Jump to content
Nef` Fanatic

Notice me Bullzai

Recommended Posts

Sveiki,

Pirma kartą čia prisireginau, nes kiek žinau šį projektą kuruoja toks dėdė Bullzai su kuriuo paskutinį kartą bendravau 1972 Vietname. Tai norėčiau pitakais sumušti, tikiuosi čia jis mane pastebės :D

Jeigu ne į tą forumo sekciją pataikiau, galit perkelti. Ačiū <3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-05-10 at 10:45 PM, Nef` Fanatic said:

Jeigu ne į tą forumo sekciją pataikiau, galit perkelti. Ačiū <3

Šlamštas keliamas į šiukšliadėžę;) 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Fanas? Tu dar gyvas :D ? Dėdė Bullzai šiais laikais užsiėmęs būna dažniausiai, ypač oram atšilus (savaime suprantama :D ).

Kokie vėjai atpūtė į mūsų šitus šaltus kraštus :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 valandas prieš , Bullzai said:

Fanas? Tu dar gyvas :D ? Dėdė Bullzai šiais laikais užsiėmęs būna dažniausiai, ypač oram atšilus (savaime suprantama :D ).

Kokie vėjai atpūtė į mūsų šitus šaltus kraštus :D

sw

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Swagger69 ar tu daužtas? Eilinis vaikas, kuris dėl kreditų spammina forumą. @Bullzai jau gal pats metas išimti kreditų sistemą arba bent jau apriboti komentarų rašymo skaičių.

 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, DCRE said:

@Swagger69 ar tu daužtas? Eilinis vaikas, kuris dėl kreditų spammina forumą. @Bullzai jau gal pats metas išimti kreditų sistemą arba bent jau apriboti komentarų rašymo skaičių.

 

aš nežinau ar daužtas bet as senai nebuvau online per foruma:) tai tik dbr pamaciau Ofc late but nieko tokio:) 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes prieš, Swagger69 said:

Lol aš seniai buvau ka man padaryti:) ir as vis dar turiu vip tai kam man spam? net nereikia;) 

O aš nieko ir nesakau, Sveikas sugrįžes :))

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

atrodo, jog šitas forumas egzistuoja tik dėl keletos debilų, kurie jie palaiko jį aktyvų, gal subręskit, išmokit brandžiai rašyti pranešimus ir užsidirbsit tų kreditų...

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

atrodo, jog šitas forumas egzistuoja tik dėl keletos debilų, kurie jie palaiko jį aktyvų, gal subręskit, išmokit brandžiai rašyti pranešimus ir užsidirbsit tų kreditų...

 Ir kaip priz vadina mane pvz Debilu tai nlb patinka js.Ir suprask as nesu kaip levis ar pnš aš tik bunu aktyvus ir rašau savo nuomone nesu aš lbj aktyvus,bet stengiuosi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 6/1/2018 at 12:58 AM, Bullzai said:

Fanas? Tu dar gyvas :D ? Dėdė Bullzai šiais laikais užsiėmęs būna dažniausiai, ypač oram atšilus (savaime suprantama :D ).

Kokie vėjai atpūtė į mūsų šitus šaltus kraštus :D

Nu va sugalvojau sugrįšti pasurfinti, tik kad neliko jau normalių lietuviškų servų surf ski 2 1.6. :/ Dw biški duok boosto savo ssk2 servui :D Kas šiaip gero?

 

Beto man patinka, kaip random žmonės spamina po mano tema :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...