooo ne ne ne aš 1.800+hr pražaides. Ir ačiū už bana sėkmės ieškot kitų žmoniu kurie cytina tik atsargiai nesuklysk nes atrodysi apgailėtinai kaip aš silveriuk 😉

 

Nu va koks tu protingas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Rion said:

Ooo ne ne ne aš 1.800+hr pražaides. Ir ačiū už bana sėkmės ieškot kitų žmoniu kurie cytina tik atsargiai nesuklysk nes atrodysi apgailėtinai kaip aš silveriuk 😉

 

Dar kaip ir sakiau nera irodyta kad esi cheatas ir pns. Jei gali
1. Atprivatink savo dabartini profili ant kurio gavai bana (kad rodytu valandas) Visgi zmogus gi su 105 valandom negaletu izudyti visu easily ;).
2. Pateik kitus savo accountus (visus) kurios turi ir esi zaides.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 valandas prieš , Deivius1 said:

Dar kaip ir sakiau nera irodyta kad esi cheatas ir pns. Jei gali
1. Atprivatink savo dabartini profili ant kurio gavai bana (kad rodytu valandas) Visgi zmogus gi su 105 valandom negaletu izudyti visu easily ;).
2. Pateik kitus savo accountus (visus) kurios turi ir esi zaides.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198274775922/ čia mano acc o kitu neturiu. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...