Jump to content
Erikuzas

Serverio taisyklė

Recommended Posts

Turiu pasiūlima, kad pašalint taisykle kad serveį galima kalbėt tik nuo 15 metų, nes aš asmeniškai nematau problemos kad serveri gali kalbėt visi svarbiausia kad nekalbėtu nesąmonių jeigu jusų manymu tai butu blogai tai parašykite kodel. Ir dar norėčiau sužinot kada per Wc3 servą restartinsis taškai.

  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pritariu bet jiai mic normalus balsas normalus ir nesikeikia nes serveryje prasidejo mada keiktis per mic kiek admin gali sudrausima bet ne visada sudrausminimai padeda.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Čia kaip ir nuo prižiūrėtojo priklauso. Pavyzdžiui aš visiems leidžiu kalbėt, jei ten komunikuoja ar normaliai plepasi, bet, jei cypia ir pastoviai šūkauja - draudžiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Yra visokiu zmoniu, adminai taip pat skirtingi, vieni leidzia kalbet, o kitus gal tiesiog nervuoja tas cypiantis, vaikiskas balsas. Mano manymu taisykle atsirado ne siaip sau ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na blem kaip man tai aš draudžiu nes mažesni turi būt sudrausminti nu ir kaip kasharas sakė mane nervuoja pvz vaikai kaip cypauja...tai aš prieš šita taisykle:)
 

P.S Sorry mėginu rašyti Lietuviškai...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, Swagger69 said:

Na blem kaip man tai aš draudžiu nes mažesni turi būt sudrausminti nu ir kaip kasharas sakė mane nervuoja pvz vaikai kaip cypauja...tai aš prieš šita taisykle:)
 

P.S Sorry mėginu rašyti Lietuviškai...

Nenoriu kelti pykčių, tačiau kiekvienas iš mūsų kažkada buvome cyplius, kai kurie dar lyg šiol yra, tačiau jei kalba sąmoningai, kodėl turi būti draudžiama?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš sakyčiau, kad vien dėl to, kad žmogaus balsas plonas arba cypentis tai neturėtu būt uždrausta kalbėt, nes nevisi žmones toki patys ir jeigu tau tas balsas nepatinka tu gali ji sau užsimutint gal visam likusiam serveriui tas balsas netrukdo ir kiti žmonės nori su juo pakalbėt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, IGNN1S 弐 said:

Nenoriu kelti pykčių, tačiau kiekvienas iš mūsų kažkada buvome cyplius, kai kurie dar lyg šiol yra, tačiau jei kalba sąmoningai, kodėl turi būti draudžiama?

Na taip bet blemba aš leidžiu šeipsau joncis neturi 15 leidžiu nu bet kaip paradox pvz jis vaikas ir kaip paprašai kad patyletu toliau šneka....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Swagger69 said:

Na taip bet blemba aš leidžiu šeipsau joncis neturi 15 leidžiu nu bet kaip paradox pvz jis vaikas ir kaip paprašai kad patyletu toliau šneka....

Jeigu jis nieko blogo nesakė nesikeikė nesipravardžiavo aš sakyčiau, kad kalbėti būtu galima bet jei tau asmeniškai jo balsas nepatinka tai yra mute migtukas, kad tu jo negirdėtum gal kitiem žmonės jis netrukdo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Swagger69 said:

Na taip bet blemba aš leidžiu šeipsau joncis neturi 15 leidžiu nu bet kaip paradox pvz jis vaikas ir kaip paprašai kad patyletu toliau šneka....

Nežinau, nežinau, man taipogi Paradox'o balsas yra plonas, tačiau jis geba brandžiai kalbėti bei netrukdyti kitiems, bent jau aš niekad negirdėjau nusiskundimų apie jį.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Skirtingi žmonės, skirtingos nuomonės, bet aš visgi nepakeisiu savosios nuomonės - prieš. Taip pat norėčiau pridurti, jog nė vienam lietuviškam projekte (kiek teko lankytis) nėra leidžiama kalbėti jei nėra 15 ar 16 metų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei žmogiškai geraširdiškai kalba - ok. Jei kitiems žaidėjams trukdo - tada jau reikia laikytis taisyklės. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visada mutinau ir mutinsiu cyplius. 

1. Zaidimas ne vaikams skirtas.

2. Ju balsas ir dazni nusisnekejimai zudo mano ir aplinkiniu smegenu lasteles. 

3. Labai retas normalus, supratingas jaunuolis kuris bendrauja pagarbiai, normaliai i tema be issidirbinejimu. 

Jusu projektui gal ir patarciau siokias tokias issimtis daryti nes jaunimas IKI 18 pas jus sudaro didziaja dauguma zaideju, o bendravimas norint islaikyti serveri su zaidejais yra top3 butiniausiam liste. 

Tesiog tegul priziuretojai ir adminai tos kurie sneka per daug mutina su reason n15 (tik pasiruoskite verkimu bangom forume su temom kaip "mane nubaude o kito vaiko ne") o tos kurie pozicijas tepasako ir nesneka per daug palieka.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, Erikuzas said:

Jeigu jis nieko blogo nesakė nesikeikė nesipravardžiavo aš sakyčiau, kad kalbėti būtu galima bet jei tau asmeniškai jo balsas nepatinka tai yra mute migtukas, kad tu jo negirdėtum gal kitiem žmonės jis netrukdo

O kam kiekvienam zmogui asmeniskai vargt ir mutint zaideja kai uz jos ta problema isspresti gali vienas zmogus pavadinimu administratorius? N15 taisykle ne seip is dangaus isdygo o del to ideta nes vaikai yra nesubrende (didzioji dauguma ju) ir tikint save kad tas ar anas vaikas nedarys nesamoniu su mic yra beprasmiska. Jusu bendravimo privilegijos niekas neatema, turite chat, chatinkite. Nesirosiu vargt ir mutint zaideja sau kai zinau kad jis uzpis snekedamas kitus kurie galbut nemoka uzsimutint ir bega lauk kitur, (pvz pas mus) kur kalbet leidziama brendima palietusiem, rimtesnem zmogenam.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Dovydas☺ said:

Aš ir už šita pasiūlymą, nes kartais taip boring būna kai nieks nekalba nes bijo :D

Būtent, pačios taisyklės gal ir nereikia šalinti, tačiau taikyti tik tada, kai jau tikrai negalima apsiklausyti balso.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...