Jump to content
BigLukas

Pranešu apie mustanga

Recommended Posts

Kiek pasziurejau per ta pati game growtopia per fb nuejiau i grupe paklausiau ar kas jis pazystat jo reputacija ne kokia. Ir jis man primete Growtopia zaidima. Tai darykit isvadas o jei Ignas ir Tomas yra uzsisedes ant manes kazkaip neiidomu.  O per jo irodymus yra mano fake fb nes as net jo frienduose neturiu. Tai jiai zmogus atejo random papiso kad nuo jo kazka nuscaminau tai cj del to kad jis kalbejo. Nes nekarta esu dejas jam mute del Izeidinejimu ir MIC nes jam max kokie 13metu. 

Btw Atsiprasau uz keiksmazodzius.

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ant taves nelabai kas yra užsisėdes. Dar gana gerai sutarėme ir mm kartu žaidėme, bet kaip ir sakiau neapkenčiu melagių draugas ne draugas nesvarbu. Geriau būtum pasakęs tiesą ir viskas būtų okey, bet kaip ir sakiau kuo tuoliau tuo gilesnę duobe sau kasi.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Seni kame esme kam man growtopijos acc jiai as jos vps nelosiu ir acc galima free susikurti sakau kad jis bando kazka padaryti thats it. 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Apie growtopia nei žodžio nesakiau. Nei vienoje žinutėje net jos nemapinėjau. Net ir šita tema ne apie jokia growtopia. Megini visą temą nusukti į šoną. Eik dar kartą persakaityk preitas žinutes ir leisk žinoti kur kalbėjau arba kalbėjo apie growtopia.

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Mustangai neisipisinejam ambully ar kas ten net matr pats kai sakiau pridek i mano fb luk az sako ok pridrsiu pridejau parasiai pats  nereik meluot man negaila prisipazink tsg nes graudu ziet ss yra

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

a tu gali normaliai pasakyt, ant kiek, ant ko ir kokiu būdu tave apgavo? nes su tavo skyryba ir rašliava nieko neina suprasti, gal visa tai net nesusiję su serveriu ir mes be reikalo visą tai sureikšminame.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , BigLukas said:

Sakau jis zodziu apgavo mane ane 3 5e

Ir dbr isipisineja kad ten vps ne jis buvo tj wtf

nu tai pateik įrodymus į forumą, o ne į supistą facebook

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tam yra visokios nuotraukų talpyklos, jei neina įkelt, kelk į jas, pvz. part.lt ; imgur.com

 

jeigu nerandi išeities kaip įkelt nuotraukų, be siuntimo į facebook, tai dabar aišku kodėl tave apipiso, nes nemąstai išvis, 20 IQ

  • Lovin' it 1
  • Kek 2
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ir ka su tokiais irodymais tu nori irodyt? nei cia matosi, kad cia tas mustangas. blet net nesimato jog tave apgavo XDDDDD tik supisti chatai

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

ir ka su tokiais irodymais tu nori irodyt? nei cia matosi, kad cia tas mustangas. blet net nesimato jog tave apgavo XDDDDD tik supisti chatai

Vistiek i ta puse lenkia, kad api..o, na sumes iki galo foto ir matysim.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

37 minutes prieš, Ti ti ri Dora said:

Vistiek i ta puse lenkia, kad api..o, na sumes iki galo foto ir matysim.

tai cia faktas, kad apgavo, tokia to ciuvo asmenybe, bet irodymai nieko verti

Redaguota IGNN1S 弐
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 9/2/2018 at 16:51, Mustang said:

Jiai reikia visus paskutinius trade galiu numesti kad nieko nei ka nescaminau tas pats su fb galiu last chatus numesti visko ko reikes.

@Mustang Numesk. Labai keistai/įtartinai tu man atrodai. Negavęs svarių įrodymų, kad ten buvai ne tu, o apsimetėlis, gausi ban, turi 48h.

@BigLukas Man į PM vardą pavardę numesk to žmogaus iš paveiksliukų, kad neviešint čia. Kartu ir savo paskutinius trade.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Cia like 100% fake fb nes as su net nechatines per fb. Ir is kur gaves mano fb neisivaizduoju.

Kur ft is messnger mane pakviete mazdaug preis 1sav.

Ir paskutiniai trades.

Jiai ko dar reikes parasyk atsiusiu.

41199277_311280192981778_8707314347392630784_n.png

1.PNG

Capture.PNG

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu iš mano pusės su mustangu viskas čiki, buvo dares challange pirmas nušovęs gaus VIP, tai va gavau free VIP ir nescamino, tai nežinau..

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...