Jump to content
Mandarinčikas

Banas? amm uz ka ?

Recommended Posts

zaidziau viskas normaliai buvo , po to pora kartu nuzudziau kazkoki s.admin Overworld ar pns. ir gavau ban savaitei uz aimbot :DD

 

p.s - sake turi video , kaip purtaus belekaip :D

Redaguota ¡Cocumber
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

https://streamable.com/ As vietoj priziuretoju dar visam laikui uzdeciau bana uz tokes nesamones, kaikuriuose vietose matos kaip pas ji dreba taikinukas kaikur jis specelei drebina kad nesukelt itarimo,kaikuriuose vietose matos kaip saudo per siena :) Distancijos didziules o jis pataiko hs

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nieko jis nenaudoja, serveryje zaidzia tikrai daugiau kaip metus, tiesiog puikiai zaidzia, zinoma, esu mates ir as kaip jis drebina taikinuka, bet garantuoju, kad jis tai daro specialiai, noredamas pasirodyti ir tiek.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tegul priziuretojei sprendzia as matau kad cytas ir baninu , esu pats turejas cytus zinau kaip jie veikia ir sitas bahuriukas juos naudoja :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Cardinals said:

Tegul priziuretojei sprendzia as matau kad cytas ir baninu , esu pats turejas cytus zinau kaip jie veikia ir sitas bahuriukas juos naudoja :)

Nebejuokauk, xD mandarinčikas dievas yra, žaidžia ilgą laiką ir su croshair tieško trolina.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as matau kad jis cytas jus darykit kaip jus galvojat , tuolabiau idomus cia projektas taisykliu mazai :))

 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, ¡Cocumber said:

ir kurioj vietoj cia matosi , kad cytinau ? :D

Pries paskutini video paziurek dar karteli, ar bent 3 kartus, ir suprasi :)

Nusistates aimbot reakcija ant mazos, todel ir sunkiai matosi. Tikriausiai pasidares i Neck kad vien hs nebutu. Perm palikt tau ir viskas.

 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nemanau, kad cheatino, nes 

1 video : girdėjo, nes ten vanduo yra ir dar girdėjosi tubūt nes pasoko, o dėl killo tai lempa šovė. Net pravedė taikinuką nuo taikinio. Dar matėsi, kad toliau ves taikinuką, bet susiprato, kad jau mirė.

2 video : per spawno sieną šaudė į nieką. Killas irgi manau nėra sudėtingas. Pats žaidėjas po taikinuku palindo, o paskui reikėjo tik 1 kulką pataikyti ( ir nebandė išvenkt šūvių priešas).

3 video : irgi tik 1 kulkos reikėjo ir taip pat skrido tiesia linija ir nebandė išvengt.

4 video čia iš viso mano manymu netūrėtų būti.

5 video : čia nieko su tuo flicku nėra nuostabaus. Į priešą net nepataikė su crosshair.

6 video : tiesiog girdėjo, kad už nugaros (turbūt. Garso nerandu kur įsijungt.) ir laukė kol pareis.

 

Apibendrindamas susidarau nuomonę, kad cocumberis moka pataikyt į taikinius tiesiai prieš akis ir nėra kurčias. 4-tame video bandė flicka nerealų pataikyt bet ne neužvedė ant enemy. Mano nuomone šiose video mandarinas žaidžia be cheatų.

Redaguota xEon
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dar butų buvę geriau jei tiesiogiai per cs record filmuotum nes nėra garso.

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tikrai ne lucky shotai.

 

Jau seniau buvo nusiskundimų apie tave, tačiau pats išsimazinai jog turi .cfg kuris automatiškai pastato taikinuko padėtį ant galvos (viskas tuo ir užsibaigė, nes niekas neturėjo noro ar motyvo tavęs prigauti).

 

Dabar priešpaskutiniame vaizdo įraše, sulėtintai žiūrint matosi, kai nušovė tą asmenį skrendantį apačioj jį, jis sustojo trumpam ir staigiai užtargino (arba sudrebėjo) esantį prie AWP >> (ten į tolį)

 

Taipogi, pora kitų killų atrodo fishy, tačiau ne visai. Kaip ir sakė, pilnai tikiu jog esi užsistatęs aimlocką ant mažo sensitivity, be to, čia tik mano nuomonė.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Dabar priešpaskutiniame vaizdo įraše, sulėtintai žiūrint matosi, kai nušovė tą asmenį skrendantį apačioj jį, jis sustojo trumpam ir staigiai užtargino (arba sudrebėjo) esantį prie AWP >> (ten į tolį)

Geriausiai kaip gavosi man pagaut tai vistiek nepataiko : Capture.PNG.c5ab887b7740f56bf9f994eacbe3d61a.PNG

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, xEon said:

Geriausiai kaip gavosi man pagaut tai vistiek nepataiko : Capture.PNG.c5ab887b7740f56bf9f994eacbe3d61a.PNG

cia isvis buvo savas realiai jei gale video nematot stovejo ct spawne xD

ir paskutiniam video girdisi kaip ant vandens zmogus nusileido ir laukiau nes kito isejimo ten nera :D 

Redaguota ¡Cocumber

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

43 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

Tikrai ne lucky shotai.

 

Jau seniau buvo nusiskundimų apie tave, tačiau pats išsimazinai jog turi .cfg kuris automatiškai pastato taikinuko padėtį ant galvos (viskas tuo ir užsibaigė, nes niekas neturėjo noro ar motyvo tavęs prigauti).

 

Dabar priešpaskutiniame vaizdo įraše, sulėtintai žiūrint matosi, kai nušovė tą asmenį skrendantį apačioj jį, jis sustojo trumpam ir staigiai užtargino (arba sudrebėjo) esantį prie AWP >> (ten į tolį)

 

Taipogi, pora kitų killų atrodo fishy, tačiau ne visai. Kaip ir sakė, pilnai tikiu jog esi užsistatęs aimlocką ant mažo sensitivity, be to, čia tik mano nuomonė.

Tai pala, .cfg cia nesiskaito kaip cheatinimas? xD Nes kazkur esu girdejas kad taipogi uz tai baudziama perm banu xD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , ¡Cocumber said:

is vis tokiu .cfg yra? :D 

Tai čia labiausiai tavęs reikėtų klausti, nes tu teigei jog jį turi ir naudoji, tai dabar paaiškink toks egzistuoja ar ne? Ar tą .cfg galima traktuoti kaip aim-lock?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš paskutinis video atrodė keistai, bet esu nušovęs daug, DAUG baisiau, šitas pagalvojus nėra toks ir sunkus kilas. Dar norėčiau pasakyti, kad žaidžia gana ilgą laiką, o mano manymu surfe labiausiai reikia reakcijos kuria ir susidarai bežaisdamas. Nesakau, kad cheatina, bet nesakau, kad ir necheatina per daug palengvinančiomis programomis nesidomiu. :D

  • Lovin' it 2
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...