Jump to content
Deivius1

Gavai bausmę? - Kaip užpildyti temą. (How to file a Complaint)

Recommended Posts

Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/id/iskridesdangus
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
14/07/2021 apie 1h 30 1v1
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

Slamee
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Pasakiau , jog jeigu nori noscope raundu tai tegu pats pasiima juos , o ne stumia , kai kiti nušauna taip , kaip nori, todėl mane išvadino daunu, sakė, kad yra įkūrėjo draugelis ir įpiso baną.

Redaguota they/them

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@StalVH,@they/them, atsiprašome Jūsų už patirtus nepatogumus. Asmuo buvo nubaustas griežtai dėl šių įvykių. (Jo bausmes galite pažiūrėti Vimo.lt discorde>įspėjimai-black-listas kanale.)
P.S @StalVH, kitam kartui prašau nekeisti savo slapyvardžio į įžeidžiantį, nes bus taipogi pritaikyta atitinkama bausmė.

Redaguota Erniux

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity.com/profiles/76561199025039238

Šiandien maždaug 14:30. AWP only, mapo pavadinimo tiksliai nepamenu, bet žinau, kad yra didelis ir siena atskirianti puses.

Nežinau kas mane nubaudė.

Turėjau daug killų tą matcha. Top fragginau 20/4 ir iš niekur nieko rodė, connection error, atsijungė internetas keliom sekundėm, bent jau ant CSGO, bandžiau prisijungti atgal ir rodo, kad aš esu užbanintas. 

Turiu kitą accountą, kuris turi VAC ban dėl skin-changer. https://steamcommunity.com/id/youngsexymudafuka/

unknown.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

https://steamcommunity.com/id/Tarotas/

Prisijungiau į 1v1 serverį po ilgo nežaisto laiko csgo, žiuriu tokia pieva išlindo:
image.png.8392a747f670e2656c5dec32a24aaca3.png
Viena kart buvau prisijunges naudodamas VPN, bet žaidžiau kaip žaidžiau paprastai, paskui nustojau žaist aplamai counter strike nes atėjo vasara
Turiu viena vacinta accounta: https://steamcommunity.com/id/vulturestic
(Išbanino console, tapati priežastis kaip žmogaus viršuje)

Tai paaiškinkit kas čia per bajeriai 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).

https://steamcommunity.com/id/Sraro

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?

Tik užkrovė ir buvau užbanintas.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

Joks turbūt, kad auto banas dėl dinaminio IP.

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Jungiausi į serverį ir gavau ban galimai dėl dinaminio IP.

unknown.png

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-07-15 at 14:21, ツ csgoempire.com said:

https://steamcommunity.com/profiles/76561199025039238

Šiandien maždaug 14:30. AWP only, mapo pavadinimo tiksliai nepamenu, bet žinau, kad yra didelis ir siena atskirianti puses.

Nežinau kas mane nubaudė.

Turėjau daug killų tą matcha. Top fragginau 20/4 ir iš niekur nieko rodė, connection error, atsijungė internetas keliom sekundėm, bent jau ant CSGO, bandžiau prisijungti atgal ir rodo, kad aš esu užbanintas. 

Turiu kitą accountą, kuris turi VAC ban dėl skin-changer. https://steamcommunity.com/id/youngsexymudafuka/

unknown.png

matau banas jau pasibaigė. Gavai baną, nes pasikeitė Tavo IP, turi dinaminį (kintamą) IP adresą, ateity tai gali vėl pasikartoti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2021-07-15 at 15:26, Zajbal said:

https://steamcommunity.com/id/Tarotas/

Prisijungiau į 1v1 serverį po ilgo nežaisto laiko csgo, žiuriu tokia pieva išlindo:
image.png.8392a747f670e2656c5dec32a24aaca3.png
Viena kart buvau prisijunges naudodamas VPN, bet žaidžiau kaip žaidžiau paprastai, paskui nustojau žaist aplamai counter strike nes atėjo vasara
Turiu viena vacinta accounta: https://steamcommunity.com/id/vulturestic
(Išbanino console, tapati priežastis kaip žmogaus viršuje)

Tai paaiškinkit kas čia per bajeriai 😄

Va čia tai tikrai bajeris
image.thumb.png.bb341f449962f734afd062fd9f095962.png




Embarrassed Shame GIF

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Vazon Taip, gavai bana dėl dinaminio IP, tačiau rekomenduočiau iš viso nenaudoti mob.interneto (Bitės, Tavo atveju), nes tokie dalykai dažnai kartosis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

sveiki gavau bana del cytu  STEAM_1:0:551686438 1x1 arenoj betkur sprayinau per siena , water mape tiesiog adminui kazkiek hp nuemiau ir iskart gavau pernament bana. ar imanoma nuimt ta bana, ip mano matot turbut per foruma , ban gan senas preitais metais gavau neturejau pc lost gero tai nesidomejau kaip sita sutvarkyt

Redaguota quentinn

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes prieš, quentinn said:

sveiki gavau bana del cytu  STEAM_1:0:551686438 1x1 arenoj betkur sprayinau per siena , water mape tiesiog adminui kazkiek hp nuemiau ir iskart gavau pernament bana. ar imanoma nuimt ta bana, ip mano matot turbut per foruma , ban gan senas preitais metais gavau neturejau pc lost gero tai nesidomejau kaip sita sutvarkyt

Tai kad tu bachuriuk jau nuo praeitos vasaros ban gauni pas mus už mėginimą apeit bausme su vis naujais ACC. IP pas Tave statinis, nesikeičia kitaip tariant.
O bana gavai nuo sistemos jungiantis į serverį, o ne būnant jau jame. Tryni tu čia kažką, ban lieka.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

siunciau  dar 1 atsakyma nezinau ar issitryne ar kas preitas> 

Kaip suprasti gavau bana uz meginima isvengti bano?, as ne to visai klausiau , ten ne joks meginimas isvengti, ten tiesiog buvo bandymas prisijungti ir paklausti uz ka tas pirmutinis banas, tu man neatsakei i klausima kaip su tuo pirmutiniu banu kodel jis uzdetas jei neturiu nei jokio vac accounto 2 tukst valandu cs netoli, ir dar turiu faceit accounta.

Tu gal nori pasakyt tas pirmas banas nesvarbu kodel kad ir is oro jis, bet uz jo meginima isvengti gresia daug rimtesnes pasekmes 😄 ?

Redaguota quentinn

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

krc gavau bana uz nieka ir dar grasina kad nieko nezada nuimt tipo nes atejau paklaust uz ka kitu accountu tai buvo kaip vengimas bano 😄 tuoj pasikeisiu interneta bet nebijokit nezadu jungtis pas jus vistiek  - sedekit kaifuokit ten banindami neaisku ka, ir linkiu jum kuo daugiau cyteriu ir visokeriopos sekmes i serva.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

necytini nk gauni banus uz cytus +  turi tvarkingus accountus dar turi maldaut kad bana nuimtu gal paremt jumt saita dalbajobai duxai jbani 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , quentinn said:

necytini nk gauni banus uz cytus 

Sveikas siuksliuk, cheatinai pas mus su sia paskyra (is savo dabartinio ip kuris yra statinis, nesikeicia, yra pastovus) https://steamcommunity.com/profiles/76561199011480354

Nezinau kodel burbula puti dabar ir issidirbineji elgdamasis kaip protinis atsilikelis kai tema reik rasyt kai gauni bana o ne po 13 menesiu nuo bano. Keistuolis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

43 minutes ago, ツ csgoempire.com said:

Gavau baną ir vėl 😄

 

Atbaninau, vel perkrauk modemą ir palaikyk išjungtą kelias min. Jeigu dar kada gausi baną taip pat, gali rašyt man į dc pawel#9487. Hf

Redaguota Pawel

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 hours ago, Deivius1 said:

Sveikas siuksliuk, cheatinai pas mus su sia paskyra (is savo dabartinio ip kuris yra statinis, nesikeicia, yra pastovus) https://steamcommunity.com/profiles/76561199011480354

Nezinau kodel burbula puti dabar ir issidirbineji elgdamasis kaip protinis atsilikelis kai tema reik rasyt kai gauni bana o ne po 13 menesiu nuo bano. Keistuolis

tu gal biski su protu nedraugauji? cia mano vardas tikras ir pavardes raides, nesu cytines niekada gyvenime po 13 menesiu rasau nes tiesiog kompo normalaus neturejau nebuvo prasmes kazkokios losiau su laptopu, kam man rasyt savo varda ant paskyros ir cytint gal ne visi cs kas losia kauno marozai yra , ir ten tokie prisijungimai buvo is to kad tiesiog paklaust del bano, kitas dalykas kur tu matai vac bana ant to acc kur rodai, realiai net nemanau kad zaidziau su tuo acc tiesiog pasijungiau paklaust su situo vardu tai savaime aisku kad imete i serva, cia gal taspats atvejis buvo kaip vienam serve pasijungiau paklaust uz ka ban patikrinam demo tai dar ilgesni bana gavau nei pries tai vien uz paklausima

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 7/18/2021 at 11:10 PM, Deivius1 said:

Sveikas siuksliuk, cheatinai pas mus su sia paskyra (is savo dabartinio ip kuris yra statinis, nesikeicia, yra pastovus) https://steamcommunity.com/profiles/76561199011480354

Nezinau kodel burbula puti dabar ir issidirbineji elgdamasis kaip protinis atsilikelis kai tema reik rasyt kai gauni bana o ne po 13 menesiu nuo bano. Keistuolis

 po to dar kitas dalykas sakot kad jau metai praejo kaip cytinau, per tiek laiko tikrai turetumet parodyt nors 1 mano accounta uzbaninta vac, kad ir kokia prasta vac sistema uz pusmecio paziuri accountus cyteriu jau visi vac gave bus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 7/18/2021 at 11:10 PM, Deivius1 said:

Sveikas siuksliuk, cheatinai pas mus su sia paskyra (is savo dabartinio ip kuris yra statinis, nesikeicia, yra pastovus) https://steamcommunity.com/profiles/76561199011480354

Nezinau kodel burbula puti dabar ir issidirbineji elgdamasis kaip protinis atsilikelis kai tema reik rasyt kai gauni bana o ne po 13 menesiu nuo bano. Keistuolis

siuksliuk :D:DD:D:D:D: arba tu toks mandras prie monitoriaus palapinej savo arba tu su fanarais vaikstai draugeli

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , quentinn said:

siuksliuk :D:DD:D:D:D: arba tu toks mandras prie monitoriaus palapinej savo arba tu su fanarais vaikstai draugeli

taip as palapineje dabar tai esu visiskai saugus nuo pasaulio pavoju, draugeli 😄 :DD :DD:D:DDDD

O jei rimtai, tai pasikartosiu gana issidirbineti ir rodyti savo bukuma. Bausme pelnyta, reikejo aiskintis pries metus, ne dabar. Dabar eik kaip zadejai keistis interneto ir zaist kitur.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Deivius1 said:

taip as palapineje dabar tai esu visiskai saugus nuo pasaulio pavoju, draugeli 😄 :DD :DD:D:DDDD

O jei rimtai, tai pasikartosiu gana issidirbineti ir rodyti savo bukuma. Bausme pelnyta, reikejo aiskintis pries metus, ne dabar. Dabar eik kaip zadejai keistis interneto ir zaist kitur.

100proc  tiesiog dar ir man per zemo lygio net jusu servas neizeidziant zaideju perdaug jei 15 damage per  siena padarius  gresia banas uz cytus nu tai suprast galima kad nelabai ten rimti renkasi zmones net jei ir nuimtas tas bus banas efektyviau man butu add_bot komanda panaudot ir taip prasisaudyt 😄 as siaip nezinojau kad tokia jusu politika tiesiog ph baninu ka noriu nes be prime sedi o jei nekaltas buvo gal parasys i foruma kaip sakiau neparasiau nes neturejau pc tuo metu kai bana gavau uzsiclockinau laptopa iki 100+ fps bet tokie dalykai nera amzini fps vel pakrito uz kurio laiko tai nebuvo prasmes atsibanint megint jei daug nelosiu to cs

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , quentinn said:

100proc  tiesiog dar ir man per zemo lygio net jusu servas neizeidziant zaideju perdaug jei 15 damage per  siena padarius  gresia banas uz cytus nu tai suprast galima kad nelabai ten rimti renkasi zmones net jei ir nuimtas tas bus banas efektyviau man butu add_bot komanda panaudot ir taip prasisaudyt 😄 as siaip nezinojau kad tokia jusu politika tiesiog ph baninu ka noriu nes be prime sedi o jei nekaltas buvo gal parasys i foruma kaip sakiau neparasiau nes neturejau pc tuo metu kai bana gavau uzsiclockinau laptopa iki 100+ fps bet tokie dalykai nera amzini fps vel pakrito uz kurio laiko tai nebuvo prasmes atsibanint megint jei daug nelosiu to cs

Ką tu čia dar iš vis veiki? Kokio b* aiškinies? Gi eik ir žaisk prieš tuos botus 😄.
 

  • Rašydamas unban anketą vėliau nei 6 sav po ban gavimo, esi automatiškai laikomas kaltu. Dapizdi man ar močiutė PC atėmė ar dantį Stonkus tau išmušė ryšių kiemely.
  • 4 acc, visi 0 lvl, 0 vertės, ant kurio gautas ban, net nedabaigtas kurt ACC. No fishy, much trust.
  • Nebuvo "tolko žaist", net "nežaidžiau", ėjau "aiškintis į servį, už ką ban, žiūrėt demo, nes gi man nėra prasmės ir noro atsibanint". Ką tu ten aiškinais, kai instant ban gaudavai net neprisijungus į patį serverį 😄 ?
  • image.thumb.png.cfbd11e34da396f6fd42b31429409d32.png
  • Stabiliai praktiškai kas mėnesį ateini "pasiklaust", su naujais acc, už ką banas matyt😄 ?

 

Laisvas į visas 4 puses keliaut esi. Smagaus žaidimo palinkėsiu, kaip ir visiem, tačiau kartu ir sėkmės reik palinkėt nes prireiks jos kitur tą smagumą pasiekt.

P.s. dar spaminsi nesąmoningas, neargumentuotas žinutes, gausi ir ant forumo ban.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

27 minutes ago, Bullzai said:

Ką tu čia dar iš vis veiki? Kokio b* aiškinies? Gi eik ir žaisk prieš tuos botus 😄.
 

  • Rašydamas unban anketą vėliau nei 6 sav po ban gavimo, esi automatiškai laikomas kaltu. Dapizdi man ar močiutė PC atėmė ar dantį Stonkus tau išmušė ryšių kiemely.
  • 4 acc, visi 0 lvl, 0 vertės, ant kurio gautas ban, net nedabaigtas kurt ACC. No fishy, much trust.
  • Nebuvo "tolko žaist", net "nežaidžiau", ėjau "aiškintis į servį, už ką ban, žiūrėt demo, nes gi man nėra prasmės ir noro atsibanint". Ką tu ten aiškinais, kai instant ban gaudavai net neprisijungus į patį serverį 😄 ?
  • image.thumb.png.cfbd11e34da396f6fd42b31429409d32.png
  • Stabiliai praktiškai kas mėnesį ateini "pasiklaust", su naujais acc, už ką banas matyt😄 ?

 

Laisvas į visas 4 puses keliaut esi. Smagaus žaidimo palinkėsiu, kaip ir visiem, tačiau kartu ir sėkmės reik palinkėt nes prireiks jos kitur tą smagumą pasiekt.

P.s. dar spaminsi nesąmoningas, neargumentuotas žinutes, gausi ir ant forumo ban.

ai cia ble 6 savaiciu taisykle pasirodo nezinojau, pzda cia ka tik sukurei?? tu gal tas kur sumustinis jeigu i suns suda ikris 6 sekundziu taisykles sugalios ir suvalgysi jei spesi istraukt greitai? as po tiek laiko rasau isvis galetumet bana nuimt net jei ir cytinau bet kaip suprantu dar nenuimsit nors realiai jokiu net  irodymu neturit ir nei 1 accounto vac neradot.

Ir siaip niekur as neateinu  isvis tiesiog daug ikyriu zmoniu losia 1x1 servuose kartais pasikeiciu acc kad nerektu i ausis taip, ar tiesiog gaunasi kad ieskau kur palost ir prideta arba i favorit servu sarasa sitas servas ir tiesiog einu is eiles kartais net neziuriu to pavadinimo, arba tiesiog kai kuriuose servuose jei einu su vienu accountu as wallhackas su kitu jau siaip tryhardas kazkoks, ir zinoma tas kur be prime acccountas ten jau as apsicytines esu. Pats suprask nesamones kad sneki stabiliai kas menesi ateinu 1x1, tai tiesiog einu cs lost ir ziuriu kur daugiau zmoniu losia atrodo tu isvis nesiorientuoji kazkoks gold nova 4 pasiekes giriasi ir bbz ar isvis ka nors supranta dabar net aisku is kur man tie banai tiesiog gold novas idarbino kaip adminus ir man is tavo komentaro jau daug kas paaiskejo, jei ten jau koks dmg turbut iskart cyteris 😄krc laikykit kardana gold novos tik jei kas vyresnis skaitot gal nepriiminekit cystai visu gold nova nes cia ziuriu atbaninimo a komanda dirba 24/7 😄

dar net issidavai kad kazkoks power mod abuseris nori but ar keliese cia jus gasdinat kad is forumo isbanins svarbu kuo daugiau jegos parodys per interneta nes realybej tik uosto bybi susmirdusi ir ta galia ties tuo baigiasi i delna musa pimpala tai reikia ta jegga kur nors bent pademonstruot. NAXUJ MAN RUPI TAS FORUMO BANAS JEI AS NET LOST NEPLANUOJU SITAM GOLD NOVA SERVE BANINK ISSIJUOSES ABELI TU

duxai apsidxine save nesupranta kad as kiaurai matau kad jus gold novos esat ir valdzios istroske kurios gaunat tik internete ne visi vaikai losia ta cs paaukleciau as jus pidariukai mazi jei sutikciau

Redaguota quentinn

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

47 minutes ago, quentinn said:

ai cia ble 6 savaiciu taisykle pasirodo nezinojau, pzda cia ka tik sukurei?? tu gal tas kur sumustinis jeigu i suns suda ikris 6 sekundziu taisykles sugalios ir suvalgysi jei spesi istraukt greitai? as po tiek laiko rasau isvis galetumet bana nuimt net jei ir cytinau bet kaip suprantu dar nenuimsit nors realiai jokiu net  irodymu neturit ir nei 1 accounto vac neradot.

Ir siaip niekur as neateinu  isvis tiesiog daug ikyriu zmoniu losia 1x1 servuose kartais pasikeiciu acc kad nerektu i ausis taip, ar tiesiog gaunasi kad ieskau kur palost ir prideta arba i favorit servu sarasa sitas servas ir tiesiog einu is eiles kartais net neziuriu to pavadinimo, arba tiesiog kai kuriuose servuose jei einu su vienu accountu as wallhackas su kitu jau siaip tryhardas kazkoks, ir zinoma tas kur be prime acccountas ten jau as apsicytines esu. Pats suprask nesamones kad sneki stabiliai kas menesi ateinu 1x1, tai tiesiog einu cs lost ir ziuriu kur daugiau zmoniu losia atrodo tu isvis nesiorientuoji kazkoks gold nova 4 pasiekes giriasi ir bbz ar isvis ka nors supranta dabar net aisku is kur man tie banai tiesiog gold novas idarbino kaip adminus ir man is tavo komentaro jau daug kas paaiskejo, jei ten jau koks dmg turbut iskart cyteris 😄krc laikykit kardana gold novos tik jei kas vyresnis skaitot gal nepriiminekit cystai visu gold nova nes cia ziuriu atbaninimo a komanda dirba 24/7 😄

dar net issidavai kad kazkoks power mod abuseris nori but ar keliese cia jus gasdinat kad is forumo isbanins svarbu kuo daugiau jegos parodys per interneta nes realybej tik uosto bybi susmirdusi ir ta galia ties tuo baigiasi i delna musa pimpala tai reikia ta jegga kur nors bent pademonstruot. NAXUJ MAN RUPI TAS FORUMO BANAS JEI AS NET LOST NEPLANUOJU SITAM GOLD NOVA SERVE BANINK ISSIJUOSES ABELI TU

duxai apsidxine save nesupranta kad as kiaurai matau kad jus gold novos esat ir valdzios istroske kurios gaunat tik internete ne visi vaikai losia ta cs paaukleciau as jus pidariukai mazi jei sutikciau

Kaip žmogui kuriam visai nerūpi labai daug ginčų.

Buvai sakęs, kad pc blogas iš pradžių todėl nežaidei, nerašei, bet jungeisi 18 kartų po pirmo bano, kas šiek tiek paneigia tavo istorija.

Visiems kartoji, kad nesamones šneka, bet pats pagalvok, kam serveriui laikyti demo virš vienerių metų? Ir kur tiek talpos gauti VIEN ant demo? Nesuprantu gal galvoji, kad užrašai renkami kievienam banui ar kaip? Gal netyčiukais sugalvos kas po kokių 5 metų paprašyti unbano ir praeisim po archyvus šimtų, gal tūkstančiu žmonių ten staigiai? Pats tiesiog logiškai pagalvok ir pamatysi pats kaip kvailai skamba tau dabar "parodyti" kur tu cheatinai, neminėsiu net kvailos analogijos.

Galų gale manieru reikėtų išmokti niekas realiame gyvenime per daug dėmesio neskirs žmogui kuris tik akis kabina. Paprašyk gražiai, jei kas neaišku bandai išsiaiškinti, o ne: " necytini nk gauni banus uz cytus +  turi tvarkingus accountus dar turi maldaut kad bana nuimtu gal paremt jumt saita dalbajobai duxai jbani "

Sekmės tau ten prieš botus ponas, praradome aukso luita ne žmogų

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...